Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 622030 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2200 dnia: Marzec 08, 2008, 02:17:44 am »
Cytuj
Dlatego ja napisałem że albo wezme +con jak morph albo zostawie czystego SK czyli pojde na kompromis no i nie będzie dodatkowych wydatkow ...

Jestes opozniony o pol roku bo morph nie ma dziar na con :P Zreszta +con fajny ale najlepiej wychodzi to z NM+dle z health bo jakos z IC wychodzi jak pol dupy zza krzaka.Czysty SK w IC i FB w porownaniu do DA w IC i FB na dziarach +4 str +4 dex +4 wit ma tylko gorszy o okolo 120 p.atk i cast speed o jakies tam grosze a tak ma lepszy speed i m.atk a reszta rowna wiec czysty SK w IC jest dobry.

Cytuj
W 2 sekundy odnawiasz 1k CP, na jakies niejsze pvp SK moze jeszcze cos zabije no ale na mass ma inne zadania niz smyranie kogolokwiek po jajkach.

Jak nie masz luku...


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2201 dnia: Marzec 08, 2008, 09:12:31 am »
Cytuj
Jak nie masz luku...
Jak nie masz boss bizu i bd+sws za plecami to ten luk mozesz sobie wsadzic.. sam wiesz gdzie :D
...


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2202 dnia: Marzec 08, 2008, 09:17:22 am »
a po co w party pvp tank biegający z łukiem to już łucznika lepiej chyba wziąć
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2203 dnia: Marzec 08, 2008, 09:40:54 am »
Cytuj
Jak nie masz luku...
Jak nie masz boss bizu i bd+sws za plecami to ten luk mozesz sobie wsadzic.. sam wiesz gdzie :D

My gadamy o mass pvp :P Kilka razy mi sie zdarzylo byc w pt archerow i z covem + dance krytyki wpadaja do 2k w robe.Zreszta bez boss jewlery i na buffach PP tez sie da walic z luku.

a po co w party pvp tank biegający z łukiem to już łucznika lepiej chyba wziąć

Zeby tankowal proste.Zreszta tank wyciaga z lukiem z deka mniejsza sile ale tez potrafi zasadzic a nawet bedac z lukiem sam za mocno nie dostanie od archera zwlaszcza od CT1.


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2204 dnia: Marzec 08, 2008, 09:42:29 am »
No tak, a wiecie skad sie wzielo to, ze tank nie przebija spamu CP? No wlasnie z tego, ze wszyscy inni madrzy wmawiali tankom, ze maja miec +CON i zadawali smieszny damage. Nie przecze, jezeli ktos chce miec czystego tanka i niechce zadawac damage jego sprawa nikt mu nie broni, ale niech nie mowi, ze sie nie da.

Z tym 1k CP w 2 sekundy to chyba kogos troszke ponioslo, albo mi sie tylko tak wydaje bo nie uzywam zadnych "spammerow CP" wiec nie wiem jak one szybko to robia.

Po to sie bierze Focus do FB zeby czesto krytywac, a na full buffie o krytyk nie trudno wiec leca na tyle czesto, ze mozna zabic kazdego. Zwlaszcza, ze wczesniej dostaje Root, Hex i Sting wiec nie zwieje, a HP leci w dol...

A kto chodzi na mass PvP bez BD i SwS? :o No coz Epici zawsze przydatne, ale nie konieczne.

Lepiej archera? Czy archer sciagnie na siebie ostrzal i go wytrzyma? Czy wlaczy Party UD? Czy zdebuffuje przeciwnika? Nie sadze.
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2205 dnia: Marzec 08, 2008, 09:58:37 am »
spam cp potów to 1k cp na sekundę i to bez żadnych programów, wiec jak ktoś będzie używał to się nie przebijesz sk choć byś miał +9str tym bardziej że o ile wróg jest inteligentny to się porusza prawie cały czas a nie stoi w miejscu jak kukła wiec bez łuku obrażenia są mizerne a z łukiem jesteśmy tylko marnym dd z trochę większa ilością defa a bez traczy i tak tego defa wcale nie ma tak za dużo
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2206 dnia: Marzec 08, 2008, 10:35:46 am »
Cytuj
o ile wróg jest inteligentny to się porusza prawie cały czas a nie stoi w miejscu jak kukła

Nie czytales dokladnie posta Vira.

Cytuj
a z łukiem jesteśmy tylko marnym dd

Ktory wyciaga na drakonie dosc mocne krytyki.Spytaj sie buli sam widzial co robilem HK z lukiem.

Cytuj
z trochę większa ilością defa a bez traczy i tak tego defa wcale nie ma tak za dużo

Tylko ze roznica polega na tym ze ten niby DD ma ~-50% crit demage reduce.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2207 dnia: Marzec 08, 2008, 11:18:03 am »
1.cp spam>dmg tanka
2.full buff tank z lukiem ma mniejszy p attack niz unbuffed pr/he
3.tank z lukiem ma hmm 500 range? nukerzy maja 900 nawet nie oddasz 1 stzralu w czasie walki z magiem, a jak mowa o end game magu to padniesz po 3 nukach/zobaczysz 5 cyfrowa liczbe w dmg logu lol
lucznik 78 ma 1000 range
to tyle jesli mowa o smallscale pvp 1vs1 etc
4.mass pvp etc. biegamy sobie strzelamy z luku i powodujemy u przeciwnika salwy smiechu, uzywamy hate i myslimy wow omg on mnie bije!!!1(przez 1 sec po czyzm zmienia cel) a najczesciej stomi na trance/ds a gdy sie budzimy to 2038374 def m def 45% crit dmg reduction nic nam nie daje bo reszta naszego party jest martwa;>
5.
Cytuj
My gadamy o mass pvp  Kilka razy mi sie zdarzylo byc w pt archerow i z covem + dance krytyki wpadaja do 2k w robe.Zreszta bez boss jewlery i na buffach PP tez sie da walic z luku.
wiedza z c4? bo po 2k z luku w robe na full buff+epic to bija lucznicy a nie loltanki

ps
posty ryltara mozna ignorowac, w koncu to gosc ktory na offie wbil 40 lvl i zrobil /quit a cala swoje wiedze o l2(teoria) czerpie z tego co przeczyta na l2guru i pogra na jakis high rate privach(l2reloaded) lol

troche chatoyczny post .I.  :P
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2208 dnia: Marzec 08, 2008, 11:31:36 am »
1. Musze się zgodzic
2. P.atk P.atakiem, ale prawdę mówiąc liczy się critical damage multiplier, a nie P.atk w prostej linii.
3. Range 600 chyba.
4. Tu się nie zgodzę. Głównym plusem tanka, jest to, że może robic zamieszanie, czasami dośc skutecznie, byc wymuszonym pierwszym celem i nie zginąc. Jak ktoś jest ogarnięty, to to zrobi bez problemu.
5. Są robe i robe userzy, nie można generalizowac. Ale ogólnie teraz znowu z elemental enchantami broni znowu możliwości offensywne się zwiększają.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2209 dnia: Marzec 08, 2008, 11:36:05 am »
Cytuj
1.cp spam>dmg tanka

Zyj ta nadzieja...Widzialem jak zaspamowywali moj dmg lol...

Cytuj
2.full buff tank z lukiem ma mniejszy p attack niz unbuffed pr/he

No Shit!!!

Cytuj
3.tank z lukiem ma hmm 500 range? nukerzy maja 900 nawet nie oddasz 1 stzralu w czasie walki z magiem

No tak bo tanka kazdy targetuje.

Cytuj
po 3 nukach/zobaczysz 5 cyfrowa liczbe w dmg logu lol

LOL raz na 5 walk sie zdarzylo na offie zobaczyc m.crit za 10k to teraz kazdy nuker za tyle bije?

Cytuj
lucznik 78 ma 1000 range

Za to jego dmg w tanka...wow...

Cytuj
4.mass pvp etc. biegamy sobie strzelamy z luku i powodujemy u przeciwnika salwy smiechu, uzywamy hate i myslimy wow omg on mnie bije!!!1(przez 1 sec po czyzm zmienia cel)

O ta bo tank to tylko hate lol...Przy fullbuffie krytyki wpadaja mocne.

Cytuj
a najczesciej stomi na trance/ds

No tak bo healer uspi tanka zamiast daggera.Zreszta trance w postac w IC i mentalu to jest GL...

Cytuj
a gdy sie budzimy to 2038374 def m def 45% crit dmg reduction nic nam nie daje bo reszta naszego party jest martwa;>

Na bank.

Cytuj
wiedza z c4? bo po 2k z luku w robe na full buff+epic to bija lucznicy a nie loltanki

LOL fajnie masz.

Cytuj
posty ryltara mozna ignorowac, w koncu to gosc ktory na offie wbil 40 lvl i zrobil /quit

Bez urazy ale mnie rozpierdalasz.Nawet nie wiesz jaki wbilem level a sie wypowiadasz.

Cytuj
a cala swoje wiedze o l2(teoria) czerpie z tego co przeczyta na l2guru i pogra na jakis high rate privach(l2reloaded) lol

Wlasnie o tym mowie.Z tej mojej "teori" to wiem wiecej niz ty i znam lepiej potencjal tanka niz ty jakos RycezSzilen ktory ma 12 lat wnioskujac z nicku i niektorych twoich postow lol.

Cytuj
3. Range 600 chyba.

500.


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2210 dnia: Marzec 08, 2008, 11:45:42 am »
Imo cale to teoretyzowanie mozna sobie w dupe wsadzic bo prawdziwe mass PvP wyglada inaczej. Chodzi mi o to, ze cos moze sie stac lub nie, jakis skill moze siasc, ale rowniez nie koniecznie. Atakujacy albo broniacy roznia sie skillem gry, a moze ktos mial laga i padl? Skonczyly sie CP poty, bo PvP bylo dlugie? Lokacja byla zbagowala i polowa ludzi dostala dc, komus siadl magic critical, ale ten drugi mial exellent blocka i nic z tego nie wyszlo... i milion innych powodow dla ktorych teoria sie nie sprawdza, a jedynie praktyka. I z takich wlasnie sytuacji trzeba umiec korzystac i kazda postac wtedy zabija, nie koniecznie w doslowym znaczeniu tego slowa, ale PvP mozna wygrac dzieki temu, ze ktos ogarnal. Amen jak dla mnie.

PS. Po to tanki maja Stuny, zeby spam CP byl przerywany regularnie.
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2211 dnia: Marzec 08, 2008, 11:54:57 am »
Cytuj
PS. Po to tanki maja Stuny, zeby spam CP byl przerywany regularnie.

Zwlaszcza ze W CT1 cos tam zmieniali ze stunami(chyba land rate ale nie wiem czy z kazdym).


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2212 dnia: Marzec 08, 2008, 12:22:17 pm »
Cytuj
LOL raz na 5 walk sie zdarzylo na offie zobaczyc m.crit za 10k to teraz kazdy nuker za tyle bije?
Cytuj
Cytuj
wiedza z c4? bo po 2k z luku w robe na full buff+epic to bija lucznicy a nie loltanki
LOL fajnie masz.
tym samym udowodniles
Cytuj
wiedza z c4? bo po 2k z luku w robe na full buff+epic to bija lucznicy a nie loltanki

ps
posty ryltara mozna ignorowac, w koncu to gosc ktory na offie wbil 40 lvl i zrobil /quit a cala swoje wiedze o l2(teoria) czerpie z tego co przeczyta na l2guru i pogra na jakis high rate privach(l2reloaded) lol
Cytuj
Zyj ta nadzieja...Widzialem jak zaspamowywali moj dmg lol...
no racja na c4 ciezko spamowac poty lol
Cytuj
Cytuj
No tak bo tanka kazdy targetuje.
Cytuj
to tyle jesli mowa o smallscale pvp 1vs1 etc
Naucz sie czytac
Cytuj
2. P.atk P.atakiem, ale prawdę mówiąc liczy się critical damage multiplier, a nie P.atk w prostej linii.
p attack=critical dmg(a to sie liczy)
np tank z luku bije robe 200 dmg normal a np lucznik 300
oboje maja te same buffy co daje im np 5x wiecej dmg na krycie
tank = 1k dmg crit
lucznik=1,5k dmg crit
teraz zakladajac ze party sklada sei z 4 dd
4 tankow zrobi 4k dmg
4 lucznikow zrobi 6k dmg
 nalezy pamietac o lepszym crit rate range attack speed lucznikow
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2213 dnia: Marzec 08, 2008, 12:34:03 pm »
nie chce mi sie cytowac tego pierdolenia za przeproszeniem ...

wszystko sprowadza sie do tego ze TANK NIE MUSI ZABIJAC I TUTAJ MOJE PYTANIE KTO WAM TO K**** naopowiadal? BD moze sobie nosic luk i w niczym wam to nie przeszkadza tak? A tank juz nie moze bo musi miec 50k hp i biegac z low C grade bluntem bo tylko do tego sie nadaje ... BD moze robic dmg jakikolwiek zeby zmusic healera do tego zeby leczyl siebie a nie innych a SK juz nie moze ... zajebista jest ta wasza logika ...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2214 dnia: Marzec 08, 2008, 12:40:09 pm »
Cytuj
no racja na c4 ciezko spamowac poty lol

No tak bo teon to jest C4...

Cytuj
Naucz sie czytac

Piszesz o small i o 1 vs 1 to trzeba bylo podzielic to na 1 vs 1.

Cytuj
tym samym udowodniles

Nie lapie o co ci chodzi.Ja pisze o m.crit ty o zwykle.Teraz w Maga moze nie zasadzisz za tyle(CoP+amulet na reduce) z tym ze ja mowie o IL bo na CT1 nie gralem a pvp lol archerow nie ogaldam.

Cytuj
BD moze sobie nosic luk i w niczym wam to nie przeszkadza tak? A tank juz nie moze bo musi miec 50k hp i biegac z low C grade bluntem bo tylko do tego sie nadaje ... BD moze robic dmg jakikolwiek zeby zmusic healera do tego zeby leczyl siebie a nie innych a SK juz nie moze ... -_-'ista jest ta wasza logika ...

Przypomniales mi to co mowil Virandile o Anchorze nekra i LS SK lol.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2215 dnia: Marzec 08, 2008, 12:47:02 pm »
Cytuj
p attack=critical dmg(a to sie liczy)
np tank z luku bije robe 200 dmg normal a np lucznik 300
oboje maja te same buffy co daje im np 5x wiecej dmg na krycie
tank = 1k dmg crit
lucznik=1,5k dmg crit
teraz zakladajac ze party sklada sei z 4 dd
4 tankow zrobi 4k dmg
4 lucznikow zrobi 6k dmg
 nalezy pamietac o lepszym crit rate range attack speed lucznikow
Tak tak tak, ale napisałeś unbuffed, a unbuffed crt dmg jest x2, a nie x5.

Ryltar nie brałeś udziału na offie w dużym PvP ze średnią levelów 77+, więc sorry, ale na temat mass pvp i udziału tam tanka to bym raczej się nie sprzeczał. A tam już CP poteczki podczas fullbuffa sobie wyrabiają jak trza.
nie chce mi sie cytowac tego -_-'enia za przeproszeniem ...

wszystko sprowadza sie do tego ze TANK NIE MUSI ZABIJAC I TUTAJ MOJE PYTANIE KTO WAM TO K**** naopowiadal? BD moze sobie nosic luk i w niczym wam to nie przeszkadza tak? A tank juz nie moze bo musi miec 50k hp i biegac z low C grade bluntem bo tylko do tego sie nadaje ... BD moze robic dmg jakikolwiek zeby zmusic healera do tego zeby leczyl siebie a nie innych a SK juz nie moze ... -_-'ista jest ta wasza logika ...
A to Ci podsumuję szybciutko. BD rzuci dance, rzuci debuffy i nie ma nic do roboty, bo tankowac, raczej nie potankuje aż tak niesamowicie. To bierze się łuk i pozdro. SK ma milion innych ważniejszych rzeczy do roboty, niż udawac PRa imo...
HATE ME MOAR!


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2216 dnia: Marzec 08, 2008, 12:53:02 pm »
ale SK tez nie ma 287349283492834 K many zeby ciagle debuffy wrzucac :>


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2217 dnia: Marzec 08, 2008, 01:03:50 pm »
Ma mp elixiry, ma rr w party i ma troche rozsądku i umiaru.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2218 dnia: Marzec 08, 2008, 01:05:00 pm »
Cytuj
Ryltar nie brałeś udziału na offie w dużym PvP ze średnią levelów 77+, więc sorry, ale na temat mass pvp i udziału tam tanka to bym raczej się nie sprzeczał. A tam już CP poteczki podczas fullbuffa sobie wyrabiają jak trza.

Walenie debuffow,hate i jak znajdzie sie wolny czas pouderzac?

Cytuj
A to Ci podsumuję szybciutko. BD rzuci dance, rzuci debuffy i nie ma nic do roboty, bo tankowac, raczej nie potankuje aż tak niesamowicie. To bierze się łuk i pozdro. SK ma milion innych ważniejszych rzeczy do roboty, niż udawac PRa imo...

SK ma to samo co BD z tym ze moze walic hate i do uzywania judgment(stinga to sie nie oplaca na mass za bardzo) miecza i to wszystko.

Cytuj
Ma mp elixiry, ma rr w party i ma troche rozsądku i umiaru.

Elixiry to sa raz na 5 minut.

Zreszta trzeba tylko korzystac z tego samego wzoru co DLM ^^
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2008, 01:29:14 pm wysłana przez Ryltar »


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2219 dnia: Marzec 08, 2008, 01:35:31 pm »
Cytuj
.mass pvp etc. biegamy sobie strzelamy z luku i powodujemy u przeciwnika salwy smiechu, uzywamy hate i myslimy wow omg on mnie bije!!!1(przez 1 sec po czyzm zmienia cel) a najczesciej stomi na trance/ds a gdy sie budzimy to 2038374 def m def 45% crit dmg reduction nic nam nie daje bo reszta naszego party jest martwa;>
Jezeli twoim zadniem tank ma tylk rzucac hate to gratuluje wiedzy gry, szczególnie jak teraz reuse jest duzo wolniejsze.

Ryltar 5 minut wystarczy na całą mane ...
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2008, 01:37:50 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2220 dnia: Marzec 08, 2008, 01:43:57 pm »
Ja nie rozumiem, mając clarity, mają rr w party(a to sie ma zawsze praktycznie, chyba, że to lol party) i elixiry, jak się nie jest idiotą, to się nie wywalisz z mp tak szybko.
Ryltar - za dużo areny, za mało mass pvp z tego, co tutaj wypisujesz, naprawdę.
HATE ME MOAR!


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2221 dnia: Marzec 08, 2008, 01:51:48 pm »
a czy recharger nie ma nic lepszego tylko rechargowanie tanka w pt? :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2222 dnia: Marzec 08, 2008, 03:16:13 pm »
Cytuj
Ryltar - za dużo areny, za mało mass pvp z tego, co tutaj wypisujesz, naprawdę.

Ostatni raz na arenie "bilem" sie z bula jak testowalismy dmg daggera w tanka i tyle.

Cytuj
Ryltar 5 minut wystarczy na całą mane ...

Moze teraz tak ale jak wejdzie debuff z hate to wtedy zacznie sie beka.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2223 dnia: Marzec 08, 2008, 04:00:48 pm »
1.cp spam>dmg tanka
2.full buff tank z lukiem ma mniejszy p attack niz unbuffed pr/he
3.tank z lukiem ma hmm 500 range? nukerzy maja 900 nawet nie oddasz 1 stzralu w czasie walki z magiem, a jak mowa o end game magu to padniesz po 3 nukach/zobaczysz 5 cyfrowa liczbe w dmg logu lol
lucznik 78 ma 1000 range
to tyle jesli mowa o smallscale pvp 1vs1 etc
4.mass pvp etc. biegamy sobie strzelamy z luku i powodujemy u przeciwnika salwy smiechu, uzywamy hate i myslimy wow omg on mnie bije!!!1(przez 1 sec po czyzm zmienia cel) a najczesciej stomi na trance/ds a gdy sie budzimy to 2038374 def m def 45% crit dmg reduction nic nam nie daje bo reszta naszego party jest martwa;>
5.
Cytuj
My gadamy o mass pvp  Kilka razy mi sie zdarzylo byc w pt archerow i z covem + dance krytyki wpadaja do 2k w robe.Zreszta bez boss jewlery i na buffach PP tez sie da walic z luku.
wiedza z c4? bo po 2k z luku w robe na full buff+epic to bija lucznicy a nie loltanki

ps
posty ryltara mozna ignorowac, w koncu to gosc ktory na offie wbil 40 lvl i zrobil /quit a cala swoje wiedze o l2(teoria) czerpie z tego co przeczyta na l2guru i pogra na jakis high rate privach(l2reloaded) lol

troche chatoyczny post .I.  :P

1)cp spam>dmg archera i jakos nikt sie do tego nie przypierdoli tak jak do loldmg "tanka".
2)no coz, pasywki robia swoje, nie wiem jaki geniusz pracuje w nc sofcie zeby dac ~+50% p atk ze skilli pasywnych (kiedy inny postacie maja +10% do +30%) akurat lukom. Akurat tak sie sklada, ze pasyki nie licza sie w przypadku buffowania (dodawane sa do finalnego p atku), wiec im bardziej buffuje sie obie postacie, tym roznica coraz bardziej maleje.
3)600. W przypadku nukerow nie jestem w stanie sie przyczepic bo mniejszy range/p atk przeszkadza a lepszy def gowno pomaga.
4)Tank osiaga ~70% p atku lucznika. HE bije krytykiem po 2500, tank po 1750. Do tego dochodzi hex w przypadku SK (range, PR musialby podejsc ze swojego uber 1000 range). Czy to jest loldmg? Wg ciebie tak, wg mnie nie. Poza tym tank zawsze ma mozliwosc bicia h2h co dodatkowo zwieksza jego mozliwosci ofensywne i defensywne.
5)Zalezy od chronicle. w c4/5 2k dmg jest norma bez valora i bez boss jewelli.

6)Dodatkowo doliczylbym mozliwosci tanka jesli chodzi o supportowanie klanu (latwiejszy do zdobycia cancel stick, debuffowanie, przydatnosc na oly, jakakolwiek mozliwosc ratowania dupy kilku osobom kiedy leci destro na pre frenzy itd), wg mnie tank nie jest taki usless jak tu niektorzy pisza. tank clan wywoluje u mnie salwe smiechu, ale jak na 10 archerow przypada 1 ogarniety tank to wszystko powinno grac i obecnosc tej jednej klasy moze bardzo pomoc.

P.S. Ja akurat bazuje na tym co sam nauczylem sie grajac prawie endgame SK na normalnym serwerze w normalnym klanie nastawionym na pvp.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2224 dnia: Marzec 08, 2008, 04:38:44 pm »
Najbardziej co we mnie wywoluje salwy smiechu to ze ciagle jedna strona pierdoli ze ++++++++++CON tankzz iz pra a inni +++++str tankzz iz pra lol...A i tak kazdy bedzie gral swoim n00bowskim tankiem jak bedzie chcial.