Witaj
Gość

Wątek: Porady!!  (Przeczytany 2244 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Porady!!
« dnia: Styczeń 08, 2008, 10:44:47 pm »
Siema!.Chciałbym sie zapytać o jakieś porady dotyczące tej gry kumple ją chwalą tak wiec chcę w nią zagrac ,lecz jestem zielony :D tak więc prosiłbym was o jakieś porady np.ktora rasa grac napoczątku itp.. Aha jak coś to grałem w gry typu diablo i tibia xD Z góry dzięki
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2008, 10:46:24 pm wysłana przez micro_ice »


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Porady!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2008, 11:18:54 pm »
Siema!.Chciałbym sie zapytać o jakieś porady dotyczące tej gry kumple ją chwalą tak wiec chcę w nią zagrac ,lecz jestem zielony :D tak więc prosiłbym was o jakieś porady np.ktora rasa grac napoczątku itp.. Aha jak coś to grałem w gry typu diablo i tibia xD Z góry dzięki
 

Na forum masz wszystko wystarczy sie troche wysilić.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: -4

Odp: Porady!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2008, 05:55:34 pm »
Tibia?!! Jaja sobie robisz?


Nie no, to że nie chcę wstawiać minusów nie znaczy, że tego nie zrobie... Minus za spam. /Siena
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2008, 07:20:50 pm wysłana przez Siena »


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Porady!!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2008, 12:23:30 pm »
na początek wybierz cześć na jakiej chcesz grac. polecam IL na tej kronice stoi parę największych prywatnych serverów następnie dobierz se serwer.
co do postaci:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,14429.0.html polecam ten poradnik
jakieś jeszcze pytania ?? ^^



Odp: Porady!!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 29, 2008, 12:52:46 pm »
Kochani ... jasne, ze moze wszystko znalezc i jasne, ze bylo juz 100k takich pytan,
ale, ale - minimum odpowiedzi mozna zawsze udzielic ;).

@micro:
Lineage 2 jest gra RPG oparta na swiecie fantasy. Jest nastawiona na PvE (zabijanie mobow) i pozniej PvP (walki z innymi graczami)

Masz kilka drog do wyboru:
- Wojownik - walki w starciu (miecze, duale - dwa miecze, topory, sztylety, mloty)
- Wojownik - Lucznik - walka na dystans (luk)
- Mag - walki na dystans (czary)
- Mag / Supporter - (troche czarow ofensywnych, troche bufow i leczenia)
- Support - tzw. buffer (czary pomocnicze - glownie pomaga w party)
- Support "lekarz" - (czary lecznicze)

w nowej kronice (o kronikach pozniej)
- Kamael - to taka nowa raca - maja w sobie troche woja, troche maga, a troche woja - lucznika


W kazdej z podanych tych drog mozesz rozwijac swoje umiejetnosci - roznego rodzaju skile,
lub wybierac specyficzne dla danej rasy kierunki rozwoju.

Szczegoly znajdziesz na forum w dzialach poszczegolnych ras.

Specjalna rasa sa Krasnoludy - moga byc tylko wojownikami, ale tez jako jedyna rasa sa zdolne to tworzenia przedmiotow, lub "wydobywania" specjalnych czesci do tych przedmiotow z zabitych mobow.
To tak jakbys przeszukiwal polozonego potwora i zbieral czesci do stworzenia jakies broni / zbroi / bizuterii itp.

Jezeli wybierzesz juz styl gry, jaki najbardziej Ci odpowiada, to warto zastanowic sie nad kronika.
Kroniki to kolejne czesci gry - jakby "Add-ons". Obecnie znikaja juz serwery z C4 - pomimo,
ze do tej pory jest to praktycznie najstabilniejsza Kronika na prywatnych serwerach.
Zastepuja ja Interlude - czyli jakby nastepna czesc L2 - tzn. wszystko po staremu - dodane jest troche nowych lokacji, nowych mobkow i nowych skilli (w uproszczeniu oczywiscie).
Po Interlude zostala wydana jeszcze jedna kronika - CT1 - tzw. Kamael (tak jak ta nowa rasa).
Serwery Kamael powstaja jak grzyby po deszczu, pomimo tego, ze pliki zawieraja jeszcze kupe bledow, ktore wcale nie tak latwo zlikwidowac na prywatnym serwerze.

Polecalbym ci znane i stabilne serwery, ktore posiadaj swoje dzialy na naszym forum.
Zaczynajac gre na jednym z nich nie musisz martwic sie, ze serwer padnie, lub, ze bedzie robiony "wipe" czyli kasowane do 0 wszystkie konta.

To tyle podstaw, jezeli masz inne pytania - pytaj - jestesmy tu po to, zeby Ci pomodz.