Witaj
Gość

Wątek: Craft - Sposoby  (Przeczytany 4725 razy)

  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Craft - Sposoby
« dnia: Lipiec 27, 2010, 11:31:47 am »
Jako iz gramy juz troszke w l2 napewno spotkalismy sie z sytuacja krafcenia ..... sety bronie na wszystko mamy 60% szansy

i Teraz moje pytanie , czy moze macie jakiś swój sposób na craft? Jakieś Kłanianie sie kraftowi recowanie , zamykanie i otwieranie PC. Czy poprostu podchodzicie  i klikacie ?

 Piszcie Prosze xF
Kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstym padaniem.
Gariopontus


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Craft - Sposoby
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2010, 11:35:42 am »
Byly juz setki takich tematow, proponuje uzyc opcje szukaj, bo nie chce mi sie poraz kolejny odpowiadac na takie tematy...



  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Craft - Sposoby
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 27, 2010, 12:23:06 pm »
Podchodzimy i klikamy, ale zawsze mozesz zrobic 10 okrazen wokol Giran na /walk, potem 3 x relog i dac po 5 reco craftowi z 3 roznych postaci, moze podziala :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2010, 12:40:54 pm wysłana przez Ryane »


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 1

  • Dwarf Power
Odp: Craft - Sposoby
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 27, 2010, 12:37:37 pm »
Podchodzę i klikam, po prostu.
Pzdr, Widel



  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Craft - Sposoby
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 27, 2010, 12:44:40 pm »
Wyłączam kompa, staję na głowie, dotykam nosa opuszkiem małego palca u stopy, w międzyczasie recytuję Księgę Rodzaju, przygrywając sobie "Baby" Justina Biebera na flecie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2010, 12:50:07 pm wysłana przez kamalgi »


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Craft - Sposoby
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 28, 2010, 02:18:49 pm »
Wyłączam kompa, staję na głowie, dotykam nosa opuszkiem małego palca u stopy, w międzyczasie recytuję Księgę Rodzaju, przygrywając sobie "Baby" Justina Biebera na flecie.

to działa naprawdę  :)


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Craft - Sposoby
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2010, 04:14:51 pm »
ja zamykam oczy i klikam, pozniej paczka papierosów idzie :)


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: Craft - Sposoby
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2010, 03:15:54 pm »
podchodze bez napinki, na totalnym lajcie i klikam. wiesz, jak się denerwujesz to negatywna karma i te sprawy, im wiecej myslisz o porazce tym szybciej ją na siebie ściągniesz. xd

jeszcze nigdy w życiu zadnego itema nie sfailowałem


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Craft - Sposoby
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 05, 2010, 06:03:25 pm »
jeszcze nigdy w życiu zadnego itema nie sfailowałem

to chyba mało krafciłeś:P


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 2

Odp: Craft - Sposoby
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2010, 09:07:06 pm »
Ja zawsze czekam na powiew wiatru tropikalnego spowodowanego machnięciem skrzydła Ornithoptera meridionalis (motyl tropikalny), wtedy otwieram PC, podchodze do okna, otwieram słoik z ogórków, dotykam największego palcem lewej nogi, naciskam recke, daje reca craftowi, drapie się pod lewym uchem palcem z ogórka i klikam. O dziwo w 60% wychodzi :)


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 3

Odp: Craft - Sposoby
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2010, 10:01:24 pm »
Jak się boisz klikać to możesz ustawić delay w klikaczu jakimś na 1 min, wyjść z pokoju i wrócić chwilkę potem.
Ja generalnie zawsze klikam bez namysłu, że istnieje możliwość zwiększenia rate crafta, dopiero później przychodzą przemyślenia: "Aj mogłem nie klikać 10 pod rząd " (zazwyczaj wtedy gdy skuteczność mojego krafta jest niższa niż 60%).
Najlepiej podejść do tego, że to tylko głupia pixela która i tak kiedyś zostanie zniszczona, no chyba, że grasz na OFFIe, ale zakładając że w 2012 będzie koniec świata to i one muszą paść.
Tak więc nie ma się co przejmować, klikać na luzie, bez żadnych ceregieli.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Craft - Sposoby
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 06, 2010, 12:49:14 pm »
Jak się boisz klikać to możesz ustawić delay w klikaczu jakimś na 1 min, wyjść z pokoju i wrócić chwilkę potem.
Ja generalnie zawsze klikam bez namysłu, że istnieje możliwość zwiększenia rate crafta, dopiero później przychodzą przemyślenia: "Aj mogłem nie klikać 10 pod rząd " (zazwyczaj wtedy gdy skuteczność mojego krafta jest niższa niż 60%).
Najlepiej podejść do tego, że to tylko głupia pixela która i tak kiedyś zostanie zniszczona, no chyba, że grasz na OFFIe, ale zakładając że w 2012 będzie koniec świata to i one muszą paść.
Tak więc nie ma się co przejmować, klikać na luzie, bez żadnych ceregieli.

nie wyskakuj mi z 2012 dobrze radzę...

pamiętam gdy nolifowałem na vos dropiąc recki tallum gauntles i czasem klikałem po 6 na raz zazwyczaj wchodziło 70-80% ale raz na 5 tylko jedna więc raczej nie radzę craft,craft,craft,craft  :D potem się złościsz tylko nie potrzebnie  :)


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 3

Odp: Craft - Sposoby
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 06, 2010, 03:33:17 pm »
Jak się boisz klikać to możesz ustawić delay w klikaczu jakimś na 1 min, wyjść z pokoju i wrócić chwilkę potem.
Ja generalnie zawsze klikam bez namysłu, że istnieje możliwość zwiększenia rate crafta, dopiero później przychodzą przemyślenia: "Aj mogłem nie klikać 10 pod rząd " (zazwyczaj wtedy gdy skuteczność mojego krafta jest niższa niż 60%).
Najlepiej podejść do tego, że to tylko głupia pixela która i tak kiedyś zostanie zniszczona, no chyba, że grasz na OFFIe, ale zakładając że w 2012 będzie koniec świata to i one muszą paść.
Tak więc nie ma się co przejmować, klikać na luzie, bez żadnych ceregieli.

nie wyskakuj mi z 2012 dobrze radzę...

Nie zrozumiałeś mojego żartu. Ja nie należę do grona osób które w to wierzą.  :shock: