Witaj
Gość

Wątek: co wam sie NIE PODOBA w interlude  (Przeczytany 11729 razy)

  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: co wam sie NIE PODOBA w interlude
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 30, 2018, 06:09:00 pm »
Magowie OP do bicia RB na interlude? To ja chyba na jakiś innych interludach grałem
Magowie na late game pvp to już jest lipa, jeszcze jak na tym serwie będzie cap na m.crit to tym bardziej więc to, że expią szybciej od łuczników jest OK jak dla mnie

cap będzie ustawiony na 50%.
mozesz jeszcze zrobic to co weszlo od gracii final, czy nawet troche wczesniej, ale na pewno po IL - zwieksz bazowy m crt rate, ale cap max ustaw na 20%(czy ile tam w pozniejszych kronikach bylo) i po problemie


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: co wam sie NIE PODOBA w interlude
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 01, 2018, 07:14:20 pm »
Najbardziej to mi się nie podoba że nie jest takie jak H5 :).
Topowe lokacje IT i FoG - trochę cienko. Jak się widziało DV, LoA, MoS po nowemu to nie bardzo chce się wracać do tych starych lokacji. Wiadomo że nie może być takie jak w H5 bo w S gradach trzeba by w 3 party ganiać za 1 dziką świnią .. a może to właśnie było by ciekawe gdyby w ramach eventu pojawiły się mordercze bestie :). PI też chyba było dużo słabsze. S grade jako szczyt marzeń .. . No i ogólne bolączki starszych kronik. Balans mag - VS mele tragedia. Spadanie na 1 Hurricane z topowym sprzętem +5 i niezłymi buffami nie jest fajne. Może fajnie było by zrobić szybszy progres przyrostu statystyk pasywnych za overenchantowany sprzęt. Może zrobić ekstra hard i nabijanie kryszy od lvlu 1 a shotki tylko z krystalizacji? :).


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Slawenrind
Odp: co wam sie NIE PODOBA w interlude
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 02, 2018, 12:04:27 pm »
Mi brakuje w interludzie łączonych danców i songów które dodano w godzie na 52lvlu+, jedyne co w na tej kronice mi się podobało, szkoda ze tam gra się zaczynała po przebudzeniu.
"I may not be able to turn copper into gold, but I can turn germans into poles!"


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: co wam sie NIE PODOBA w interlude
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 18, 2018, 07:50:27 am »
Z mojej strony propozycja aby dodać amulet heart of paagrio był z możliwością kupna za adenę w luxury, ze względu na powtarzalność questa i brak pewności że dostaniemy amulet ten quest jest bardziej uciążliwy niż quest na profę.

Poniżej link z tego forum dotyczący questa.

https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=7887.0


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: co wam sie NIE PODOBA w interlude
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 21, 2018, 11:59:08 pm »
Potykanie sie o moby
WSAD nie dziala
I buf OLa tylko na ally/clan a nie na pt
:D


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: co wam sie NIE PODOBA w interlude
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 09, 2018, 06:12:38 pm »
Ja chce jeździć na wilku :beksa: Nigdy nie za pomnę chwili kiedy po mozolnym expieniu go do 70lvlu dostawało się wierzchowca! Jak z gracją się na nim jeździło  :). Nie to co na tym obleśnym smoku co biegnąc robił hałas na pół miasteczka że aż się ziemia trzęsła.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2018, 06:15:23 pm wysłana przez Wojaszek »


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: co wam sie NIE PODOBA w interlude
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 17, 2018, 11:11:57 am »
brak autolota