Witaj
Gość

Wątek: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)  (Przeczytany 19595 razy)

  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 26, 2015, 07:54:53 am »
Pozwolę sobie dodać ode mnie moje spostrzeżenie.

1. Jestem starym typem "graczki-praczki" co pamięta jeszcze jak SB na CC dla PP dropiłam 2 tygodnie.
 - Tęsknię za tym i chcę grać.
2. Grałam na L2 rus
 - grało mi się zaczepiście przyjemnie
 - czasami się męczyłam, ale to przez pogodę i hormony ;'(
3. Opuściła m L2 cl rus nie dlatego, że się zmęczyłam czy nie miałam kasy an przedłużenie abonamentu, ale dlatego, że wszystkie sklepy były po rusku (od graczy, żeby nie było, pacz eng. robił swoje ;) )
4. Tak. Chcę grać SE bądź jakimś łuczasem
5. Stuny i krasnale z orkami na plecach to zło, omijać szerokim łukiem :D
6. Gra wspaniała mimo, że mały kontent. Tutaj powoli zaczyna się myśleć kiedy i jak użyć Shotów, a nie bezmyślnie kupowac paka tysiąca shotów i napierdzielać
7. jest jakaś ekscytacja jak się zginie, a nie typowe "res to town" i z teleporta w to samo miejsce
8. radzę zacząć grać na poważnie po 3 miesiącu gry jak kasuale się wykruszą
9. kto nie wie, 2 tygodnie wbijałam 24 lvl :D a jaka radocha z deovotiona :D


Kobieta mega zycia !! W ktorych katach ty sie ukrywalas cale moje zycie ?? Zagraj ze mna na L2C eu plox plox
Ty to faktycznie musisz cierpieć na chroniczny ból dupy.
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 26, 2015, 09:45:39 pm »
GoD + bo dla mnie to porażka życia
nie ma to jak naciskanie F1 bez soulshotow, fun zycia


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 26, 2015, 10:08:11 pm »
GoD + bo dla mnie to porażka życia
nie ma to jak naciskanie F1 bez soulshotow, fun zycia

Nie lepiej na godzie wbijać lvl do końca życia bo jak dobrze pamiętam to lvl cap w l2 zostanie bądź został zniesiony


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 26, 2015, 10:42:56 pm »
No i c**j z tego? Lvl cap zniesiony, a czytales jakie sa wymagania już na 102 lvl? Odpowiem Ci, że jakbyś miał skupiać się na expie to by ci godzin w dobie zabrakło, żeby zauważać progres codziennie (olewając pvp/epiki itd). Póki co w rosji/eu/us nie ma contentu po 101lvl. eot.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2015, 10:44:47 pm wysłana przez Dickert »


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 26, 2015, 10:43:13 pm »
GoD + bo dla mnie to porażka życia
nie ma to jak naciskanie F1 bez soulshotow, fun zycia

Nie lepiej na godzie wbijać lvl do końca życia bo jak dobrze pamiętam to lvl cap w l2 zostanie bądź został zniesiony
w chuju byles, chuja widziales, lvl cap to 105. z reszta wbicie 102 zajmuje rok bo nie ma mobow po 101, takze to taki soft cap przygotowany pod nastepny nowy content
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2015, 11:00:39 pm wysłana przez mearvius »


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 27, 2015, 10:00:28 am »
Haha 105 lvli, fajnie macie na tym godzie :DD

Gesendet von meinem Z Ultra mit Tapatalk



  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 27, 2015, 11:04:50 am »
czytaj ze zrozumieniem lapsie, praktyczny cap to 101,co poniektorzy za rok wbija 102 jesli do tego czasu nie bedzie nowego contentu ale to i tak zerowa przewaga, 105 jest faktyczny jako ten niby nielimitowany lecz powyzej 106 nie mozna wbic nawet komendami admina ( sprawdzone na korean pts gdzie ma sie dostep do komend gm). takze to tylko chwyt marketingowy, nie cos praktycznego co w jakikolwiek sposob bedzie mialo wplyw na gre


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 27, 2015, 11:36:07 am »
Haha 105 lvli, fajnie macie na tym godzie :DD

Gesendet von meinem Z Ultra mit Tapatalk
Lepsze to niż gavno-privy albo klepanie miliona mobów żeby wbić lvl 40 bez shotów.


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 27, 2015, 11:58:44 am »
Lepsze to niż gavno-privy albo klepanie miliona mobów żeby wbić lvl 40 bez shotów.

Liczy sie grywalnosc, wbijesz 105, ogarniesz full eq i co z tego? co pozniej samo pvp?
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 27, 2015, 12:04:34 pm »
wow. To ogarnij top eq, mistrzu. Nie ma osoby na eu/rus/us, która by miała full eq zrobione na maxa.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 27, 2015, 01:04:35 pm »
Lepsze to niż gavno-privy albo klepanie miliona mobów żeby wbić lvl 40 bez shotów.

Liczy sie grywalnosc, wbijesz 105, ogarniesz full eq i co z tego? co pozniej samo pvp?
grywalnosc to bicie w nieskonczonosc mobow bez szotow? i tracenie czasu na /unstuck tracenie 7 godzin expa jedna smiercia? to po co harowales bijac te moby? i do tego wszystkie skille useless poza pasywkami bicie f1 ew. f2 next target


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 27, 2015, 01:09:40 pm »
A czy l2 to tylko bicie mobow?? i fast exp? jesli tak to przerzuccie sie na jakies klikacze ala chicken invaders.

Dla mnie nie wazne ile bede wbijal jakies eq lub expa/lvl. Jak bede mial ogarnieta ekipe to jestem pewny ze bedzie ciekawie. kwestia wzgledna bo tak naprawde niczym sie te serwery nie rooznia. jakby nie patrzec to ciagle L2. i tu i tu expisz, farmisz, padasz. Zalezy kto co lubi. mnie tam nie bawi klimat GODa. Jak kogos nie bawi klimat Classica, to nie bedzie gral, nie rozumiem wiec po co trolle wchodzicie w ten temat i spamujecie jaki to shit wbijac 10ty lvl skoro i tak cisniecie na GoDzie.
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 27, 2015, 02:37:16 pm »
Wstyd mi za społeczność Lineage 2 w tym temacie.

W GoD ludzie nie odchodzili dlatego, że im się kontent nie podobał. Podobał, ale to co zniszczyło grę to:
- zamkniete instancje
- daily bez których nie widać ruchu na pasku expa (jest różnica między expieniem na mobach w ottwartym świecie, a rzucanie mięsem w środku instancji bo ktoś dostał mlaga i skończą 5 sekund później niż zaplanowano dla bonusowego expa)
- NCshop gdzie mogłeś/aś kupować koszulki z celką
- epiki na tydzień
- i wiele, wieeeele innych
Ogólnie GoD był dobry, ale sklep i wchodzenie w dupę kontentowi ctrl+C ctrl+V z WoW.

To co w Lineage 2 cieszyło to otwarty świat, PvP, brak durnych save area i jakieś teleporty w każde mozliwe miejsce. Było o co walczyć, były emocje i ludzie dobrze się bawili, a teraz każdy chce się pozażynać, szybki exp, szybki lvl cap i durne pvp kto szybciej teleportuje sie z miasta na miejscowkę i tak bez końca. Po co ta agresja? Jedni wolą trudną do zdobycia kobietę (L2 klasyk) a inni szybką zdzirę, która go okantue (L2god i free bany za nic).

Zachowujcie się trochę bo chyba jesteście na tyle dorośli skoro posiadacie internet, żeby wymieniać się opiniami i dyskutować na dany temat, a nie obrzucać błodem jak "fat german kid" https://youtu.be/q8SWMAQYQf0?t=16s <- link dla nie obeznanych.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 27, 2015, 02:48:20 pm »
"Bany za nic" :D


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 27, 2015, 02:59:20 pm »
Cytuj
Wstyd mi za społeczność Lineage 2 w tym temacie.
A kogo to interesuje za co ci wstyd?
Cytuj
- NCshop gdzie mogłeś/aś kupować koszulki z celką
No i co z tego? Kto ma kupić ten i tak kupi OP equipment, nieważne czy on jest w L2shop czy nie. Kto ma kasę ten ma władzę w grach MMO, każda z nich jest pay2win. Nie ma czegoś w l2store? Ok, gość taki sobie wtedy kupić może biliony adeny na allegro i sobie i tak kupi w grze co chce, i tak.
Cytuj
To co w Lineage 2 cieszyło to otwarty świat, PvP, brak durnych save area i jakieś teleporty w każde mozliwe miejsce.
Safe jak już.
Oj tak każdy classicomaniak wspomina jak to fajnie było jak się wszędzie z buta chodziło, a po 2 dniach quitnie z serwera bo nudzi go łażenie z buta wszędzie.
Cytuj
durne pvp kto szybciej teleportuje sie z miasta na miejscowkę i tak bez końca
Zawsze to "durne pvp" tak wyglądało.
Cytuj
Jedni wolą trudną do zdobycia kobietę (L2 klasyk) a inni szybką zdzirę, która go okantue
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Cytuj
free bany za nic
Nie wiesz, że na świecie nie ma nic za darmo?  :oops:  :beksa:


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 27, 2015, 03:14:44 pm »
Akurat największym gównem i frajerstwem z GoD-a to zamkniete instancje i zmiany w epik bossach, to smaczki gdy po szkole/pracy/treningu odpalałeś l2, czekałeś na swoje cp na więc nachodziła cię myśl, hmm pójde sobie na "xxxx"(wpisz dowolną solo lokacje), zaczepił cię frajer po "x" czasie->zaczynało się cp time->wolałeś cp->spraliście frajera czy kilku->oni wolali swoje cp i tak rodziły się zajebiste wspomnienia z l2:D

Ogólnie trzeba miec penisa na ryju żeby nie zauważyc ze NCsoft pokusił się troszke na te casualowe instancje które w WoW-ie wyszły bo tam content pve jest na 1 miejscu a w l2 pve było do pvp, przez farme do kozaka:D


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 27, 2015, 03:36:15 pm »
Akurat największym gównem i frajerstwem
zawsze myślałem, że ty,
tyle lat w kłamstwie? :C


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 27, 2015, 06:50:22 pm »


Także jak pisałam. Młodsze pokolenie grające na f2p i ratach 30+ nie zrozumie. Gównoburza rozpoczęta. Aktywuje bsoe do najbliższego miasta.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 27, 2015, 07:40:26 pm »


Także jak pisałam. Młodsze pokolenie grające na f2p i ratach 30+ nie zrozumie. Gównoburza rozpoczęta. Aktywuje bsoe do najbliższego miasta.
Ja w przeciwieństwie do ciebie odniosłem się do twojego posta mając konkretne argumenty. Ty wstawiasz zdjęcie kibla XDDDD


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 27, 2015, 07:41:27 pm »
GoD + bo dla mnie to porażka życia
nie ma to jak naciskanie F1 bez soulshotow, fun zycia

Nie lepiej na godzie wbijać lvl do końca życia bo jak dobrze pamiętam to lvl cap w l2 zostanie bądź został zniesiony
w chuju byles, chuja widziales, lvl cap to 105. z reszta wbicie 102 zajmuje rok bo nie ma mobow po 101, takze to taki soft cap przygotowany pod nastepny nowy content

Żebyś się nie zdziwił jak będziesz napierdzielał lvl jak w tibi graj sobie dalej na tym swoim core a nie udzielasz się przy temacie classica skoro i tak do tego tematu nic nie wnosisz


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 27, 2015, 09:24:09 pm »
jezu jaka patola


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 27, 2015, 09:52:36 pm »


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 28, 2015, 12:35:46 am »
czytaj ze zrozumieniem lapsie, praktyczny cap to 101,co poniektorzy za rok wbija 102 jesli do tego czasu nie bedzie nowego contentu ale to i tak zerowa przewaga, 105 jest faktyczny jako ten niby nielimitowany lecz powyzej 106 nie mozna wbic nawet komendami admina ( sprawdzone na korean pts gdzie ma sie dostep do komend gm). takze to tylko chwyt marketingowy, nie cos praktycznego co w jakikolwiek sposob bedzie mialo wplyw na gre
Chuj mnie obchodzi "praktyczny" (??) cap, jest max 105 to jest 105, a to, że Cię stary w dzieciństwie za mocno kochał, matka Cię w betoniarce kołysała, a brat deską klozetową po łbie napierdalał, wciąż nie znaczy, że musisz każdego po kolei w temacie obrażać.

Gesendet von meinem Z Ultra mit Tapatalk



  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 28, 2015, 02:20:57 am »
Czego na core nie było? :D:D:D:D Goście dojebali do l2store blessed itemy które leciały tylko ze smoków i blessed aq/orfena a kilka dni później dodali buteleczki valakasa i antharasa już pomijając te jakieś super op broszki, jeden wielki p2w tak samo jak każdy inny serwer god.


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: Classic Server Lineage 2 - Innova Skelth (Offtopic)
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 28, 2015, 07:59:58 am »
Wielka prosba do moderatora aby wywalil z tematu osoby trollujace. Polowa wpisow to osoby ktore na classicu grac nie beda (lub beda ale sie mocno z tym ukrywaja powolujac sie na swoje dziwne argumenty ze classic to syf). Nie da sie wszystkim dogodzic. Kto bedzie gral to bedzie, jaki masz problem dark melody z tym ze ktos quitnie po 2 tyg bo mu sie znudzi gonitwa z dion do gludio itp itd? :P jakas fundacje na rzecz zagonionych otwierasz? nie? to waruj od tematu i idz cisnij w star warsy, nie podoba sie to nie graj i tyle. Komentowac w durny sposob nie musisz bo starasz sie tylko strollowac topic.
AIM HIT DESTROY >aHd<