Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 569835 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4350 dnia: Wrzesień 10, 2012, 06:49:54 pm »
dzieki felek :D


aquaris dzifko dodaj mnie na west albo cie zgniote tylkiem gragasa
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2012, 06:52:11 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4351 dnia: Wrzesień 10, 2012, 06:53:35 pm »
dzieki felek :D


aquaris dzifko dodaj mnie na west albo cie zgniote tylkiem gragasa

Luz , sam przypadkiem znalazłem tą stronkę w google :D .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4352 dnia: Wrzesień 10, 2012, 07:03:48 pm »
Oj felus felus, walnal bym walloftexta ale powtorze.

Przejal bym sie ta opinia, baa nawet bym odpowiedzial na tego posta gdyby nie byl on od ciebie. :DDD

Nawet nie mam sil komentowac twojego grania/osiagniec bo mysle ze wystarczajaco ty sie pograzasz piszac o tym.

eoeoeooeo felek radze zmien target eoeooeeoeo

ALE -_-', KTOS MNIE JEDNAK DO TEGO NAMOWIL))

Zaczne od tego, ze to wlasnie ty na tym forum cisniesz kazdego i wypowiadasz sie o poziomie grajac na eascie, majac 1400 gier i bedac na 1500 elo. Poziom na eascie w solo queue jest tragiczny, teraz napiszesz skad wiem? Ano 'tim member' ma tam konto na podobnym elo co ty,  jego ocena easta pod wzgledem poziomu przy podobnym elo to cytuje: "Brak junglerow, szalone spelle i ogolnie niski poziom, robile mtam 16/3 support alistarem"

Teraz przejde do twoich osiagniec(W ogole tez pompa z tego, bo ani ty ani ja sie nie liczymy w lolu). W sumie mielismy taka pompe jak codziennie zmieniales nazwy teamow w sygnie. :DD Oferowalem ci XXX razy 5v5, ogladalem cie z pare razy na streamach jakis lolplebow streamujacych lolgo4lolenaloleascie, team moze jakos jeszcze wygladal, ale twoja AP ahri to ja lepiej nogami skillshoty rzucam.  Baaa ja nawet gralem z toba(w.e ze dawno, watpie by ktos ci przemowil do rozumu, masz troche za duze ego by zgodzic sie z opinia kogos innego, wiec pewnie twoje 'taktyki' na teamfightach ciagle takie same)

W sumie nawet odniose sie do tego co sie wypoiedziales o nasze grze. Hmm, dalem linka bo nic sie tu nie dzialo, a nie lubie niemcow tymbardziej w LoLu, drugi mecz byl wygrany tlyko junglerowi net padal, who care, jak na team ktory gra 3 dni ze soba 3 runda w go4lolu nie jest zle, POWTORZE SIE PONOWNIE, 5v5 SMIECIU?

I znów przytaczasz same bezpodstawne słabe argumenty :( , sad story że mam dostęp do konta na west andiego więc wiem nie gracie razem 3 dni tylko dłużej, może macie tego junglera od 3 dni ale to nie cały team :( i mówiłem ci xxx razy daj mi 4 konta na west to zagramy bądź zróbcie konta na pbe / załatwcie sobie na turniejowym to zagramy . Brałem udział z teamem 2 x w finale miesiąca na east + wygrywałem go4lole na east , mówisz że na east niema poziomu na go4lolach to dlaczego teamy 2k elo z westa grają na go4pl i z nimi wygrywamy bo są słabi  ? No tak zapomniałem tylko twój team z westa ma poziom sad story , poza tym na solo q gram ciągle troll pickami for fun i mam szczerze wybite w moje solo q elo i wymyśl ciekawsze argumenty niż to jak grałem kiedyś bo z Ciebie się nawet twój "tim" śmieje. Btw. wygraliście jeden mecz i przegraliście 2gi fajna 3cia runda idź do szkoły dzieciaku :* .

Ps. Cisnę tylko kazuye bo jest scammerem i Ciebie bo jesteś poprostu Ciotą dzieciakiem z umysłem 12 latka myślącym że jest bogiem w grze bo gra jest całym jego życiem :( .
AHHAHAAHAHAHA

JA CHYBA FORUM POMYLILEM, TY CZASEM NIE MASZ DRUGIEGO NICKU YEAHTHEPRO? TAKI SAM DELUSIONAL TARD JAK TY. ;DDDDDD
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4353 dnia: Wrzesień 10, 2012, 07:11:40 pm »
dolendil jak mogles usunac mnie z friendow na east   utrashbro ;<  bede teraz spamowal ci inv !
who are you bro?


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4354 dnia: Wrzesień 10, 2012, 07:12:33 pm »
LOL NIE WIESZ KTO TO ORZECHOWY

DOBRA, UBAD.

Skoro juz wyciagasz real life card:



ten ziomek mi mowi ze ja zycia nie mam, macieju to nie ja opowiadam ludziom na ts o swojej dupie poznanej w L2, sriii.

Btw. team jest nowy, mimo ze 3 osoby znaja sie b.dlugo, co nie zmienia faktu ze zmiana pozycji to i nauka od nowa.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2012, 07:55:37 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: 2

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4355 dnia: Wrzesień 10, 2012, 07:17:54 pm »
dolendil jak mogles usunac mnie z friendow na east   utrashbro ;<  bede teraz spamowal ci inv !
who are you bro?

SUPPORT Z TEAMU RICKERTA THAINZ0R EOEOEOEOEOEO 

h0yowa drama btw rickert szaleje

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2012, 07:19:39 pm wysłana przez OrzechowyPancernik »


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4356 dnia: Wrzesień 10, 2012, 07:37:16 pm »
W końcu jakiś flejm się kręci. Dalej, dalej chłopaki!  8)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4357 dnia: Wrzesień 10, 2012, 07:38:22 pm »
Soł meńi hejt.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4358 dnia: Wrzesień 10, 2012, 07:54:09 pm »
Soł meńi hejt.
Nah, felkowi odjebalo do konca)))
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4359 dnia: Wrzesień 10, 2012, 08:03:41 pm »
troche zenada

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4360 dnia: Wrzesień 10, 2012, 08:06:53 pm »
dzieki felek :D


ja tesz kcem

swoją drogą, ja za jakiś czas zacznę grać częściej w full pre, więc jakby kto chciał 5v5 na łeście, to będzie się można pobawić

/continue_flame
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4361 dnia: Wrzesień 10, 2012, 08:09:44 pm »
mpx a to na dłużej ten team? Bo jeśli tak to za jakiś czas wszyscy z mojego teamu będą mieli konta na west i można by coś pograć


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: 2

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4362 dnia: Wrzesień 10, 2012, 08:27:06 pm »
czekam na aram dolendil :) ja +bombel vs twoj team : D


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4363 dnia: Wrzesień 10, 2012, 08:39:18 pm »
czekam na aram dolendil :) ja +bombel vs twoj team : D

nie chce nic wnosić do tematu, pisze tylko zeby pochwalic sie nowa sygna :)
QQ


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4364 dnia: Wrzesień 10, 2012, 08:44:22 pm »
LOL NIE WIESZ KTO TO ORZECHOWY

DOBRA, UBAD.

Skoro juz wyciagasz real life card:



ten ziomek mi mowi ze ja zycia nie mam, macieju to nie ja opowiadam ludziom na ts o swojej dupie poznanej w L2, sriii.

Btw. team jest nowy, mimo ze 3 osoby znaja sie b.dlugo, co nie zmienia faktu ze zmiana pozycji to i nauka od nowa.

Lulz wklej więcej moich starych zdjęć :D , jak wyciągasz real life card to Ci powiem nie moja wina że jesteś prawiczkiem i dupy nigdy w życiu nie miałeś jak się z domu nie wychodzi to tak się ma , pamiętasz jak się z tego na ts śmialiśmy :) ? Próbuj dalej dzieciaku :D .

Ps. 5 zł za każdą sygne :D.

Ps.2. Sad jesteś trochę że nie masz żadnych argumentów do rozmowy nawet nie potrafisz porządnie sflejmować bo wyciągasz jakieś fotki huj wie po co i jakieś rzeczy z mojej gry sprzed x czasu :D .
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2012, 08:48:14 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4365 dnia: Wrzesień 10, 2012, 08:57:14 pm »
mpx a to na dłużej ten team? Bo jeśli tak to za jakiś czas wszyscy z mojego teamu będą mieli konta na west i można by coś pograć
tzn. będę grał z kumplami po prostu, nic wielkiego - zaczniemy grać jakieś go4lole itd. (jak zacznie się rok akademicki to all będą mieli czas xD)

w międzyczasie będzie można coś grać/testować ;p
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4366 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:05:50 pm »
JA SZUKAM TRUE TEAMU Z ASPIRACJAMI NA WCG2020!

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4367 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:28:06 pm »
fajna cukiernica felek :)
QQ


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4368 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:34:57 pm »
LOL NIE WIESZ KTO TO ORZECHOWY

DOBRA, UBAD.

Skoro juz wyciagasz real life card:



ten ziomek mi mowi ze ja zycia nie mam, macieju to nie ja opowiadam ludziom na ts o swojej dupie poznanej w L2, sriii.

Btw. team jest nowy, mimo ze 3 osoby znaja sie b.dlugo, co nie zmienia faktu ze zmiana pozycji to i nauka od nowa.

Lulz wklej więcej moich starych zdjęć :D , jak wyciągasz real life card to Ci powiem nie moja wina że jesteś prawiczkiem i dupy nigdy w życiu nie miałeś jak się z domu nie wychodzi to tak się ma , pamiętasz jak się z tego na ts śmialiśmy :) ? Próbuj dalej dzieciaku :D .

Ps. 5 zł za każdą sygne :D.

Ps.2. Sad jesteś trochę że nie masz żadnych argumentów do rozmowy nawet nie potrafisz porządnie sflejmować bo wyciągasz jakieś fotki -_-' wie po co i jakieś rzeczy z mojej gry sprzed x czasu :D .
LOLD TY JEBANY RETARDZIE, TO TY WYCIAGNALES REAL LIFE CARD, JEBANY RETARD Z UROJENIAMI, KIEDY NIBY TAKIE RZECZY CI MOWILEM?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4369 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:39:05 pm »
ogien

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4370 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:42:41 pm »
fajna cukiernica felek :)

Thx ale to stare czasy :P , już jej nie mam bo mieszkam gdzie indziej :D
LOL NIE WIESZ KTO TO ORZECHOWY

DOBRA, UBAD.

Skoro juz wyciagasz real life card:



ten ziomek mi mowi ze ja zycia nie mam, macieju to nie ja opowiadam ludziom na ts o swojej dupie poznanej w L2, sriii.

Btw. team jest nowy, mimo ze 3 osoby znaja sie b.dlugo, co nie zmienia faktu ze zmiana pozycji to i nauka od nowa.

Lulz wklej więcej moich starych zdjęć :D , jak wyciągasz real life card to Ci powiem nie moja wina że jesteś prawiczkiem i dupy nigdy w życiu nie miałeś jak się z domu nie wychodzi to tak się ma , pamiętasz jak się z tego na ts śmialiśmy :) ? Próbuj dalej dzieciaku :D .

Ps. 5 zł za każdą sygne :D.

Ps.2. Sad jesteś trochę że nie masz żadnych argumentów do rozmowy nawet nie potrafisz porządnie sflejmować bo wyciągasz jakieś fotki -_-' wie po co i jakieś rzeczy z mojej gry sprzed x czasu :D .
LOLD TY -_-' RETARDZIE, TO TY WYCIAGNALES REAL LIFE CARD, -_-' RETARD Z UROJENIAMI, KIEDY NIBY TAKIE RZECZY CI MOWILEM?

/Summon Dert/Abek , mówiłeś takie rzeczy jak graliśmy na theonline z dertem abkiem samem itp. i mówiłeś to przy dercie i abku jak abek gadał o "śnieżynkach" co się z Ciebie śmiał , zresztą wiesz na twoim miejscu też bym się teraz nie przyznawał :( sad but true nie ? Are you mad bro ? :)

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4371 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:43:38 pm »
????

Ok.

abq = belisha, ma tutaj konto, moze sie wypowie.
Dert tez ma tutaj konto, xevz/buko go zawolajcie go.

delusional retard.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 5

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4372 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:44:55 pm »
dert w kopalni :/

゙(゚、 。 7 THEY SEE ME ROLLIN
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ
THEY HATIN'


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4373 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:45:51 pm »
:SSS
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4374 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:46:02 pm »
hahahahaha zawolaj derta

gl, jak uda sie z nim kontakt raz na tydzien zlapac teraz to jest dobrze )