Witaj
Gość

Wątek: Shillien Elder [SE]  (Przeczytany 80129 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Shillien Elder
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 10, 2006, 01:28:58 am »
ja gram sorciem i nie ma jak to SE , a jego Empowrer to rzecz świeta. Wedlug mnie najlepszy buffer dla maga. Zawsze ktos kupi jego buffy. :P

Dohid: Koniec czyszczenia. Dobry temacik, mało spamu było a sporo konkretów
I, cry, when angels deserve to die


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Shillien Elder
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 06, 2006, 02:32:14 am »
Nie wiem czy tak do konca sie nie oplaca w lighcie chodzic. Prosty przykład w pvp się przydaje. Na C4 wygrywałem z bd (i to z lvl o 2 wyzszym - ekwipunek na podobnym poziomie) bez problemu bedac w:

- Tallum Light Set

Broń:

- Tallum Glaive (Health)


Także da się wygrać z niektorymi postaciami.
Szczególnie że mamy więcej kasy na sprzęt i inne rzeczy bo w party z nukerami nawet bss-ow nie trzeba urzywac. A jak wiemy sprzet duzo daje dotego troche prob i mozna cos probowac :))) WIADOMO TO BUFFER TAKZE NIE JEST STWORZONY DO PVP... ale mozna probowac i ladnie sie nauczyc ta postacia w pvp balansowac czasami mamy duza przewage nawet sprzetu/potionow(cp potow :P) takze mozemy sprawic niespodzianke nie jednemu.

Nie wiem czemu wszyscy tak sie dziwia ze SE zaklada Lighta BW daje casting spd. +15% no a w se to najgorsze jest to ze wolno castujemy czyli problem zalatwion wiadomo mniej many. Ale w nie kazdym party mamy az tyle do roboty wystarczy ze mamy pp i odpada nam praktycznie buffowanie wszystkich a vr mozna bez problemu kazdemu rzucic wojowi a empa kazdemu magowi. Do tego dochodzi wieksze P. Def a to przeciez wazne jak mamy tak malo zycia jak SE. Zreszta kazdy czarny elf ma z tym lipe. Wiem ze jest wiele za i przeciw ale nie wiem czemu az tak mocno wszyscy neguja LIGHTA na SE. Jak dla mnie dobre rozwiazanie. A z tallumem setem miod w ogóle :P

Pozdrawiam

Polecam SE dla kazdego bardzo skomplikowana i wszechstronna postac
chudy


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Shillien Elder
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 06, 2006, 03:05:13 pm »
Dobry light nie jest zly (bw), ale kazdy do party woli raczej wziac SE w dobrym robe i czyms z acumenem, nasza rola sprowadza sie przede wszystkim do buffow i leczenia; light jest calkiem dobry ale tylko w pvp 1v1


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Shillien Elder
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 06, 2006, 03:09:08 pm »
Na siege też może sie przydać, bo w robe dla łuka jeteśmy zazwyczaj na jeden hit...

Dohid: Tja, a znacie moje zdanie na temat pvp 1vs1 healerami? :>
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Shillien Elder
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 13, 2006, 10:34:48 am »
Cytuj
Na siege też może sie przydać, bo w robe dla łuka jeteśmy zazwyczaj na jeden hit...


Zgadzam sie a SE musi jak najdłuzej wytrzymać na polu walki żeby wspomagać innych a nie paść i wołać RESS ME :)))

Pozdrawiam
chudy


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Shillien Elder
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 13, 2006, 11:01:10 am »
Na siege to ci srake oslania Tank wiec jak masz zamiar rzucac heala miesiac to rownie dobrze moglo by ciebie tam nie byc.


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 1

  • ...
Shillien Elder
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 18, 2006, 05:16:13 pm »
Mam pytanie...czy ilość uleczonego HP zależy od m.atk?


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Shillien Elder
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 18, 2006, 08:44:19 pm »
Cytat: BaRt
Mam pytanie...czy ilość uleczonego HP zależy od m.atk?


W bardzo niewielkim stopniu.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Shillien Elder
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 18, 2006, 09:59:47 pm »
Na pocieszenie powiem ze jak dasz sobie INT i rzucisz heal na chara w DC heavy to bonus bedzie wiekszy ;p


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Shillien Elder
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 18, 2006, 11:09:20 pm »
Cytat: mik0s
Na siege też może sie przydać, bo w robe dla łuka jeteśmy zazwyczaj na jeden hit...

Dohid: Tja, a znacie moje zdanie na temat pvp 1vs1 healerami? :>


Potraktujcie to raczej jako element humorystyczny niż realne PvP, aczkolwiek zdrowo się uśmiałem przy tym filmiku! Healers>Rangers ! :D :P
c1 i słąbe lvle ale i tak Healers FTW!   8)

http://video.google.pl/videoplay?docid=-8344883833493472963&q=healers


Film roku


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 10, 2006, 09:47:30 pm »
zrobilem 3 profke jestem SS i dostalem secret book od giants do echantowania skilli i mam dylemata jakiego skilla ulepszyc?? mocie moze jakies o tym zdanie??


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 10, 2007, 07:15:31 pm »
Mozesz enchantowac skill na tylko jeden z efektow: chance,time, power,cost .
root,shackle- na szanse wejscia,
buffy na koszt many (imo na czas sie nieogarnia- czesto jest sie z innym bufferem w party i to spowoduje rozbieznosci rzy rebuffie),
heal - na koszt mp na pewno sie oplaca

zresztą co bede wypisywal, wejdz na http://l2wh.com/ i zobacz sobie, w koncu book of giants jest do kupienia....


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 10, 2007, 11:49:11 pm »
dla mnie imo wejscie roota byloby najfajniejsze, ale zalezy co SE robi w party...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 29, 2007, 05:40:08 pm »
Jaki najlepszy wg Was ekwipunek B grade?
(Jeżeli nie ma się żadnego spadku w postaci niżej-gradowych itemów - od razu B grade)

(Bo większość pisze, żeby zostawić sobie C grade, a mi chodzi o to, jeżeli się nie ma ;) )


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 29, 2007, 05:43:43 pm »
bw robe i homek z konwersją(C)
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 29, 2007, 05:53:47 pm »
Albo BW Robe + Homek z Acu


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 29, 2007, 08:31:48 pm »
Bw robe + staf z mana upem i dyesy -5men +5wit. Ewentualnie cos z acumenem ale juz bez dye.


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 29, 2007, 08:49:27 pm »
Ja bym tam raczej szedl w jednoreczne zabawki jak np. Mace of The Underworld - tez ma Mana Up, ale pozwala nosic tarcze (a noz trafi sie doskonaly blok :P)


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 29, 2007, 10:13:59 pm »
BW robe - podstawa.
typowo pod pve - homukulu conversion (c grade niestety, jak ci nie pasuje to jest problem :P ), na serwerze c5 masz do wyboru z b grade wizard's tear i kaim vanul bones (b grade z dostępnym conversion)
multi pve&okazjonalnie pvp- mace of the underworld (znowu c grade) mana up, bo często brak tego ~1k hp, które travcimy przy conversion. (mając btb lvl 6 to różnica jest jeszcze bardziej wyraźna...) zwłaszcza w pvp. W c5 mozna brać kaim vanul bones.

Na serwerach z c4 bym zainwestował w broń c grade, homukulus sprawuje się całkiem dobrze, a oszczędności zainwestował w enchanty :)

Tarcza jako taka nie daje zbyt dużo, ale warto mieć chociaż podstawową top lux...
Cytuj
staf z mana upem i dyesy -5men +5wit. Ewentualnie cos z acumenem ale juz bez dye.

Dyesy (przynajmniej +4 wit) to konieczność, dają naprawdę zauważalny zysk, stosowałbym je również z acumenem - mój rekord to 1k cast speed, a to nie jest szczyt możliwości SE :D (max to chyba wg moich wyliczeń w L2calcu - 1421) tak że PRAWIE można robić za healera na masówkach ^^.
wannabe
]|[


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 29, 2007, 10:36:29 pm »
Co do enchantowania skilli to najlepiej enchantowac recharge...na cholere komu root lub mniejszy koszt many przy buffach? a gdy podbijemy recharge na troszke wyzszy lvl to efekty beda lepsze
Bron? nawet na wyzszych lvlach warto miec cosik z mana upem chociazby crystall staff na pve


FullMetal Alchemist fan


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 15, 2007, 03:06:11 pm »
Przeczytałem cały temat i musze stwierdzić ,że jest tu niezły bałagan ...
I nadal nie wiem jaką mam nosić broń D-grade...
Gram na Allseronie raty 2x i chce żeby mi się dobrze expiło...
Z góry dzięki za odpowiedź...
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 15, 2007, 05:03:37 pm »
Bron D grade? Jak najlepsza jak mozesz, bronie D grade nie maja zadnego SA wiec bierz najlepsza na jakas Cie stac.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 15, 2007, 09:54:23 pm »
W sumie najlepiej wykorzystać to, że masz empa (lvl 1, ale zawsze) i zainwestuj w demon fangs, lub inną broń dla maga(jak najwyższy m atk.)
wannabe
]|[


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 16, 2007, 10:04:54 am »
Co do sprzętu to powiem prosto.

C grade: Karmiany i Homonku z acumen. Ten zestaw jest w pełni wystarczający i pozwala nie bawić się w dyes, bo prędkość castowania mamy wystarczającą wtedy i nie zmniejszamy many. Odradzam od razu conversion, raz że trzeba wziąć dye, dwa że to spektakularna forma samobójstwa przy jakimkolwiek sensownym pvp ( w wrogi healer/res jest zawsze jednym z pierwszych celów). Mana Up to zędna zabawka, lepiej po prostu nauczyć się i nauczyć party grać dobrze, to nie potrzeba będzie takich ilości many, zresztą nadrabia to stary bless the soul.

B grade: Ava starcza, jest łatwiej dostępna i tańsza i w zasadzie w pełni starcza. BW dla bardzo bogatych SE z dobrym klanem, gdzie SE uczestniczy w masie pvp. Wtedy rzeczywiście razem z dye na +wit cast niczym nie ustępuje ava, zaś dodatkowe premie są bardzo przydatne. Broń jesli nam się już Homonku znudził, tylko i wyłącznie Sword of Valhalla.

A Grade: W zasadzie jak się jakieś nawiną to się cieszmy i tyle :D

Dye: +wit - men z umysłowych, o ile nie gramy na secie z fast cast i bronią z acumen, w którym to wypadku to nie jest niezbędny wydatek. Z fizycznych + dex +con - str, jesli naprawdę non stop uczestniczymy w pvp, w innych wypadkach też będą siedziały i fajnie wyglądały.

Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Elder
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 16, 2007, 11:25:17 am »
A Grade: W zasadzie jak się jakieś nawiną to się cieszmy i tyle :D

Nie uwazasz ze takie porady sa bezwartosciowe?