Witaj
Gość

Wątek: Quest !!!  (Przeczytany 9002 razy)

  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Quest !!!
« dnia: Kwiecień 07, 2008, 06:19:39 pm »
Czy moglby mi ktos podac opis q  Kali's Magic Coin oraz Royal Membership???
acha i czy moglby ktos napisac jesczze jakie sa zyski z riftow??? co dropia/spoiluja moby?? jaki exp?? i w ogóle jak tam jest??


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

  • L2Elite x15
Odp: Quest !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2008, 07:23:07 pm »
http://lineage2.stratics.com/content/library/quests/index.php?id=336

tam jest wsio

a ja mam inne pytanie:
czy da rade zdobyc key matsy do Soul Bow, Nightmare Seta, A bizu i te wszystkie recki z jakiegos.jakichs questow, czy zawsze trzeba bedzie cos spoilowac?
Zasłyszane: There's no real life, there's only AFK XD


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Quest !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2008, 09:00:33 am »
ok dzieki ale czy moglby ktos jeszcze powiedziec cos o riftach??? bo nie wiem jak tam jest i chce sie dowiedziec :P :P


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 6

Odp: Quest !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2008, 10:33:23 am »
Questy na partsy/recki:

<b>A grade:</b>

Recki:

1. A Powerful Primeval Creature - Top A weapon recipe
2. Legacy of Insolence - A-grade boot/helm/glove fabrics & recipes
3. Illegitimate Child of a Goddess - A grade jewelry or shield recipe
4. Whisper of Dreams, Part 2 - Random 60% A grade Robe Recipe
5. Exploration of the Giants' Cave, Part I - Low A-grade 60% Armor Recipes
6. Exploration of Giants Cave, Part 2 - Top A-grade 60% Armor Recipes

Partsy:

1. Supplier of Reagents - A grade crafting components/Full B-grade items
2. Legacy of Insolence - A-grade boot/helm/glove fabrics & recipes
3. Rise and Fall of the Elroki Tribe - Random top A grade blades/staves/heads
4. Stolen Dignity - Chance of A-grade weapon components
5. Whisper of Dreams, Part 1 - A grade robe fabrics
6. For Sleepless Deadmen - A grade Accessory Parts (shield, jewelry)

<b>S grade:</b>

Recki:

1. Specialty Liquor Delivery - Random S-grade Jewelry Recipe or 18,800 Adena & Haste Potion
2. Egg Delivery - Random S jewelry rec or 18,800 adena and a haste
3. The Finest Food - 73,000 adena, 230,000 XP & 18,250 SP/S-grade Jewelry Recipe
4. <b>Gather the Flames</b> - brak opisu - quest zaczyna się na dolnym spocie w FOG, npc Vulkan. Zabijając moby w FOG otrzymuje się pochodnie. 1k pochodni = random recka na broń S. 1,2k pochodni = wybrana recka na broń S ale tą się wymienia u npc który się spawnuje w losowych miejscach FOG.
5. <b>Relics of the Old Empire</b>W Imperial Tomb niedaleko wejścia znajduje się taki duch, daje on quest na recki na broń S. Podobnie jak w FOG, bijąc moby w IT dostajemy quest itemy. 1k itemów = random recka na broń od tego ducha.
6. <b>Four Goblets</b> Na samym dole w IT jest duch od którego bierzemy tego questa. Są tam 4 komnaty. Jeżeli przejdziemy wszystkie 4 uzyskując 4 "kielichy" dostaniemy wybraną reckę na broń S. Dodatkowo, jeżeli z poprzedniego questa uzbieramy 1k itemów i przejdziemy którąkolwiek komnatę, to możemy wybrać sobie recke zamiast dostawać losowej.
7. 5 lvl ally z Varka/Ketra pozwala robić questa na recki armor S. Opisu nigdzie nie znalazłem, a sam nigdy nie miałem siły zrobić więcej niż 2 lvl ally więc niestety go nie opiszę, ale z pogłosek słyszałem że drop rate itemów jest bardzo słaby a trzeba ich bardzo dużo

Poradnik do Four Sepulchers (dla questa Four Goblets)

Partsy:

1. Watching Eyes - 230,000 adena or random s-grade ring/earring/necklace part


Co do rifta:

Aby wejść, każdy członek pt musi mieć przy sobie odpowiednią ilość dimension fragmetns (ilość zależna jest od przedziału lvlowego na jaki wchodzimy) - te z kolei zdobywamy zabijając moby w cata/necro mając questa którego dają posągi koło wejścia w cata/necro. Wchodzimy od Priesta w mieści -> move to oracle of dawn/dusk (w zależności dla kogo bijemy). Potem w środku od NPC dajemy: "Move to Rift Dimension". Następnie wybieramy odpowiadający nam przedział lvlowy i lider pt teleportuje nas do środka (w tym momencie musimy posiadać te fragmenty). Generalnie jest to obszar podzielony na małe komnaty do których jesteśmy teleportowani i w których bijemy moby. Lider ma prawo raz teleportować uczestników do innej komnaty bez potrzeby bicia w niej mobów (nie ma przejść, całe pt jest teleportowane co jakiś czas do kolejnej komnaty). Jedno wejście to jest albo 45 min albo 1h, nie pamiętam teraz. W tym czasie zabijamy jak najwięcej mobów (nawet ładny exp). W niektórych komnatach lecą bardzo ładnie klucze grade 8 i o ile pamiętam bardzo ładnie się też tam spoilują klucze. Ze skrzynek znajdujących się tam możemy dostać enchant scrole, ale wydaje mi się że normalne skrzynki mają większą szanse na wyrzucenie enchanta. Jeżeli mamy szczęście, to zostaniemy przeteleportowani do komnaty z RB: Anakazel, który dropi seta Tateosiana i Saint Spear oraz BEAS. Dodatkowo na tym bosie jest procentowa szansa zrobienia kryształu na stage 13. Podobno jest to czasowy RB, mamy ileś minut na jego ubicie, ale nam się zawsze udawało ubić go przed tym czasem więc jest to informacja nie potwierdzona przeze mnie. Przy wychodzeniu z rifta - dajemy u odpowiedniego NPC: "I want to return to my world", nie możemy mieć powyżej 80% slotów zajęte, jaki i musimy mieć obciążenie poniżej 80%

PS. Nie jestem ekspertem od rifta więc jak ktoś coś ma więcej do powiedzenia to mile widziane dodatkowe komentarze :) Oraz jak pominąłem jakiegoś questa na recki/partsy, proszę dodać


Soul: Wzorowa odpowiedź. Oby tak dalej :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2008, 11:21:06 pm wysłana przez Soul »


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Quest !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 08, 2008, 04:34:14 pm »
dzieki za pomoc wszytko sie przyda :) acha wiem ze na te rifty mozna sie tez teleportowac przez ten posag ktory stoi w cata/necro a te kulcze grade 8 to leca z mobow najwyszego przedzialu co nie???


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 6

Odp: Quest !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 08, 2008, 09:34:23 pm »
te moby to: Messenger Invader Elite Soldier lvl 80