Witaj
Gość

Wątek: Klasy Interlude  (Przeczytany 3669 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Klasy Interlude
« dnia: Marzec 11, 2016, 08:46:45 pm »
Witam serdecznie,
Po długich poszukiwania serwera (gdyż off jest imo niegrywalny przez nieograniczony lvl, boty i konieczność grania od 0 - w przeciwieństwie do wowa :)) znalazłem server nastawiony na PvP. Jest to L2Damage w kronice interlude, mimo tego, że jest to hrate, to chcę zwrócić się po pomoc.
Mam przed sobą do wyboru 1 klasę główną i 5 sub. Chciałbym żeby ta mieszanka zawierała w sobie jakiegoś łuka, daggera i ewentualnie summonera. Rzecz w tym, że nie grałem do tej pory na interlude. Nie mam zielonego pojęcia co jest tam dobre, co złe itd.
Jako pierwszy przyszedł mi do głowy PR - niszowy łucznik, który strzela rzadziej, za to mocniej. W kwestii daggera pomyślałem o TH - interlude nie ma shadowstep, za to TH ma dash, który pozwoli mu docierać do targetu.
Resztę sub będę wybierać na zasadzie uzupełnienia braków - tj. wedle tego, czym się przyjemnie gra, co jest potrzebne w PvP, w raidach, a także tym, jak mocno stoi dana klasa w tej kronice.
To są jedynie jakieś moje wstępne pomysły i będę wdzięczny nawet za przekierowanie mnie do poradników i źródeł, z których poznam specyfikę różnych klas (i ich skille) w interlude. Aktualnie materiały, które znajduje dotyczą bardzo często Gracii i dalszych odsłon.
Pozdrawiam


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: Klasy Interlude
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 30, 2016, 07:51:38 pm »
PR niszowy jest na low rate, na mid i hr same pr praktycznie oczko>all,th nie przez dasha a przez mirage gdzie na hr ludzie slabo targetuja do tego dowal sobie nuka do farmy i z maina  na oly jakiegos farmera es,ol,pp,ee
Milej gry