Witaj
Gość

Wątek: [CT2.6pX] Kilka podstawowych (?) pytań odnośnie gry i postaci.  (Przeczytany 1626 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

[CT2.6pX] Kilka podstawowych (?) pytań odnośnie gry i postaci.
« dnia: Grudzień 09, 2016, 03:51:24 pm »
Witam. Chcę zacząć grać na serwerze z kroniką Freya High Five (part5)
Server rates
Basic:
Adena/EXP/SP: amount х3
Seal Stones: amount х3
Drop: chance х3, amount х1
Spoil: chance х3, amount х1
Quests - items drop: amount х1
Quests - rewards: EXP х2, Adena х1
RB drop: chance х3, amount х1
Epic drop: chance х1, amount х1, Adena х3
Na serwerze nie ma NPC buffera.
Nie zamierzam robić boxów na buffy, chyba że będzie strasznie ciężko to moooże wc/pp.
Nigdy nie grałem na kronikach nowszych niż hellbound dlatego mam kilka pytań co do rozgrywki.

1. Czy na tej kronice spoil na niskim poziome wciąż dużo zarabia? Chodzi mi o matsy typu AB, IO i inne.
2. W planach mam zamiar robić wilka od początku. Sposób expienia go zmienił się czy wygląda tak samo jak w Interlude?
3. Jak wygląda questowanie na takich ratach? Od samego początku opłaca się robić większość misji? Czy questy na recki A grade np. w GC dalej się robi czy już nie?
4. Nie mam parcia, żeby szybko wyexpić postać do max lvl, na subę czy tym podobne. Chcę sobie na spokojnie pograć w wolnym czasie. Polecacie jakąś klasę (meele ewentualnie sum) szczególnie? Nie muszę być miliarderem lecz biedny też bym nie chciał być :)

Za wszystkie konstruktywne odpowiedzi będę bardzo wdzięczny.


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: [CT2.6pX] Kilka podstawowych (?) pytań odnośnie gry i postaci.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2016, 04:05:51 pm »

1. Czy na tej kronice spoil na niskim poziome wciąż dużo zarabia? Chodzi mi o matsy typu AB, IO i inne.
2. W planach mam zamiar robić wilka od początku. Sposób expienia go zmienił się czy wygląda tak samo jak w Interlude?
3. Jak wygląda questowanie na takich ratach? Od samego początku opłaca się robić większość misji? Czy questy na recki A grade np. w GC dalej się robi czy już nie?
4. Nie mam parcia, żeby szybko wyexpić postać do max lvl, na subę czy tym podobne. Chcę sobie na spokojnie pograć w wolnym czasie. Polecacie jakąś klasę (meele ewentualnie sum) szczególnie? Nie muszę być miliarderem lecz biedny też bym nie chciał być :)


1. Spoilem zawsze dużo zarobisz, co prawdą więcej zarobiłbyś na key matach do broni/armorów wyższych grade'ów, ale z matsów też wyżyjesz.
2. Z wilkiem dużo szybciej będziesz bił moby, ale to na lvlu 55+(wilka), potrzebny będzie również jako taki gear na niego (ok.100 kk nie pamiętam dokładnie).
3. Questów z tego co pamiętam za dużo się nie robi, bo po prostu się nie opłaca. Do levelowania robisz Kamę/Labę a reszta open spot farma. Questy na A Grade'y nie mają sensu, na tej kronice dropią common itemy, nikt normalny nie będzie crafcił A Grade'ów raczej, no chyba, że dc sety. Poza tym wątpie, by inne recki schodziły.
4. Do farmy solo potrzebujesz raczej tak czy siak buffera na plecach, a z nim każdy melee będzie bił moby w podobnym tempie. Osobiście poleciłbym Ci daggera, nie potrzebowałbyś mega dobrego eq, by zabijać ludzi.

Dawno nie grałem na tej kronice, dlatego mogę się mylić :)


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: [CT2.6pX] Kilka podstawowych (?) pytań odnośnie gry i postaci.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2016, 11:24:37 pm »
Witam. Chcę zacząć grać na serwerze z kroniką Freya High Five (part5)
Server rates
Basic:
Adena/EXP/SP: amount х3
Seal Stones: amount х3
Drop: chance х3, amount х1
Spoil: chance х3, amount х1
Quests - items drop: amount х1
Quests - rewards: EXP х2, Adena х1
RB drop: chance х3, amount х1
Epic drop: chance х1, amount х1, Adena х3
Na serwerze nie ma NPC buffera.
Nie zamierzam robić boxów na buffy, chyba że będzie strasznie ciężko to moooże wc/pp.
Nigdy nie grałem na kronikach nowszych niż hellbound dlatego mam kilka pytań co do rozgrywki.

1. Czy na tej kronice spoil na niskim poziome wciąż dużo zarabia? Chodzi mi o matsy typu AB, IO i inne.
2. W planach mam zamiar robić wilka od początku. Sposób expienia go zmienił się czy wygląda tak samo jak w Interlude?
3. Jak wygląda questowanie na takich ratach? Od samego początku opłaca się robić większość misji? Czy questy na recki A grade np. w GC dalej się robi czy już nie?
4. Nie mam parcia, żeby szybko wyexpić postać do max lvl, na subę czy tym podobne. Chcę sobie na spokojnie pograć w wolnym czasie. Polecacie jakąś klasę (meele ewentualnie sum) szczególnie? Nie muszę być miliarderem lecz biedny też bym nie chciał być :)

Za wszystkie konstruktywne odpowiedzi będę bardzo wdzięczny.
1. Spoil zawsze ma sens bo możesz nim coś zarobić zwłaszcza na lvl 76-85 z ews/eas/key/matów.
2. Exp wygląda tak samo czyli on expi razem z tobą później na 55 przemieniasz go u pet menagera a finalna formę ma bodajże na 76.
3. Quest na low rate kamael vilage na shoty/ d.elf na hajs i na gc też coś było ale to low lvl reszta chyba się nie opłaca i tak jak kolega wyżej pow kama,laba etc, q na recki A już się nie robi ponieważ masz spoil/drop recek/keyów na vespery z mos/soa.
4. Z mele gk dobry do farmy i pvp z sumonów ps, znajdź jakiś klan albro graj z kimś będzie ci łatwiej bo i tak support musisz mieć na plecach.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [CT2.6pX] Kilka podstawowych (?) pytań odnośnie gry i postaci.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2016, 01:31:16 pm »
Postanowiłem jednak zagrać elfickim summonerem 31lvl i jedna rzecz mnie przeraziła. Czy reuse summonów zawsze jest tak długi? Co mi po summonie skoro po jakimś czasie zniknie i muszę czekać ponad 1h żeby go znowu wezwać? Zmienia się to w późniejszym etapie gry?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [CT2.6pX] Kilka podstawowych (?) pytań odnośnie gry i postaci.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2016, 02:51:37 pm »
jak zaliczysz 2 profesję to się zmieni