Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018  (Przeczytany 14654 razy)

  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 18, 2018, 06:02:55 pm »
U nich po prostu waluta z doty nazywa się bitcoin i nie wiem czy panikarze nie przerobili tego na teorię spiskową o kopalniach bitcoinów.
[...]premka +50% expa za ~25 zł, poza tym z doty jedynie czapki[...]
czyli mowisz, ze beyond wydal w cholere pieniedzy na najlepsza reklame w swicie privow l2 jaka mozna sobie wymarzyc, tylko po to zeby koszty utrzymania serwera sie nie zwracaly, ciekawa teoria

Cytuj
Bardzo dużo ludzi jest na serwerze beta test, ludzie nawet steamują w tym momencie na Twitchu, więc myślę że na stracie może być nawet z 10k ludzi.
dlaczego nie 50k? zaden jedno-regionowy, prywatny serwer l2 nie mial, ani nie bedzie mial takiego online

4500 on na bartzie za czasow IL to bylo:
pelne sklepy gludio, dion, giran, aden, godd, rune pod gk all
wioski startowe buy store matsow po xx

pelne spot l2 to max 5500 on


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 18, 2018, 06:25:00 pm »
Aweria.ws i RPG club miały online na starcie zbliżony do 10k. Możesz mówić co chcesz, że przekłamują dane i tak dalej, ale czuć różnicę jak jest 1k a 10k online.
Zwracam honor co do Beyond, widziałem to co ktoś tu wkleił na forum i faktycznie w plikach instalacyjnych klienta i pewnie też w updaterze jest koparka bitkojnów. Wydaje mi się że bezpieczne jest ściągnięcie samego folderu system. Chociaż samo to że wkładają takie oprogramowanie rzuca już cień na cały projekt.
Co do finansowania serwera, to wystarczy że połowa ludzi kupi premkę za 6 Euro, a wydaje mi się że jest to realne to robi się kwota 30.000 Euro w pierwszym miesiącu serwera. Są też ludzie co kupują czapki i inne pierdoły. Wydaje się to przyzwoitą kwotą.
Jeśli chodzi Beyond World to chyba nie zagram tam jednak, nie lubię być oszukiwany.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2018, 06:28:16 pm wysłana przez Minus »


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 18, 2018, 06:35:49 pm »
Aweria.ws i RPG club miały online na starcie zbliżony do 10k. Możesz mówić co chcesz, że przekłamują dane i tak dalej, ale czuć różnicę jak jest 1k a 10k online.
watpie zeby realny online na ktorymkolwiek byl rzeczywiscie blisko 10k, a ze roznica miedzy 1k a 10k jest widoczna to chyba nikogo ni trzeba przekonywac, ale tez nikt tego w tym temacie nie negowal

Co do finansowania serwera, to wystarczy że połowa ludzi kupi premkę za 6 Euro, a wydaje mi się że jest to realne to robi się kwota 30.000 Euro w pierwszym miesiącu serwera.
mozliwe ze i tyle sie zrobi, ale teraz pytanie ile kosztuje obsluga serwera + zabezpieczenia, pytanie tez ile wydali na reklame sciagajac chociazby roa, czy burgisa


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 18, 2018, 08:34:58 pm »
Co do finansowania serwera, to wystarczy że połowa ludzi kupi premkę
No muszę się zapytać.
Ja wiem że te serwery nie są prowadzone charytatywnie a dla mamony, ale skąd te założenie o tej połowie?
W Lineage 2 w większości graja Rosjanie i "brazilierosy", no i Polacy a ta premka nie jest taka znów taka tania.
Pytanie nie jest zaczepne, ale czy te założenie bazuje na jakichkolwiek dostępnych dla Ciebie informacjach o statystykach zakupu premek na takich privach?
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 19, 2018, 12:02:09 am »
Ja wiem że te serwery nie są prowadzone charytatywnie a dla mamony, ale skąd te założenie o tej połowie?

Wnioskuję tak na podstawie tego co widziałem grając na rosyjskich serverach : RPG club, Averia, Scryde, Asterios. Często można tam użyć komendy .PA lub .premium i widać w party kto ma premkę.

Chciałbym jeszcze dodać coś do tematu serwera Beyond World. Zapytałem się na ich forum czy faktycznie dodają oprogramowanie wykorzystujące kompa do kopania bitkojnów. Odpowiedziano mi że to wszystko to pomówienia i walka między serwerami o community. Faktycznie jeśli zobaczycie kto nagrał film o kopaniu bitkojnów :
https://www.youtube.com/watch?v=C21MiH3a0T8&t=179s
właścicielem jest Giran Online Project który niedawno wystartował ze swoim projektem H5 x7.
Więc nie wiadomo do końca jaka jest prawda.


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 19, 2018, 12:39:55 am »
tak czy siak mają reklamę nawet na youtubie, tylko x3 to porwanie się z motyką na słońce z ruskimi xD


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 19, 2018, 09:18:36 am »
Chciałbym jeszcze dodać coś do tematu serwera Beyond World. Zapytałem się na ich forum czy faktycznie dodają oprogramowanie wykorzystujące kompa do kopania bitkojnów. Odpowiedziano mi że to wszystko to pomówienia i walka między serwerami o community. Faktycznie jeśli zobaczycie kto nagrał film o kopaniu bitkojnów :
https://www.youtube.com/watch?v=C21MiH3a0T8&t=179s
właścicielem jest Giran Online Project który niedawno wystartował ze swoim projektem H5 x7.
Więc nie wiadomo do końca jaka jest prawda.
Dzięki za kalkulacje premek, nie będę polemizować, chociaż mam inne zdanie jeśli chodzi o szacunek wielkości.

Ale z tym cytatem powyżej i owszem.
Moja rada, jeśli pozwolisz - nie pytaj się podejrzanego o oszustwo, czy jest oszustem, bo na 99% odpowie że nie, bez względu na to czy nim jest naprawdę czy nie.
Z treści dyskusji na innych forach, kto w nich brał udział i jak się wypowiadał, a i z pierwszej reklamy tutaj wynika jasno - była kopalnia bitkoinów.
Ale nie o to tylko chodzi - chodziło tez o clippery do kradzieży haseł.
Tak, giran.online pierwszy podniósł alarm, jak każdy przedsiębiorca uważnie śledził konkurencję, wątpię by robił czarny pijar, po prostu uznał, że krętactwo jest za głęboki i za mocne.
Starzy admini i gracze (z olbrzymim doświadczeniem) również skrytykowali całą sprawę.
To się nie obroni.
W żaden sposób.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 19, 2018, 10:27:25 am »
Chciałbym jeszcze dodać coś do tematu serwera Beyond World. Zapytałem się na ich forum czy faktycznie dodają oprogramowanie wykorzystujące kompa do kopania bitkojnów. Odpowiedziano mi że to wszystko to pomówienia i walka między serwerami o community. Faktycznie jeśli zobaczycie kto nagrał film o kopaniu bitkojnów :
https://www.youtube.com/watch?v=C21MiH3a0T8&t=179s
właścicielem jest Giran Online Project który niedawno wystartował ze swoim projektem H5 x7.
Więc nie wiadomo do końca jaka jest prawda.
Dzięki za kalkulacje premek, nie będę polemizować, chociaż mam inne zdanie jeśli chodzi o szacunek wielkości.

Ale z tym cytatem powyżej i owszem.
Moja rada, jeśli pozwolisz - nie pytaj się podejrzanego o oszustwo, czy jest oszustem, bo na 99% odpowie że nie, bez względu na to czy nim jest naprawdę czy nie.
Z treści dyskusji na innych forach, kto w nich brał udział i jak się wypowiadał, a i z pierwszej reklamy tutaj wynika jasno - była kopalnia bitkoinów.
Ale nie o to tylko chodzi - chodziło tez o clippery do kradzieży haseł.
Tak, giran.online pierwszy podniósł alarm, jak każdy przedsiębiorca uważnie śledził konkurencję, wątpię by robił czarny pijar, po prostu uznał, że krętactwo jest za głęboki i za mocne.
Starzy admini i gracze (z olbrzymim doświadczeniem) również skrytykowali całą sprawę.
To się nie obroni.
W żaden sposób.

Sciągnąlem tego beyonda przeskanowalem 3 antywirusami i jednyn antywirem online,firewall z wina + wszystki uptade win 10 i nic nie wyskoczylo wiec o co ta cala drama??

A jak ruscy robia servery na 2-3 miesiace pod "kopalnie" dolarow np E global co otwieral servery zaraz po zamknieciu starego i trzepal kase na donate z broni itp itd kto byl ten wie.  O tym juz nikt nie pisze

Nie chcesz to nie graj ale nie pisz bzdur bo jakis ruki napisal posta na forum tak samo moge to zrobic ja czy ktos inny


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 19, 2018, 11:18:17 am »
Sciągnąlem tego beyonda przeskanowalem 3 antywirusami i jednyn antywirem online,firewall z wina + wszystki uptade win 10 i nic nie wyskoczylo wiec o co ta cala drama??

A jak ruscy robia servery na 2-3 miesiace pod "kopalnie" dolarow np E global co otwieral servery zaraz po zamknieciu starego i trzepal kase na donate z broni itp itd kto byl ten wie.  O tym juz nikt nie pisze

Nie chcesz to nie graj ale nie pisz bzdur bo jakis ruki napisal posta na forum tak samo moge to zrobic ja czy ktos inny
Nie mędrkuj mędrku, bo temat był wałkowany w innych wątkach, np. tutaj:
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=61295.msg710953#msg710953
Były i clippery i bitcoin-mining, usunięto gdy sprawa się rypła i wymienili klienta na takiego bez tych features.
Ty to możesz sobie pisać posty do woli na dowolnym forum, wystarczy zweryfikować datę rejestracji twojego konta i co mądrego napisałeś do tej pory.
Jeśli admini i gracze na czołowych ruskich forach z kontami 5-8 letnimi, setkami-tysiącami postów i setkami reputacji piszą, że był to wał to znaczy, że był to wał.
Co było na innych serwerach to mnie wisi i powiewa.
Tutaj tematem jest ten dany serwer.
I każdy może się tutaj wypowiedzieć, byle na temat, a nie tylko ci, którzy będą tam grać.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 20, 2018, 02:55:34 am »
No a w tym wszystkim najmądrzejszy jesteś ty wszystko wiedzący ,nawet nie wiesz jacy potrafią być ruscy bo ani tam nie byleś i nie widziałes tylko twoja wiedza opiera sie na filmikach z yt i forum.

Na becie Beyonda widzialem wiece ludu niz na otwarciu L2mordoru ,na forum od groma postow i ludzi deklarujacych sie na gre wiec twoje przekonania sa warte tyle co nic.

Idz lepiej pograć na innym serverze bez kopalni bitcoinow, a donejtem na staff i inne rzeczy tylko zapomnialem ze ty i twoje cp nigdy nic nie osiagniecie nawet wydajac miesieczna wyplate bo jestescie ciency jak sik pajaka.


  • Wiadomości: 117

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 20, 2018, 07:53:53 pm »
Cześć i czołem.

Po wielu trudach i z wielkim bólem udało nam się sklepać paczkę 5 chłopa do orania pola :D (Ci którzy wychodzą na pole wystąp!)
Część z nas zna się od dłuższego czasu, część poznała się na poprzednim serwerze, ale razem przechodzimy tutaj tworząc party wojowników. Mamy w składzie jednego Słowaka, który rozumie nasz
ojczysty język, ale czasem trzeba wykazać się znajomością angielskiego.


Nasz skład na chwilę obecną:
SK - SK/ENG/PL
Tyrant - PL
Destro - PL
GLAD -PL
EE - PL
Bishop - PL
WC - PL
BD - PL
SWS - ESP/ENG/PL


Kogo szukamy? Na chwilę obecną mamy komplet :)

Jakie mamy cele/założenia na ten serwer?
Przede wszystkim dobra zabawa. Nie jesteśmy ludźmi, którzy chcą konkurować z top CP, mieć nobla w tydzień i hero w pierwszym rozdanu (aczkolwiek to dopiero 1 kwietnia, więc kto wie, taki psikus ;) ) Chcemy zagościć tutaj na dłużej niż na jeden miesiąc i nara. Gramy bez spiny, nie robimy dramy. Instancje/Rbki/craft/PvP - wszystkiego po trochu.

Jak gramy?
Przede wszystkim jak już wspominałem na luzie. Bez spiny. Mimo, że każdy z nas jest inny to tworzymy całkiem fajną paczkę. Mamy nadzieję, że bez problemu się u nas odnajdziesz.
Większość z nas pracuje, chyba nawet wszyscy, więc godziny grania będą oscylowały w granicach +/- 19-24. W weekendy wiadomo kto może to siedzi tyle ile chce #nolife Oczywiście nikt nie oczekuje, że będziesz grać codziennie w takich godzinach i basta, każdy ma swoje własne życie. Nikt nikomu nie narzuca ani nie będzie wytykać, że mało grasz (no chyba, że faktycznie 3/4 czasu Ciebie nie będzie to lipa).

Czego oczekujemy od Ciebie?
Kultury, odrobiny szaleństwa, znajomości angielskiego, pokory oraz silnych rąk do orania pola :orc_m_6:

Jak jesteś zainteresowany postuj tutaj lub uderzaj na priw. Zaprosimy Ciebie na discorda/ts'a pogadamy, obadamy teren i podejmiemy decyzję :D
[a tak naprawdę to będziemy całować Ciebie po rączkach, że grasz supportem i chcesz z nami grać :D ]

P.S. Nie, ja nie idę na pole, ja wychodzę na dwór ;)

@edit 22/02/18
Mamy komplet :) Jednak jeżeli jesteś zainteresowany wspólnym graniem - śmiało uderzaj w grze nick: 1nsane
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2018, 07:00:13 pm wysłana przez Gracik »
https://www.l2-rez.com/?page=info -> start serwera 15.02.2023

Nowy server H5, aktywna administracja!

Zapraszam na serwer! PM "Domi


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 23, 2018, 04:06:02 pm »
Witam, z checia pogram z ludzmi na serverze :) h5 jest moja ulubiona kronika, jesli chodzi o doswiadczenie to jakies 8 lat conajmniej od c4 do goda (z wylaczeniem tej beznadziejnej kroniki). Preferuje granie kamaelami, to moja specjalnosc, chcialbym pograc kuszniczka ale moge sie dostosowac jesli bedzie potrzeba czego innego :) wiek 24, ts ON. Pm me


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Pure darkness
Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 23, 2018, 06:36:46 pm »
działa wam strona servera? Mógłby ktoś wrzucić patch?


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 23, 2018, 06:42:01 pm »
strona leży.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 23, 2018, 07:53:15 pm »
jak wam sie przestana e-walletki albo konta bankowe wczytywac to bedzie gorzej:D


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 24, 2018, 01:28:42 am »
dobry off serwer, na ktorym kazdy relog daje full vita :)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 24, 2018, 12:01:52 pm »
Qfa nie ma gdzie expic


  • Wiadomości: 117

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 24, 2018, 12:04:46 pm »
Lol, na jakim poziomie? xD
https://www.l2-rez.com/?page=info -> start serwera 15.02.2023

Nowy server H5, aktywna administracja!

Zapraszam na serwer! PM "Domi


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 24, 2018, 12:24:53 pm »
30, ludzi masa


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 24, 2018, 04:18:21 pm »
myslicie ze bezpiecznie jest tutaj grac?


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 24, 2018, 04:40:40 pm »
myslicie ze bezpiecznie jest tutaj grac?

No chyba po numerze, który chcieli odstawić to chyba można śmiało stwierdzić, że nie.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 24, 2018, 05:04:05 pm »
myslicie ze bezpiecznie jest tutaj grac?

a czemu ma byc niebezpiecznie? bo nie jestem w temacie


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 24, 2018, 05:06:50 pm »
spamowali cos o kopalni coinow niewczytywalem sie w to doklanie ale ch.j tam sciagam klienta pogarm sobie
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2018, 07:27:32 pm wysłana przez spenkye »


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 24, 2018, 10:18:55 pm »
szukamy bpka/driverów do mage cp


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] Beyond World - H5 x3 - START 23.02.2018
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 24, 2018, 10:35:04 pm »
Apropo reloga co ful lvita daje naprawili to w pare godzin 3 max a i tak nba pcozatku był full vit to tam duzo róznicy nie zrobiło ludzi masa neiwiem 2k conajmnie jmoze 3k wszędzie cięzko moby bić bo ksują warto zagrać!!!