Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Themega.ru - IL x7 - START 11.09.2015  (Przeczytany 21660 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o http://themega.ru/
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 15, 2015, 04:46:19 pm »
Witam!
Byłem, widziałem, pograłem i... podziękowałem, osiągając lvl 60+. Serwer zlagowany, zbugowany, to nie jest L2OFF tylko jakiś rosyjski klon, są donacje i to mi wystarczyło. Online spory szczególnie rosyjskojęzycznych graczy, dla nielubiących tej nacji jest okazja do wyżycia się :D Kultura różna jak wszędzie, sporo pkerów i pvperowców biegających i zaczepiających dla taniej rozrywki.
Polaków też sporo, jak zawsze i wszędzie :D Oczywiście prowadzących między sobą utarczki i wojny, choc są i sojusze. Na czacie i w sklepikach dominuje język rosyjski, jakżeby inaczej :D Osoby nie znające rosyjskiego mogą miec małe problemy, oczywiście po angielsku też się można coś tam dogadać. Reasumując pograłem tam trochę, ale nie zachwycił mnie ten serwer i wróciłem na L2Dawn - serwer marzenie, z klimatem i GM-i z pasją do tej gry.
Zapraszam do naszego serwera, jakby co pm do mnie w grze - nick Auriel.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytanie o http://themega.ru/
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 15, 2015, 05:08:44 pm »
Ile ci płacą za reklamowanie tego l2 dawn?

OP: sprawdź sobie Asterios, na x7 gra sporo ludzi i jest trochę polaków i jest stabilny online

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Themega.ru - x7 - Interlude - 11.09.2015
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 15, 2015, 08:31:24 pm »
Witam wszystkich graczy Lineage II. Chciałem wypowiedzieć się na temat serwera TheMega.ru. Mam porównanie bo wcześniej zacząłem grać na L2Dawn, wcześniej było wiele innych serwerów, poczynając od rumuńskich, L2Hobby, L2Paradise, L2Abyss, CzechGamers. Miałem kilkuletnią przerwę od L2, i długo szukałem serwera dla siebie i go znalazłem, a jest nim L2Dawn kronika Interlude x5. Serwer marzenie, po prostu ideał tylko szkoda, że gracze L2 tego nie doceniają a graja na jakiś gównianych klonach L2OFF, jak na ten przykład TheMega.ru, serwer zlagowany, zbugowany i dotowany za itemki oficjalnie tylko TOP C a pod stołem nie wiadomo co się dzieje. W porównaniu do L2Daw wypada naprawdę blado, no chyba jest w jednym lepszy, ma wyższy online to fakt niezaprzeczalny :D podsumowując TheMega.ru - byłem, widziałem, pograłem osiągając lvl 60+ i... podziękowałem. Wróciłem na L2Dawn i odetchnąłem z ulgą po tym dusznym badziewnym ruskim serwerze.
P.S. Pozdrowienia dla wszystkich graczy L2 wspierających rosyjski biznes, nie to żebym miał coś do Rosjan, bardzo mili ludzie dymani jak wszyscy inni przez własny (nie)rząd.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2J] Themega.ru - x7 - Interlude - 11.09.2015
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 16, 2015, 02:37:18 am »
Witam wszystkich graczy Lineage II. Chciałem wypowiedzieć się na temat serwera TheMega.ru. Mam porównanie bo wcześniej zacząłem grać na L2Dawn, wcześniej było wiele innych serwerów, poczynając od rumuńskich, L2Hobby, L2Paradise, L2Abyss, CzechGamers. Miałem kilkuletnią przerwę od L2, i długo szukałem serwera dla siebie i go znalazłem, a jest nim L2Dawn kronika Interlude x5. Serwer marzenie, po prostu ideał tylko szkoda, że gracze L2 tego nie doceniają a graja na jakiś gównianych klonach L2OFF, jak na ten przykład TheMega.ru, serwer zlagowany, zbugowany i dotowany za itemki oficjalnie tylko TOP C a pod stołem nie wiadomo co się dzieje. W porównaniu do L2Daw wypada naprawdę blado, no chyba jest w jednym lepszy, ma wyższy online to fakt niezaprzeczalny :D podsumowując TheMega.ru - byłem, widziałem, pograłem osiągając lvl 60+ i... podziękowałem. Wróciłem na L2Dawn i odetchnąłem z ulgą po tym dusznym badziewnym ruskim serwerze.
P.S. Pozdrowienia dla wszystkich graczy L2 wspierających rosyjski biznes, nie to żebym miał coś do Rosjan, bardzo mili ludzie dymani jak wszyscy inni przez własny (nie)rząd.

Stąpasz po cienkim lodzie...





  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Pytanie o http://themega.ru/
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 16, 2015, 02:53:48 am »
Na TheMega jest (był?) duży PL klan i z tego co wiem całkiem dobrze sobie radzi.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o http://themega.ru/
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 17, 2015, 09:50:42 am »
Nic mi nie płacą Arimas, reklamuję ten serwer BEZINTERESOWNIE bo uważam, że jest tego wart. W czasach wszechobecnej tandety i szmiry, jest to perełka (mowa o L2Dawn), ale cóż takie mamy czasy, że jakość serwera liczy się ilością graczy. Ciśnie się słynne powiedzenie, tu cytat:
"Ludzie jedzcie gó..no, miliony much na świecie nie mogą się mylić", przekładając to na nasze podwórko, gracze grajcie na ruskich serwerach, tysiące graczy nie mogą się mylić, są najlepsze :D No a, że troszkę zbugowane, z dotacjami, i to nie jest L2OFF to malutki szczególik:)


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o http://themega.ru/
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 18, 2015, 11:44:02 am »
Na TheMega jest (był?)

... niestety był !!! :P

pierwsze niepowodzenie i quit :P


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o http://themega.ru/
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 18, 2015, 01:30:47 pm »
O jakim niepowodzeniu mówisz? I o jakim klanie? Ciekawym bardzo,  z tego co się orientuję to z większych klanów grali tam Not4All, Umbrella, PurpleHandGang, więcej nie znam choć pewnie jest jeszcze kilka.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Themega.ru - x7 - Interlude - 11.09.2015
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 18, 2015, 01:43:02 pm »
Przepraszam za może zbyt ostre niektóre słowa, ale wkurza mnie to iż jakość serwera mierzy się ilością graczy na nim. Owczy pęd ma to do siebie, że stado baranów idzie za kilkoma przywódcami. W dzisiejszym świecie wszystko staje się coraz bardziej tandetne i prymitywne, zwycięża byle jakość, aby błyszczało i się dobrze sprzedawało. Naprawdę starałem się obiektywnie ocenić serwery TheMega.ru i L2Dawn i nic oprócz większego online TheMega.ru nie ma do zaoferowania. Na temat innych się nie wypowiadam, bo nie grałem i na razie nie będę grał bo znalazłem dla siebie przystań na długi czas mam nadzieję.
Pozdrawiam wszystkich graczy i ekipę forum.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2J] Themega.ru - x7 - Interlude - 11.09.2015
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 18, 2015, 01:56:18 pm »
Każdy wybiera to co lubi, nic nie poradzisz na to, że niektórzy wolą owczy pęd pośród 3... 4... 5- tysięcy baranów niż serwer, który Ty wybrałeś i uznajesz za niebo na ziemi, w którym jest 500 osób... Wolny wybór każdej owcy. Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o http://themega.ru/
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 18, 2015, 05:05:14 pm »
i wszystkich juz niema ( choć o Umbrelli nie jestem do końca pewien) PHG i Not4all oficjalnie zakończyły swoją przygodę na x7
a na myśli miałem o niepowodzeniu Not4all (przegrany bajun , przegrane AQ, przegrany Zaken  itd.) start rewelacyjny ale to już koniec

polskie klany jakie widac (przynajmniej biegajcych po mieście) to tygryski  i Umbrellai - gra ich ponoć jeszcze około 10 osób ( w jednym i drugim)
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2015, 11:35:20 am wysłana przez Spokojnie »


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] Themega.ru - x7 - Interlude - 11.09.2015
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 25, 2015, 10:33:00 pm »
Każdy wybiera to co lubi, nic nie poradzisz na to, że niektórzy wolą owczy pęd pośród 3... 4... 5- tysięcy baranów niż serwer, który Ty wybrałeś i uznajesz za niebo na ziemi, w którym jest 500 osób... Wolny wybór każdej owcy. Pozdrawiam.
No właśnie. Każdy może lubić co innego i nie każdy serwer jest dla każdego.

Ja w przeciągu ostatnich 6 tygodni grałem równolegle na TheMega, BnB i L2Dawn. Ale od 2 tygodni zostałem już tylko na L2Dawn.
Zarówno TheMega jak i BnB mi nie podpasiły, gdyż nie trzymają klimatu dobrych privów sprzed kilku lat. Na obu jest jakiś niepojęty wyścig szczurów, a to nie dla mnie, bo nie mam tyle czasu na grę jak 8 lat temu.

Moim zdaniem jeśli ktoś chce grać po 6-12h dziennie, to uważam, że faktycznie TheMega czy BnB może mu się spodobać. Moim zdaniem bardziej polecał bym BnB bo brak cyrylicy.

Natomiast jak ktoś chce sobie pograć bez ciśnienia po 2-3 godzinki co kilka dni, poczuć klimat starego L2, albo ma 30-40 lat + rodzinę (jak ja), to z czystym sumieniem polecam mu L2Dawn.

Jak widać, nie każdy serwer jest dla każdego. Ja się idealnie odnalazłem na L2Dawn. Ale może ktoś inny odnajdzie się na TheMega? Uważam, że TheMega jest raczej dla młodszego pokolenia, a taki L2Dawn dla oldboyów z real life :P
Active: Lineage 2 (L2Dawn od X.2015): Dark Wizard
Suspended: Legend of Mir 3: Wizard (2005) | Lineage 2: Storm Screamer (III.2006-II.2009) | Warhammer Online: Archmage (IX.2008-III.2009) | Aion: Chanter (IX.2009-IV.2011) | TERA: Sorcerer (V.2012-X.2014) | GW2: Elementalist (V.2012-XI.2012) | Diablo 3: Wizard (2014-2015)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Themega.ru - IL x7 - START 11.09.2015
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 11, 2015, 01:56:50 pm »
No jakie to znajome, słomiany zapał i po pierwszej porażce czy tam porażkach od razu quit z serwa. Zamiast zacisnąć zęby i starać się odegrać i zrewanżować przeciwnikowi, choć to nie takie proste, zdaję sobie z tego sprawę :) Szczerze mówiąc tego się spodziewałem, i teraz prawdopodobnie scenariusz będzie następujący: czekanie na świeży serw, bo na serwer który jest sprawdzony i dobry, ale stoi od kilku miesięcy nikt nie pójdzie, bo nie będziemy NAJLEPSI, chociaż przez te pierwsze 3-4 tygodnie, a wszyscy inni są lepsi od nas, i zaliczenie kilku badziewnych lol serwerów w międzyczasie. Cóż jest wybór każdego gracza, właśnie coś takiego mnie zniechęciło swego czasu do Lineage,a na długi okres czasu - częste zmiany serwerów i zaczynanie wszystkiego od nowa, nie dochodząc NIGDZIE do end game, gdzie naprawdę dopiero zaczyna się najlepsza zabawa.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Themega.ru - IL x7 - START 11.09.2015
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 04, 2016, 02:53:14 am »
Nic mi nie płacą Arimas, reklamuję ten serwer BEZINTERESOWNIE bo uważam, że jest tego wart. W czasach wszechobecnej tandety i szmiry, jest to perełka (mowa o L2Dawn), ale cóż takie mamy czasy, że jakość serwera liczy się ilością graczy. Ciśnie się słynne powiedzenie, tu cytat:
"Ludzie jedzcie gó..no, miliony much na świecie nie mogą się mylić", przekładając to na nasze podwórko, gracze grajcie na ruskich serwerach, tysiące graczy nie mogą się mylić, są najlepsze :D No a, że troszkę zbugowane, z dotacjami, i to nie jest L2OFF to malutki szczególik:)
Ile ci płacą za reklamowanie tego l2 dawn?

OP: sprawdź sobie Asterios, na x7 gra sporo ludzi i jest trochę polaków i jest stabilny online

Witam

Po ilosci twoich watkow Auriel w tym temacie nie pozostaje mi nic innego jak stwierdzic ze albo admini L2dawn placa ci za reklame albo online na tym servie zrobil sie naprawde nisko zenujacy.
Swoja droga zastanawiam sie czemu postac o nicku Auriel spotykam czesto w Goddard na TheMega.ru x7 ? Ktos cie loguje na boxa czy postanowiles wrocic na stare smieci ^^?


i wszystkich juz niema ( choć o Umbrelli nie jestem do końca pewien) PHG i Not4all oficjalnie zakończyły swoją przygodę na x7
a na myśli miałem o niepowodzeniu Not4all (przegrany bajun , przegrane AQ, przegrany Zaken  itd.) start rewelacyjny ale to już koniec

polskie klany jakie widac (przynajmniej biegajcych po mieście) to tygryski  i Umbrellai - gra ich ponoć jeszcze około 10 osób ( w jednym i drugim)

Maly update co do polskich klanow na serverze TheMega.ru x7
Czesc osob z klanu Umbrelli i Tygryskow polaczylo swoje sily i graja dalej pod bandera innego klanu jako jedno duze CP ( w tej chwili okolo 12 aktywnie grajacych osob i czynnie bioracych udzial w walce o epiki, zamki  ).
Klan PurpleHandGang wciaz gra na serverze i tez rekrutuja polakow, dosc duzo osob z tego klanu widuje co moze swiadczyc ze online im sie poprawil. nie wiem skad takie informacje ze PHG odeszlo z TheMega O_o ?

Co do tego wyscigu szczurow o ktorym tu wspomniano to na kazdym serwerze taki wyscig sie odbywa czy ktos tego chce czy nie i nie zrozumiale dla mnie jest pisanie ze na jednym serwerze cos takiego sie dzieje a na drugim nie.

Każdy wybiera to co lubi, nic nie poradzisz na to, że niektórzy wolą owczy pęd pośród 3... 4... 5- tysięcy baranów niż serwer, który Ty wybrałeś i uznajesz za niebo na ziemi, w którym jest 500 osób... Wolny wybór każdej owcy. Pozdrawiam.

Dokladnie tak, ja wybralem TheMega ze wzgledu na online i na to ze w srodku nocy na jakims lipnym spocie mozna spotkac postacie farmiace, duzo 'wojny' , pvp i mass pvp o epicki  czyli to o co w tej grze tak naprawde chodzi.
Jesli ktos lubi siedziec caly dzien na spocie i farmic tylko bez spotkania zywej duzy to prosze bardzo, mnie takie cos nie bawi.

Na koniec slowko a propo online na x7 mianowicie trzeba wziąć pod uwage ze na serverze jest dozwolony dual box a co za tym idzie online na stronie serwera zaklamuje rzeczywistosc.
Faktyczny online przeliczalbym w roznicy 5 do 1 czyli jesli na stronie jest 5k online to znaczy ze w grze faktycznie jest okolo 1k aktywnych graczy ktorych tak jak wspomnialem wczesniej widac doslownie wszedzie.

Jezeli ktos gra obecnie na TheMega x7 i brakuje mu jezyka polskiego albo towarzystwa to piszcie PM w grze do Maguss albo lxl , Daraja.
 
Pozdrawiam wszystkich graczy L2 nie zaleznie od serwera ^^

Maguss



Mystic Muse 78 lvl -  Abbys x3
Duelist 76 lvl -  Existence x7
Moonlight Sentinel 78 lvl  -  Earth x7
DoomCryer 78 lvl  -  Abbys x7
Dominator 79 lvl - The Mega.ru x7


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] Themega.ru - IL x7 - START 11.09.2015
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 04, 2016, 10:39:27 am »
nie wiedziałem że ten serwer jeszcze stoi ale skoro tak to mam propozycje dla ludzi tam grających. Został nam chyba cały sprzęt (bronie/sety S i epiki )i chętne obdaruje nim ludzi w zamian za dotacje (tutaj można sobie wybrać dowolny dom dziecka) i nie koniecznie kasa musi iść przez nas, wystarczy mi potwierdzenie przelewu  na dom dziecka którego numer konta mogę potwierdzić w internecie lub telefonicznie, a w tytule zobaczę dopisek "N4A". Jeśli ktoś z grających na themega.ru byłby zainteresowany, to proszę o pmke


poniżej pomarudze na serwer żeby post nie został przeniesiony do offtopicu:
graliśmy tam przez miesiąc i wydaje mi się że przez ten miesiąc dominowaliśmy na serwerze pomimo tego że gm zrobił wszystko żeby tak nie było (dziwny pierwszy baium który według niego był ok a potem jednak zmienił pliki, czy podejrzany respawn epików na nocne godziny po tym jak w dzień nic nie mogli ugrać :) ) ogólnie mogę śmiało stwierdzić że jako klan już tam nie zagościmy... chyba


Dobry pomysł z tym wsparciem.
+1 ode mnie
//RedWind


« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2016, 03:36:17 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Themega.ru - IL x7 - START 11.09.2015
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 10, 2016, 03:41:28 pm »
Siemanko Willson

Sam namawiales mnie na ten server mowiac ze juz tam grales i servery TheMega dlugooo stoja i sa stabilne :)

Zostawilem ci PM

Pozdrawiam Not4All

Maguss
Mystic Muse 78 lvl -  Abbys x3
Duelist 76 lvl -  Existence x7
Moonlight Sentinel 78 lvl  -  Earth x7
DoomCryer 78 lvl  -  Abbys x7
Dominator 79 lvl - The Mega.ru x7


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] Themega.ru - IL x7 - START 11.09.2015
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 21, 2016, 03:00:59 pm »
teraz przeczytałem uważnie temat odnośnie n4a, nie odeszliśmy z powodu przegranego baiuma( 4/5 pierwszych baiumów były nasze i tylko 1 klan odpowiedział wojnę).  Ruski przestawili epiki na nocne godziny przez co nasze CP jedno po drugim przestawały grac  nie dlatego że dostawaliśmy tylko dlatego że się nudziliśmy.

Nowe siły nie przyszły, bo pozostałe cp na serwerze nie wiedząc dlaczego woleli pozostać w 20 osobwych klanach zamiast stworzyć silne cp i dołączyć do nas
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2016, 03:37:30 pm wysłana przez RedWind »