Witaj
Gość

Wątek: Poradnik assasyna by Thorin  (Przeczytany 13431 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Request: poradnik Thorina
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 26, 2008, 03:40:09 pm »
Powitać jall mych starych ni nowych fanuw :p i love you very muth :p all and evry signle one :P na poczotku wyjasnie wszystkim wszystko na wasze liczne zapytowania
Po 1 ZADNEGO +++ stara ekipa wie ze ja od zawsze zbieram minusy kcesz dac +?? Daj – nienawidze + i nie kce ich proszę mi zabrac tego -_-'a plusa i zamienic na minusa pochwaly owszem mozeta chwalic muj pohromolony muzg ;p ale bez + tylko – jasne??


to zamien sie,ja ci dam minusy a ty plusa :P


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Request: poradnik Thorina
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 27, 2008, 10:05:23 am »
DAjcie mu ta range cwelfa i rozowe gwiazdki :P ... NIECH THORIN WROCI !!!
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Request: poradnik Thorina
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 28, 2008, 10:53:32 pm »
DAjcie mu ta range cwelfa i rozowe gwiazdki :P ... NIECH THORIN WROCI !!!


Nie - Ranga: "Człowiek legenda" - gwiazdki Różnowe :D


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Request: poradnik Thorina
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 28, 2008, 11:22:48 pm »
Hehe, a ja tam z Thorinem sie dobrze znam i w sumie jego styl to mi sie nawet podoba :P Mila odmiana na tym forum :P


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Request: poradnik Thorina
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 29, 2008, 12:04:36 am »
thorin na prezydenta :P




  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Poradnik assasyna by Thorin
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 06, 2008, 10:36:53 am »
ale bzdety. chłopie naucz się pisać. spuść czasem trochę niepotrzebnego powietrza z głowy bo Ci mózg zapowietrza.

drogi użytkowniku Ulv... Thorin i jego specyficzny charakter pisania , z pozoru i tylko przy pierwszym kontakcie wydaje się idiotyczny i robi z w/w osoby Analfabetę , jednak to jest jego styl , tak samo jak noszenie szerokich spodni przez skejtow (y0 y0 y0 mada faka). Wcale nie sa to bzdety, co wiecej , w ciaglym teraz swiecie (l2) expienia i koxu, pvp, ciagłej pogoni za sprzetem, takie wlasnei myslenie wielu osobą przypomina po co tak naprawde ta gra jest stworzona, by się bawić, odczuwać fun.. i co najważniejsze , ta gra jest w sobie tak wspaniala ze mozna to robic na setki sposobów! I jeśli jemu to sprawia radość, właśnie taki sposób na gre to co w tym złego? I zamiast traktować go jak niedorozwiniętego idiote, potraktuj to jak poprostu wybór każdego z nas na własne życie... w świecie Królestwa Aden
/fedur


chylę czoła skoro Ty potrafisz, ja niestety nie umiem. ja się po prostu nie potrafię odczytać, więc gdzie tu klimat. a jak chcę czuć się jak prawdziwy ork szaman czy kim tam teraz gram to robię seryjkę tańców w goddard w grocery i pierdzimy w stołek z klanem klimatycznie rozmawiając, najczęściej z ruskimi.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2008, 06:52:06 pm wysłana przez Ulv »


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

  • The Crow
Odp: Poradnik assasyna by Thorin
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 03, 2008, 02:41:20 pm »
Jedno pytanie nowicjusza do poradnika:
Skąd brać strzały jeśli nie można wejść do miasta? xD Dropić z mobów?
"...Abashed the devil stood, and felt how awful goodness is..."


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik assasyna by Thorin
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 03, 2008, 03:29:18 pm »
:o
Kupić zanim pójdziemy pekować :bag:
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Poradnik assasyna by Thorin
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 13, 2008, 12:25:39 am »
Feudur dziadu jeden duzy ty ;p moze to i dawno bylo ta wiadomosc ;p ale opdisze bo ja obczailem kurna ;p no fun jak zdradziles wszystkim ^^ styl thorina nie przeszkadza mi ze traktuja mnie jak debila ;p chcem uchodzic za wioskowego glupka i mi to odpowida ;p ale zeby tak od razu feudur trafic w sedno :p z tym stylem mam nadzieje ze duzo osub tego nie czytalo :p btw dla ciekawosci zrobilem mature z polaka na rozszezony ;p
a co do myslenia takiego nie prostolinijnego to tez prosta sprawa mysle tak bo
a lubie
b dzieki temu jeszcze zyje i mi sie nie nudzi w zyciu
c jestem orginalny
d jestem pojebany
e to sie wywodzi od strategi przed l2 byly tylko strategie i kombinowanie ;p
f no chyba tyle starczy do wyjasniania tego
ty lvs czy jak sie tam wabisz takie myslenie nie jest trudne wystarczy wpasc na pojebany pomysl co kolwiek sie nada i ciognoc to póki masz breche i radoche jak sie nudzi zucic i szukac czegos innego dlatego tez nie ma gry w któr bym miesce zagzal bo all mi sie nudzi a takie hardorowe pomysly to tylko zapychacze czasa by sie nie nudzic i miec trochu radochy a no i byc innym
muwisz klimatyczny ork shaman tez mozna tony wykombinowac nie konwecionalnych pomysluw gry tym ;p chodzby podruzowanei po miastach z kumplami i np odstawianie szopek jakis rytualuw itp badziewia i za to oklaski i kase zgarnoc mozesz albo robic disco party :P z twoimi buffami w jakims miescu badz tez udawac very bad czarownik zepsuc mu sie pokrentlo od radia i podruzowac i zabijac ludzi dopóki ci ktos nie da kropelki ;P albo opowiadac na sierodku rynku jakies bajki legendy czy gadac w dziwnym jezyku  zawsze to tony ruznego rodzaju umilania czasu mugl bym tak wymieniac w nieskoczonosc wystarczy pomyslec :P

albo mozna tez sobie zrobic team legendarnych magierow od 2 do 9 osub sami magowie milo siezmiksowac z sumonerami ;P i np zalozyc se gildie magow czy cos gwarantuje ze widok sumonow i calego pt magow wpadajocych za gury wyskakujocych z lasu czy z pod wody badz wpadajocy od tylu na siege i koszacy nukami itp polowe towarzystwa budzi respect strach i cala mase innych zeczy slawa murowana tylko oczywiscie trza znalesc dobrych ziomkuw i klimat utrzymac wiecie jakeis warlock nekromanter zli do tego zdeprawowana dark elfa z swoja lezbijka elfka albo 2 pedzie efly itp ;p

albo mozna tez taki motwy chociasz tera nie wiem jak z songami i dancami mozna zrobic blade dancera i sword singera jak kiedys ja i aszurej nazwalismy sie ying i yang gralismy tylko razem i to naprawde zabujczo wyglodalao ludzi podchodzili robili z niami screeny kupowali od nas buffy zapraszali nas do ruzncyh pt  ogulnie slawa sama przyszla wystarczy cos takiego wykombinowac

albo mozna pobawic sie również w berserka czyli party wojownikuw ruznej masci i na czele raid lider jakis glad czy destroyer to jest cos wpad takiej choloty któr sie jeszcze dra itp morale wroga down

potem naskrobie cos jeszcze jakies pomysly ;p nawet niegrajac w l2 mam ich mase :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Poradnik assasyna by Thorin
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 13, 2008, 12:34:15 am »
Widzę, że masz podobne poczucie klimatu do mnie. Z tą masą summonów to jest najlepsze. W strategie też się lubisz bawić widzę, ale pisał jak ty nie będę. Poradnik niezły, po rozczytaniu go oczywiście.


@Down

Hai! Też będę zdawał w tym roku z polaka roz.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2008, 12:52:08 am wysłana przez Hermit »
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


Odp: Poradnik assasyna by Thorin
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 13, 2008, 12:35:36 am »
Cytuj
btw dla ciekawosci zrobilem mature z polaka na rozszezony ;p
zaczynam nabierac nadziei ze mi tez sie uda! dzieki ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Poradnik assasyna by Thorin
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 13, 2008, 10:53:49 am »
Wow ja miec podobne zainteresowania co hermit :p az strach sie kuna bac ale powiedz dokladnie hermitku co przez to rozumiesz :p no fakt ale to i tak bieda po 1 sumonie na maga wolel gry gdzie mozesz miec armie sumonow ^^ ale i tak myslenie nienormlane jest cool :P
hermitku w stratgie bawic sie nie lubie strategie to cale moje zycie codzienie je studjuje :p gry strategiczne robilem niemal all ^^ nawet tera czasem to jest dobre ziomki ruzne prosza mnie bym np w jakies strategi jak graja i misi nie moga przejsc zrobil im mozliwosc wiecie save gdzie ma sytuacie z któr moze wygrac :P do tego wciaz studjuje wszelakie strategie historyczne w ogóle cale kapanie 1 i 2 wojny swiatowej itp :P dlatego strategie dla mnie to nie tylko lubienie ja je kocham :p
a co do pisania a kto ci kaze to dobrze to jest muj styl i tylko muj nie potrzebuje klona w stylu :P

bula psycholu myslalem ze ty juz starszy jestes :p no ale widac sie pomylil heheh no fakt slyszac ze robilem mature z polaka na rozszezony daje wielkie opcie i pozytywizm dla calej ludzkosci ;p matura z polskiego jest prosta wystarczy myslec nienormlanie :p z ustnego mialme 5 a nawet nie przygotowalme zadnych materialuw muwilem o wladcy pierscieni jako powiesci historycznej ;p co wymyslilem na dzien przezd odpowiedzia pisemny tez byl niezly hardkor nawet nie cche komentowac co ja za bajk tam pisal ale wszyskto sporwadza sie do tego by umiec sprzedac to co naskrobiesz i z polaka 76% ^^
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


Odp: Poradnik assasyna by Thorin
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 13, 2008, 12:45:36 pm »
Cytuj
bula psycholu myslalem ze ty juz starszy jestes
za jakies 9 miesiecy matura dopiero ;P


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Poradnik assasyna by Thorin
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 13, 2008, 02:55:00 pm »
Feudur dziadu jeden duzy ty ;p moze to i dawno bylo ta wiadomosc ;p ale opdisze bo ja obczailem kurna ;p no fun jak zdradziles wszystkim ^^ styl thorina nie przeszkadza mi ze traktuja mnie jak debila ;p chcem uchodzic za wioskowego glupka i mi to odpowida ;p ale zeby tak od razu feudur trafic w sedno :p z tym stylem mam nadzieje ze duzo osub tego nie czytalo :p btw dla ciekawosci zrobilem mature z polaka na rozszezony ;p
a co do myslenia takiego nie prostolinijnego to tez prosta sprawa mysle tak bo
a lubie
b dzieki temu jeszcze zyje i mi sie nie nudzi w zyciu
c jestem orginalny
d jestem po-_-'y
e to sie wywodzi od strategi przed l2 byly tylko strategie i kombinowanie ;p
f no chyba tyle starczy do wyjasniania tego
ty lvs czy jak sie tam wabisz takie myslenie nie jest trudne wystarczy wpasc na po-_-'y pomysl co kolwiek sie nada i ciognoc to póki masz breche i radoche jak sie nudzi zucic i szukac czegos innego dlatego tez nie ma gry w któr bym miesce zagzal bo all mi sie nudzi a takie hardorowe pomysly to tylko zapychacze czasa by sie nie nudzic i miec trochu radochy a no i byc innym
muwisz klimatyczny ork shaman tez mozna tony wykombinowac nie konwecionalnych pomysluw gry tym ;p chodzby podruzowanei po miastach z kumplami i np odstawianie szopek jakis rytualuw itp badziewia i za to oklaski i kase zgarnoc mozesz albo robic disco party :P z twoimi buffami w jakims miescu badz tez udawac very bad czarownik zepsuc mu sie pokrentlo od radia i podruzowac i zabijac ludzi dopóki ci ktos nie da kropelki ;P albo opowiadac na sierodku rynku jakies bajki legendy czy gadac w dziwnym jezyku  zawsze to tony ruznego rodzaju umilania czasu mugl bym tak wymieniac w nieskoczonosc wystarczy pomyslec :P

albo mozna tez sobie zrobic team legendarnych magierow od 2 do 9 osub sami magowie milo siezmiksowac z sumonerami ;P i np zalozyc se gildie magow czy cos gwarantuje ze widok sumonow i calego pt magow wpadajocych za gury wyskakujocych z lasu czy z pod wody badz wpadajocy od tylu na siege i koszacy nukami itp polowe towarzystwa budzi respect strach i cala mase innych zeczy slawa murowana tylko oczywiscie trza znalesc dobrych ziomkuw i klimat utrzymac wiecie jakeis warlock nekromanter zli do tego zdeprawowana dark elfa z swoja lezbijka elfka albo 2 pedzie efly itp ;p

albo mozna tez taki motwy chociasz tera nie wiem jak z songami i dancami mozna zrobic blade dancera i sword singera jak kiedys ja i aszurej nazwalismy sie ying i yang gralismy tylko razem i to naprawde zabujczo wyglodalao ludzi podchodzili robili z niami screeny kupowali od nas buffy zapraszali nas do ruzncyh pt  ogulnie slawa sama przyszla wystarczy cos takiego wykombinowac

albo mozna pobawic sie również w berserka czyli party wojownikuw ruznej masci i na czele raid lider jakis glad czy destroyer to jest cos wpad takiej choloty któr sie jeszcze dra itp morale wroga down

potem naskrobie cos jeszcze jakies pomysly ;p nawet niegrajac w l2 mam ich mase :P

To ja już widzę te akcje jakby Thorin grałby z nami w WoW`a xD


Odp: Poradnik assasyna by Thorin
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 17, 2008, 03:48:49 pm »
Thorin Ty nie masz litości dla czytelnika. To się czyta jak średniowieczne pisma :D

Żeby to przeczytać zmuszałem się kilka razy jak zawsze to robię czytając Twoje posty, :D bo człowiek oczopląsu dostaje czytając to. Po wielu godzinach walki z tym tekstem udało mnie się dobrnąć do końca.
Sam jestem negatywnie nastawiony na to co piszesz ale czytając ten poradnik naprawdę starałem się zrozumieć co piszesz. I to co przekazujesz w tym poradniku jest naprawdę świetne, tylko szkoda że takim stylem napisane.

Ta wiem to jest Twój STYL. :D

ps Mnie chyba kompletnie odbiło jeśli zacząłem się starać zrozumieć co piszesz.


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Poradnik assasyna by Thorin
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 17, 2008, 07:39:49 pm »
laaaaaaaaaaa dawno sie tak nie usmialem, THORIN NA PREZYDENTA (albo nie bo juz masz mature, za mondry jestes). No ale wy naprawde nie rozumiecie chyba Thorina, myslicie ze jak teraz sie zrobilo sielankowo to juz tak bedzie zawsze i zawsze jeko wybryki bedzie mozna olewac bo juz taki jest a zobaczycie ze Thorin zaatakuje w najmniej spodziewanym momencie z bacstaba bo thorin to zly czlowiek MINUSA DLA NIEGOOOO!!!!!!!!

@Cralin
Hmmm... "za wysokie progi" dla ciebie ale w sumie jak chcesz naprawde zalezc Thorinowi za skore to zaloz w dziale krasi topik pt "Jaka bron najlepsza dla krasia" (hehe juz widze miny wtajemniczonych ktorzy to czytaja :D)

//EDIT
a nie jeszcze jest ten topik to wystarczy ze zapytasz o pole albo jakies fisty :D
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2008, 07:45:45 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Poradnik assasyna by Thorin
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 18, 2008, 10:12:51 pm »
noo panowie 6 miesiecy .... ho ho ho! nie wróże dobrze waszym dziewczyna ;P