Witaj
Gość

Wątek: Enchanting+Crafting Success / Fail  (Przeczytany 2923 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Enchanting+Crafting Success / Fail
« dnia: Wrzesień 21, 2011, 01:23:10 pm »
Chwalcie sie waszymi sukcesami i wyładowujcie agresje na wszelkie faile ;pp

zaczne :



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 01:24:58 pm wysłana przez NightBird »
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • taa
Odp: Enchanting+Crafting Success / Fail
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2011, 08:48:14 pm »
draconic bow +10 pm w grze a zobaczysz  (leone)


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Enchanting+Crafting Success / Fail
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2011, 10:14:45 pm »
Nie mam screena ale mój sukces to hełm moiraia lekki :)
No i na tym się kończy moje krafcenie na tym serwerze :P Vorpala nie można krafcić a  mid/top sword s84 jest póki co poza moim zasięgiem.
A może by wrócić na oficjal :)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Enchanting+Crafting Success / Fail
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2011, 09:48:00 am »
Wieki temu postanowiłem zarabiać na krafcie. A ponieważ w cenie były SoMy, a w wh miałem kilka recek i ostrzy, postanowiłem postawić na ten mieczyk. Przeliczyłem gotówkę i matsy i wyszło mi, że będę mógł postarać się o 7 sztuk. Dokupiłem recek i ostrzy. Liczyłem po cichu, ze może chociaż 1 rare sie trafi. No i się zaczęło. W końcu, po wszystkich kliknięciach ostałem z... jednym SoMem :) Była to najdroższa broń jaką kiedykolwiek posiadałem :) Od tamtej pory wolę sprzedać to co mam i kupić to co potrzebuję.
Taniej mnie to wychodzi :D
O spaleniu 4 duali sls x tsu na wbijaniu 3->4 nie wspomnę. Też taniej mnie w końcu wszedł zakup gotowych :)
Jedynie ostatnio udało mi się scraftować Dynasty Heavy set - wszystko za 1szym razem :)
A na PTSie próbowałem zrobić Icarus Bow na +16. Spaliłem 25 łuków i zostałem z +12. Od tamtej pory nie bawię się w OE na live serwerze. Jak napisałem - z moim szczęściem taniej mnie wychodzi kupno :)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2011, 09:50:02 am wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: Enchanting+Crafting Success / Fail
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2011, 03:07:16 pm »
Wieki temu postanowiłem zarabiać na krafcie. A ponieważ w cenie były SoMy, a w wh miałem kilka recek i ostrzy, postanowiłem postawić na ten mieczyk. Przeliczyłem gotówkę i matsy i wyszło mi, że będę mógł postarać się o 7 sztuk. Dokupiłem recek i ostrzy. Liczyłem po cichu, ze może chociaż 1 rare sie trafi. No i się zaczęło. W końcu, po wszystkich kliknięciach ostałem z... jednym SoMem :) Była to najdroższa broń jaką kiedykolwiek posiadałem :) Od tamtej pory wolę sprzedać to co mam i kupić to co potrzebuję.
Taniej mnie to wychodzi :D
O spaleniu 4 duali sls x tsu na wbijaniu 3->4 nie wspomnę. Też taniej mnie w końcu wszedł zakup gotowych :)
Jedynie ostatnio udało mi się scraftować Dynasty Heavy set - wszystko za 1szym razem :)
A na PTSie próbowałem zrobić Icarus Bow na +16. Spaliłem 25 łuków i zostałem z +12. Od tamtej pory nie bawię się w OE na live serwerze. Jak napisałem - z moim szczęściem taniej mnie wychodzi kupno :)


Pozdrawiam


żalisz sie czy chwalisz?

dział serwera l2.ws.

Ty lepiej zgłoś się do programu "Dlaczego ja?"


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Enchanting+Crafting Success / Fail
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2011, 04:42:43 pm »
Ja przynajmniej napisałem w temacie.
A że doświadczenia z innego serwa? Takie posiadam.
Czy się żalę? A skąd. Przechwalam się jaki jestem bogaty i ile kasy poszło w błoto.
A co, stać mnie.
Nawet na oficjalu z ratami x1...

Pozdrawiam
PS. Sorry, że się wciąłem do Waszego ogródka, Zobaczyłem temat, nie przyglądałem się działowi. Mod może wyciąć moje posty stąd i wrzucić do kosza, jak tak bardzo niektórych w oczy kolą.
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Enchanting+Crafting Success / Fail
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 28, 2011, 12:17:14 pm »
Stare czasy, drugie l2 exi po c4 kumpel chciał skończyć grę. Sprzedał wszystko prócz SB .. za kasę kupił ewa by spalić. Takim przypadkiem zrobił SB +16  hahaha Ale i tak skończył grę. Tu nie miałem nic okazji crafcic/enchantować. Oczekuję l2 off GoD


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: Enchanting+Crafting Success / Fail
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 28, 2011, 01:17:32 pm »
A ja kiedyś miałem soma +49 co tak srał tęczą aż miło, i to dostałem go od gma bo kolega go znał z rla, ale potem server wyłączyli bo mama kazała  :(
Wasting time since 2004
Ru off.


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Enchanting+Crafting Success / Fail
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 29, 2011, 03:29:21 am »
fajnie rly sad story bro  :D

wtf kto non stop kasuje mi posty

/Tirius: to naucz się pisać co innego niż "sad, cool story "bro" "
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2011, 10:07:39 am wysłana przez Tirius »