Witaj
Gość

Wątek: AIKA ONLINE PREZENTACJA, dlaczego właśnie ona? Wejdź i dowiedź się.  (Przeczytany 3985 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Aika Online to Massive Multiplayer Online Role Playing Game,  Jej twórcy Hanbitsoft odpowiedzialni są za Tantrę Online, która była bardzo ciekawą I popularną grą MMORPG. Już sam brak nudy,  monotonii, updatejtów, eventów i wielu innych rzeczy  zachęca nas do gry w nią. Aika jest najlepszą grą MMORPG F2P na świecie. Oparta na silniku Unreal Engine III, bardzo zoptymalizowanym, gra waży około 600mb. Do zabawy dostajemy olbrzymi otwarty świat.

Jeżeli zadajecie sobie pytanie,  dlaczego mam grać w tą grę, albo dlaczego ta gra jest lepsza od innych czytajcie dalej.  Aika to nie kolejna gra w której zdobywamy maxymalny level i robimy nową postać. Prawdziwa gra zaczyna się na maxymalnym LvLu :

- Gra oparta o questy, lvluje za ich pomocą nie radziłbym zabijać mobów bez Questu na nie. Jest ich więcej niż potrzeba na osiągnięcie maxymalnego pułapu.
- Dostępne jest dużo klas postaci, o zróżnicowanych talentach/buildach
- Piękna grafika
- Bardzo dobry i zoptymalizowany silnik Unreal III
- Olbrzymi otwarty świat oraz lochy, podziemia(instancje dla party), raidy
- System guildi, ranking, najlepsza gildia przewodzić będzie nacji w wojnie
-System nacji i walk 1000vs1000 o władzę nad światem,
- Mounty od 40Lva
-System pomocników , lvlujemy, karminy oraz udoskonalamy możliwości(sille) naszego podopiecznego.
-Raidy w instancjach na lvlach normal/hard dla 4 party(24 osoby)
- Otwarty świat pod względem PvP/PK
- Crafting system
- Upgrade System, pozwoli na ulepszenie naszego ekwipunku dzięki specjalnym kamieniom,
Dużo dużo zabawy, jak widać gra pozwoli nam na nie monotonne expienie za pomocą zadań,  w między czasie możemy wydobywać surowce, tworzyć przedmioty, odwiedzić lochy i zabić bossy z przyjaciółmi. Jak i uaktywnić tryb PvP i walczyć z innymi graczami(nacjami).


(z forum gry, przetłumaczyłem i dodałem parę rzeczy) - Wszystkie moje artykuły działu AIKA Onlne mają wyłączność dla serwisu Lineage2.com.pl
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 04:11:44 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON