Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 572955 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #825 dnia: Marzec 21, 2011, 04:18:40 pm »
Że niby barierka jest słaba? No skoro uniknięcie ulti kartusa czy też lux'a i jakiegokolwiek innego skilla to mało to ok.. a wszystko zależy od wyczucia. Ja tam IP nie wydaje na postacie za 6k tylko z doty je kupuję, a tak to tylko te za 3k IP.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #826 dnia: Marzec 21, 2011, 04:35:11 pm »
Co do nocturna, wcale nie jest taki op... niby szybki, ale np. Q bardzo łatwo uniknąć w otwartej walce
Co z tego? Mozliwosc dodgowania skilla wcale tak duzo nie daje, pomysl ze on jest MELEE i jak dojdzie do Ciebie to musialby grac nogami, zeby nie trafic.Z reszta w team fightach nikt nie bedzie biegal, zeby tylko nie dostac od Q Nocturna.


 
Cytuj
Tarcza dużo mu nie daje, bo i tak nikt go pod AP nie robi
Wtf? Wiesz chociaz jak ta tarcza dziala? Ona BLOKUJE 1szy spell w niego i jesli sie uda, daje mu premie do atk speeda.Grales chociaz nim?


Cytuj
E jest fajne do uciekania i jak ktoś ma skilla to potrafi sfearować pod turretem i wtedy nie jest przyjemnie
To chyba jestem pro elo high koksem i powinienem grac z Wickdem.Co to za problem uzyc skilla point&click i stac przy przeciwniku, zeby linka sie nie urwala?


Cytuj
Ulti jest tylko dobre na zabicie postaci, która jest nieco z tyłu od reszty, albo na zmienienie rozgrywki tf'a z 3v3, na 4/5v3... W late damage z ulti nie bije tak dużo, a i tak większość osób nie ryzykuje z low hp.

imo nocturn nie jest op względem większości charów.
Co z tego? Jego ulti ZMNIEJSZA widok twojej postaci i twoich sojusznikow przez 4 sekundy prawie gowno widzisz, na dodatek Nocturne wbije Ci za plecy i GG po 3 sekundach lezysz.To ulti daje ogromnego dasha+zmniejszenie widocznosci, jak to dla Ciebie za malo to nie mam pytan...

Hehe... zjada tanka? :) Jakiego? vladka, amumu - pseudo tanków?
Amumu pseudo tank?  :D :D :D

Cytuj
w Early polega na skillach, a w late też często się przydają, a skille wcale nie są awesome.
Nie sa awesome? 1szy skill oprocz dobrego dmg daje bonus do dmg (na 5tym lvlu +60) dodatkowo zwieksza speeda.
2gi skill pasywny bonus do atk speeda, po aktywowaniu spell shield, umozliwiajocy zablokowanie 1 spella, jesli sie uda dostaje x2 bonusu z pasywa tego skilla.
3ci skill wrzuca feara i jesli juz wejdzie w Ciebie ten fear to nie masz co liczyc na to, ze z niego zejdziesz...

Powiedz mi jaki masz lvl w LoLu? 15? 20? Wiesz o tej grze bardzo malo, a udzielasz sie w takich tematach popelniajac tzw selfown mowiac, ze amumu to pseudo tank Oo.



  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #827 dnia: Marzec 21, 2011, 08:05:19 pm »
@Seken: dobra. nie chcę mi się kontrargumentować twoich słów. W lola gram już trochę, ale jakimś pro wymiataczem nie jestem. Może i masz racje, ale dalej nie uważam, żeby nocturne był OP.

okay... jesli myslisz, że nocturne > shen  to rozśmieszasz mnie :)

Widocznie nie trafiłeś na taką grę, więc to Ty nie rozśmieszaj.

Wyobraź sobie, że trafiłem.

Dalej uważam, że shen>nocturne, a jeśli się nie zgadzasz to chyba to nigdy nie grałeś z shenem ogarem, który robił typowy tank build.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #828 dnia: Marzec 21, 2011, 09:03:28 pm »
Shen to mój main, aczkolwiek nie trafiłem nim nigdy na Nocturna. A dziwne jest pisać, że shen > nocturne, tylko czasami są takie gry, gdzie ta postać mimo że nie jest sfeedowana potrafi tanka na kilka strzałów zdjąć.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #829 dnia: Marzec 21, 2011, 11:17:25 pm »
W zasadzie to nie chciałem zabierać głosu w tej dyskusji ale wypowiedzi Dickerta mnie do tego zmusiły.

Nie obchodzi mnie Twój lvl ani staż w lolu, stwierdzam jedynie że piszesz pierdoły.


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #830 dnia: Marzec 21, 2011, 11:37:39 pm »
czyżby nadchodził Lee Sin  :o


szkoda, że dają te info tuż przed 1. kwietnia :#
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #831 dnia: Marzec 22, 2011, 12:20:59 am »
a tam chuj z nowymi postaciami, jak oni od pol roku trabia o nowej mapie i specjlanie czekaja do 2 sezonu pewnie zeby ja wydac. A wtedy i tak najpierw bedzie dostepna tylko na customach, potem na normalach i cholera wie kiedy na rankedach. Przydalyby sie ze 3-4 grywalne mapy tej grze ; /


Nocture jest naprade bardzo mocny. Na tle solabienia innych melee DD (pantek, evka itd.) to jego pozycja jest wysoka. Na dodatek nawet nie junglujac ma wysokie mozliwosci ganku, a to malo postaci potrafi.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #832 dnia: Marzec 22, 2011, 01:20:54 pm »
Wkrecilem sie w granie Teemo, robiony pod as i ap robi miazge z melee fighterow jak jax czy xin. Blind, exhaust i jazda.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #833 dnia: Marzec 22, 2011, 03:59:24 pm »
okay... jesli myslisz, że nocturne > shen  to rozśmieszasz mnie :)

Widocznie nie trafiłeś na taką grę, więc to Ty nie rozśmieszaj.

Wyobraź sobie, że trafiłem.

Dalej uważam, że shen>nocturne, a jeśli się nie zgadzasz to chyba to nigdy nie grałeś z shenem ogarem, który robił typowy tank build.
Ogarnij sie idioto, bo az mnie glowa boli jak czytam twoje posty.Musisz miec naprawde ZAJEBISTY staz w LoLu, jak porownujesz Tanka z typowym DD.
Poki co to Ty mnie rozsmieszasz, oh w8 nie wiem czy mam smiac sie czy plakac, jak naprawde myslisz, ze nocturne< shen.
To tak samo gdybym powiedzial Soraka<Anivia.Przeciez to sa ZUPELNIE INNE postacie i maja INNA role w team fightach, a to ze nie potrafisz grac Nocturnem (a raczej nawet nie masz go zakupionego, bo napisales takie bzdury o jego bance, to NIE MOZLIWE, ze go kupiles...)
Tak wiec kkthxbb, wroc jak nauczysz sie grac i zaczniesz myslec.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #834 dnia: Marzec 22, 2011, 05:05:41 pm »
/agree


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #835 dnia: Marzec 22, 2011, 05:58:48 pm »
zaczniesz myslec.

To przede wszystkim ;)
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #836 dnia: Marzec 22, 2011, 07:57:21 pm »
Tak odskakujac od tematu zastanawiam sie kiedy zaczna grac w lola "forumowi herosi" jak Raziel zacznie grac zrobia BD w lolu ;D

ps post pisany 4fun no offence raziel ;D
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #837 dnia: Marzec 22, 2011, 10:53:42 pm »
Nieprawda, Raziel będzie robił sorake na dpsa a później na forach lola zaczną się pojawiąć tematy "OMFG nerf soraka".


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #838 dnia: Marzec 22, 2011, 11:08:52 pm »
uprzedzę senaju.
NA HIGHT ELO BYŁA AD SORAKA KTÓRA OWNIŁA


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #839 dnia: Marzec 22, 2011, 11:17:12 pm »
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #840 dnia: Marzec 23, 2011, 12:11:09 am »
Taki filmik mogę sobie sam zrobić z każdą postacią.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #841 dnia: Marzec 23, 2011, 12:42:30 am »
Wkrecilem sie w granie Teemo, robiony pod as i ap robi miazge z melee fighterow jak jax czy xin. Blind, exhaust i jazda.
Na Teemo poszła petycja na forum z około 400 postami ZA itp., że będzie znerfiony podobno.
Mnie wkręciła gra Akali, killów i assyst mam masę, jednak aby w pełni dobrze grać tą postacią trzeba się nauczyć uciekać za pomocą bańki co aż tak łatwe nie jest.. :/ Jak się ogarnie z bańką to wystarczy nie padać i zrobić stacki, wtedy się kara.. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #842 dnia: Marzec 23, 2011, 12:52:21 am »
anka AD FTW!

A tak serio, to jak ktos wpada na takie super kombosy na swojej postaci, to po raz kolejny uswiadamiam sobie, dlaczego nie gram z randomami...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #843 dnia: Marzec 23, 2011, 11:26:41 am »
anka AD FTW!
not, AS Alistar ftw
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #844 dnia: Marzec 23, 2011, 11:48:10 am »
http://www.own3d.tv/video/66863/Reginald__AD_Soraka_Carries_High_ELO..._AGAIN_

tyle na ten temat, to że ogar soraka, czy alistar da radę carrować grę to wiadome i może to i for fun, ale jest trochę filmików, graczy 1800+, którzy na rankach na takim poziomie tak grali. Sam Alistarem zjadam squishy na midzie, czy bottomie, gdy idę z carry dps. Wprawdzie nie bije creepów za dużo, ale taki teemo, czy ashe to ma dość po 2 combo, W+Q, W+Q, ignite i ma dosyć. Wiadome, że na tym 300 ap należy poprzestać i robić itemy bardziej pod survi, ale przecież taki np. Reginald (co pokazane na filmiku) nie zaczynał od itemków pod atak.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #845 dnia: Marzec 23, 2011, 02:56:45 pm »
uprzedzę senaju.
NA HIGHT ELO BYŁA AD SORAKA KTÓRA OWNIŁA
Haha, sam Ci o niej mowilem i podalem link.Jak Reginald soraka pod ad zdobyl 1st blooda SAM na Mordekaiserze.

@ArchonQQ Dodaj mnie do friendow i ZABIJ mnie grajac Alistarem.Na dodatek last hit to podstawa w LoLu.
Potem taki ranged carry  ma 30 creepow i 0 dmg.

@Rickert Podaj mi ten link do "nerfienia" Teemo ofc jak mozesz.



  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #846 dnia: Marzec 23, 2011, 05:49:23 pm »
@Rickert Podaj mi ten link do "nerfienia" Teemo ofc jak mozesz.

Ta, podaj bo sam cały czas pieprzy o tym nerfie a linka jak nie dał tak nie dał xd
QQ


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #847 dnia: Marzec 23, 2011, 09:09:56 pm »
Seken, co ty grasz zawsze, kiedy mnie nie ma ;x?
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #848 dnia: Marzec 23, 2011, 11:31:10 pm »
farmie refy i kupuje tego skina ;p

http://www.youtube.com/watch?v=oTs0xdeMRDI


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #849 dnia: Marzec 24, 2011, 07:51:29 am »
Przyfarm wiecęj i kup sobie astronaute, radarki zamiast grzybków i laserowa pałeczka FTW.