Witaj
Gość

Wątek: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera  (Przeczytany 32360 razy)

  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #200 dnia: Styczeń 02, 2018, 09:54:52 am »
Przeczytałem oficjalne ustawienia serwera, pomysł z dance/song na 4 minuty super, jeżeli chodzi o buffy do 61 lvla też ok i tak sobie myślę czy nie warto byłoby dodać też buffy do 80lvla, ale takie słabsze, coś jak z low grade clan hallu. Nie każdy gracz będzie miał support, więc mogłyby one być pomocne ale nie przesadzone.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #201 dnia: Styczeń 02, 2018, 10:57:46 am »
Przeczytałem oficjalne ustawienia serwera, pomysł z dance/song na 4 minuty super, jeżeli chodzi o buffy do 61 lvla też ok i tak sobie myślę czy nie warto byłoby dodać też buffy do 80lvla, ale takie słabsze, coś jak z low grade clan hallu. Nie każdy gracz będzie miał support, więc mogłyby one być pomocne ale nie przesadzone.

Tez jestem za tym, zeby buffy byly do 80 lvla :O

Albo jesli masz premium to i masz buffy do 80 lvla, a bez premium tylko do 61 - chyba najlepsza opcja. Ja chetnie gralbym bez boxa ale jako, ze nie mam za duzo czasu na gre to tez nie licze na to, ze zawsze bede mial party kiedy akurat bede mial czas na gre wiec bez boxa i bez pt to chyba moze byc dosc duza lipa...

Do tego fajnie by bylo jakby jednak te spellbooki to byl obnizony drop rate o conajmniej 60% a njelpiej o jakies 90% a nie tylko 30%, to praktycznie nic nie zmieni w gameplayu :(

Adena tez troche za wysoki rate, znowu adena nie bedzie nic warta, najelpiej jakby adena rate byl nizszy niz drop/spoil bo wtedy adena zaczyna s ie cos liczyc...


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #202 dnia: Styczeń 02, 2018, 11:15:52 am »
Można będzie mieć 1 boxa, więc nie widzę tu problemu z buffem po 61 lvl.

Jeśli nie lubisz grać z boxem i nie grasz 24/7 najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do klanu, tam zwykle najłatwiej o pt w jakiejkolwiek godzinie.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #203 dnia: Styczeń 02, 2018, 11:23:03 am »
Przeczytałem oficjalne ustawienia serwera, pomysł z dance/song na 4 minuty super, jeżeli chodzi o buffy do 61 lvla też ok i tak sobie myślę czy nie warto byłoby dodać też buffy do 80lvla, ale takie słabsze, coś jak z low grade clan hallu. Nie każdy gracz będzie miał support, więc mogłyby one być pomocne ale nie przesadzone.

Tez jestem za tym, zeby buffy byly do 80 lvla :O

Albo jesli masz premium to i masz buffy do 80 lvla, a bez premium tylko do 61 - chyba najlepsza opcja. Ja chetnie gralbym bez boxa ale jako, ze nie mam za duzo czasu na gre to tez nie licze na to, ze zawsze bede mial party kiedy akurat bede mial czas na gre wiec bez boxa i bez pt to chyba moze byc dosc duza lipa...

Do tego fajnie by bylo jakby jednak te spellbooki to byl obnizony drop rate o conajmniej 60% a njelpiej o jakies 90% a nie tylko 30%, to praktycznie nic nie zmieni w gameplayu :(

Adena tez troche za wysoki rate, znowu adena nie bedzie nic warta, najelpiej jakby adena rate byl nizszy niz drop/spoil bo wtedy adena zaczyna s ie cos liczyc...

Po stracie servera wszystko się wyjaśni czy bufy będą po 61lvl, jeśli znajdzie się więcej ludzi którzy będą za tym to pewnie tak i się tez stanie.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #204 dnia: Styczeń 02, 2018, 11:28:34 am »
Można będzie mieć 1 boxa, więc nie widzę tu problemu z buffem po 61 lvl.

Jeśli nie lubisz grać z boxem i nie grasz 24/7 najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do klanu, tam zwykle najłatwiej o pt w jakiejkolwiek godzinie.

Spoko, jak mam 3 godzinki na gre to nie ma problemu zeby poszukac party. Ale jak chce wbic na godzinke? Przeciez to jest 20 min conajmniej na ogarniecie jakiegos pt (znalezienie ludzi, dojscie na spota, ustalenie wszystkiego itp.) wiec wolalbym buffy do 80 lvla, te podstawowe (od 61 tylko jesli masz premium) i tyle.

A to, ze buffy sa tylko do okreslonego lvla sprawia, ze ludzie i tak zrobia boxy - jakby byly do 80 lvla to masz pewnosc, ze czesc ludzi nie zrobi boxa i jak beda mieli wiecej czasu to poszukaja support a tak to beda grac, a nie ze znowu mkazdy z boxem....


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #205 dnia: Styczeń 02, 2018, 11:31:27 am »
Klany mają CH, a w CH są buffy ;)


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #206 dnia: Styczeń 02, 2018, 11:37:13 am »
Albo jesli masz premium to i masz buffy do 80 lvla, a bez premium tylko do 61 - chyba najlepsza opcja.

Nie wiem skąd macie tą plotkę o buffach z premium do 80 lvl'a... Premium nie będzie dawało żadnych buffów.
(Przynajmniej na tą chwile)



  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #207 dnia: Styczeń 02, 2018, 11:40:35 am »
Klany mają CH, a w CH są buffy ;)

No tak, juz widze jak ktos dodaje kolesia do klanu co ma CH w goddard/rune/aden co gra max 2h dziennie :)

Albo jesli masz premium to i masz buffy do 80 lvla, a bez premium tylko do 61 - chyba najlepsza opcja.

Nie wiem skąd macie tą plotkę o buffach z premium do 80 lvl'a... Premium nie będzie dawało żadnych buffów.
(Przynajmniej na tą chwile)

Bo to jest kolejna propozycja :)


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #208 dnia: Styczeń 02, 2018, 12:00:32 pm »
Klany mają CH, a w CH są buffy ;)

No tak, juz widze jak ktos dodaje kolesia do klanu co ma CH w goddard/rune/aden co gra max 2h dziennie :)


Otóż to, nie każdy będzie miał możliwość zagrać w klanie z CH. Niektórzy klepią biedę solo dlatego proszę o rozważenie dodania tzw. "1st proff buffs" po 61 lvlu, można ewentualnie dodać do tego haste 1 vamp 1 i m.barier 1, żeby fighterom grało się lepiej.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #209 dnia: Styczeń 02, 2018, 12:11:39 pm »
Klany mają CH, a w CH są buffy ;)

No tak, juz widze jak ktos dodaje kolesia do klanu co ma CH w goddard/rune/aden co gra max 2h dziennie :)


Otóż to, nie każdy będzie miał możliwość zagrać w klanie z CH. Niektórzy klepią biedę solo dlatego proszę o rozważenie dodania tzw. "1st proff buffs" po 61 lvlu, można ewentualnie dodać do tego haste 1 vamp 1 i m.barier 1, żeby fighterom grało się lepiej.
ewentualnie ci ktorzy klepia biede moga rozwazyc zrobienie boxa


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #210 dnia: Styczeń 02, 2018, 12:21:20 pm »
Klany mają CH, a w CH są buffy ;)

No tak, juz widze jak ktos dodaje kolesia do klanu co ma CH w goddard/rune/aden co gra max 2h dziennie :)


Otóż to, nie każdy będzie miał możliwość zagrać w klanie z CH. Niektórzy klepią biedę solo dlatego proszę o rozważenie dodania tzw. "1st proff buffs" po 61 lvlu, można ewentualnie dodać do tego haste 1 vamp 1 i m.barier 1, żeby fighterom grało się lepiej.
ewentualnie ci ktorzy klepia biede moga rozwazyc zrobienie boxa

Wlasnie o to sie rozchodzi, zbey nie bylo boxa...


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #211 dnia: Styczeń 02, 2018, 12:21:37 pm »
Klany mają CH, a w CH są buffy ;)

No tak, juz widze jak ktos dodaje kolesia do klanu co ma CH w goddard/rune/aden co gra max 2h dziennie :)


Otóż to, nie każdy będzie miał możliwość zagrać w klanie z CH. Niektórzy klepią biedę solo dlatego proszę o rozważenie dodania tzw. "1st proff buffs" po 61 lvlu, można ewentualnie dodać do tego haste 1 vamp 1 i m.barier 1, żeby fighterom grało się lepiej.

Jak dla mnie to ten Buffer mógłby być do 80lvl'a bo tak po prawdzie to totalnie nic to nie zmienia...
Zwłaszcza że tam i tak nie ma wszystkich buffów.



  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #212 dnia: Styczeń 02, 2018, 12:22:53 pm »
Myślę, że znajdą się klany nastawione na wolną farmę, wręcz jestem przekonana. L2 to nie solo farm gra. Z resztą pogracie to sami zobaczycie :)


Utraciliście ducha L2 z dawnych czasów, tylko własny biznes wam już w głowach został. Powinniście się przebudzić z tej szczurzej gorączki i doceniać wspólną grę z innymi :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2018, 12:24:55 pm wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #213 dnia: Styczeń 02, 2018, 12:28:55 pm »
Myślę, że znajdą się klany nastawione na wolną farmę, wręcz jestem przekonana. L2 to nie solo farm gra. Z resztą pogracie to sami zobaczycie :)


Utraciliście ducha L2 z dawnych czasów, tylko własny biznes wam już w głowach został. Powinniście się przebudzić z tej szczurzej gorączki i doceniać wspólną grę z innymi :P

Haha :D

No wlasnie chodzi o to, zeby grac powoli i czerpac jakas przyjemnosc z gry. Tyle, ze jesli masz  1-3h max na gre to ciezko szukac przez 1h party zeby poexpic chwile, a z doswiadczenia wiem, ze party randomow sie bardzo czesto konczy po kilku minutach bo zaraz ktos jednak musi juz isc!

Wiec wolalbym miec alternatywe.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #214 dnia: Styczeń 02, 2018, 12:43:44 pm »
Alternatywą jest 1+1 ;)


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #215 dnia: Styczeń 02, 2018, 01:38:56 pm »
Alternatywą jest 1+1 ;)

No ale to wlasnie o to chodzi. Zachecacie zeby grac bez boxow zeby zrobic lepsze community, ale jak masz malo czasu to jednak zrob boxa :D

Dzieki temu, ze podstawowe buffy beda u buffera to duzo osob nie zrobi boxa i jak bedzie miala okazje zagrac z kims to zagra a jak nie to wezmie buffy.

Chcby prosta sytuacja, grasz jakims dd, nie ma dostepnego buffera ale jest jeszcze 2 innych dd dostepnych z klanu - kazdy bierze buff i gracie sobie na spokojnie bez logowania dodatkowych kont, jak tylko pojawi sie buffer w klanie to go bierzecie bo live buffer zawsze lepszy. Niestety jak juz mam zalogowanego buffera na boxie to po co mi jakis inny buffer? Przeciez i tak musze wyexpic swojego buffera kiedys, nie?


  • Fay
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #216 dnia: Styczeń 02, 2018, 01:48:21 pm »
Niestety, ale nie da się dogodzić wszystkim. Każdy ma swoje racje, a my wspierając się na ankiecie zdecydowaliśmy się na 1+1 oraz buffer do 61.


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #217 dnia: Styczeń 02, 2018, 02:55:05 pm »
Jak dla mnie to ten Buffer mógłby być do 80lvl'a bo tak po prawdzie to totalnie nic to nie zmienia...
Zwłaszcza że tam i tak nie ma wszystkich buffów.

Niestety, ale nie da się dogodzić wszystkim. Każdy ma swoje racje, a my wspierając się na ankiecie zdecydowaliśmy się na 1+1 oraz buffer do 61.

Serwer jeszcze nie ruszył więc możemy dalej dyskutować, obstawiam, że na live przynajmniej połowa graczy 62lvl powie. "No szwagier, do 61 było spoko, teraz się zaczną schody." Poza tym, to już nie te czasy, że plejerzy integrują się jak kiedyś, a każdy na pewno chętnie wbije na serwer mając w świadomości to, że przynajmniej byle jakie, ale będzie miał buffy przez całą grę  :D


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #218 dnia: Styczeń 02, 2018, 03:02:40 pm »
Jak dla mnie to ten Buffer mógłby być do 80lvl'a bo tak po prawdzie to totalnie nic to nie zmienia...
Zwłaszcza że tam i tak nie ma wszystkich buffów.

Niestety, ale nie da się dogodzić wszystkim. Każdy ma swoje racje, a my wspierając się na ankiecie zdecydowaliśmy się na 1+1 oraz buffer do 61.

Serwer jeszcze nie ruszył więc możemy dalej dyskutować, obstawiam, że na live przynajmniej połowa graczy 62lvl powie. "No szwagier, do 61 było spoko, teraz się zaczną schody." Poza tym, to już nie te czasy, że plejerzy integrują się jak kiedyś, a każdy na pewno chętnie wbije na serwer mając w świadomości to, że przynajmniej byle jakie, ale będzie miał buffy przez całą grę  :D

+1

Tym bardziej, ze wiekszosc ludzi nie chce grac supportami tylko DD, wiec tak jak pisalem wczesniej, latwiej zrobic party majac jakies podstawowe buffy a nie ze kazdy chce wyexpic swojego buff-bota i wychodzi ze kazdy gra solo zamiast w party (jakimkolwiek)...


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #219 dnia: Styczeń 02, 2018, 03:33:20 pm »
Duzo ludzi chce jeszcze niższe raty niz x7, ale tez marudzą żeby byly bufy po 61 lvl, chyba własnie tym sposobem ta gra od 61 lvl pójdzie wolniej to chyba dobrze :)


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #220 dnia: Styczeń 02, 2018, 03:45:29 pm »
Duzo ludzi chce jeszcze niższe raty niz x7, ale tez marudzą żeby byly bufy po 61 lvl, chyba własnie tym sposobem ta gra od 61 lvl pójdzie wolniej to chyba dobrze :)
Dla ogarniętych klanów/CP, jeżeli się takowe pojawią, wcale nie zwolni, ale dla casuali grających po kilka godzin dziennie się wręcz zatrzyma.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #221 dnia: Styczeń 02, 2018, 04:29:16 pm »
Duzo ludzi chce jeszcze niższe raty niz x7, ale tez marudzą żeby byly bufy po 61 lvl, chyba własnie tym sposobem ta gra od 61 lvl pójdzie wolniej to chyba dobrze :)
Dla ogarniętych klanów/CP, jeżeli się takowe pojawią, wcale nie zwolni, ale dla casuali grających po kilka godzin dziennie się wręcz zatrzyma.

A co tak naprawdę przeszkadza Ci w tym, że będziesz mógł odpalić jednego boxa? Dlaczego zatrzyma ? Zrobisz WC i będziesz pykał na pewno nie stał w miejscu, Można by tak powiedzieć gdyby nie można było odpalić nawet tego jednego boxa, ale jednego bufera będzie można ciągnąć za sobą...
Mam wrażenie jakbyście mówili " JA CHCE ZA SOBĄ PT CIĄGNĄĆ"


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 02, 2018, 04:58:46 pm »
Duzo ludzi chce jeszcze niższe raty niz x7, ale tez marudzą żeby byly bufy po 61 lvl, chyba własnie tym sposobem ta gra od 61 lvl pójdzie wolniej to chyba dobrze :)
Dla ogarniętych klanów/CP, jeżeli się takowe pojawią, wcale nie zwolni, ale dla casuali grających po kilka godzin dziennie się wręcz zatrzyma.

A co tak naprawdę przeszkadza Ci w tym, że będziesz mógł odpalić jednego boxa? Dlaczego zatrzyma ? Zrobisz WC i będziesz pykał na pewno nie stał w miejscu, Można by tak powiedzieć gdyby nie można było odpalić nawet tego jednego boxa, ale jednego bufera będzie można ciągnąć za sobą...
Mam wrażenie jakbyście mówili " JA CHCE ZA SOBĄ PT CIĄGNĄĆ"

Może właśnie to, że będę musiał ciągnąć boxa? Jak ktoś chce buffy na pvp to niech expi boxa A jak ktoś chce po prostu pograć to niech ma  podstawowe buffy?

Dla kogoś kto gra max 2-3h dziennie to rozłożenie na expa na main i box bardzo boli. A wydłużanie expienia to nie wydłużanie żywotności serwera - zrozumcie to wreszcie, wydłuża się dodatkowymi opcjami a nie utrudnieniem życia.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2018, 05:03:10 pm wysłana przez gebaftw »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #223 dnia: Styczeń 02, 2018, 11:53:21 pm »
ten serwer miał być hard core x1, wyszło z tego mid rate x7... chyba wystarczająco ułatwiony został leveling? :P


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #224 dnia: Styczeń 03, 2018, 12:29:55 am »
Jeśli grasz 2 godzinki dziennie nie lepiej Ci iśc na jakieś wyższe raty? :P
Nie bój żaby zanim wbijesz ten 61lvl zaraz będzie nowa ankieta co do bufów :D