Witaj
Gość

Wątek: kłamca czy nie ?  (Przeczytany 1924 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

kłamca czy nie ?
« dnia: Czerwiec 16, 2008, 09:34:14 pm »
Nie wiem czy dobry dział... Dopiero ściągam lineage 2, wiem że to fajowska gra, mój kolega w to gra na kawiarence i się chwali że jest w to wielce dobry, ma 70lv i że to wbił w 2 dni. Więc mam pytanie, czy w lineage 2 idzie level tak szybko ? Bo mam wątpliwości czy mówi prawdę.


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: kłamca czy nie ?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2008, 09:39:37 pm »
Jest możliwe jeżeli gra na HighRatach ( servery lineage2 mają ustawione raty czyli ilośc zdobywania np doświadczenia za mooba na officialnych serverach [płatnych] są raty x1 a tam wbić 70 lvl w 2 miesiące to myśle , że to spore osiągnięcie. Odnośnie HighRate są to servery , ktore mają bardzo wysokie rate np x2000,x5000 itp tam zrobienie 70-80 lvl-a to kwesta 30 minut. A więc wszystko zależy od rate jakie są ustawione na danym serverze . Takich informacji szukaj na stronach servera na ktorym chcesz grać  :P
A więc zapewne twój kolega gra na HighRate a chwalenie się z lvl-a zrobionego na wysokich ratach jest troche śmieszne  bo zrobić 70 lvl na jakimś serverze z niskimi ratami np ( 1-4 ) to duze osiągnięcie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2008, 09:41:57 pm wysłana przez Matim22 »


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: kłamca czy nie ?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2008, 09:42:19 pm »
WSZYSTKO zależy od serwera... Serwery się różnią pod względem tzw rat. Im większa rata tym doświadczenie (exp) szybciej idzie (a jak wiadomo doświadczenie - levele :P Czyli im większa rata tym levele szybciej idą)

Podam może przykład -

Na serwerze raty 100 000 za zabicie najsłabszego potwora dostaniesz od razu bardzo wysoki level (np 70)
Na serwerze raty x1 za zabicie najsłabszego potwora dostaniesz ze 10 % 1 levela

to jest tylko przykład - tak naprawdę nie wiem ile się dostanie expa na x 100000 więc tym raczej się nie sugeruj :P Chodziło mi tylko o zasadę - im większe raty tym levele szybciej idą

Tak więc zapytaj się swojego kolegi na jakim serwerze gra albo jakie ma raty serwer na którym on gra.
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: kłamca czy nie ?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2008, 09:49:28 pm »
Dzięki, napewno zapytam. Niezły haczyk, ale w końcu 70lv to 70lv i mnie nie okłamał. Ale najpierw się upewnie, na jakim gra serwerze.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: kłamca czy nie ?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2008, 11:46:52 am »
Na serwerze raty 100 000 za zabicie najsłabszego potwora dostaniesz od razu bardzo wysoki level (np 70)
Na serwerze raty x1 za zabicie najsłabszego potwora dostaniesz ze 10 % 1 levela

jesli mnie pamiec nie myli to dostanies 2lvl i troche % ;)


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: kłamca czy nie ?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 17, 2008, 12:17:46 pm »
Na serwerze raty 100 000 za zabicie najsłabszego potwora dostaniesz od razu bardzo wysoki level (np 70)
Na serwerze raty x1 za zabicie najsłabszego potwora dostaniesz ze 10 % 1 levela

jesli mnie pamiec nie myli to dostanies 2lvl i troche % ;)
Niee, pamiętam, że to było około 60%, na pewno na ratach x1 nie dostawało się od razu 2 lvla...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel