Witaj
Gość

Wątek: Czego nie można w duelu?  (Przeczytany 3168 razy)

  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Czego nie można w duelu?
« dnia: Listopad 17, 2008, 03:31:02 pm »
Pomijam sprawę potów tylko chodzi mi o takie rzeczy jak np healthstone itp.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2008, 05:39:43 pm »
Widziales jak sie do mnie do-_-'ili? :P


//Soulern: Po raz drugi i ostatni masz u mnie ostrzeżenie słowne. Jeżeli jeszcze raz napiszesz jakikolwiek rodzaj spamu w moim dziale już przestanę być litościwy i wstawię ci warna. Post zostawiam ku powszechnemu widokowi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2008, 06:28:55 pm wysłana przez Soulern »
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 17, 2008, 06:01:00 pm »
W duelu możesz używać wszystkiego co masz pod ręką healthstone itp. Nie wolno tylko uciekać, a no i jest bug że jak na targecie są doty pod koniec duela umiera, jak coś pytaj odpowiem.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 17, 2008, 07:06:06 pm »
Widziales jak sie do mnie do-_-'ili? :P


//Soulern: Po raz drugi i ostatni masz u mnie ostrzeżenie słowne. Jeżeli jeszcze raz napiszesz jakikolwiek rodzaj spamu w moim dziale już przestanę być litościwy i wstawię ci warna. Post zostawiam ku powszechnemu widokowi.
Nie wiesz ocb :D Dopieprzyli sie, bo w duelu uzylem feara?
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 17, 2008, 07:27:19 pm »
Widziales jak sie do mnie do-_-'ili? :P


//Soulern: Po raz drugi i ostatni masz u mnie ostrzeżenie słowne. Jeżeli jeszcze raz napiszesz jakikolwiek rodzaj spamu w moim dziale już przestanę być litościwy i wstawię ci warna. Post zostawiam ku powszechnemu widokowi.
Nie wiesz ocb :D Dopieprzyli sie, bo w duelu uzylem feara?
No to "są" dziwni. Fear to twój spell i jest możliwy do używania. Anyway twój poprzedni post to ewidentny OT, to czy ktoś coś ci zrobił czy nie pisze się w tej formie co najwyżej na PM...
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2008, 07:31:22 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2008, 03:07:19 pm »
Wyluzuj Nathel :p, ja miałem lepiej na druidzie. Rogal podbija pyta czy chce duel no to ja że chce (każdy lubi klepać frajerów^^).  No ja mam taktyke ze rzucam hoty i w misia albo kota, no to z nim wygrałem to ten że się leczyłem i że nie fair... No cóż duel bez leczenia też przegrał ^^


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2008, 03:55:04 pm »
Cytuj
Czego nie można w duelu?

Mozesz robic co chcesz.Jezeli ktos ci powie ze jestes lamerem bo uzyles feara/leczyles sie/uzyles banki/miales pete czy cokolwiek innego to ta 2 osoba jest frajerem.Rownie dobrze woj i pal moga zdjac plyte bo to nie uczciwe ze oni 2 moga nosic plyty(w wotlk DK jeszcze),hunter niech schowa peta bo ja go nie mam itp...Mozesz robic co chcesz duel to duel nigdy sie nie spotkalem prawie z placzem oprocz 2 przypadkow kiedy to:

-Duelowalem sie z innym ret palkiem(ja hardcore pve build on pvp) i dostal w dupe bo uciekalem przed nim i walilem w niego judgmenty.
-Rogal plakal ze nie moze mnie zestunowac bo mam 2 banki + uzywalem trinketu.

Na BG czasem jest fear zabroniony bo wpada sie pod tekstury(rozumiem obie strony) i to wszystko moze z fearem wlasnie chodzi ze mozna wpasc pod tekstury nie wiem ale (feral) charge/intercept tez to moze powodowac.W duelu uzywasz 110% mozliwosci twojej klasy chyba ze predzej ustalicie cos ale jak ktos powie do locka nie uzywaj feara/peta to mozesz do rogala powiedziec ty nie uzywaj stunlock/stealth.


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2008, 05:35:03 pm »
Co to są "banki" ? I czy to oznacza że potów jednak moge używać?
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 18, 2008, 06:03:48 pm »
Co to są "banki" ? I czy to oznacza że potów jednak moge używać?

http://thottbot.com/s10278
http://thottbot.com/s642

I tak potow mozesz uzywac chyba ze ustaliles zeby nie uzywac.Jedynie gdzie nie mozna uzywac potow to Arena + skilli ktore maja CD wiekszy niz 10 minut + gratow z inzynierii np. ale to mechanika blokuje automatycznie.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 18, 2008, 06:27:11 pm »
Co to są "banki" ? I czy to oznacza że potów jednak moge używać?
I tak potow mozesz uzywac chyba ze ustaliles zeby nie uzywac.Jedynie gdzie nie mozna uzywac potow to Arena + skilli ktore maja CD wiekszy niz 10 minut + gratow z inzynierii np. ale to mechanika blokuje automatycznie.
Niektóre serwery (np. Andeeria) mają również w regulaminie zakaz używania potów...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 18, 2008, 07:45:53 pm »
Cytuj
Niektóre serwery (np. Andeeria) mają również w regulaminie zakaz używania potów...

Genialny serwer...


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 18, 2008, 09:56:28 pm »
Cytuj
Niektóre serwery (np. Andeeria) mają również w regulaminie zakaz używania potów...

Genialny serwer...

Oh szit. Sorry, nie dopisałem do końca posta :P miało być: zakaz używania potów podczas dueli.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 18, 2008, 10:12:42 pm »
btw gdzie ten regulamin? bo ja do diabla nigdzie czegos takiego nie moge znalezc

jedyne co an forum znalazlem to ze wszystko staraja sie robic blizlike, jezeli cos blizzard zabronil to oni tez, jak nie zabronil to oni nie


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 18, 2008, 11:15:46 pm »
Cytuj
zakaz używania potów podczas dueli.

Tylko wytlumacz mi po co?


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 19, 2008, 03:21:32 pm »
btw gdzie ten regulamin? bo ja do diabla nigdzie czegos takiego nie moge znalezc

Hmm. Teraz ja również nie mogę tego znaleźć : | Cóż, ostatni raz do regulaminu Andeerii zaglądałem w styczniu...

Cytuj
zakaz używania potów podczas dueli.

Tylko wytlumacz mi po co?

O ile dobrze pamiętam, to administracja nie chciała dopuścić do sytuacji, że wygrywa duel ten, który akurat ma potki - tak, by było to bardziej 'równo'. Ofc nie mówię tutaj o PvP Horda vs Alliance, bo tam potki używać było można.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 19, 2008, 08:33:49 pm »
Cytuj
O ile dobrze pamiętam, to administracja nie chciała dopuścić do sytuacji, że wygrywa duel ten, który akurat ma potki - tak, by było to bardziej 'równo'.

No lol ale duel nie ma w tej grze ŻADNEGO znaczenia wiec jak chce wydac 1000g na 1 walke to moge uzywac potow i wywalic 30 frost granade i sapper charge + rzeczy ktore maja CD 5 miesiecy i kosztuje 100g zrobienie jednego itema.Dziwne troche moze zdali sobie sprawe ze duel gowno znaczy w pvp i zmienili.


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 20, 2008, 05:42:52 am »
Ryltar zasadniczo duel nie ma sensu ,ale wezmy przykład z areny jeśli dana klasa ciągle przegrywa z inną klasą to w duelu chciałby sie nauczyć co robi zle . Na arenie nie można używac potków na offie jedynie jedzenie z hall of legends albo mag jeśli zrobi. Zawsze przed duelem lepiej zapytac czy potki można używać albo nie . W moim przypadku prócz potek można wszystko używać ,nawet czasami nie używam bombla palkiem ,ale jak widze co inni robią to nie ma że boli


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Czego nie można w duelu?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 20, 2008, 12:37:51 pm »
Cytuj
Na arenie nie można używac potków na offie jedynie jedzenie z hall of legends albo mag jeśli zrobi. Zawsze przed duelem lepiej zapytac czy potki można używać albo nie . W moim przypadku prócz potek można wszystko używać ,nawet czasami nie używam bombla palkiem ,ale jak widze co inni robią to nie ma że boli

Dlatego mowie ze mozna najpierw uzgodnic a nie zakazywac w regulaminie bo dla mnie to jest debilne.Dziewczyne tez trenowalem zeby counterowala paladynow(ktorych bylo od zarypy na naszym serwie a szczegolnie 99% to ret) z tym ze bez inzynierii bo zaden pal oprocz mnie nie mial inzynierii.Szybko sie nauczyla i ladnie kosila a na arenie niezle cyclonem spamowala :P