Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182315 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8825 dnia: Sierpień 11, 2011, 03:05:31 pm »
mazzim jako postac jest podobno sold i wczoraj byl na antku
ja kurde bylem za daleko i nie pokazalo mi listy dropa , w sumie 180+ freedoms+swords fail, 150+ espada+1 fail a clf w 100+ ubilo w 4h
retired


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8826 dnia: Sierpień 11, 2011, 03:24:15 pm »
forum było padnięte a tu proszę jaka zmiana.. dark i alarion pod jedną banderą ??
kofacie się już ?
jakaś drama w OC ?
screeny, flame itd plix plox


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8827 dnia: Sierpień 11, 2011, 03:38:13 pm »
z tego co wiem freedoms zabili Antka 4 sierpnia więc o którym failu piszesz?
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8828 dnia: Sierpień 11, 2011, 04:14:45 pm »
o kurde 180+ hmm nie pamietam kiedy taki online byl hehe. a ostatni antek z tego co slyszalem to tylko na pvp swordsi latali
Hiawatha (Swords) Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8829 dnia: Sierpień 11, 2011, 04:31:00 pm »
z tego co wiem freedoms zabili Antka 4 sierpnia więc o którym failu piszesz?

Ciekawe, ciekawe, zakladajac, ze antek stoi juz od zeszlego tygodnia, to wynikaloby, ze zrespil sie po... 1 dniu?

Wygladlo to tak: weekend nikt nie probowal
- pon. Wygrali freedoms i weszli w ponad 100 osob. Efekt? Od 23:00 polskiego czasu juz do 04:00, nie dali rady zbic ponizej 25%
- wt.  Freedoms nawet sie nie pojawili, my za wolno sie zebralismy, w efekcie weszlo ponad 100 espady. Niestety tez nie dali rady.
- sr. Tym razem ani freedoms, ani espada nie raczyli przyjsc chociazby na pvp, w efekcie wchodzimy i robimy jaszczura w rekordowym czasie.

Takze Lemp, cos sie pomyliles.


-----------------------------

My nie decydujemy jakie consty sa przyjmowane. Poza tym jak chlopaki stwierdza, ze czuja sie na silach, zapraszam na colo. Ja z pt Kaczora do nikogo poza 1 osoba nic nie mam : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8830 dnia: Sierpień 11, 2011, 05:00:25 pm »
a ja juz mam dosc i wisi mi to

Lemp a jak tam waszemu const w Swordsach?  :D
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8831 dnia: Sierpień 11, 2011, 05:04:26 pm »
4 godziny żeby ubić antka, niezły fail.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8832 dnia: Sierpień 11, 2011, 05:16:55 pm »
4 godziny żeby ubić antka, niezły fail.

Sorry, nie wszyscy są tak sfarmieni jak ludzie na ofie. Poza tym jak gadałem z Jasinem, to był bardzo zaskoczony naszym sposobem zabijania.

Otóż z racji, że antek poniżej 25% jest śmiercionośny dla 95% populacji serwera (niskie resisty, oe skilli i słaba jew.), w tym momencie zbieramy jak nakwięcej tanków, kiedy Antoniusz odpala swoje aoe rzygi ziemne, każdy tank stara się włączyć reflect magic i zdejmując jewelerkę, resisty, buffy, zarzucając sobie zerka - odbija w ten sposób w niego jakieś 100-350k damage. 2 dobrze skoordynowane party tanków, które ma cały czas kto resować, potrzebuje 2 h na zabicie go w ten sposób od 25%.

Wiem, że na ofie, to ludzie przeżywają to jego aoe, aoe weź pod uwagę, że np. taki europejski serwer, to zlepek przekoksów z Teona (głównie), Franza, Luny, przy czym online dalej gorszy niż 1 serwer ru ofa. Wynik taki, że na ten mimo wszystko kiepski on line mergniętych 3 serwerów, zostaje głównie banda najbardziej wyfarmionych ludzi.

Sam widzę różnicę w przeżywalności, gdy mam robe mastery na +27 i włożyłem trochę więcej resista (~~1250). Potrafię wytrzymać ponad połowę jego aoe na full buffie. Pewnie mogłoby być jeszcze lepiej, skoro Jasin nie umiera ani razu w czasie tego raidu, ale tu właśnie jest pies pogrzebany, ten serwer to 1/5 tego wyfarmienia co posiada oficjal, więc zadam pytanie:

Co ty pierdolisz montezuma?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8833 dnia: Sierpień 11, 2011, 05:58:55 pm »
Mariusz jak tam na "ru offie" ?:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8834 dnia: Sierpień 11, 2011, 06:19:17 pm »

Poza tym jak gadałem z Jasinem, to był bardzo zaskoczony naszym sposobem zabijania.
To oni jak bija?

dimkafo pisal ze odbil antka za 500k prawie : D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8835 dnia: Sierpień 11, 2011, 06:32:38 pm »
dotychczasowo widział on 2 sposoby:


1) (na amerykańskim, przed transferem) 3-4 party deskem z palkami dla FI, do 25% HP antoniusza zealoty na 60% HP desek = mega kapy w antka. po 25% zealoty i full HP desek z mieczami aż do jego dobicia

2) po transferze na europejski, po prostu zbiór ~~15 constów i bicie go normalnei od początku do końca. Ludzie tam są spokojnie w stanei się healnąć.

@ Darth

+180 freedoms + swords?  A to niby ja bajki walę.

Stary, skoro wtedy do środka wbiło co najmniej 40 osób od nas, + jakaś część espady, a limit instancji jest ustawiony na 200 osób, to jak ci mogło wejść +180 freedoms + swords?

...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8836 dnia: Sierpień 11, 2011, 06:53:25 pm »
Alarion napisz plx jak sie robi inste (pamiętaj o wszystkich szczegółach)


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8837 dnia: Sierpień 11, 2011, 06:55:25 pm »
Alarion napisz plx jak sie robi inste (pamiętaj o wszystkich szczegółach)
nawet mnie to rozbawiło :D sam miałem odpisać podobnym postem ;p

edit: aczkolwiek po zastanowieniu to można tu waląc wall of text bo to zależy czy robi sie to w kilka osób, robią to 2 osoby, robię to ja/robił insektor ;p
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2011, 07:08:41 pm wysłana przez Dyma »
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8838 dnia: Sierpień 11, 2011, 07:00:00 pm »
DoctorHofmann 83+ Cardi- Koniec Driverowania

4th owner changed  :beksa:


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8839 dnia: Sierpień 11, 2011, 07:17:16 pm »
:D


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8840 dnia: Sierpień 11, 2011, 07:27:05 pm »
DoctorHofmann "doszedl" do nas na 81 :D
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8841 dnia: Sierpień 11, 2011, 08:53:49 pm »
Alarion napisz plx jak sie robi inste (pamiętaj o wszystkich szczegółach)

Tak jakbyś sam nie robił z nami ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8842 dnia: Sierpień 11, 2011, 09:34:39 pm »
DoctorHofmann "doszedl" do nas na 81 :D

he was almost 80lvl when i sold it in autumn 2009  :beksa:


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8843 dnia: Sierpień 11, 2011, 09:38:25 pm »
DoctorHofmann 83+ Cardi- Koniec Driverowania

4th owner changed  :beksa:
this owner was changed like 3-4 months ago :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8844 dnia: Sierpień 11, 2011, 09:42:59 pm »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8845 dnia: Sierpień 11, 2011, 10:36:35 pm »
Ajitaup gave antharas to party where mazzim play  hahaha


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8846 dnia: Sierpień 11, 2011, 11:19:05 pm »
 hahaha


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8847 dnia: Sierpień 12, 2011, 12:06:26 am »
Wiem, że na ofie, to ludzie przeżywają to jego aoe, aoe weź pod uwagę, że np. taki europejski serwer, to zlepek przekoksów z Teona (głównie), Franza, Luny, przy czym online dalej gorszy niż 1 serwer ru ofa. Wynik taki, że na ten mimo wszystko kiepski on line mergniętych 3 serwerów, zostaje głównie banda najbardziej wyfarmionych ludzi.

Sam widzę różnicę w przeżywalności, gdy mam robe mastery na +27 i włożyłem trochę więcej resista (~~1250). Potrafię wytrzymać ponad połowę jego aoe na full buffie. Pewnie mogłoby być jeszcze lepiej, skoro Jasin nie umiera ani razu w czasie tego raidu, ale tu właśnie jest pies pogrzebany, ten serwer to 1/5 tego wyfarmienia co posiada oficjal, więc zadam pytanie:

Co ty -_-' montezuma?

mam 3x 60 w każdej części , wow ale jestem przykoks, straciłem na ostatnim antku 3%, zabijaliśmy go w 2godziny i 10min mając ok 70osob. Ilość resist nie liczy się tak bardzo jak dmg osób i sposób ich rozmieszczenia.

Nie zasłaniaj się wyfarmieniem bo oba serwery miały h5 w podobnym czasie i mieliście dokładnie tyle samo czasu jak naia żeby sobie pozbierać kamyki.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2011, 12:09:58 am wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8848 dnia: Sierpień 12, 2011, 12:48:39 am »
Wiem, że na ofie, to ludzie przeżywają to jego aoe, aoe weź pod uwagę, że np. taki europejski serwer, to zlepek przekoksów z Teona (głównie), Franza, Luny, przy czym online dalej gorszy niż 1 serwer ru ofa. Wynik taki, że na ten mimo wszystko kiepski on line mergniętych 3 serwerów, zostaje głównie banda najbardziej wyfarmionych ludzi.

Sam widzę różnicę w przeżywalności, gdy mam robe mastery na +27 i włożyłem trochę więcej resista (~~1250). Potrafię wytrzymać ponad połowę jego aoe na full buffie. Pewnie mogłoby być jeszcze lepiej, skoro Jasin nie umiera ani razu w czasie tego raidu, ale tu właśnie jest pies pogrzebany, ten serwer to 1/5 tego wyfarmienia co posiada oficjal, więc zadam pytanie:

Co ty -_-' montezuma?

mam 3x 60 w każdej części , wow ale jestem przykoks, straciłem na ostatnim antku 3%, zabijaliśmy go w 2godziny i 10min mając ok 70osob. Ilość resist nie liczy się tak bardzo jak dmg osób i sposób ich rozmieszczenia.

Nie zasłaniaj się wyfarmieniem bo oba serwery miały h5 w podobnym czasie i mieliście dokładnie tyle samo czasu jak naia żeby sobie pozbierać kamyki.
u was dlugi czas to sie "samo" zbieralo i w tym tkwi wasza przewaga  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #8849 dnia: Sierpień 12, 2011, 07:46:11 am »
Wiem, że na ofie, to ludzie przeżywają to jego aoe, aoe weź pod uwagę, że np. taki europejski serwer, to zlepek przekoksów z Teona (głównie), Franza, Luny, przy czym online dalej gorszy niż 1 serwer ru ofa. Wynik taki, że na ten mimo wszystko kiepski on line mergniętych 3 serwerów, zostaje głównie banda najbardziej wyfarmionych ludzi.

Sam widzę różnicę w przeżywalności, gdy mam robe mastery na +27 i włożyłem trochę więcej resista (~~1250). Potrafię wytrzymać ponad połowę jego aoe na full buffie. Pewnie mogłoby być jeszcze lepiej, skoro Jasin nie umiera ani razu w czasie tego raidu, ale tu właśnie jest pies pogrzebany, ten serwer to 1/5 tego wyfarmienia co posiada oficjal, więc zadam pytanie:

Co ty -_-' montezuma?

mam 3x 60 w każdej części , wow ale jestem przykoks, straciłem na ostatnim antku 3%, zabijaliśmy go w 2godziny i 10min mając ok 70osob. Ilość resist nie liczy się tak bardzo jak dmg osób i sposób ich rozmieszczenia.

Nie zasłaniaj się wyfarmieniem bo oba serwery miały h5 w podobnym czasie i mieliście dokładnie tyle samo czasu jak naia żeby sobie pozbierać kamyki.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.