Witaj
Gość

Wątek: LF soft cp/hp/mp pod INTERLUDE/WIN 10  (Przeczytany 1449 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

LF soft cp/hp/mp pod INTERLUDE/WIN 10
« dnia: Listopad 12, 2016, 11:04:10 pm »
Alooha.

jak w temacie, zmieniam pc, na nowym chce postawic win 10, poszukuje jakiegos clickera do potek (+ elixiry bylo by cudnie), najchetniej dzialajacego na kolor (czyli bez towera i adrenaline), sprawdzonego i dzialajacego pod win 10 na kronice Interlude, ewentualnie z jakimis dodatkowymi nfo odnosnie reakcji softu na smartguarda ktory ostatnimi czasy jest upierdliwy dla "informatyka" mojego pokroju (czytaj nie informatyka) + ewentualne bypassy guardow pod konkretny soft potkowy.

Do tej pory korzystałem na win 7 z:

L2PotionUser - Piotra Zegara ale chyba zakonczyl dewelopment na win 7
ACP
SV Acp by Kolobok
+uzywlem supportowego spamu z macro na nostromo bo nie raz sie te softy potrafily zamulac, ewentualnie odpalalem cp z ubota a poty i elixiry z drugiego w/w softu (na kombinacje tez jestem otwarty, liczy sie efekt koncowy)

NIe mam wiedzy czy ktorykolwiek z nich dziala pod dziesiatka, ostatecznie bede sie ratowal makrami z g13 ale wygodny jestem ...wole soft :P jak ktos moze polecic cos bede wdzieczny ....w topicu czy na pm

« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2016, 11:12:49 pm wysłana przez MMakaST »


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: LF soft cp/hp/mp pod INTERLUDE/WIN 10
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2016, 03:39:35 pm »
BUMP

Panie, Panowie .... podrzuccie cos, na ru stronach nic nie rozumiem a chyba tylko oni jeszcze cos kleja do l2