Witaj
Gość

Wątek: Dagerzy- prezentacja  (Przeczytany 202372 razy)

  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #325 dnia: Sierpień 07, 2008, 01:22:58 am »
Najlepsze jest to że mój kumpel się upierał że nawet próbował z kolegą swoim TH na duelu i też tak było xD

jak wychodzisz z takiego zalozenia to lepiej idz na HelBunda !!!11111

Hmm... C4 jak dla mnie to przeżytek i tyle (sleep, słabe klasy meele), nie wiem czemu cię to tak zdenerwowało też grasz na C4 :>


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #326 dnia: Sierpień 07, 2008, 09:23:24 am »
damn ur so ..
ja moge postaic server gracia ale co z gracii bedzie na nim dzialac?
newb


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #327 dnia: Sierpień 12, 2008, 04:40:30 am »
Mam pytanie. Czym zadam z blowa wiekszy dmg w pvp?
1. Crystal dagger+ ctr.dmg
2. czysty soul?


Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #328 dnia: Sierpień 12, 2008, 07:30:43 am »
wydaje mi sie ze CD+CD


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #329 dnia: Sierpień 12, 2008, 11:44:38 am »
licząc p.atak w broni+ z sa :
soul separator : 203
crystal dagger : 136 + z SA 140= 276

Więc w sumie wychodzi, że lepiej CD+CD.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #330 dnia: Sierpień 12, 2008, 12:25:57 pm »
licząc p.atak w broni+ z sa :
soul separator : 203
crystal dagger : 136 + z SA 140= 276

Więc w sumie wychodzi, że lepiej CD+CD.

Jesteś moim mistrzem.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #331 dnia: Sierpień 12, 2008, 12:53:16 pm »
Zajebiście...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #332 dnia: Sierpień 12, 2008, 01:51:19 pm »
Wydaje mi sie ze Separator, bo P.Atk jest mnozony we wzorze, a SA jest dopiero dodawane na koncu do koncowej mocy po wszystkich przemnozeniach. Ok, nawet mi sie tak nie wydaje. Jedyna opcja kiedy CryDagger moze(nie musi)uderzyc mocnie jest totalny unbuff kiedy nic sie nie mnozy :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #333 dnia: Sierpień 20, 2008, 11:49:54 pm »
Który z dagerów jest najlepszy w konfrontacjach 1 vs 1 z heavy armor userami , jak naprzykład gladiator ? Chodzi o realia interlude i nowsze kroniki lineage.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2008, 11:54:29 pm wysłana przez and »


Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #334 dnia: Sierpień 20, 2008, 11:53:00 pm »
po 79 lvlu kazdy imo (jezeli chodzi o glada/tyrka)

a jezeli chodzi o tanki to TH


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #335 dnia: Sierpień 21, 2008, 12:11:18 am »
Bo moze im ukrasc tarcze :P


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #336 dnia: Sierpień 22, 2008, 12:11:10 am »
po 79 lvlu kazdy imo (jezeli chodzi o glada/tyrka)

a jezeli chodzi o tanki to TH

z racji najwyzszego cona tym samym najwyzszego resista na stuna? (plus detargety)

słyszałem , tez ze abyss walker moze tez cos pokazac z tankami z racji hexa oraz najwyzszego dmg z blowa, ale w niego to zapewne stuny wchodza jak w masło nawet w mj light i z podwyzszonym conem.


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #337 dnia: Sierpień 22, 2008, 12:28:26 am »
Z racji Hexa który nie wejdzie :P
No i dmg z blowa większy o 50 od TH.
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #338 dnia: Sierpień 22, 2008, 12:48:45 am »
W walce z tankiem % na lethala > all
wiec TH >all


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #339 dnia: Sierpień 22, 2008, 01:53:25 am »
Z racji Hexa który nie wejdzie :P
No i dmg z blowa większy o 50 od TH.

jak rzucasz hexa z daggera to duza szansa ze nie wejdzie co innego z soma czy arcane mace.

z focus death , to chyba wieksza różnica niz 50 dmg.

tak na marginesie przeczytałem na l2p o

focus death. Critical -30%, Blow land rate +60%, Critical Damage from front -30%, Critical Damage from back +90%.

czyli niezaleznie od ktorej strony wale mam podwyzszoną szanse na land rate blowa (he he ślepy th)
tylko damage sie zmienia zależnie od strony ataku. super. czyli taki focus chance to przy tym cienizna.

a grając th np. na takiej massówie to lepiej , chyba włączać focus power niz focus chance ?


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #340 dnia: Sierpień 22, 2008, 02:03:48 am »
Zależy czy chodzi o TH czy o Adva :oops:
My bad.
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #341 dnia: Sierpień 22, 2008, 10:18:23 am »
po 79 lvlu kazdy imo (jezeli chodzi o glada/tyrka)

a jezeli chodzi o tanki to TH

z racji najwyzszego cona tym samym najwyzszego resista na stuna? (plus detargety)
nie, z racji Mirage'a


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #342 dnia: Sierpień 22, 2008, 05:15:52 pm »
Az taka roznice robi ten mirage na tanki? W sumie chyba najlepsze bo Counter na tanki nie dziala a omijanie fizycznych skilli tez takie z dupy bo na stun nie mozesz unikac atakow.


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #343 dnia: Sierpień 22, 2008, 06:03:13 pm »
a grając th np. na takiej massówie to lepiej , chyba włączać focus power niz focus chance ?
Mass? Only Focus Power




  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #344 dnia: Sierpień 22, 2008, 09:27:06 pm »
a tak w ogóle czy jest sens nawet w  1 vs 1 uzywac focus chance ? chyba tylko focus power.

a jezeli np. jest lethal pierwszego stopnia

i jest napisane powiedzmy 3500 dmg lethal strike to znaczy ze zbilo do jednego cp  i jeszcze zadało taki dmg na punkty hp, czy tylko zbiło cp ? chyba jedno i drugie.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #345 dnia: Sierpień 22, 2008, 10:21:31 pm »
Cytuj
i jest napisane powiedzmy 3500 dmg lethal strike to znaczy ze zbilo do jednego cp  i jeszcze zadało taki dmg na punkty hp, czy tylko zbiło cp ? chyba jedno i drugie.

To sie odnosi mojej sygnatury :P? Spotkam tego SPS sie go zapytam xD Ale wydaje mi sie ze lethal zbija tylko CP/CP+HP do 1 bo tak to lethal 2 by od razu zabijal.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #346 dnia: Sierpień 23, 2008, 05:21:03 pm »
Cytuj
i jest napisane powiedzmy 3500 dmg lethal strike to znaczy ze zbilo do jednego cp  i jeszcze zadało taki dmg na punkty hp, czy tylko zbiło cp ? chyba jedno i drugie.

To sie odnosi mojej sygnatury :P? Spotkam tego SPS sie go zapytam xD Ale wydaje mi sie ze lethal zbija tylko CP/CP+HP do 1 bo tak to lethal 2 by od razu zabijal.

.no dobrze ,a jezeli przeciwnikowi zostało powiedzmy 200 cp , ja walne lethala zbije mu do jednego czyli zadam 199 dmg z blowa (he he) to tak jakby lethal nerfował mi dmg z blowa. w takiej sytuacji juz bym wolał nie mieć lethala pierwszego stopnia.

ogólnie z tymi lethalami to troche mistycyzm , bo producent gry niewiele wyjasnił bojąc się zapewne kopiowania mechaniki gry przez privowców .

większe szanse na lethala ma th tylko podczas trwania critical blowa (15 sekund). potem jak ten skill minie , przegrywa z użytkownikami mortal strike .(1 minuta)  mam rację ?

« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2008, 05:26:32 pm wysłana przez and »


Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #347 dnia: Sierpień 23, 2008, 05:49:37 pm »
Cytuj
i jest napisane powiedzmy 3500 dmg lethal strike to znaczy ze zbilo do jednego cp  i jeszcze zadało taki dmg na punkty hp, czy tylko zbiło cp ? chyba jedno i drugie.

To sie odnosi mojej sygnatury :P? Spotkam tego SPS sie go zapytam xD Ale wydaje mi sie ze lethal zbija tylko CP/CP+HP do 1 bo tak to lethal 2 by od razu zabijal.

.no dobrze ,a jezeli przeciwnikowi zostało powiedzmy 200 cp , ja walne lethala zbije mu do jednego czyli zadam 199 dmg z blowa (he he) to tak jakby lethal nerfował mi dmg z blowa. w takiej sytuacji juz bym wolał nie mieć lethala pierwszego stopnia.

ogólnie z tymi lethalami to troche mistycyzm , bo producent gry niewiele wyjasnił bojąc się zapewne kopiowania mechaniki gry przez privowców .

większe szanse na lethala ma th tylko podczas trwania critical blowa (15 sekund). potem jak ten skill minie , przegrywa z użytkownikami mortal strike .(1 minuta)  mam rację ?


msaz racje tylko nie (1 minuta), a 2 minuty xD


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #348 dnia: Sierpień 23, 2008, 06:34:54 pm »
Cytuj
i jest napisane powiedzmy 3500 dmg lethal strike to znaczy ze zbilo do jednego cp  i jeszcze zadało taki dmg na punkty hp, czy tylko zbiło cp ? chyba jedno i drugie.

To sie odnosi mojej sygnatury :P? Spotkam tego SPS sie go zapytam xD Ale wydaje mi sie ze lethal zbija tylko CP/CP+HP do 1 bo tak to lethal 2 by od razu zabijal.

.no dobrze ,a jezeli przeciwnikowi zostało powiedzmy 200 cp , ja walne lethala zbije mu do jednego czyli zadam 199 dmg z blowa (he he) to tak jakby lethal nerfował mi dmg z blowa. w takiej sytuacji juz bym wolał nie mieć lethala pierwszego stopnia.

ogólnie z tymi lethalami to troche mistycyzm , bo producent gry niewiele wyjasnił bojąc się zapewne kopiowania mechaniki gry przez privowców .

większe szanse na lethala ma th tylko podczas trwania critical blowa (15 sekund). potem jak ten skill minie , przegrywa z użytkownikami mortal strike .(1 minuta)  mam rację ?


msaz racje tylko nie (1 minuta), a 2 minuty xD
TH ma najwiecej STR z racji tego ze aw i pw robia zwykle +5dex +4con a th tylko +5dex.
+ crit. blow


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Dagerzy- prezentacja
« Odpowiedź #349 dnia: Sierpień 23, 2008, 06:42:08 pm »
a jaka jest mniej więcej szansa na efekt obrócenia przy blinding blow. jak często się wam to zdarza ,
bo jak testowałem na jakimś zbugowanym hr serwerze , to ani razu nie obróciłem moba