Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1184618 razy)

  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7400 dnia: Czerwiec 03, 2011, 09:44:53 pm »
Problem polega na tym, że większość flame'u była na akceptowalnym poziomie. Poza tym, że haterzy swoje pisali, to tylko Aranael schodził do najniższego prostackiego poziomu obrażając cudzych rodzicow, co jest po prostu ponizej wszelkiej krytki.
Jak zwykle wielki misczu Alarion Axom 666 ma racje.  :shock:


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7401 dnia: Czerwiec 03, 2011, 09:52:23 pm »
Problem polega na tym, że większość flame'u była na akceptowalnym poziomie. Poza tym, że haterzy swoje pisali, to tylko Aranael schodził do najniższego prostackiego poziomu obrażając cudzych rodzicow, co jest po prostu ponizej wszelkiej krytki.
Jak zwykle wielki misczu Alarion Axom 666 ma racje.  :shock:

faktycznie te texy robią się już nudne...
a tak w ogóle zaznacz w jego wypowiedzi co było źle i uargumentuj to albo nie pie...ol chyba, że jesteś kolejnym co sie zajmuje soba po napisaniu posta
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7402 dnia: Czerwiec 03, 2011, 09:59:53 pm »
Dobrze że zbędny syf jest usuwany, czytając niektóre posty to rzygać się chce, tak razi głupotą.


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7403 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:23:57 pm »
Problem polega na tym, że większość flame'u była na akceptowalnym poziomie. Poza tym, że haterzy swoje pisali, to tylko Aranael schodził do najniższego prostackiego poziomu obrażając cudzych rodzicow, co jest po prostu ponizej wszelkiej krytki.
Jak zwykle wielki misczu Alarion Axom 666 ma racje.  :shock:

faktycznie te texy robią się już nudne...
a tak w ogóle zaznacz w jego wypowiedzi co było źle i uargumentuj to albo nie pie...ol chyba, że jesteś kolejnym co sie zajmuje soba po napisaniu posta
Spodziewałem się odpowiedzi Alarion a nie jakiegoś randoma, który wskoczył na nie swoją postać i udaje kozaka na forum.


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7404 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:28:05 pm »
Problem polega na tym, że większość flame'u była na akceptowalnym poziomie. Poza tym, że haterzy swoje pisali, to tylko Aranael schodził do najniższego prostackiego poziomu obrażając cudzych rodzicow, co jest po prostu ponizej wszelkiej krytki.
ale o kogo chodzi??  :o Aranael?? piszcie po polskiemu pls :]

Razparok, miałem przygotowanego posta w odpowiedzi, ale nie zdążyłem opublikować = 2 much work in my job :/
w L2 mamy klany, w Aionie legiony, w WoW gildie... na forum ogólnodostepnym używam semantyki przypisanej zgodnie z ogólnymi zasadami ięzyka polskiego = nie interesują mnie Twoje gierki słowne w type klaniki/legiony etc
kreujesz się na "factora", który jest ponad wszystkim = "polskimi" problemami... porażka połączenia LR+OC wynikała z braku lidera  z prawdziwego zdarzenia = ani Lemp ani Alarion (ani nikt inny) się nie sprawdzili... miałeś ambicje coś wnieśc do polish community, które ciągle krytykujesz? trzeba było działać...  teraz zamilknij =  jesteś nikim w tej sytuacji a ciągłe prowokowanie do jałowych dyskusji nt. słabości polskiego community nic nie wnosi (w zasadzie ostanie 5-6 Twoich postów sprzed obecnej dyskusji do tego się odnosiło , głównie w tym topicu)...
w konsekwnncji przebijającej się w wypowiedziach Twojej "wyższosci" nad ludźmi z OC i innymi polskimi graczami, śmiem twierdzić że uważasz się za pwnz0ra....  być może jest to krytyczna ocena, ale nie jestem "młodym, grzecznym chłopczykiem", który pozwoli sobie nawrzucać ze strony gościa, który nic do tej pory (przynajmniej) poza subtelnym flamem i filmikami Gustavsa nie pochwalił się czymkolwiek
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2011, 10:53:27 pm wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7405 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:32:00 pm »

Raparok, miałem przygotowanego posta w odpowiedzi, ale nie zdążyłem opublikować = 2 much work :/

Cytuj
ale o kogo chodzi??  :o
piszcie po polskiemu pls :]

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7406 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:32:40 pm »
Alarion nawet nie potrafi wpisać poprawnie jego nicku, za to potrafi każdego pouczać i oceniać.  :noob:


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7407 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:35:26 pm »
 I W TYM MIEJSCU składam protest przeciwko towarzyszowi ACIDOWI który złamał wszelkie reguły i zasady w naszej emo komunie, takwiec jakim chujem wykasował wszystkie posty ?! NA PAL Z NIM !!!!  moderator nie powinien stać po stronie swojego klanu i kasować posty które pokazują jakich to ma zajebistych graczy w klanie ot co. Jak jest Tobie wstyd to zmien klan chłopie a nie usuwasz dowody.
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7408 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:36:45 pm »
Alarion nawet nie potrafi wpisać poprawnie jego nicku, za to potrafi każdego pouczać i oceniać.  :noob:
nie potrafi używać polskich znaków co nie jest ciężki i nawala dziesiątki literówek w swoich postach, ale to nie tylko on, więc tutaj to nie ma co się go czepiać


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7409 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:52:04 pm »
Alarion nawet nie potrafi wpisać poprawnie jego nicku, za to potrafi każdego pouczać i oceniać.  :noob:

deep tez nie potrafi w takim razie. Zreszto co mnie obchodzi jaki kto ma nic, Aranellllll ArRrrrarranelll Araenenannsd, ważne ze wiadomo o kogo chodzi

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7410 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:55:30 pm »
Dobrze Dolendil, zatem proponuję, pogódź się z Aranelem, ostatnio lubisz takie ninja zmiany różne, więc działaj dalej. : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7411 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:56:16 pm »
Alarion nawet nie potrafi wpisać poprawnie jego nicku, za to potrafi każdego pouczać i oceniać.  :noob:

deep tez nie potrafi w takim razie.
wtf... pokaż gdzie i kiedy pls :D.. brak jednej litery jest motywem fo flame??
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7412 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:56:59 pm »
Alarion nawet nie potrafi wpisać poprawnie jego nicku, za to potrafi każdego pouczać i oceniać.  :noob:

deep tez nie potrafi w takim razie. Zreszto co mnie obchodzi jaki kto ma nic, Aranellllll ArRrrrarranelll Araenenannsd, ważne ze wiadomo o kogo chodzi
Aż mi się przypomniało Bakemonogatari :D ale tu pewnie nikt takich rzeczy nie ogląda ^^

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7413 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:59:15 pm »
Problem polega na tym, że większość flame'u była na akceptowalnym poziomie. Poza tym, że haterzy swoje pisali, to tylko Aranael schodził do najniższego prostackiego poziomu obrażając cudzych rodzicow, co jest po prostu ponizej wszelkiej krytki.
Jak zwykle wielki misczu Alarion Axom 666 ma racje.  :shock:

faktycznie te texy robią się już nudne...
a tak w ogóle zaznacz w jego wypowiedzi co było źle i uargumentuj to albo nie pie...ol chyba, że jesteś kolejnym co sie zajmuje soba po napisaniu posta
Spodziewałem się odpowiedzi Alarion a nie jakiegoś randoma, który wskoczył na nie swoją postać i udaje kozaka na forum.
a co ma piernik do wiatraka, gdzieś napisałem jaki jestem pro czy coś, po prostu zauważam kto jest zwyczajnym d...lem i lubie się smiać z "zaangażowania co niektórych"
@fatality
chyba po to jest taki temat, żeby se ludzie głupoty pisali, jak komuś się nie podoba to niech nie czyta proste
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7414 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:01:16 pm »
Alarion nawet nie potrafi wpisać poprawnie jego nicku, za to potrafi każdego pouczać i oceniać.  :noob:

deep tez nie potrafi w takim razie.
wtf... pokaż gdzie i kiedy pls :D.. brak jednej litery jest motywem fo flame??


Tak samo, jak lekka pomyłka w pisowni nicka z mojej strony, gdzie i tak każdy wie o kogo chodzi, so..? ; p

BTW Dolendil, to od kiedy trzeba mieć jakiś staż na forum lub w grze, żeby nie być randomem? Trochę failujesz
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7415 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:06:08 pm »
Deep nie mam nic do Ciebie, moj post miał na celu wskazanie ze mala literowka nie powinna byc powodem do flejmu na 5 stron jak to ktos przekreci "nie" na "nei" albo nick.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7416 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:07:19 pm »
Cytat: Alarion

BTW Dolendil, to od kiedy trzeba mieć jakiś staż na forum lub w grze, żeby nie być randomem? Trochę failujesz

Tak to jest, jak komuś się za dużo wydaje..
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2011, 11:09:03 pm wysłana przez Sulfate »


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7417 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:09:15 pm »
a Ty to kto?  :o



  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7418 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:13:41 pm »
Ktoś.  :) Coś Ci nie pasuje?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7419 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:41:57 pm »
Ktoś:) Coś Ci nie pasuje?
Grinch'a zastałem? :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7420 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:43:53 pm »
@DeepInside
Twój wywód dotknął mnie do głebi :beksa:. Wall of text o niczym poza "wydaje mi sie" jako motto przewodnie.
Co do wyzszosci na ludźmi z OC....no hm, faktycznie koles z OC mnie okradł i liderzy napisali ze mają to w dupie tylko czy widziałeś abym robił z tego dramę? Jakikolwiek płacz,flame?  hahaha
Dlatego z uwagi na twoje "wydaje mi sie" resztę tego elaboratu pozostawię bez komentarza. :)


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7421 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:46:56 pm »
Ktoś:) Coś Ci nie pasuje?
Grinch'a zastałem? :D

 Do Dolendila to było kierowane ;p

Cholera źle przeczytałem. Nie Grinch, nikogo takiego nie znam :) Mimo tego, że chciałbym zagrać na ruoffie aktualnie nie mogę. Poza tym, jak tak czytam, to trzeba na grę poświęcić bardzo dużo czasu, aktualnie u mnie go brak, przynajmniej w dzień. :f
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2011, 12:09:34 am wysłana przez Sulfate »


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7422 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:53:28 pm »
I W TYM MIEJSCU składam protest przeciwko towarzyszowi ACIDOWI który złamał wszelkie reguły i zasady w naszej emo komunie, takwiec jakim -_-' wykasował wszystkie posty ?! NA PAL Z NIM !!!!  moderator nie powinien stać po stronie swojego klanu i kasować posty które pokazują jakich to ma -_-' graczy w klanie ot co. Jak jest Tobie wstyd to zmien klan chłopie a nie usuwasz dowody.
Czy ty jesteś upośledzony czy co? Utrzymywanie jako takiego porządku w bagnie które sami sobie tworzycie uważasz za jakieś kasowanie dowodów i wstyd za klan? pomyśl trochę, wierz mi to nie boli.


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7423 dnia: Czerwiec 04, 2011, 12:14:25 am »
I W TYM MIEJSCU składam protest przeciwko towarzyszowi ACIDOWI który złamał wszelkie reguły i zasady w naszej emo komunie, takwiec jakim -_-' wykasował wszystkie posty ?! NA PAL Z NIM !!!!  moderator nie powinien stać po stronie swojego klanu i kasować posty które pokazują jakich to ma -_-' graczy w klanie ot co. Jak jest Tobie wstyd to zmien klan chłopie a nie usuwasz dowody.
Czy ty jesteś upośledzony czy co? Utrzymywanie jako takiego porządku w bagnie które sami sobie tworzycie uważasz za jakieś kasowanie dowodów i wstyd za klan? pomyśl trochę, wierz mi to nie boli.

koleś to TY jesteś opóźniony w rozwoju jakiś, ogarnij dupsko po kiego chuja mod będący w oc kasuje posty ? bo z oc zawiewa wiochą i tyle ?  NIe ogarniam po kiego chuja w ogole ktoś usuwa posty z flame topicu ? Acid ogarnij sie rofl. A ty fatal nie wyskakuj z takimi tekstami ;] nie znasz mnie i nie masz zielonego pojęcia czy posiadam jakiekolwiek upośledzenie.
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7424 dnia: Czerwiec 04, 2011, 12:19:49 am »
Jako osoba obiektywna stwierdzam że owszem zajeżdża wiochą.. ale od Ciebie. Poza tym Acid dobrze zrobił.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com