Witaj
Gość

Wątek: Epicki na OL,Destro  (Przeczytany 4901 razy)

  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Epicki na OL,Destro
« dnia: Marzec 26, 2012, 10:38:11 am »
jak w temacie, jakie są najlepsze epicki na OLa, a jakie na destro i w jakich sytuacjach zmieniacie epicki na normalne Bizu.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Epicki na OL,Destro
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2012, 11:03:24 am »
kronika?


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Epicki na OL,Destro
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2012, 11:37:09 am »
h5


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Epicki na OL,Destro
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2012, 02:54:13 pm »
Titan:
Necklace: Frintezza's Necklace
Earring: Blessed Zaken Earring
Earring: Earring Of Antharas
Ring: Ring Of Queen Ant
Ring: Ring Of Baium


Dominator:
Necklace: Blessed Freya Necklace
Earring: Blessed Zaken Earring
Earring: Earring Of Antharas
Ring: Beleth's Ring
Ring: Elegia Ring

Takie moje skromne zdanie.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Epicki na OL,Destro
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 26, 2012, 03:54:14 pm »
a zmieniasz epicki na zwykłe biżu ? np. na oly? jeśli tak, to w jakiej sytacji ? :)




  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Epicki na OL,Destro
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 26, 2012, 04:01:41 pm »
AQ mozesz zmieniac jesli masz amgow naprzeciwko(zwiekszy ci to m def)
Frintezza/Freya zdejmujesz koniecznie na TH, mirrage działa wtedy podowjnie jesli nie zdejmiesz co za tym idzie targetowanie jest utrudnione.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Epicki na OL,Destro
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 26, 2012, 05:14:01 pm »
Ja bym nie ściągał AQ.

Który bonus dokładnie zwiększa siłę mirage dwukrotnie? Zafascynowało mnie to :)


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Epicki na OL,Destro
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 26, 2012, 05:59:24 pm »
nie mirage dwukrotnie. Freja frinta ma 5 % reflect dmg. Teraz tak bijesz th  na miragu, uderzenie=detarget. Terazmasz freje/frinte zalozna ty bijesz=detarget, on ciebie bije=detarget. Rozumiesz?

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Epicki na OL,Destro
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 26, 2012, 06:04:29 pm »
A o to Ci chodzi.
Ale to tylko chyba na lol L2j tak działa, dokładnie ten sam problem jest z levelowaniem Spirit of Phoenix, etc.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Epicki na OL,Destro
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 26, 2012, 06:29:19 pm »
a no tak l2.ru to l2j zapominalem.
Tak powinno dzialac na offie a skoro dziala tak na l2j to znaczy ze to dobry l2j
Spiryt of phx nie zlevelujesz tak. Na ptaka przechodza tylko bufy a nie saty z bizu(chyba napewno) Dlatego top palki mialy activ/passyw reflecta. Inni walili pt ud i bili ptaka.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 06:30:56 pm wysłana przez Redbox »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Epicki na OL,Destro
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 26, 2012, 07:19:14 pm »
a no tak l2.ru to l2j zapominalem.
Tak powinno dzialac na offie a skoro dziala tak na l2j to znaczy ze to dobry l2j
Spiryt of phx nie zlevelujesz tak. Na ptaka przechodza tylko bufy a nie saty z bizu(chyba napewno) Dlatego top palki mialy activ/passyw reflecta. Inni walili pt ud i bili ptaka.

Mógłbyś pisać bardziej zrozumiale? BTW co ma Imperial Phoenix do Spirit of Phoenix? Co do mirage i ściągania necklace, to wolałbym być częściej detargetowany niż zwiększać szanse na wchodzenie we mnie bluffa, tym bardziej, że dagger raczej nie będzie Cię klepał regularami.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Epicki na OL,Destro
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 26, 2012, 07:50:06 pm »
ehh nie nic nie rozumiesz. Ale ty go bedziesz klepal i nawet ze skilla robi sie detarget. Dobra ja gralem tylko na offie i tylko na offie mialem oli. Moge sie nie znaac pewnie tam źle działało. Co do spiryt of phx, chodzi o to ze pred rozpoczeciem walki DOBRY PAL odpalic zechce AI + SOP. powtarzam dobry. Zeby to uczynic musi być bity=dostawac hity. Aby dostawac hity ktos musi go bic. Ale przed walka nikt go nie moze bic wiec aby naladowac 3 lvl seeda musi odpalic PARTY UD =SOF i bic ptaszka aby dmg przechodzil na niego co da MU uwaga uwaga:SEDY. 3 seed i ma FLAME icon. Inni gracze szukaja reflecta z agu i nie musza marnowac pt ud na ladowanie SEEDA.
Ogarniasz?
Jesli masz taktyke na daggera na miragu nie zdejmujac wszystkiego co ma reflektato gratuluje. Nie wiem gdzie grasz ale nwpeno dziala to w takim razie wysmienicie. Dobry mirrage z freja na tobie spowoduje ze nawet nie uzyjesz skilla bo go przerwie.

Podsumowujac ja zdejmowalem frinte / freje jak i 80 % serwera co ogarniala. Od Stuna to ma sie seta a nie marne 10-15 % z epika.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Epicki na OL,Destro
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 26, 2012, 08:03:09 pm »
Racja, wiem o co chodzi, ale źle napisałem. Co do ogar paladinow, to zbijali się na AI przed walką i ubierali blunta z rsk focus, żeby cryty mocne siadały, wg mie 100x lepsza taktyka niż z flame icon na starcie, ale jak kto woli. Na privach grają tylko nooby. Co do walki destro z TH to rzeczywiście, ściągnij necklace, bo dostaniesz 4-5 więcej mirage w ciągu 5 min, dużo lepszy bluff.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Epicki na OL,Destro
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 26, 2012, 08:16:15 pm »
o risk fokus nie pisalem bo to oczywiste. Ale AI+SOP to = 200% crit dg wiekszy. Wiec.. moc:)

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama