Witaj
Gość

Wątek: [PREZENTACJA] WowNexus 3.3.2  (Przeczytany 4188 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
[PREZENTACJA] WowNexus 3.3.2
« dnia: Kwiecień 27, 2010, 10:30:20 pm »
Witam, po wprowadzeniu nowego patcha na serwerze NEXUS chcialbym przedstawic rzetelną prezentację. (Od razu prosze bardzo o podpięcie tematu - warto!)




W mroźnych, dzikich Northlands... Król Lich Arthas wprawił w ruch siły, które mogą pozbawić życia cały Azeroth. Wraz z armiami nieumarłych oraz nekromancką mocą plagi przetaczającą się przez świat jedynie najpotężniejsi bohaterowie mogą przeciwstawić się woli Króla Licha i raz na zawsze zakończyć jego rządy terroru.
Najnowszy dodatek Blizzard Entertainment do World of Warcraft - Wrath of the Lich King - wprowadza do gry niesamowitą ilość nowości. Gracze osiągną niebotyczną potęgę, będą mogli zwiedzić ogromne połacie nowych terenów oraz stawić czoła wysokopoziomowym bohaterom, aby określić przyszłość samego Azeroth.

Informacje ogólne:
Wersja: 3.3.5
Rate:Rate

    * Exp x2
    * Gold drop x2
    * Item drop x1

Online: W godzinach popoludniowych 1000 - 1400 (kiedys dochodzil 2000 teraz mozemy wrocic do tamtych czasow)


Sprzet i zarządzanie:
# System operacyjny Linux zapewnia stabilność i minimalną ilość DC.

# Szybkie łącze 1Gbps zmniejsza lagi do minimum

# Komfortową grę zapewnia stabilny sprzęt:
Ośmiordzeniowy procesor Intel Xeon W3520 (technologia i7); 12GB pamięci RAM (DDR3).

# Dyski SSD pozwalają na jeszcze szybszą pracę serwera.

# Profesjonalny zespół, doskonale zna się na obsłudze Linuxa, programowaniu w C++ oraz PHP, zajmuje się wprowadzaniem własnych poprawek.

# Nasi Game Masterzy są ludźmi którzy przy WoWie spędzili bardzo wiele godzin, są oni w stanie odpowiedzieć Ci na każde pytanie, no może prawie każde ;).


Kilka słów odemnie:
Nie jestem wielkim znawcą WoWa, ale szczerze polecam, mysle ze online w granicach 1k - 1,5k to dobre osiągnięcie, wprawdzie istnieja serwery z onlinem 3k - 4k ale powiedzmy sobie szczerze, te serwery maja kosmiczny system dotacji, moby respia sie koszmarnie dlugo.

NEXUS posiada zadowalajacy online bo np. mozemy porownac privy l2 z onlinem 2 - 3k gdzie polowa klientow to DualBoxy. Dodatkową zaletą NEXUSa jest dotacja ktora zminimalizowala ingeracje w grę i kupic za nią mozna tylko pierdułki (zmiana nicka , plci i co najwyzej jakies smieszne mounty - w przeciwienstwie do konkurencji ktora oferuje cale sety, instant lvle itp.)

Ponadto serwery z wyzszym onlinem maja srednie raty 10+ a to dla mnie najwieksza glupota, w wowie lvl i tak szybko sie bije a wysokie raty traca cala zabawe. Raty x2 sa optymalne jesli chcesz dosc szybko cos osiagnac nie tracac przy tym dobrej zabawy.

Oczywiscie na pewno po wprowadzeniu nowego patcha nie dalo sie uniknac bugów, aczkolwiek rzeczy ktore nie dzialaly zbyt poprawnie w poprzedniej wersji, o dziwno tutaj dzialaja. (questy, niektore skille)

Ekonomia: Ekonomia utrzymuje sie na niezlym poziomie, w miare latwo mozna sprzedac materialy z profesji mozna powiedziec ze jak na taki online rynek tetni zyciem, chociaz trzeba przyznac ze cudow nie ma (okolo 6000 - 7000 aukcji codziennie)


Sprawy kontaktowe:
Strona www: http://wownexus.pl/?p=news
Forum: http://forum.wownexus.pl/
Rejestracja: http://forum.wownexus.pl/viewforum.php?f=64 (wiecej informacji nizej))
Armory: http://armory.wownexus.pl/

Na prawdę polecam serwer a uzasadnic dobry wybor moge przede wszystkim:
- brakiem kosmicznej dotacji
- dbajaca o serwer administracja
- onlinem na srednim poziomie
- nie za duzymi ratami
- ogolnie miłą atmosferą
- dobrym PINGIEM !! (ja mam 40-70 na łączu 1Mbps)


ZAPRASZAM GORĄCO !
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2011, 03:38:40 pm wysłana przez NightBird »
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: [PREZENTACJA] WowNexus 3.3.2
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2010, 01:22:25 pm »
W sumie ładna prezentacja, chociaż mam wrażenie, że to "kilka słów ode mnie" gdzieś już czytałem, takiej samej treści i w takiej samej formie... Ale nvm, może mi się tak wydaje. Podklejam i zachęcam do pisania podobnych prezentacji.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: [PREZENTACJA] WowNexus 3.3.2
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2010, 02:48:50 pm »
W sumie ładna prezentacja, chociaż mam wrażenie, że to "kilka słów ode mnie" gdzieś już czytałem, takiej samej treści i w takiej samej formie... Ale nvm, może mi się tak wydaje. Podklejam i zachęcam do pisania podobnych prezentacji.

/let's smoke less xD

wczoraj to pisalem

dnia 30maja zostaje otworzona rejestracja !! gorąco zapraszam na serwer !

//Soulern: Grr, doublepost. Nie wstawię minusa, ale za karę nie zrobię też tego, co zamierzałem właśnie zrobić - czyli z racji wprowadzenia starego systemu reputacji dać plusa za prezentację. O.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2010, 10:55:33 am wysłana przez Soulern »
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: [PREZENTACJA] WowNexus 3.3.2
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 27, 2010, 07:20:42 pm »
To sobie zagram :D Dobrze ze nie bede musial sie prosic na forum o inva :D


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: [PREZENTACJA] WowNexus 3.3.2
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2010, 09:20:50 pm »
do Soulerna : jakbym edytowal to by nie bylo widac ze nowy post jest i ludzie by nie zajrzeli xD
//Soulern: Byłoby widać, jak edytujesz ostatniego w temacie posta to pojawia się czerwony znaczek nowego posta dla innych, tak, jak przy napisaniu czegoś nowego. Nie zmienia się tylko kolejność tematów w dziale.
a plusow mi nie trzeba jestem dumny z tego ze jestem z forum juz ponad 5lat xD

a co do serwa polecam ;) Sam teraz expie sobie alta, w sumie chcialem taka postac na maina ale nie wiedzialem czy podolam na pierwsza postac wziac tak ciezka postac jak Rouge. xD
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2010, 11:39:51 am wysłana przez Soulern »
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 5

  • Only the Good Die Young
Odp: [PREZENTACJA] WowNexus 3.3.2
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 30, 2010, 03:10:42 am »
Ciekawe, gdy rejestracja będzie otwarta wbiję zlookać co i jak. Mam nadzieję że nie ma dużo bugów rzucających się w oczy :p Z chęcią wróciłbym do WoW po tak długiej przerwie

btw, jak na tym serwie wygląda ilość ally vs hordy?

Edit: pograłem trochę i jednak bugi są widoczne, całkiem sporo. Jednak jak wow to tylko na retailu ;]
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2010, 06:48:23 pm wysłana przez R.I.P. »


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: [PREZENTACJA] WowNexus 3.3.2
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2010, 01:40:34 pm »
Bugi.. bugi.. oczywiste ze są i będą na privach - rzecz oczywista. Ale w swojej WoWej karierze na privach, Nexus jest jednym z tych mniej zbugowanych. Gram tu już jakiś czas i powiem tyle, że jest tu całkiem nieźle. Bugów wcale nie jest tak dużo, sporo rzeczy działa i przede wszystkim online które zapewnia rozgrywkę na jakimśtam poziomie (na moim ostatnim serwerze zagranie aren więcej niż 2 różnymi teamami graniczyło z cudem) co mnie tutaj na razie trzyma :D. A do tego czy warto grać na Nexusie - trzeba ocenić samemu. Tyle na temat tego serwera.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 5

  • Only the Good Die Young
Odp: [PREZENTACJA] WowNexus 3.3.2
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 03, 2010, 02:06:43 am »
Pograłem jednak trochę dłużej i stwierdzam że nie jest tak źle jak wyglądało na początku ;p da się grać


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: [PREZENTACJA] WowNexus 3.3.2
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 08, 2010, 02:11:30 pm »
szczerze ostatnio sie bardzo zniechecilem do nexusa przez ta sieke na bg w wykonaniu hordy i przerzucilem sie na Moltena (frostwolf x3) i nie zaluje, chociaz dalej twierdze ze nexus to jedna z lepszych decyzji na dzien dzisiejszy co do privow.
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Odp: [PREZENTACJA] WowNexus 3.3.2
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 06, 2011, 03:37:02 pm »
Ostatnio Nexus przeszedl rewolucje, duzo update'ow, nowy sezon pvp, nowe insty. polecam wiecej info na stronie glownej :

http://wownexus.pl/?p=news
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]