Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 569825 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #600 dnia: Styczeń 02, 2011, 04:36:35 pm »
Dobra ale wiele razy w end game zdaza sie ze kupuje sie 2 zoya. A teraz mozesz kupic te itemki i nic nie tracisz a zyskujesz mase AP.

PS. 1000 postow  :afro:


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #601 dnia: Styczeń 02, 2011, 06:57:52 pm »
dal mnie bomba bo zawsze zapominam odpalic zoye. a grajac katrina gdzie mam 3 activ itemy to jest problem  :D


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #602 dnia: Styczeń 02, 2011, 07:34:45 pm »
Ciekawe czy przywroca locketa?



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #603 dnia: Styczeń 03, 2011, 12:44:10 am »
Maja go  zmienic i przywrocic, bo niby to byl przegiety item hahaha


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #604 dnia: Styczeń 12, 2011, 07:04:51 pm »
Co słychać w świecie Lola =p?
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #605 dnia: Styczeń 12, 2011, 07:30:10 pm »
u mnei za dużo dzieje się w L2 teraz po mergu klanów, żeby myśleć o LoL-u. Gram sobie rundkę na 2 dni ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #606 dnia: Styczeń 12, 2011, 09:20:48 pm »
Nudy, malo gram bo cierpliwosci brak na randomow. Nowy champ ssie palke po same kule, zmarnowane 6300ip.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #607 dnia: Styczeń 12, 2011, 09:36:10 pm »
Nudy, malo gram bo cierpliwosci brak na randomow. Nowy champ ssie palke po same kule, zmarnowane 6300ip.
Not rly.Cait jest przyjemna w graniu, swietny zasieg raz na pare rundek sobie nia pykne.

Znowu z ELO 1350 spadlem do 1300. Randomy a.k.a ludzie co skladaja manamune i archangela na ezrealu ftw.

@edit: Co sadzicie o tym nowym krokodylu? Wg mnie jak bedzie junglowal to nikt mu nie ucieknie stun+x2 dash.No i troche OP skoro zjechal solo irelie+heima.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2011, 08:46:37 am wysłana przez seken »



  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #608 dnia: Styczeń 19, 2011, 11:54:04 pm »
Kupiłem, zgrałem 4 mecze i powiem szczerze, że kosi zdrowo. Faktycznie jest OP i pewnie będzie nerfiony po troche, ale gra się naprawdę przyjemnie :D
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #609 dnia: Styczeń 20, 2011, 06:35:49 am »
Mam straszny sentyment do Nasusa, więc dozbieram trochę i kupię. W przerwach od HoNa sobie pogram nim ^^
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #610 dnia: Styczeń 20, 2011, 10:25:37 am »
Kupilem krokodyla zagralem 1 gre i musze powiedziec, ze jest idealnie zbalansowany.Taki twardy fighter jak Olaf.
Nasus dostal swietnego buffa za kazde zabicie dostaje 3 stacki ss, a nie 2 jak wczesniej.



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #611 dnia: Styczeń 20, 2011, 03:12:08 pm »
Kupilem krokodyla zagralem 1 gre i musze powiedziec, ze jest idealnie zbalansowany.Taki twardy fighter jak Olaf.
Nasus dostal swietnego buffa za kazde zabicie dostaje 3 stacki ss, a nie 2 jak wczesniej.

;OO Tego to nie widziałem nawet, to fajnie, ale mimo to, LoL odstaje przy HoNie :P
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #612 dnia: Styczeń 20, 2011, 07:28:09 pm »
Kupilem krokodyla zagralem 1 gre i musze powiedziec, ze jest idealnie zbalansowany.Taki twardy fighter jak Olaf.
Nasus dostal swietnego buffa za kazde zabicie dostaje 3 stacki ss, a nie 2 jak wczesniej.

;OO Tego to nie widziałem nawet, to fajnie, ale mimo to, LoL odstaje przy HoNie :P
O gustach sie nie dyskutuje :P

Cofam to co mowilem, ten krokodyl to zwykly syf.Slaby dmg w kazdej fazie gry (prawie nikogo z full hp w 1v1 nie moglem ubic) w team fightcie jedyne co zrobi to zarzuci stuna na enemy i tyle.Czekam na buffa jak nie dostanie to odstawiam go.Zal mi tych 6k IP troche.



  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #613 dnia: Styczeń 21, 2011, 04:56:22 pm »
Kupilem krokodyla zagralem 1 gre i musze powiedziec, ze jest idealnie zbalansowany.Taki twardy fighter jak Olaf.
Nasus dostal swietnego buffa za kazde zabicie dostaje 3 stacki ss, a nie 2 jak wczesniej.

;OO Tego to nie widziałem nawet, to fajnie, ale mimo to, LoL odstaje przy HoNie :P
O gustach sie nie dyskutuje :P

Cofam to co mowilem, ten krokodyl to zwykly syf.Slaby dmg w kazdej fazie gry (prawie nikogo z full hp w 1v1 nie moglem ubic) w team fightcie jedyne co zrobi to zarzuci stuna na enemy i tyle.Czekam na buffa jak nie dostanie to odstawiam go.Zal mi tych 6k IP troche.

poprostu nie jest Ci pisana ta postac... mi sie nim gra bardzo dobrze ;]
http://img840.imageshack.us/img840/4869/kroko.png
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #614 dnia: Styczeń 22, 2011, 11:26:45 am »
Kazda postacia mozna miec takie staty, z reszta patrz jakie ja mam:
Co prawda nie sa swietne, ale ta postac sama nic nie zrobi.Furia sie za dlugo laduje, zeby moc zrobic cos.Jedyne co mozna powiedziec to, to ze jak enemy dopuszcza Cie do creepow to maja przerabane.Problem polega na tym, ze kazdy ranged go odetnie od creepow.W team figthcie przez 1sze sekundy jest useless, bo skille bez furii sa zalosne.



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #615 dnia: Styczeń 22, 2011, 01:16:14 pm »
Ale masz RP! :P
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #616 dnia: Styczeń 22, 2011, 02:29:10 pm »
Wydalem az...11zl z smsa, dostalem 300 RP jako bonus z swiat.A 975 dostalem za 10 refow, tak o to zarobilem fortune  :D



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #617 dnia: Styczeń 22, 2011, 03:10:50 pm »
Wydalem az...11zl z smsa, dostalem 300 RP jako bonus z swiat.A 975 dostalem za 10 refow, tak o to zarobilem fortune  :D

Ja mam aż 2 skiny nawet ^^
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #618 dnia: Styczeń 22, 2011, 05:03:39 pm »
Ja wole nie liczyc ile mam tych skinow i za ile ;p


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #619 dnia: Styczeń 22, 2011, 05:06:18 pm »
Renek jest tak żalośnie bezużyteczny że brak słów. To pierwszy nowy champ którego kupiłem zaraz po patchu i żałuje strasznie. Jedyne co może zrobić to zestunować i... tyle. Bez ulti nawet lepiej nie podchodzić do nikogo, obrażenia żalosne, miętki. Najgorszy champ atm wg mnie.

Najśmieszniejsze jest to że Riot znerfił go jeszcze przed wejściem do gry tylko dla tego że ludzie już narzekali na forum US oceniając postać po samym spotlighcie, które są o kant dupy roztrzaść.

No i te screeny wcale mnie nie przekonują bo staty na plusie to ja też nim miałem ale co z tego skoro te wszystkie fragi to było bardziej dobijanie enemy niż realne obrażenia.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 05:08:57 pm wysłana przez Vascius »


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #620 dnia: Styczeń 22, 2011, 05:13:17 pm »
Ja sie tak nacialem na Caitlyn, dobrze ze dostala teraz buffa i niezle mi sie nia gra, ale i tak juz nie bede kupowal w ciemno, lepiej poczekac tydzien i przetestowac champa.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #621 dnia: Styczeń 22, 2011, 05:20:22 pm »
Renek jest tak żalośnie bezużyteczny że brak słów. To pierwszy nowy champ którego kupiłem zaraz po patchu i żałuje strasznie. Jedyne co może zrobić to zestunować i... tyle. Bez ulti nawet lepiej nie podchodzić do nikogo, obrażenia żalosne, miętki. Najgorszy champ atm wg mnie.

Najśmieszniejsze jest to że Riot znerfił go jeszcze przed wejściem do gry tylko dla tego że ludzie już narzekali na forum US oceniając postać po samym spotlighcie, które są o kant dupy roztrzaść.

No i te screeny wcale mnie nie przekonują bo staty na plusie to ja też nim miałem ale co z tego skoro te wszystkie fragi to było bardziej dobijanie enemy niż realne obrażenia.

Zauważyłem, że postać ta jest hono'doto podobna, aka farmić 30 minut, by być użytecznym ^^. Taki trochę hard carry.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #622 dnia: Styczeń 22, 2011, 05:25:45 pm »
Renek jest tak żalośnie bezużyteczny że brak słów. To pierwszy nowy champ którego kupiłem zaraz po patchu i żałuje strasznie. Jedyne co może zrobić to zestunować i... tyle. Bez ulti nawet lepiej nie podchodzić do nikogo, obrażenia żalosne, miętki. Najgorszy champ atm wg mnie.

Najśmieszniejsze jest to że Riot znerfił go jeszcze przed wejściem do gry tylko dla tego że ludzie już narzekali na forum US oceniając postać po samym spotlighcie, które są o kant dupy roztrzaść.

No i te screeny wcale mnie nie przekonują bo staty na plusie to ja też nim miałem ale co z tego skoro te wszystkie fragi to było bardziej dobijanie enemy niż realne obrażenia.
Faktycznie jest dosc slaby, ale nie taki jak opisujesz.Przede wszystkim grajac nim trzeba zachowac zimna krew i wiedziec na ktorym skillu uzyc furii, a nie Q W E R i tak ciagle.Ogarniesz go troche i zobaczysz, ze mozna nim kosic.Na lini Renek+Xin jest czysty ownage.Moj stun z nastackowana furiia zadaje sporo dmg i jeszcze Xin dokancza to co ja zacząłem.Z ulti to jeszcze ladniej jedzie.
Zrob bulid sunfire+mallet+atma+BC i zobaczysz.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #623 dnia: Styczeń 22, 2011, 05:29:01 pm »
Słaby jest i tyle zdania nie zmienie, buildów testowałem dużo. Nie jest carry bo farmiąc nim 30min dalej jesteś useless a farmiąc Ashe 30min albo innym hard carry ownisz każdego.

Whatever, wróciłem do Garena i znowu moge być pubstomperem :]


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #624 dnia: Styczeń 22, 2011, 05:36:16 pm »
Słaby jest i tyle zdania nie zmienie, buildów testowałem dużo. Nie jest carry bo farmiąc nim 30min dalej jesteś useless a farmiąc Ashe 30min albo innym hard carry ownisz każdego.

Whatever, wróciłem do Garena i znowu moge być pubstomperem :]

A, no jak widzę, to dla Ciebie postać musi być jak Garen, 1 skill = dead.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."