Witaj
Gość

Wątek: Witam. Począteki i kilka pytań.  (Przeczytany 2627 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Witam. Począteki i kilka pytań.
« dnia: Grudzień 18, 2009, 11:46:01 am »
I przyszedł u mnie czas na Lineage 2, ale najpierw potrzebuję od was paru odpowiedzi.

1. Jak dużo ludzi w to jeszcze gra ?
2. Opłaca mi się zaczynać grę na globalu ?
3. Ile muszę wydać kasy na wszystko (gra + dodatki + abonament)
4. możecie mi polecić jakiś serwer na którym najprzyjemniej się gra ? (znajdzie się zawsze ktoś do party albo na raid)
5. Znalazł by się ktoś tak miły, kto po zakupie przeze mnie Lineage'a oprowadził by mnie po grze i pokazał to i owo ? ;d


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Witam. Począteki i kilka pytań.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2009, 08:51:34 pm »
1. No jeszcze sporo ludzi gra.
2. Nie
3. Jak ściągasz to nic. Jak idziesz na globala to tylko abonament i na początek cd-key.
4. RuOff, L2rox, L2 Inheritance, L2ex, RPG - Club
5. Jak coś to możesz pytać tutaj, ale na forum znajdziesz wile porad na początek :).
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Witam. Począteki i kilka pytań.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2009, 10:40:36 pm »
I przyszedł u mnie czas na Lineage 2, ale najpierw potrzebuję od was paru odpowiedzi.

1. Jak dużo ludzi w to jeszcze gra ?
2. Opłaca mi się zaczynać grę na globalu ?
3. Ile muszę wydać kasy na wszystko (gra + dodatki + abonament)
4. możecie mi polecić jakiś serwer na którym najprzyjemniej się gra ? (znajdzie się zawsze ktoś do party albo na raid)
5. Znalazł by się ktoś tak miły, kto po zakupie przeze mnie Lineage'a oprowadził by mnie po grze i pokazał to i owo ? ;d

1. Zalezy na ktorym serwerze. Najwiecej gra w tej chwili na Teonie ale sa tam najwieksi farmerzy ze wszystkich innych serverow, ktorzy nie wylapali bana. Reszta jest almost dead.
2. Jezeli chcesz grac normalnie, nie bardzo. Jak lubisz puscic bota to mozesz zaczynac ale czy jest sens ?
3. Na poczatek 60zl za gre (np Empik) w tym masz cd-key + prepaid na miecha. Potem ~75-85 zl za 2 miechy gry
4. Z EUoffa imo tylko Teon, moze Luna gdzie jest najwiekszy Polski klan (deathadders). Na innych mozesz zaczac jak chcesz szybko sie wybotowac, ubrac i zrobic transfer na Teon gdzie mozesz sie pobawic w pvp.
5. Prawie wszystko jest na forum. Poza tym kto pyta nie bladzi, wiec zawsze mozna zapytac o co tutaj, jezeli ofc nie bylo tego wczesniej :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Witam. Począteki i kilka pytań.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2009, 11:13:19 pm »
I przyszedł u mnie czas na Lineage 2, ale najpierw potrzebuję od was paru odpowiedzi.

1. Jak dużo ludzi w to jeszcze gra ?
2. Opłaca mi się zaczynać grę na globalu ?
3. Ile muszę wydać kasy na wszystko (gra + dodatki + abonament)
4. możecie mi polecić jakiś serwer na którym najprzyjemniej się gra ? (znajdzie się zawsze ktoś do party albo na raid)
5. Znalazł by się ktoś tak miły, kto po zakupie przeze mnie Lineage'a oprowadził by mnie po grze i pokazał to i owo ? ;d

1. Zalezy na ktorym serwerze. Najwiecej gra w tej chwili na Teonie ale sa tam najwieksi farmerzy ze wszystkich innych serverow, ktorzy nie wylapali bana. Reszta jest almost dead.
2. Jezeli chcesz grac normalnie, nie bardzo. Jak lubisz puscic bota to mozesz zaczynac ale czy jest sens ?
3. Na poczatek 60zl za gre (np Empik) w tym masz cd-key + prepaid na miecha. Potem ~75-85 zl za 2 miechy gry
4. Z EUoffa imo tylko Teon, moze Luna gdzie jest najwiekszy Polski klan (deathadders). Na innych mozesz zaczac jak chcesz szybko sie wybotowac, ubrac i zrobic transfer na Teon gdzie mozesz sie pobawic w pvp.
5. Prawie wszystko jest na forum. Poza tym kto pyta nie bladzi, wiec zawsze mozna zapytac o co tutaj, jezeli ofc nie bylo tego wczesniej :)

Od nowa z botem, raczej ciężej natomiast jeśli ma się klan który ogarnia, to jak najbardziej wracając, puścić bota a potem pomoc klanu z s80 etc. :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2009, 01:03:23 am wysłana przez Elenestir »




  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Witam. Począteki i kilka pytań.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 26, 2009, 06:48:54 pm »
Choć sam dopiero gram od 2 tygodni to mógł bym ci to i owo pokazać.


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

  • Wprowadzający forum w życie
Odp: Witam. Począteki i kilka pytań.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2010, 10:21:25 pm »
Wbijaj na l2extreme, nie wydawaj kasy, tylko sciągnij L2:Gracia Epilouge, wbijaj a ja ci wytłumaczę podstawy :P
Na serwie około 2k ludzi więc party na pewno znajdziesz.


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Witam. Począteki i kilka pytań.
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 22, 2010, 10:37:25 pm »
imho l2extreme to dobry wybór na początek z grą. tam 1/2 serwera to newbie mimo ze mają s80, więc przynajmniej nie będziesz odstawał od reszty


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Witam. Począteki i kilka pytań.
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2010, 10:56:20 pm »
imho l2extreme to dobry wybór na początek z grą. tam 1/2 serwera to newbie mimo ze mają s80, więc przynajmniej nie będziesz odstawał od reszty

Dokladnie :D

Ale tez nie wiem czy jest sens zaczynania na l2j, na ktorym duzo rzeczy nie dziala tak jak powinno. I nowy grac pozniej mysli, ze dany skill powinien dzialac tak, a nie inaczej


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Witam. Począteki i kilka pytań.
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2010, 11:11:50 pm »
lepiej tak niz zeby zaczynał na retailu gdzie spoty poniżej 70 są w ogóle nie odwiedzane przez graczy, tylko przez boty-spoile....


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Witam. Począteki i kilka pytań.
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 23, 2010, 02:26:35 pm »
lepiej tak niz zeby zaczynał na retailu gdzie spoty poniżej 70 są w ogóle nie odwiedzane przez graczy, tylko przez boty-spoile....
... bo przecież WSZYSCY gracze retaila mają mainy/all suby/all alty dociągnięte do 85...
lol, jak widzę odezwał się aktywny gracz retaila :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Witam. Począteki i kilka pytań.
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 23, 2010, 02:27:44 pm »
lol no w sumie rację masz... nie gram tam, no ale na teonie np. tak jest zapewne:P


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

  • Wprowadzający forum w życie
Odp: Witam. Począteki i kilka pytań.
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2010, 06:19:28 pm »
Się znacie oby dwaj ^^
Cóż, byłbym skłonny uwierzyć, że około 10% serwera posiada S80, ale nie połowa! Człowieku!!!!1
Połowa to 1/2 całego serwera!!!! Ty sobie nie wyobrażasz nawet zua jakie przyszło by na cały świat gdyby było tak jak mówisz!!!
S80 to potęga... To czysta potęga! Trudno ją zdobyć bo trzeba łazić z klanem na keye do dynasty!!!! Sobie nawet nie wyobrażasz.
Bez jajców, skoro zownił cię jakiś pro masta hero w s80 to nie płacz, a też zostań hero w s osiemdziesiątkach i też go zownij.
I jak chcesz podbić zamek w s80 to też ci nie ułatwia sprawy. Trzeba najpierw wycastrować tam w sali taki monument i wtedy będziesz miał zamek. No. A jak inne 49% serwera wtedy by ci przyszło w s80 to by cie zownili i tak.
No. Więc nie ma tak dużo takich chłopczyków więc się zastanów.

//Soulern: Yay, man, jeden wykrzyknik na zdanie zupełnie wystarczy.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 07:07:03 pm wysłana przez Soulern »


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Witam. Począteki i kilka pytań.
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 21, 2010, 04:28:06 pm »
L2 jest dla ludzi wytrwałych i cierpliwych bez tego to czysta paranoia :) wiec na start rada moja taka jesli nie masz cierpliwosci nie zaczynaj a jak jest to reszta w praniu wyjdzie i nie wazne czy grasz dzień czy rok po prostu powoli do celu :)


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Witam. Począteki i kilka pytań.
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 21, 2010, 04:35:38 pm »
ja tez dopiero zaczynam gre i zobacze czy mi sie spodoba lineage 2 mam juz kupione i teraz tylko czekam na wolną chwile( tzn. dłuższą chwile) aby zainstalowac gre, pobrac aktualizacje i zacząć grać  :afro:
Gram na Offie i raczej nie będę grał na privach ;)