Witaj
Gość

Wątek: Pagan  (Przeczytany 22422 razy)

  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Pagan
« dnia: Czerwiec 23, 2009, 05:05:04 pm »
1. Mogłby mi ktoś napisać gdzie znajduje się Pagan Temple? Bo jestem ślepy i na mapie nie moge znaleźć xD
2. Czy to prawda, że trzeba zrobić jakiś quest od 73lv żeby w ogóle tam wejść? (Jeśli tak to jaki i gdzie sie go bierze)
3. Czy w pagan jest jakiś farmerski q na EWS/Recki S czy cuś?
4. Jakie w pagan są moby i xile hp?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pagan
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2009, 06:32:38 pm »
1. Mogłby mi ktoś napisać gdzie znajduje się Pagan Temple? Bo jestem ślepy i na mapie nie moge znaleźć xD
2. Czy to prawda, że trzeba zrobić jakiś quest od 73lv żeby w ogóle tam wejść? (Jeśli tak to jaki i gdzie sie go bierze)
3. Czy w pagan jest jakiś farmerski q na EWS/Recki S czy cuś?
4. Jakie w pagan są moby i xile hp?

1. NIE MA na mapie Pagan temple. Idziesz do Rune, idziesz w kierunku katedry PRZED bramą masz podjazd po prawej i lewej stronie, skręcasz w prawo, biegniesz na górę, na końcu chodnika masz drzwi. Jeśli są otwarte i przy nich stoi NPC, to możesz wejść. Jeśli zamknięte (albo niewidoczna ściana) to masz pecha - zmień serwer. Wchodzisz do środka i skaczesz 3 razy w dziurę w chodniku. I jak już nie będzie dziur biegniesz przed siebie. Na końcu korytarza skręcasz w prawo i zobaczysz czerwone lustro - klikasz na nie i jesteś w Pagan. Po drodze spotka Cię miła niespodzianka.
2. Można zrobić quest (wówczas nie będzie niespodzianki) ale nie trzeba. Wówczas liczy się szybkość biegnięcia. Przeżywają najszybsi :D Questa bierzesz w katedrze, u któregoś z priestów (nie pamiętam imienia - po lewej stronie)
3. Jest q na EWS lub EAS (losowo - nie masz wpływu co dostaniesz) po uzbieraniu 2000 itemów
4. Undeady. drainują okrutnie. Melee spot. Ew. może być łucznik jako dodatkowy DD.
Należy dodać, że do Pagan, do pierwszych sal, może wejść party MAX 5 osobowe.

A hardcore wygląda tak:


Tutaj z bronią:


Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 06:37:09 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Pagan
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2009, 08:05:25 pm »
Dla mnie wszystko jasne

/Prosze Zamknąć temat

;)


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Pagan
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2009, 12:28:44 am »

4. Undeady. drainują okrutnie. Melee spot. Ew. może być łucznik jako dodatkowy DD.
Należy dodać, że do Pagan, do pierwszych sal, może wejść party MAX 5 osobowe.

Łucznik w pagan w meele party powinien bić daggerem bo w przeciwnym razie agruje na siebie wszystko a VR nie działa.
Do Anteroomu można chodzić od 73 lvl 2X archer, bd, buffer, ee/se
W tym samym składzie można iśc do Chapel tylko już wypada mieć drac bow
Do Darkness można iść w full archer party (względnie 8 osób, albo nawet dwóch łuczników z full supportem) i czyścić dwa pokoje zaraz na początku albo jeden z tych dużych pokoi.


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Pagan
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2009, 12:50:01 am »
gdzie znajduje sie "anteroom"?
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


Odp: Pagan
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 24, 2009, 12:55:29 am »
gdzie znajduje sie "anteroom"?
to sa te pokoje po bokach ktore otwierasz kluczami


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Pagan
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2009, 11:02:50 am »
bish/EE z turn undead++ >> kazde pt
btw. wydawalo mi sie, ze poza EAS i EWS jeszcze mozna dostac troszke adenski


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Pagan
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 24, 2009, 03:28:26 pm »
btw jaki jest sens brac pp z questem na ews/eas jak ma sie wc na boxa? :P


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pagan
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 24, 2009, 04:43:20 pm »
btw jaki jest sens brac pp z questem na ews/eas jak ma sie wc na boxa? :P
Rozumem, że to komentarz do screenów. Ano wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że WC nie miał COVa, a nawet jakby miał, to mniejsze zamieszanie z wrzucaniem PoF co 4 minuty, niż CoVa. Jeśli kolo ma 2 kompy, to jakoś może sobie poradzić. Na jednym i przełączanie okienek może "trochę" kosztować.

Cytuj
Łucznik w pagan w meele party powinien bić daggerem bo w przeciwnym razie agruje na siebie wszystko a VR nie działa.
Do Anteroomu można chodzić od 73 lvl 2X archer, bd, buffer, ee/se
W tym samym składzie można iśc do Chapel tylko już wypada mieć drac bow
Do Darkness można iść w full archer party (względnie 8 osób, albo nawet dwóch łuczników z full supportem) i czyścić dwa pokoje zaraz na początku albo jeden z tych dużych pokoi.
Nie jest tak źle z łucznikiem. Byłem w party z Saggi. Stanął sobie na środku pod ścianą, włączył snipe'a i heja. A o aggro dbał tank :D Ale to było full 5 ppl party :)
Ten sam saggi nie wychodził z Pagan od 65 lvlu, a i ja jako PP też właziłem (przebiegałem :P) tam od 65 lvlu, więc ten 73 lvl to taki niekonieczny limit. Oczywiście im niższy lvl, tym więcej ludzi w party musi być.
W Chapel i Darkness nie byłem w archers party. Zawsze full melee z tankiem, ew jakiś summoner lub nuker.

Najbardziej efektywne party jakie miałem w Pagan zawsze opierało się na GK. Z reguły trio - GK + BD/SD + ja (PP). Jeśli nie było Dance of Vampire to albo dobijał do składu żywy SE (jak był) albo brało się SE oop. To duo z tych screenów zacząłem robić w zeszłym tygodniu. Sam myślałem, że bez BD będzie trudno, ale dawało się i to bez problemu. Większym problemem było zbicie HP pod zealota niż jego brak :D Nie widać na screenach, ale GK praktycznie bił non stop ze 100% hp :) Jednak Dark resists w armorze robi swoje :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Pagan
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 24, 2009, 05:06:08 pm »
ten gk to fail :)
:O


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Pagan
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 24, 2009, 05:30:57 pm »
CoV + tańce (oop), ja(ee) + dagger(gh) z pole i robimy 2-3 grupy w darkness na aoe bez żadnego problemu. Exp całkiem fajny.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2009, 05:37:23 pm wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Pagan
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 24, 2009, 05:33:57 pm »
masz mozliwosc sprawdzenia X  kkexp/h ? Okreslenie "calkiem fajny" jest dosyc wzgledne :P


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Pagan
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 24, 2009, 05:39:03 pm »
Jakieś 0,13-0,15% na buffrunde na 81.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Pagan
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 24, 2009, 06:36:45 pm »
11kk, jak na lokacje 80- to i tak bardzo dobrze :)

Dla porownania na HB robi sie 12kk-15kk w normalnych DD party, nie wiem czy aoe na chimerach nadal dziala, ale wlanie takie aoe lub dagger pt w cytadeli robilo kolo 30kk :)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pagan
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 24, 2009, 09:58:41 pm »
@pix3l - czemu fail?

@coshoo - najpierw trzeba mieć DC i SD na 2boxie, żeby można było ich brać oop, poza tym trzeba być EE a nie PP. Jakiś dagger z pole by się znalazł :P Ja i tak się cieszę, że moim PP ktoś mnie chce do czegoś brać :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Pagan
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:56:49 pm »
Dager z pole?
W jakich warunkach to sie sprawdza, bo przeciez nie ma bonusow do pole jak destr, wl czy kras?
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Pagan
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 25, 2009, 06:58:33 am »
Dager z pole?
W jakich warunkach to sie sprawdza, bo przeciez nie ma bonusow do pole jak destr, wl czy kras?

Normalnie, wielu dagerów łuczników expi z pole bo jest szybciej.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...