Witaj
Gość

Wątek: Serwery pirackie wow.  (Przeczytany 8080 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Serwery pirackie wow.
« dnia: Październik 18, 2006, 02:33:20 pm »
Co wy myślicie o pirackich serwach wow'a czy da się na nich normalnie grać, bo myśle o przejście na wow'a ale nie mam kasy na abonament i chciałbym się dowiedzieć czy mi się opłaca kupować ta grę.
L2p aurora:
nazwa\lvl\klasa->nie aktywne
sawekpl\5x\sh->nie aktywne
mrorzonkapl\3x\artisan->nie aktywne
valkalas\4x\sr->nie aktywne
L2epi:
DianPL\3x\scavenger
Valkalas\2x\elfen scout


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2006, 02:44:12 pm »
Widziałem filmiki i tam mi sie podoba to, że masz większą kontrole nad postacią w czasie gry (chodzi się w s a d z tego co mi mówiono). Ale ogólnie ta cukierkowa grafika jest be, wole mangowe L2 w którym zajefajnye wyglądają DE, w WOW wyglądają dziwnie ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 6

  • afk na długi czas
Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2006, 03:38:28 pm »
lol nigdy nie grales w l2 na strzałkach ??:P dev spróbuj, zobaczysz ze sie da NAWET na abyssie ;]
Na pochybel S K U R W Y S Y N O M ;]


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 18, 2006, 03:48:02 pm »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2006, 06:29:08 pm »
dobra chłopaki ale ja chciałem sie dowiedzieć przede wszystkim o serwera a nie czy chodzi się strzałkami

te serwery musza być przez was wypróbowane  musi to być low rate serwer no i żeby grało na nim sporo  osób
L2p aurora:
nazwa\lvl\klasa->nie aktywne
sawekpl\5x\sh->nie aktywne
mrorzonkapl\3x\artisan->nie aktywne
valkalas\4x\sr->nie aktywne
L2epi:
DianPL\3x\scavenger
Valkalas\2x\elfen scout


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 18, 2006, 08:21:05 pm »
Slyszalem ze pirackie servery WOW'a so do d***, malo osob, wiele lagów i bugów, ale to jest zaslyszane, sam nigdy nie gralem i tez jestem ciekaw :)


Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 18, 2006, 08:45:30 pm »
To prawda, nie opłaca się nawet zaczynać na piratach. Ostatnio widziałem reklame serwera WoW'a który zachwalał że ma u siebie 300 graczy i jest to naprawde wielkie osiągnięcie. Ale jak już grać to na oficjalnym bo oprócz grafiki nic podobnego do WoWa tam nie znajdziecie.


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 19, 2006, 05:20:14 pm »
Szkoda bo bym sbie pograł w wow'a. ALe jak macie jakieś serwery to zadodacie linki.


PS. widziałem poprzedni temat o wow'a i niechce mi sie pisać głupiej opowieści o swojej postacia jestem  leniwy :P  :P
L2p aurora:
nazwa\lvl\klasa->nie aktywne
sawekpl\5x\sh->nie aktywne
mrorzonkapl\3x\artisan->nie aktywne
valkalas\4x\sr->nie aktywne
L2epi:
DianPL\3x\scavenger
Valkalas\2x\elfen scout


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 3

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 02, 2006, 03:46:29 pm »
ja z tego co słyszałem to pirackie serwery nie oferują nawet 30% "prawdziwego wow'a"
Serwer: http://www.dragon-network.net/ (x5)

rasa: Elf
klasa: Elemental Master/Moonlight Sentinel // Spellsinger ---->Eryn
lvl: 7x/7x
klan: Partisants
ally:Cure
-------------------->
rasa: D. Elf
klasa: Shillen Knight ---->xxx
lvl: 4x
klan: NoClan
----------------------------------->
rasa: Krasnolud
klasa: Bounty Hunter -----> The Hurricane
lvl: 4x
----------------------------------->>>>
rasa: Człowiek
klasa:Prophet   ------> OneBlood
lvl:6x

Serwer: www.la2.theabyss.eu (x7)

rasa: Człowiek
klasa:Treasure Hunter   ------> TheHurricane
lvl:6x


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 02, 2006, 05:39:22 pm »
Ja grałem w WoWa przez długi czas (na piratach  8)) muszę wam powiedzieć że gra się przyjemnie. Strasznie mnie wciągnął. Jedną z wad (przynajmniej ja tak sądzę) są PvP. Nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi o to że nie podoba mi się to że PvP są. Wręcz przeciwnie gdyby ich nie było ta gra była by nudna. Chodzi mi o efektywność. W World of Warcraft ta opcja gry jest mniej 'emocjonująca' (przynajmniej u mnie) niż w L2. WoW jest tworzony graficzne w styl takiej TOTALNEJ bajki. Wydawać ona może się trochę dziecinna :P Możecie spróbować w to zagrać, ja wam nie bronie, ale po pewnym czasie (rękę, nogę i może jeszcze coś dam sobie uciąć) tak czy siak wrócicie do naszego kochanego Lineage 2 :) Wowik jest dobry, lecz jak dla mnie to na krótką metę.
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 02, 2006, 06:41:28 pm »
Piraty są be. Człowieka spotkasz raz na ruski rok. Chyba że grasz z kumplem. Ale lagi bugi i wszystko co możliwe... :shock:


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 02, 2006, 07:07:20 pm »
Piraty są be. Człowieka spotkasz raz na ruski rok. Chyba że grasz z kumplem. Ale lagi bugi i wszystko co możliwe... :shock:

No w sumie z tym się zgodzę. na razie jak grałem to na serwerze gdzie było max 154 osoby.
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2006, 08:41:03 pm »
znudzony L2 skusilem sie na wow, kupilem gre i srednio mi sie podoba. Jest sporo fajnych rzeczy, ale nie znalazlem dla siebe klasy. Wracam do L2 :P
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 02, 2006, 10:11:33 pm »
znudzony L2 skusilem sie na wow, kupilem gre i srednio mi sie podoba. Jest sporo fajnych rzeczy, ale nie znalazlem dla siebe klasy. Wracam do L2 :P

a nie mówiłem? :P
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 3

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 03, 2006, 09:13:39 pm »
mam wow na kompie i chyba znajde jakiś serwerek tak z ciekawości żeby tylko sprawdzić jak to wygląda...
Serwer: http://www.dragon-network.net/ (x5)

rasa: Elf
klasa: Elemental Master/Moonlight Sentinel // Spellsinger ---->Eryn
lvl: 7x/7x
klan: Partisants
ally:Cure
-------------------->
rasa: D. Elf
klasa: Shillen Knight ---->xxx
lvl: 4x
klan: NoClan
----------------------------------->
rasa: Krasnolud
klasa: Bounty Hunter -----> The Hurricane
lvl: 4x
----------------------------------->>>>
rasa: Człowiek
klasa:Prophet   ------> OneBlood
lvl:6x

Serwer: www.la2.theabyss.eu (x7)

rasa: Człowiek
klasa:Treasure Hunter   ------> TheHurricane
lvl:6x


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 04, 2006, 10:28:23 pm »
www.wowstatus.net <-- znajdziesz coś dla siebie ;)
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 3

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 06, 2006, 04:09:47 pm »
Serwer: http://www.dragon-network.net/ (x5)

rasa: Elf
klasa: Elemental Master/Moonlight Sentinel // Spellsinger ---->Eryn
lvl: 7x/7x
klan: Partisants
ally:Cure
-------------------->
rasa: D. Elf
klasa: Shillen Knight ---->xxx
lvl: 4x
klan: NoClan
----------------------------------->
rasa: Krasnolud
klasa: Bounty Hunter -----> The Hurricane
lvl: 4x
----------------------------------->>>>
rasa: Człowiek
klasa:Prophet   ------> OneBlood
lvl:6x

Serwer: www.la2.theabyss.eu (x7)

rasa: Człowiek
klasa:Treasure Hunter   ------> TheHurricane
lvl:6x


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 4

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 06, 2006, 04:16:23 pm »
www.wowstatus.net <-- znajdziesz coś dla siebie ;)
dziękuje:)

polecam się na przyszłość ;)

Może jakiś plusik czy coś? :P (joke)
Zaufaj różowej sile :*:*:* || Lineage jest bogiem, expienie nałogiem, skille podstawą, a pk zabawą. || Graveland.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 06, 2006, 11:06:53 pm »
Moge ciebie zdzielic kosturem wieska jak chcesz ;p

Ja wole WoW i GW od L@ z tego wzgledu ze mam tam normalnych zabojcow a nie jakies powymyslane.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 5

  • Only the Good Die Young
Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 06, 2006, 11:28:11 pm »
Mnie najbardziej w L2 bolą właśnie sztyleciarze. Grając w WoW'a rozpływałem się nad możliwościami Undead Rogue (Backstaby, combosy, dual sztylety itp). Dużo możliwości zaskoczenia wroga czy zniknięcia mu sprzed oczyma, dodawanie trucizny do broni no i najukochańsze krycie w cieniu które nie zostało nawet wzięte pod uwage w l2. Nie ma nic piękniejszego od zajścia nieswiadomego wroga od tylu i wklepianie mu 2k obrażen zanim w ogóle zauważy co sie dzieje.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 07, 2006, 12:27:04 am »
Mnie najbardziej w L2 bolą właśnie sztyleciarze. Grając w WoW'a rozpływałem się nad możliwościami Undead Rogue (Backstaby, combosy, dual sztylety itp). Dużo możliwości zaskoczenia wroga czy zniknięcia mu sprzed oczyma, dodawanie trucizny do broni no i najukochańsze krycie w cieniu które nie zostało nawet wzięte pod uwage w l2. Nie ma nic piękniejszego od zajścia nieswiadomego wroga od tylu i wklepianie mu 2k obrażen zanim w ogóle zauważy co sie dzieje.

w Interlude bedze skill stelth. Daggerzy i tak juz mocno bija, mag czy buffer ma male szanse zeby z nim wygrac.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 5

  • Only the Good Die Young
Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 07, 2006, 11:13:49 am »
Stealth? Może nada im to jakieś sensowniejsze zastosowanie niż (jak w C4) odpalanie blow'ów które i tak są wątpliwe. W C5 dużo dał im powrót SA might mortal ale i tak nie byli to tacy sztyleciarze/zwiadowcy jacy być powinni. Brakuje mi możliwości skradania który (może!) znajdziemy w Interlude.

W wowie zwiadowca zarzuca Stealth i robi ogólne rozeznanie terenu, gdy zleje się z otoczeniem jest niewidoczny dla wrogów, dla niektórych zupełnie. W L2 natomiast np. szybkonogi PW, urodzony zwiadowca którego widać z kilometra i można łatwo targetnąć, zazwyczaj pada nim zdąży podać dokładną lokację wrogich oddziałów. Brakuje mi właśnie takich smaczków w grze, daggerzy zostali potraktowani po macoszemu sparwiając że stojąc twarzą w twarz w cieżko opancerzonym wrogiem mogą w niego nie trafić z blowa co jest dla mnie śmieszne, no i przedewszystkiem czy dagger to postać stworzona do walki face to face...?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2006, 11:15:29 am wysłana przez R.I.P. »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 07, 2006, 12:22:57 pm »
W C5 dużo dał im powrót SA might mortal ale i tak nie byli to tacy sztyleciarze/zwiadowcy jacy być powinni. Brakuje mi możliwości skradania który (może!) znajdziemy w Interlude.

W c5 nie powrocil SA mm.

W wowie zwiadowca zarzuca Stealth i robi ogólne rozeznanie terenu, gdy zleje się z otoczeniem jest niewidoczny dla wrogów, dla niektórych zupełnie. W L2 natomiast np. szybkonogi PW, urodzony zwiadowca którego widać z kilometra i można łatwo targetnąć, zazwyczaj pada nim zdąży podać dokładną lokację wrogich oddziałów.


Ty widzisz tylko brak stelth, wez pod uwage cala gre, dodanie stelth w tajej postacj jak jest w wow by rozwalilo L2, wtedy dagger by kazdego zabijal. A zwiadem zajmuja sie low lvl postacie.

 
Brakuje mi właśnie takich smaczków w grze, daggerzy zostali potraktowani po macoszemu sparwiając że stojąc twarzą w twarz w cieżko opancerzonym wrogiem mogą w niego nie trafić z blowa co jest dla mnie śmieszne, no i przedewszystkiem czy dagger to postać stworzona do walki face to face...?

lol, grales kiedys daggerem? Po pierwsze w mass pvp dagger zawsze stara sie zaatakowac od tylu, po drogie wpier wybiera postacie w robe i light armor. po trzecie dagger ma skill ktory powoduje ze cel odwraca sie do niego tylem i wtedy mozna uzyc wszystkich skilli.

Niejednokrotnie bylem swiadkem jak w pass pvp dagger atakowal z boku zabijajac supoer i magow kiedy wojownikami zajmowali sie inni i o to chodzi w grze daggerem. NIe zwalaj winy na gre za to ze ludze nie potrafia dobrze wykorzystac zalet postaci.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 07, 2006, 12:59:57 pm »
Cytuj
po trzecie dagger ma skill ktory powoduje ze cel odwraca sie do niego tylem i wtedy mozna uzyc wszystkich skilli.

Ta zwlaszcza ze bluff jest nerfniety od C5 a mozemy predzej liczyc na blinding blow(TH go akurat nie ma).


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 5

  • Only the Good Die Young
Odp: Serwery pirackie wow.
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 07, 2006, 01:04:05 pm »
Monte, czy ja wspomniałem gdzieś że dagger to kiepska postać pvp/masspvp? Porównałem postać daggera z wow'a do l2 i zapisałem swoje wnioski. Wiadomo że w pierwszej kolejności trzeba ściągnąć support i magów i że postacie takie jak archer/dagger/mag/support nie mogą biec "na pałę" bo szybko się ich przygoda skończy.

Super że mają Bluffa tylko to skill na 77 poziomie, wtedy zaczyna się zabawa i można w końcu szybko i w każedej chwili zadać ogromny dmg, szkoda tylko że tak późno.

Nie mówię że sztyleciarz jest kiepsą postacią tylko brakuje jej parę umiejętności będących ich domeną w innych grach: krycie się w cieniu, sztyletowanie, zakładanie pułapek itp. całej gamy różnorakich skilli która czujesz że grasz assassinem a nie zwykłą postacią która ogranicza się do wsadzania blowów mimo że zadają one duży damage.

EDIT: Sealth - You use the shadows, coverings and or your keen senses to temporarily avoid monsters' initial strikes. While in effect, your fighting ability significantly decreases.

Szkoda, nie o to mi chodziło.

Cytuj
avoid monsters initial strikes

PVE skill?

« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2006, 01:07:46 pm wysłana przez R.I.P. »