Witaj
Gość

Wątek: [How To...] Propozycja nowego poddziału.  (Przeczytany 1399 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
[How To...] Propozycja nowego poddziału.
« dnia: Wrzesień 11, 2010, 08:33:09 pm »
Jak w temacie - dużo ludzi ma problem ze "dokończeniem" filmiku. Zazwyczaj wiąrzę się to z brakiem umiejętnośći rendeningu, czy też braku odpowiednich programów.

Uważam, że na forum przydałby się nowy poddział w którym znajdowały by się linki z odpowiednimi programami. Mod który by chciał poprowadzić ten dział mógłby zrobić konkurs na napisanie po POLSKU jak dobrze zrendenować[?] filmik. Użytkownicy by mogli zapytać tych bardziej doświadczonych jak zrobić dany efekt itp....

Ile można czytać w kółko te same pytania w dziale help typu "CRITICAL ERROR CO ZROBIĆ?!?!?!?!" lub nie kończące się pytania która klasa lepsza, jakie certy etc.

Nie wiem, jakby przeszło z chęcią bym sam poszukał wiele przydatnych linków i w miare możliwości przetłumaczył.

Jeżeli pomysł zostanie zaakceptowany - to od czego zależy, by wszedł w życie?

Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: [How To...] Propozycja nowego poddziału.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:39:20 pm »
O..  fajne..

można od razu zrobić tutorial o kolorkach etc

ale to do help bardziej :P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


Odp: [How To...] Propozycja nowego poddziału.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:41:06 pm »
nie wiem czy byloby tego AZ tyle zeby robic nowy poddzial; jezeli chodzi o same szczegoly odnosnie ustawien renderowania to mozna to sprowadzic do 1-2 postow napisanych na innych forach do ktorych gdzies tutaj sa linki, a w razie czego zawsze ktos usluzny je poda; a problem z "wyskoczyl mi error w vegasie!@^!(&@^( wtf?" moze byc rozwiazywany na biezaco w nowych tematach


podsumowujac, ja sam nie widze sensu tworzenia nowego poddzialu, ktory bylby martwy szybciej niz ewentualny poddzial asteriosa(zaiste, nadswietlna predkosc!), jezeli uwazacie inaczej, przekonajcie mnie


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [How To...] Propozycja nowego poddziału.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:29:13 pm »
Obawiam się, że masz racje - co jednak nie znaczy, że takie informacje się nie przydadzą... Tylko musiało to by być na jakieś zasadzie, bo od samej prośby użytkownika mało kto pomoże - co najwyżej dadzą linki.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted