Witaj
Gość

Wątek: Nasze addony - kto czego używa?  (Przeczytany 10303 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Nasze addony - kto czego używa?
« dnia: Grudzień 29, 2008, 02:13:22 pm »
a bo ja mam duzo?
Xperl
auctioner
enchantrix
onebag
bartender
archud
quartz
q helper

ale czuje ze archud i quartz chyba wyleci za to przestawie sobie ikony moja i przeciwnika z xperla na dol tuz nad action bary i bedzie super

po prostu przychodzi taki czas ze orginalny wow-wowy interfejs nie wyrabia po prostu , staje sie niewygodny i/lub niewystarczajacy do w pelni przyjemnej gry, druga sprawa ze w przeciwienstwie do Ncshit Blizzard nie ma nic przeciwko modyfikacjom klienta a nawet pomaga ludziom robic rozne addony

btw wie ktos jak zrobic zeby sie Serenity nie gryzlo z bartenderem? :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2008, 05:59:37 pm »
Ja mam jeszcze mniej :P

Pally power,cartographer,Qhelper,swineger,proximo,e cast bars,SCT no i dla huntera flo aspect i trap bar.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2008, 08:26:18 am »


teraz chyba lepiej wyglada :D


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2008, 03:11:24 pm »
A ja nie mam zapaskudzonego ekranu, ale addonów trochę więcej...
Screenshot sprzed tygodnia :P

http://img139.imageshack.us/img139/4229/wowscrnshot122708175652as8.jpg

Atlas - mapki instancji

Atlasloot Enchanced - loot instancji w mapkach atlasu

Auctioneer Advanced
- udoskonalony wygląd AH i kilka przydatnych rzeczy do niego

Bottom Scanner - wyszukiwanie itemów w AH do sprzedania drożej vendorowi, na disenchant itp

BugGrabber - zapobiega pojawianiu się errorów i bugów w chacie czy w wyskakujących pop-upach

BugSack - przegląd "złapanych" bugów przez BugGrabbera... Ewentualnie odwrotnie ^^

Cartographer - udoskonalona mapa świata, super pokazane informacje o questach

Elkano's Buffbars - udoskonalone pokazywanie buffów, debuffów i innych cyngwajsterów działających na postać, na lewo od minimapy

Enchantrix - wyświetla ceny enchantów (jeśli mamy Enchanting)

EnhTooltip - pokazuje wiele fajnych informacji o itemach, na które najedziemy myszką i które są w naszym ekwipunku/na nas

Examiner - zmienia "Inspect" używany na innych, dzięki niemu widzimy dużo więcej informacji + gdy ktoś od nas odejdzie / wyloguje się, nie zamyka okna - cache

Guild Ads - opisane przez Domana18 ^^

Informant - Więcej info o itemach

MobInfo - cudowny wynalazek, który powinien być na stałe w grze, pokazuje wszystkie informacje o mobach, gdy na nie najedziemy myszką (o ile wcześniej z nimi walczyliśmy)

Omen2 - agro w party

Outfitter - dzięki niemu można sobie przygotować oddzielne kombinacje ekwpunku np. do dps, healowania, misia, travel forma i tym podobne i w jednej chwili się między nimi przełączać

Postal - udoskonalony mailbox, np. otwieranie kilku listów naraz czy automatyczne wysyłanie itemów

Postman - udoskonalony mailbox

Prat - udoskonalone okno chatu

PriestFriend - dodatki dla priestów

QuestHelper - pomoc z questami

Recount - zapisuje dmg i healingi

Serenity - addon priechowy, kółko z przyciskami + macro z tekstem przy wskrzeszaniu, shackle i wsiadaniu na mounta

ShieldLeft - pokazuje, ile tarczy maga/priesta etc zostało

TitanPanel - cudowne paseczki na górze i na dole ekranu, nie wiem, czy nie zastąpić ich FooBarem...

Trinity 2.0 - modyfikowalny spellbar, bagi etc

X-Perl - udoskonalony wygląd i funkcjonalność okna "ze swoją głową", party, raidu, i kilka innych przydatnych funkcji

Nie licząc addonów do tych addonów (np. do Auctioneera czy Titan Panela) i addonów potrzebnych do uruchomienia innych addonów (Stubby, Swatter, SphereLoader itp). I bez żadnego z nich nie wyobrażam sobie życia... ^^
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2008, 03:54:11 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2008, 10:47:33 pm »
respect za tyle addonow :D, mi wystarczylo ze wrzucilem xperla, auctionera (+ pare dodatkow z nim zwiazanych) i juz sie gubie w interface, na bg mi ciagle pisza "heal heal" a ja nic bo jeszcze nie ogarnalem dobrze wszystkich okienek xperla i tylko leci smite smite smite next target smite smite smite next target, no i ton informacji o przedmiotach z samego auctionera +enchantrixa .... trzeba sie z dziadostwem oswoic nie ma rady, ale podejzewam ze po dluzszym czasie grania skoncze z taka iloscia addonow jak ty posiadasz bo z kazdym dniem cos nowego potrzeba


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2008, 11:39:29 pm »
Później zedytuje ten post i wrzuce swoje addony, tymczasem zna ktoś coś podobnego do Bongosa? Tzn żeby można było ustawiać przyciski a nie całe bary. ActionBar może coś takiego ale zbyt żmudno go się konfiguruje
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 31, 2008, 05:55:39 am »
Ja tam trochę mnie używam addonów od Soulerna
Antagonist
Atlas
Bonus Scanner
Carbonite
Gatherer
Group Calendar
Map Notes
Omen
Proximo
Rune Watch - to dla Death Knight'a
Titan Panel
X-Pearl
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2008, 06:24:15 am wysłana przez Krzychu »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 31, 2008, 08:48:05 am »
bartender jest wygodny i szybki , konfigurujesz caly bary ale wystarczy zaznaczyc jedna mala opcje unlock i barami bawisz sie jak ikonami na pulpicie jakiegos dzialajacego systemu :D, lewym przesuwasz (do tego podwojne klikniecie aktywuje/deaktywuje dany bar) a pod prawym masz dla kazdego w pelni konfigurowalne menu jak jest w opcjach glownych. czysta pryzjemnosc konfiguracji


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 31, 2008, 10:50:21 am »
Dzięki , używam go ale nie wiedziałem o tym.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 31, 2008, 11:49:44 am »
Wlasnie sciagnalem sobie bartendera i mam maly problem. Nie widze barow:) wie ktos mzoe jak to naprawic?
JackFlak 4ever


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 31, 2008, 12:12:41 pm »
na minimapce powinna byc ikonka bartendera kliknij tam i szukaj w opcjach, prawdopodobnie wszystkie sa disabled , jezeli bary pojawiaja sie po przejechaniu myszka nad nimi znaczy ze jest zaznaczona opcja "fade out" (fajna opcja ktora pozwala oszczedzic miejsce na ekranie i mozesz sobie "ukryc" cos co nie jest ci non stop potrzebne a jednak czasem trzeba na to kliknac)


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 31, 2008, 12:19:26 pm »
Jaką wersje bartendera posiadacie. Mozze ja po prostu mam  zbyt nowa.

Już jest ok. Sciagnalem starsza wersje.

PS. Ma ktoś link do dzialajacej wersji ShieldLeft albo czegos podobnego.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2009, 03:58:39 pm wysłana przez Zaharias »
JackFlak 4ever


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 06, 2009, 05:51:10 pm »
Dobra moja kolej


Ponieważ w polecanych linkach Soulern zamieścił krótkie opisy więc i ja na nie sobie pozwole. No to lecimy po kolei:

1. XPerl-r191
Długo zwlekałem z instalacją tego addona ale gdy w końcu to zrobiłem stwierdziłem że jest świetny. Przede wszystkim dlatego że pokazuje target naszego peta i ziomków w grupie. Jest to strasznie przydatne na instach i innych sytuacjach gdy lejemy jeden target. Wiem że można kliknąć na ziomka i wcisnąć F ale to jest bardziej wygodniejsze. Nie mówiąc o olbrzymich możliwościach w konfiguracji żeby np ikonki buffów na targecie były większe itp

2. Necrosis-LdC-v2.2
Niezbędnik warlocka. Pokazuje ile mam shardów i organizuje mi ikony które nie są mi potrzebne w wirze walki (np przywołania i spelle jak ritual of summoning). Ponadto widzę których stonów nie mam. Najlepsze jednak jest to że powiadamia mnie demonicznym głosem gdy wchodzę w shadowtrance lub gdy klikam na niefearowalnego moba (diaboliczny śmiech). Jeżeli jednak akurat mam głos wyłączony to też nie jest źle bo w środku ekranu jak widzicie pojawiają się ikonki (akurat widać  że jestem w shadowtrance i że target jest elementalem (można go banishować)
Głównym rywalem necrosisa jest shardace. Mnie jednak wkurzał głos powiadomień - jest podobny do głosu impa.

3. ClassTimer-v2.0.1
Bardzo fajny "pokazywacz" dotów. Pokazuje też czas shadowtrance (co widać) co jest bardzo przydatne dla mnie. Wcześniej używałem długo DoTimera ale ponieważ nie można w nim był przełączać się między mobami po prostu klikając na ich nazwy w addonie to więcej robił zamieszania niż pomagał. Co prawda miał fajną funkcję powiadamiania o zdefiniowanych przez użytkownika wydarzeniach ale jakoś to przebolałem. Poniżej są podobne paski od Quartz-r81937.1 którego aktualnie testuje.

4. archud-2-2-39509
Zainstalowałem go dla bajeru ale szybko się przekonałem że jest niesamowicie przydatny dla warlocka. Ogólnie ludzie używają go głównie do pvp (czerwony pasek przeciwnika a zielony swój) ale ponieważ pokazuje hp i mp peta (mniejsze paski) oraz moje hp i mp to dokładnie wiem kiedy użyć Dark pact (transfer mp z peta do mnie) a kiedy mogę sobie pozwolić na Life Tap (zamienia ileś hp na mp). Odkąd mam archuda i classtimera praktycznie nie patrzę już w lewy górny róg ekranu.

5. MinimapButtonFrame_1_9a
Wkurzało mnie to że czasem ikonki addownów wzajemnie się przesłaniają więc po prostu zainstalowałem ten malutki addonik

6. CarboniteQuest1.310
To co quest helper tylko jak widać lepiej pokazane. Główną mapę obsługuje się jak googlemaps (zoomowanie) i jest IMO wygodniejsza. Ponadto nie gryzie się z cartographerem tylko go przesłania i ja podpisałem pod Alt+M żeby jego mapkę pokazywała. Główną wadą carbonite to fakt że darmowa wersja nie współpracuje z gathererem który mi pokazuje zebrane rudy minerałów dlatego ciągle mam podstawową minimape.

7. Omen-r72207.1
Niektóre klany (większość na retailu) nie zabiera ludzi na insty którzy nie mają go zainstalowanego. Pokazuje on poziom aggro (threat) poszczególnych członków drużyny a nawet peta. Niekumatym wyjaśnie to tak: Mój void atakuje peta pierwszy swoim skillem tankowania i wywarł już na mobie pewną ilość aggro co jest pokazane w omenie za pomocą pasku. Potem ja zaczynam rzucać doty i widzę że pojawił się mój poziom theretu w omenie. Jeżeli mój pasek to będzie 90% wielkości paska peta to omen wyda dość donośny dżwięk i ekran mignie na czerwono. Wtedy przestaje rzucać skille i oddalam się od moba bo to obniża poziom threatu. Chyba widzicie jak to może być (i jest!) przydatne w instach kiedy priest musi uważać żeby nie ściągnąć na siebie mobów z tanka.
Główna wada tego addona to fakt że wszyscy w drużynie którzy używają tego addona muszą mieć DOKŁADNIE tą samą wersję.

8. AutoBar-r80061.15
Kilka osob pytało po co go używam skoro mam bartendera. Otóż dlatego że bardzo ładnie organizuje mi takie rzeczy jak jedzenie, skrolle itp. To co widzicie na pasku to nie są pojedyńcze itemy ale elementy grup itemów. To znaczy że jak najadę na skrolla to rozwinie mi się lista wszystkich skrolli dla maga (grupe skrolli nla woja wywaliłem) - int , spirit itp. Jak kliknę na ikonę coockingu to pokażą mi sie też ikony jewelcrafta i smelt (mining). Domyślnie autobar ma włączony też pasek dla danej klasy ( w moim przypadku warlock) i jeszcze jakiś pasek z dziwnymi rzeczami ale oba wyłączyłem. Wadą paska jest skomplikowana procedura dodawania nowych grup i brak możliwości dodawania nowych itemów do już zdefiniowanych grup.

9. Bartender3-r78566.6
Genialny addon, jeden z tych "must have". Kompletnie zastępuje mi domyślne action bary mój i peta, pasek bagów i opcji. Jak widzicie zwinąłem sobie 3 paski w kwadraty 4x3 i zrobiłem tak że jak przytrzymam shift to 9A zamienia mi się w 9B a jak wcisne Alt to w 9C (jeszcze dokładnie nie wiem co w niego wrzucić żeby użytkowanie nie było za skomplikowane). Dolny pasek 9D zostawiłem na skille na myszkę i jakieś inne na które klikam.

Pozostałe addony
Atlas_v1.13.0
AtlasLoot-r81380.12 (ponoć nie pasuje do wersji atlasa ale jak na razie chodzą oba dobrze)
AuctioneerFullSuite-5.0.0 - wycena rzeczy na podstawie danych z AH i ceny ich sprzedaży do vendora, pokazuje od czego są itemy niewiadomego pochodzenia i kuuupe innych fajnych motywów)
Cartographer(został tylko ze względu na lvle fishingu w obszarach i zaznaczone rudy przez gatherera ale będę musiał już go zmienić odkąd mam atlasa i carbonite)
Gatherer-3.1.2 - zaznacza na mapie i minimapie gdzie co znaleźliśmy (rudy, zioła, skarby ze skrzynek, q itemy itp) przez co gdy wrócimy na dany obszar łatwiej odnaleźć wszystko i prześledzić gdzie się najbardziej opłaca iść.
GuildAds.2.1.rev315 - to po prostu MUSI być w każdej prężnie rozwijającej sie gildii

Do przetestowania
Elkano's Buffbars
SanityBags
MobInfo
Outfitter
i jeszcze jeden o którym gdzieś przy okazji czytałem który automatycznie robi ciągi czynności w profkach. Czyli jezeli musimy zrobić item X a potrzebujemy item Y który robimy z itemu Z to po kliknięciu na creat item x automatycznie robi się najpierw item Z a potem z niego item Y. Można też w nim ukladać sekwencje że możemy ustawić że chcemy zrobić 5 itemów A 3 itemy B i 15 itemów C kliknąć create i odejść na herbatę. Ale niestety nie pamiętam nazwy i nie pamiętam jak się na niego natknąłem //EDIT Znalazłem. To Advanced trade Skill window albo podobny do niego Skillet

Jeżeli będzie taka prośba to mogę zamienić tytuły w bezpośrednie linki do plików no ale myślę że skoro podałem wersje to nie znalezienie tego w google to zwyczajne lenistwo

//EDIT
Aha zapomniałem dodać że ten bałagan wynika z tego że mam słaby sprzęt i ciągle jeszcze experymentuje z interfacem szukając "inspiracji" na wowcurse gdzie ludzie publikują swoje interfejsy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2009, 07:23:33 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 06, 2009, 07:10:27 pm »
Quest Helper -podstawa lvlingu ;)
Auctioneer - podstawa handlu
Bagnon - ładnie poukladane plecaczki
Atlas
TitanPanel
Cartographer
Gatherer
xPearl
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 06, 2009, 07:24:49 pm »
Ehh Drakul teraz to masz "kokpit statku kosmicznego" ^^. Wrzucę i coś od siebie.

X perl - bo mnie się podoba :]
Carbonite q helper - dla mnie fajniejszy niż q helper (mini mapa..)
Atlas + Atlasloot enchanted - podstawa raidowania
Auctioneer - pokazuje po ile są itemy czasem pomaga na ah
TitanPanel - trochę przydatnego info
Omen threat meter - na raidy ale się nie przydaje na razie prawdę mówiąc
Druid bar - pokazuje manę w formach
Postal - dla łatwiejszej obsługi maila
Druid tips - podpowiedzi co do ekwipunku
Rogue energy watch - po rogalu czasem dla kota się przydaje
Gulid ads - do gildi
Mob info - Pomaga w expieniu zbiera informacje o potworach
Hmm to chyba tyle.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2009, 07:32:25 pm wysłana przez Pequet »


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 06, 2009, 09:01:57 pm »
Cytuj
Ehh Drakul teraz to masz "kokpit statku kosmicznego" ^^

To dlatego że mimo że już od dłuższego czasu gram to poszukuję ciągle nowych rozwiązań. Ale już nie będę wielkich zmian wprowadzał, co najwyżej zorganizuje to co mam i od czasu do czasu coś sprawdzę. No i mam za mały monitor (17' crt) żeby to tak schludnie wyglądało jak np na wowcurse

Cytuj
Omen threat meter - na raidy ale się nie przydaje na razie prawdę mówiąc
Heh bo nie grasz clothami ^^. Zaryzykuje stwierdzenie że leathery, maile i plate instalują to tylko dla clothów. Zresztą jeszcze nie byliśmy na jakichś epickich bossach czy ciężkich instach. Ale to się niedługo zmieni i radzę się przyzwyczajać :P

Aha zapomniałem wspomnieć troszkę więcej o SanityBags bo prawdopodobnie wszyscy myślą że to kolejny addon od organizacji bagów. Otóż owszem tak jest ale opiera się on o tz wirtualne bagi co pozwala w ekswipunku robić selekcję tego co mamy. IMO bardzo ciekawy pomysł i być może spróbuje to potestować. Oto LINK do małego info bo addon jest w fazie rozwoju.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 06, 2009, 10:08:23 pm »
Cytuj
To dlatego że mimo że już od dłuższego czasu gram to poszukuję ciągle nowych rozwiązań. Ale już nie będę wielkich zmian wprowadzał, co najwyżej zorganizuje to co mam i od czasu do czasu coś sprawdzę. No i mam za mały monitor (17' crt) żeby to tak schludnie wyglądało jak np na wowcurse

Zmniejsz sobie w opcjach rozmiar HUD'a.


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 08, 2009, 09:12:53 pm »
DZięki Ryl, kiedyś już to radziłeś komuś i miałem to sobie zrobić ale zapomniałem.
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 12, 2009, 06:42:33 pm »
Mam prosbe, czy moglby mi ktos wrzucic na jakis serwer titan panel i x perl na wersje 2.4.3? Bo na necie znajduje tylko na wersje 3.0.0 ThX! ;D
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 12, 2009, 09:31:07 pm »
Mógł bym ci chyba załatwic ale tak poza tym gdzie teraz grasz?


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 12, 2009, 10:59:33 pm »
Od wczoraj na hellground, to ten serw co gralismy wczesniej, juz tak nie crashuje ;p. Ostatnio bylo 2500 online ;D Gram tam w ally z dwoma kumplami, mam pala 21.
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Nasze addony - kto czego używa?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 13, 2009, 11:57:31 am »
Mlor wystarczyło wyciąć nazwę xperla z mojego posta i pierwsze strona to

http://www.wowace.com/projects/xperl/files/?page=4

Dlatego nie dawałem odnośników bo po wersjach chyba już łatwo znaleźć
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!