Witaj
Gość

Wątek: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)  (Przeczytany 263236 razy)

  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #2100 dnia: Grudzień 16, 2011, 02:12:42 pm »
Chyba pomyliłeś tematy ;)

Tu mowa jest o L2.WS! Nie o wpływie OFFA na PRIVY!

przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisałem

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 264

  • Pochwał: 0

  • No i co?
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #2101 dnia: Grudzień 16, 2011, 06:46:20 pm »
Chyba pomyliłeś tematy ;)

Tu mowa jest o L2.WS! Nie o wpływie OFFA na PRIVY!

przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisałem

Przeczytałem, ale tylko Ty nawiązujesz do privów, a my do L2.WS ;)

Mniejsza o większość, serwer upada, wszedł GoD - ludzie poszli na inne privy, GoD nie ma z tym nic wspólnego, po prostu dziwny zbieg okoliczności :(
Buszek Swintuszek`


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #2102 dnia: Grudzień 16, 2011, 07:11:37 pm »
Chyba pomyliłeś tematy ;)

Tu mowa jest o L2.WS! Nie o wpływie OFFA na PRIVY!

przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisałem

Przeczytałem, ale tylko Ty nawiązujesz do privów, a my do L2.WS ;)

Mniejsza o większość, serwer upada, wszedł GoD - ludzie poszli na inne privy, GoD nie ma z tym nic wspólnego, po prostu dziwny zbieg okoliczności :(

a l2.ws to nie priv?
co do 2 cześci twojego posta, to już nie takie serwery z offowymi plikami i duzo wiekszym onlinem upadały, zanim jeszcze powstał pomysł o darmowych offach
taka uroda privow i graczy, kiedys było kilka privow to ludzie grali po 3-4 lata na 1 serwie, teraz co chwile wstaje nowy to jest wiecej skoczkow
a skoro tak bronisz tezy ze niby GOD mial wpływ na wyludnienie l2.ws, to jak wytłumaczysz wyższy online na rpg w ostatnim czasie?

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #2103 dnia: Grudzień 16, 2011, 07:42:35 pm »
nie mów mi, że GoD na EU nie miał  ŻADNEGO wpływu...

a że priv skoczki? Dlatego gram na ofie, nei na privach.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 264

  • Pochwał: 0

  • No i co?
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #2104 dnia: Grudzień 16, 2011, 07:52:56 pm »
@RPG - Sporo ludzi przyszło na L2.WS z RPG spróbować swoich sił... gdy jednak zobaczyli że, serwer umiera, to wrócili na RPG... Wiem bo znajomy mi mówił że, jego klan przeszedł na L2.WS , ale teraz pewnie wrócili na stare śmiecie :) czyli RPG-CLUB, myślę że, wiele takich osób się znalazło (to co nie wyszło na serwerze, może wyjdzie na nowym - mentalność ludzi)

@L2.WS - niestety EU OFF miał wpływ na L2.WS i wiele, wiele więcej innych serwerów... Dlatego że, postawiła go Innova i nie ma cyrlicy :) Jak dużo wzrósł online na RPG-CLUB? Kilka tysięcy na każdym serwerze?

@GoD - dużo ludzi nie może iść na GoD ponieważ sprzęt nie pozwala (wnioskuje z postów na tym forum)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2011, 07:55:20 pm wysłana przez KaRom »
Buszek Swintuszek`


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #2105 dnia: Grudzień 17, 2011, 11:44:01 am »
niestety EU OFF miał wpływ na L2.WS i wiele..

tak, l2.ws gdzie 90% community to rosjanie padł bo otworzyli eu offa :D
poprostu nie mam już siły na te bzdury odpisywać

a że priv skoczki? Dlatego gram na ofie, nei na privach.

słyszelismy to juz 1000 razy w tym dziale tylko kogo to obchodzi?
idź trollowac dzial eu offa/ru offa, tam gdzie najbardziej mają cię dość
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2011, 11:51:47 am wysłana przez Prokrastynator »

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 264

  • Pochwał: 0

  • No i co?
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #2106 dnia: Grudzień 17, 2011, 01:06:07 pm »
Niech Ci będzie... Padł bo ludziom się znudził L2.WS ;)

Nie wiem czy wiesz, ale wstał też nowy RU OFF :) a sry, on też nie miał wpływu :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2011, 02:54:43 pm wysłana przez KaRom »
Buszek Swintuszek`


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #2107 dnia: Styczeń 11, 2012, 01:47:53 pm »
widze info, ze otwieraja nowego x5 28 stycznia

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 0

  • BDSM CLUB
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #2108 dnia: Styczeń 11, 2012, 05:10:17 pm »
widze info, ze otwieraja nowego x5 28 stycznia

 Napisze krótko i na temat NIECH SIĘ GONIĄ  : )   nigdy mojego CP noga już tam nie powstanie z powodu bierności adminów zrąbać taki serwer jaki mieli to naprawdę  trzeba mieć talent  ..  Pozdrawiam tamtejszych adminów a co do gry to wspominamy mile jeden z najlepszych serwerów  jeżeli chodzi o pvp w minionych 2 latach a co do naszych graczy PL  można wymienić na palcach tylko parę CP co wytrzymało ciśnienie i napór Rosyjskich klanów reszta wykruszała się jak mrówki ......


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #2109 dnia: Styczeń 26, 2012, 02:02:09 pm »
wybieraja sie jakies polskie ekipy na nowy x5 (wstaje 28.01)? jak ogolnie sie zapatrujecie na ten serwer, stabilny/niestabilny? beda akcenty europejskie czy 99% ruscy? i jak wrazenia z poprzedniej edycji x5? lagi czy bez lagow? system raczej cp czy mozna znalezc party przez chocby party matching? duzy online? i inne uwagi, bylbym wdzieczny.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #2110 dnia: Styczeń 27, 2012, 12:25:40 am »
Server stabilny, online pewnie beda mieli min 2k+ ale tym razem beda ta chyba w 95% ruscy a szkoda, bo euro gracze raczej sie zrazili naglym upadkiem poprzedniej edycji (padl praktycznie po 2 miesiacach, moze przez free ofa moze przez 1 sided server, moze przez kronike na ktorej end game zamyka sie dla wiekszosci na instancjach i oly a o pvp trudniej niz na poprzednich kronikach :P), tyle dobrze ze teraz ma nie byc premium acc tam ale pewnie i tak jakas dota bedzie :/, poprzednia edycja bez lagow oprocz startu ale to juz prawie norma, party poza cp mozna znalesc spokojnie ale nie zmienia to faktu ze przyzwoite cp i tak szybciej sie ogarnie z expem. Bedzie to jakas alternatywa dla tych co chca off pliki ale nie chca Goda :P


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #2111 dnia: Luty 15, 2012, 07:28:52 am »
Gram na tym x5 i naprawde ruscy ostro cisna. Nic dziwnego ze tamta edycja padla jak tu po 2 tygodniach w vesperach zasuwają.
Polaków mało pewnie przez tą właśnie dominacje ruskich klanów. Tu jest gra na najwyższym poziomie, dlatego duzo ludzi szybko wymieka. Btw niema nic z donate co pomaga szczególnie ,jedynie pety na pare godzin,shoty i czapki. A co do online to niezle dzis było 5400 .
HUNTER20 Duelist Fanatic Youtube channel??
http://www.youtube.com/DorianGW?sub_confirmation=1.