Witaj
Gość

Wątek: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude  (Przeczytany 10225 razy)

  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 05, 2011, 11:16:30 am »
ale przepraszam a co ma p def do tego ?poza tym od bodajze graci bluff zapisany jest jako stun ,a str warunkuje succ rate stunow stad wlasnie +str


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 05, 2011, 11:42:15 am »
zerk odejmuje p.def oraz evasion, a nie warto dodawać do str dla samego bluffa który i tak wchodzi bardzo rzadko ja z 3/3 stun jewelami raz na tydzień kogoś zestunowałem tym
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 05, 2011, 02:00:55 pm »
Conami na jego l2j pewnie jest inaczej także niema o czym z nim dyskutować 

btw. nick mam zbudowany sposób w taki jaki chcę różnica jest taka że jesteś nonfactorem na l2j z pewnie max 300 online i zawsze będziesz a teraz dalej płacz o mój nick , i zainwestuj w pp z cc o ile na twoim l2j działa...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 02:05:23 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 05, 2011, 02:21:32 pm »
ale HAJT SKILL NO WAY cp spammer wygrał internet srsly xDDDDDDDDDDD


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 05, 2011, 02:22:20 pm »
Tym bardziej na AW build musi być ten jeden raz w +con, bo udźwig, oraz hp/cp nie powala i często stun w wchodzi. :D

Co do porad, na razie nie narzekam na moją konfigurację klawiszy. W następnym filmiku będzie więcej 'większych' akcji, ale na takie też potrzeba czasu.

ale HAJT SKILL NO WAY cp spammer wygrał internet srsly xDDDDDDDDDDD
Po polskiemu pls.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 05, 2011, 02:27:54 pm »
na Polanded jezyk znaczy ze byle gówno umie z cp spammerem tyrać na jakimś HR i wygrywać 95% walk


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 05, 2011, 03:11:06 pm »
Aha, a mówi to tard który jest nikim i 'ownił' certusa, selfownuj dalej.

No i trzeba być -_-'ście słabym, by od wejścia c5 gdzie to miało miejsce X lat temu płakać o spam cp.. retard. ;s

Anyway..
-_-' my tutaj oceniamy skill czy umiejetnosc spamowania cp/elixirow
od c4-c5 wszystkie placzki-poalczki wspominaja o tej drobnostce

« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 03:22:09 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 05, 2011, 03:21:31 pm »
Lineage ma ta cudowna wlasciwosc ,ze kazdy gra jak CHCE ! :) dziekuje za uwage
draco set as+cd
kilkanascie takich samych skilli
KAZDY GRA JAK CHCE
kazdy obiega w ktora strone chce
kazdy wali deadly>bs>lethal lub w druga strone

srsly elastyczna gra






































/dota
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 05, 2011, 03:39:09 pm »
Aha, a mówi to tard który jest nikim i 'ownił' certusa, selfownuj dalej.

No i trzeba być -_-'ście słabym, by od wejścia c5 gdzie to miało miejsce X lat temu płakać o spam cp.. retard. ;s

Anyway..
-_-' my tutaj oceniamy skill czy umiejetnosc spamowania cp/elixirow
od c4-c5 wszystkie placzki-poalczki wspominaja o tej drobnostce

I tu mam przewage nad 16 letnimi szczeniakami z forum którzy są named na l2j xddd a sorka nie znam cie HAHAHA;d niestety takie syfy nie potrafią czytać uważnie :)
nigdzie nie owniłem certusa chociaż sam hipokryto tam grałeś ze swoją pro ekipa i nawet dobre słowko powiedziałeś o tym serverze QQ?

po 2 nie płacze tylko wyrażam swoje zdanie ze jeśli gracz X bije gracza B mając powiedzmy tego "cp spammera" a drugi gracz tego "programu" nie ma to nie trzeba być kur... zjebem żeby wiedzieć ze gracz X ma 95% na wygranie tej walki pod warunkiem ze mają takie samo EQ wiec moim zdaniem ten filmik nie pokazuje dosłownie żadnego skilla kminisz? jeśli w ogóle mial na celu pokazać ten skill...

i ty tam dalej powtarzaj mamie ze jesteś kimś w grze komputerowej,A nie sorka ty grasz na l2j i jedyny twój server z dobrymi plikami to RPG/Firepoint? a no tak firepoint to czasy dinozaurów


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 05, 2011, 03:46:12 pm »
nie kumam tego myslalem ,ze z zalozenia liczy sie obiektywizm i ewentualna porada w tego typu tematach ,ale widze i utwierdzam sie w przekonaniu ,ze kurwa poprostu nie warto sie tu wypowiadac i tyle , bo liczy sie tylko szyderstwo , flame i Bog wie jeszcze co ... i kazdy tu jest w chuj przeogar tylko ,ze naprawde chcialbym zobaczyc ten pro owning w praktyce np z takim noobem jak ja.


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 05, 2011, 03:56:32 pm »
/ldhl room zapraszam

piszac crap typu "w l2 kazdy gra jak chce" sam pokazujesz swoj strogn "pro owning'
w l2 end game i isposob gry wyglada zawsze tak samo, ponadto czuje ze twoje micro w e-sporcie jest na poziomie buli i jego kulkowej myszki
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 03:59:27 pm wysłana przez Kelly^_^ »
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 05, 2011, 04:08:42 pm »
I tu mam przewage nad 16 letnimi szczeniakami z forum którzy są named na l2j xddd a sorka nie znam cie HAHAHA;d niestety takie syfy nie potrafią czytać uważnie :)
nigdzie nie owniłem certusa chociaż sam hipokryto tam grałeś ze swoją pro ekipa i nawet dobre słowko powiedziałeś o tym serverze QQ?

Lol, selfownuj dalej...



po 2 nie płacze tylko wyrażam swoje zdanie ze jeśli gracz X bije gracza B mając powiedzmy tego "cp spammera" a drugi gracz tego "programu" nie ma to nie trzeba być kur... -_-' żeby wiedzieć ze gracz X ma 95% na wygranie tej walki pod warunkiem ze mają takie samo EQ wiec moim zdaniem ten filmik nie pokazuje dosłownie żadnego skilla kminisz? jeśli w ogóle mial na celu pokazać ten skill...

i ty tam dalej powtarzaj mamie ze jesteś kimś w grze komputerowej,A nie sorka ty grasz na l2j i jedyny twój server z dobrymi plikami to RPG/Firepoint? a no tak firepoint to czasy dinozaurów
Aha, teraz pokaż mi gdzie mam 1v1 z b gradami, bo kurwa z zdania na zdanie jesteś jeszcze większym kretynem.. ;o

Ostatnie zdanie to już w ogóle gieef... ponawiam, sprawdź swoje posty i swoje serwery lulz.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 05, 2011, 04:27:42 pm »
I tu mam przewage nad 16 letnimi szczeniakami z forum którzy są named na l2j xddd a sorka nie znam cie HAHAHA;d niestety takie syfy nie potrafią czytać uważnie :)
nigdzie nie owniłem certusa chociaż sam hipokryto tam grałeś ze swoją pro ekipa i nawet dobre słowko powiedziałeś o tym serverze QQ?

Lol, selfownuj dalej...



po 2 nie płacze tylko wyrażam swoje zdanie ze jeśli gracz X bije gracza B mając powiedzmy tego "cp spammera" a drugi gracz tego "programu" nie ma to nie trzeba być kur... -_-' żeby wiedzieć ze gracz X ma 95% na wygranie tej walki pod warunkiem ze mają takie samo EQ wiec moim zdaniem ten filmik nie pokazuje dosłownie żadnego skilla kminisz? jeśli w ogóle mial na celu pokazać ten skill...

i ty tam dalej powtarzaj mamie ze jesteś kimś w grze komputerowej,A nie sorka ty grasz na l2j i jedyny twój server z dobrymi plikami to RPG/Firepoint? a no tak firepoint to czasy dinozaurów
Aha, teraz pokaż mi gdzie mam 1v1 z b gradami, bo -_-' z zdania na zdanie jesteś jeszcze większym kretynem.. ;o

Ostatnie zdanie to już w ogóle gieef... ponawiam, sprawdź swoje posty i swoje serwery lulz.
dosłownie mnie zabiłeś teraz swoja głupotą serio xd teraz mi pokaż gdzie to napisałem ze bijesz sie z B błagam

i naucz sie nowych zdań bo [retard/nikt/tard/zero/selofowned] bo troche sucho...dzieciuchu hehehe
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 04:29:25 pm wysłana przez driki »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 05, 2011, 04:38:04 pm »
Sry, ale nie będę w każdym zdaniu inaczej nazywał retarda.. ;o A z twoim porównaniem, że gracz X bije Gracza B to masz rację, odebrałem to tak, że ja biję b gradowców.. Num ale sry, wybacz że ruskie nie mają rąk czy też muzguf by grając tutaj o wiele dłużej niż ja, używać cp pot. Ale ok, nie można frapsować na firepoint bo ludzie nie umieją używać firepoint.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 04:39:38 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 05, 2011, 05:56:36 pm »
nie kumam tego myslalem ,ze z zalozenia liczy sie obiektywizm i ewentualna porada w tego typu tematach ,ale widze i utwierdzam sie w przekonaniu ,ze -_-' poprostu nie warto sie tu wypowiadac i tyle , bo liczy sie tylko szyderstwo , flame i Bog wie jeszcze co ... i kazdy tu jest w -_-' przeogar tylko ,ze naprawde chcialbym zobaczyc ten pro owning w praktyce np z takim noobem jak ja.

+1 nigga !! Ogólnie na tym forum są sami uber pr0 kox ownerzy, którzy więcej wiedzą z frapsów oraz z tego bo w du*e dostali od daggera, niż z własnego doświadczenia.
Co do facestabów - a kto ich nie wali?! To normalne, że klikniesz na Backstaba a enemy się odwróci i dostanie fejsa, ale pr0 ownerzy z miejsca napiszą, że daggera nie ogarniasz... -.-

CP sniffer, spamer, clicker itp itd. Nie używacie go? Wasza sprawa. Jeden woli macro, drugi ma na plecach 546536 bishów a trzeci woli ciskać enemy niż wynajmować murzyna, który mu będzie potki odpalał. Interlude ma to do siebie, że delay cp potka średnio wynosi 250ms, czyli 4 na sekundę co niekiedy czyni nas immortal. Nie ważne jak, ważne że się owni a inni płaczą, że nie pokozaczą.

Rickert nie jest bogiem daggerów, true, ale gra lepiej niż wcześniej a postępy się liczą.



Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 05, 2011, 06:20:19 pm »
ale przepraszam a co ma p def do tego ?poza tym od bodajze graci bluff zapisany jest jako stun ,a str warunkuje succ rate stunow stad wlasnie +str
"bodajze", ba! nawet na pewno w l2 nigdy czegos takiego nie bylo


btw, bluff od zawsze(c4) byl stunem


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 05, 2011, 06:48:54 pm »
nie kumam tego myslalem ,ze z zalozenia liczy sie obiektywizm i ewentualna porada w tego typu tematach ,ale widze i utwierdzam sie w przekonaniu ,ze -_-' poprostu nie warto sie tu wypowiadac i tyle , bo liczy sie tylko szyderstwo , flame i Bog wie jeszcze co ... i kazdy tu jest w -_-' przeogar tylko ,ze naprawde chcialbym zobaczyc ten pro owning w praktyce np z takim noobem jak ja.

+1 nigga !! Ogólnie na tym forum są sami uber pr0 kox ownerzy, którzy więcej wiedzą z frapsów oraz z tego bo w du*e dostali od daggera, niż z własnego doświadczenia.
Co do facestabów - a kto ich nie wali?! To normalne, że klikniesz na Backstaba a enemy się odwróci i dostanie fejsa, ale pr0 ownerzy z miejsca napiszą, że daggera nie ogarniasz... -.-

CP sniffer, spamer, clicker itp itd. Nie używacie go? Wasza sprawa. Jeden woli macro, drugi ma na plecach 546536 bishów a trzeci woli ciskać enemy niż wynajmować murzyna, który mu będzie potki odpalał. Interlude ma to do siebie, że delay cp potka średnio wynosi 250ms, czyli 4 na sekundę co niekiedy czyni nas immortal. Nie ważne jak, ważne że się owni a inni płaczą, że nie pokozaczą.

Rickert nie jest bogiem daggerów, true, ale gra lepiej niż wcześniej a postępy się liczą.

+1 i dziekuje za poparcie !


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 05, 2011, 06:53:17 pm »
nie kumam tego myslalem ,ze z zalozenia liczy sie obiektywizm i ewentualna porada w tego typu tematach ,ale widze i utwierdzam sie w przekonaniu ,ze -_-' poprostu nie warto sie tu wypowiadac i tyle , bo liczy sie tylko szyderstwo , flame i Bog wie jeszcze co ... i kazdy tu jest w -_-' przeogar tylko ,ze naprawde chcialbym zobaczyc ten pro owning w praktyce np z takim noobem jak ja.

+1 nigga !! Ogólnie na tym forum są sami uber pr0 kox ownerzy, którzy więcej wiedzą z frapsów oraz z tego bo w du*e dostali od daggera, niż z własnego doświadczenia.
Co do facestabów - a kto ich nie wali?! To normalne, że klikniesz na Backstaba a enemy się odwróci i dostanie fejsa, ale pr0 ownerzy z miejsca napiszą, że daggera nie ogarniasz... -.-

CP sniffer, spamer, clicker itp itd. Nie używacie go? Wasza sprawa. Jeden woli macro, drugi ma na plecach 546536 bishów a trzeci woli ciskać enemy niż wynajmować murzyna, który mu będzie potki odpalał. Interlude ma to do siebie, że delay cp potka średnio wynosi 250ms, czyli 4 na sekundę co niekiedy czyni nas immortal. Nie ważne jak, ważne że się owni a inni płaczą, że nie pokozaczą.

Rickert nie jest bogiem daggerów, true, ale gra lepiej niż wcześniej a postępy się liczą.
czy ktoś coś pisał takiego w tym topicu :>? to, że ktoś chce pomóc/doradzić to jeszcze się spinacie
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 05, 2011, 07:00:16 pm »
ow wypowiedzi nie byly skierowane w Rickieta , przeanalizuj temat a wylapiesz to szybciutko ,poza tym ja juz skonczylem sie wypowiadac


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 05, 2011, 07:21:28 pm »
Kazu ale jak mi koleś wyskakuje, że używam cp pot i imba argument z serverami, który za uja nie wiem co miał na celu.. to mi aż się chce facepalma zrobić. ;f
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 05, 2011, 08:56:31 pm »
Co do facestabów - a kto ich nie wali?!
Marr, incisorr, Bułgar
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 05, 2011, 09:02:08 pm »
Nie raz jak go na mass pvp bd/sws agrowali walnął facestaba. :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 05, 2011, 09:49:59 pm »
Co do facestabów - a kto ich nie wali?!
Marr, incisorr, Bułgar

Oglądam właśnie filmik Marr_5 i 02:11 mamy pierwszego facestaba ;) I zrobił to z prostego przyzwyczajenia: Bluff->Backstab.
Tak właśnie gra praktycznie każdy dagger, jednak nie widzi swoich błędów a to źle, bo wytykając je innym niczego nie osiągnie, może jedynie zwykły flame.


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 05, 2011, 09:59:31 pm »
/confirmed
ale to byly czasy 'ran kluty" ja mowie o Marze z celesa
w ramach kompromisu marr na desce ladnei ciska
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • Wiadomości: 153

  • Pochwał: 0

  • Forgotten Legend
Odp: Rickert // Elles - FirePoint - X50 Interlude
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 05, 2011, 10:32:30 pm »
/confirmed
ale to byly czasy 'ran kluty" ja mowie o Marze z celesa
w ramach kompromisu marr na desce ladnei ciska


Tak, z Celesa. Marr_5 to nazwa filmiku gdzie gra na daggerze. Na desce go nie widziałem, ale to tylko kwestia czasu.
Mam nadzieje, że niebawem znajde jakiegoś ciekawego low IL a wtedy sam pokaże skilla, bo 'urlop' mnie nudzi :)