Witaj
Gość

Wątek: DGG - TH (Ex/Cerberus)  (Przeczytany 20970 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
DGG - TH (Ex/Cerberus)
« dnia: Styczeń 23, 2011, 11:58:47 am »
Chciałbym opisać pewnego TH który ma doświadczenie w swojej profce, nie wiem czy jest tak dobry jak Gustav ale jednak zasługuję na małą pamięć.

Otóż DGG to stary gracz. TH gra od prawie 4 lat, jego doświadczenie z l2 zaczęło się od C4. Był kilka razy Hero na serwerze l2ex, za czasów gdy grało tam 3-4k osób. Osiągnął bardzo dużo i większość osób, które tam grały zapewne go pamięta. Jako iż drażnił swoim pvp. Po 2 latach zmienił serwer i przeszedł na Cerberusa, ale niestety nie osiągnął tam nic wielkiego. Nagrał 1 Fraps i to wszystko. Następnie poszedł z klanem BMF na serwer rpg-club, niestety nie ma żadnego nowego Frapsa stamtąd

Początki Ex-a:
http://www.youtube.com/watch?v=zJs3sX_s-wE&feature=related

Sound Track:
Machinae Supremacy - Edge and Pearl

Tutaj już koniec:

http://www.youtube.com/user/MrSoulB#p/u/1/Ii60Z6A6mEw

Sound Track:
Podam później muszę do kumpla napisać ;x

Początku L2Cerberus(x7)
http://www.youtube.com/watch?v=qcDzFV44qCg&feature=fvw

Sound Track:
Rise Against - Behind Closed Doors
Fort Minor - The Hard Way


Za czasów exa były 4 filmiki, niestety 2 z nich zostały zablokowany :/.

//Dodane, może nie są to strasznie powalające frapsy, ale mniej więcej o takie tematy chodzi. No może trochę mniej spamu. Dostajesz plus na zachętę.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 03:04:49 pm wysłana przez Apocalyptik »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2011, 12:55:31 pm »
Chciałbym opisać pewnego TH który ma doświadczenie w swojej profce, nie wiem czy jest tak dobry jak Gustav ale jednak zasługuję na małą pamięć.

gdzie fiatowi 125p do mercedesa? :)
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:10:57 pm »
Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje. Byłem z nim w jednym klanie, znam jego "ucznia" i wiem co potrafi.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:12:21 pm »
Chciałbym opisać pewnego TH który ma doświadczenie w swojej profce, nie wiem czy jest tak dobry jak Gustav ale jednak zasługuję na małą pamięć.

Otóż DGG to stary gracz. TH gra od prawie 4 lat, jego doświadczenie z l2 zaczęło się od C4. Był kilka razy Hero na serwerze l2ex, za czasów gdy grało tam 3-4k osób. Osiągnął bardzo dużo i większość osób, które tam grały zapewne go pamięta. Jako iż drażnił swoim pvp. Po 2 latach zmienił serwer i przeszedł na Cerberusa, ale niestety nie osiągnął tam nic wielkiego. Nagrał 1 Fraps i to wszystko. Następnie poszedł z klanem BMF na serwer rpg-club, niestety nie ma żadnego nowego Frapsa stamtąd

wtf topik o0

"zasługuje na pamięć" ?
znam jego "ucznia" ?

tak jak ktoś wyżej napisał. Gdzie fiatowi 125p do mercedesa.

Już Rickert lepiej daggera ogarnia niż ten koleś, a nie jestem fanem ran kłutych ^^
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 01:17:46 pm wysłana przez pardi »
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:20:27 pm »
Chciałbym opisać pewnego TH który ma doświadczenie w swojej profce, nie wiem czy jest tak dobry jak Gustav ale jednak zasługuję na małą pamięć.

Otóż DGG to stary gracz. TH gra od prawie 4 lat, jego doświadczenie z l2 zaczęło się od C4. Był kilka razy Hero na serwerze l2ex, za czasów gdy grało tam 3-4k osób. Osiągnął bardzo dużo i większość osób, które tam grały zapewne go pamięta. Jako iż drażnił swoim pvp. Po 2 latach zmienił serwer i przeszedł na Cerberusa, ale niestety nie osiągnął tam nic wielkiego. Nagrał 1 Fraps i to wszystko. Następnie poszedł z klanem BMF na serwer rpg-club, niestety nie ma żadnego nowego Frapsa stamtąd

wtf topik o0

"zasługuje na pamięć" ?
znam jego "ucznia" ?

tak jak ktoś wyżej napisał. Gdzie fiatowi 125p do mercedesa.

Już Rickert lepiej daggera ogarnia niż ten koleś, a nie jestem fanem ran kłutych ^^

Zanim coś napiszesz, znasz go wgl? Biłeś się z nim? Grałeś z nim? Pewno nie... więc szkoda mi gadać na takich....

A na pamięć chodziło mi iż komuś się może przydać. Uczeń - Maveriick, też grał na exie/cerberusie gram z nim od ponad roku. Też bardzo dobrze ogarnia TH.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 01:23:08 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:22:16 pm »
Chciałbym opisać pewnego TH który ma doświadczenie w swojej profce, nie wiem czy jest tak dobry jak Gustav ale jednak zasługuję na małą pamięć.

Otóż DGG to stary gracz. TH gra od prawie 4 lat, jego doświadczenie z l2 zaczęło się od C4. Był kilka razy Hero na serwerze l2ex, za czasów gdy grało tam 3-4k osób. Osiągnął bardzo dużo i większość osób, które tam grały zapewne go pamięta. Jako iż drażnił swoim pvp. Po 2 latach zmienił serwer i przeszedł na Cerberusa, ale niestety nie osiągnął tam nic wielkiego. Nagrał 1 Fraps i to wszystko. Następnie poszedł z klanem BMF na serwer rpg-club, niestety nie ma żadnego nowego Frapsa stamtąd

wtf topik o0

"zasługuje na pamięć" ?
znam jego "ucznia" ?

tak jak ktoś wyżej napisał. Gdzie fiatowi 125p do mercedesa.

Już Rickert lepiej daggera ogarnia niż ten koleś, a nie jestem fanem ran kłutych ^^

Zanim coś napiszesz, znasz go wgl? Biłeś się z nim? Grałeś z nim? Pewno nie... więc szkoda mi gadać na takich....

a co to jest forum społecznościowe ? nie muszę go znać nawet nie muszę wiedzieć gdzie grał z kim grał. Widzę jego pvp i mogę powiedzieć ze jest słabe. Nawet bardzo słabe.
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:28:06 pm »
Obejrzalem kawałek tego filmiku z x7,i obiektywnie stwierdzam,że enemy które bił można zaspamować CP potkami,bo to jaki "dmg" zadawali nie można zadać dmg-przynajmniej do momentu kiedy wyłączyłem filmik.
Ogółem to troszkę dziwny temat.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 01:30:13 pm wysłana przez LentroN »


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:30:14 pm »
No pamiętam gościa z czasów kiedy na l2ex dagger był lekko mówiąc skopany . Walczyłem z nim jakąś minutę :P W końcu padłem bo miałem słabszy sprzęt (ja miałem A grade a dgg s80) Mimo to trzeba przyznać , że gość miał skill


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:33:08 pm »
Obejrzalem kawałek tego filmiku z x7,i obiektywnie stwierdzam,że enemy które bił można zaspamować CP potkami,bo to jaki "dmg" zadawali nie można zadać dmg-przynajmniej do momentu kiedy wyłączyłem filmik.
Ogółem to troszkę dziwny temat.

Jedyna obiektywna i sensowna odpowiedź :) Dobrze, że są ludzie którzy umieją pisać obiektywnie. Obejrzyj sobie cały filmik z x7 bo faktycznie nie które momenty są lipne.

Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:34:37 pm »
Obejrzalem kawałek tego filmiku z x7,i obiektywnie stwierdzam,że enemy które bił można zaspamować CP potkami,bo to jaki "dmg" zadawali nie można zadać dmg-przynajmniej do momentu kiedy wyłączyłem filmik.
Ogółem to troszkę dziwny temat.

Jedyna obiektywna i sensowna odpowiedź :) Dobrze, że są ludzie którzy umieją pisać obiektywnie. Obejrzyj sobie cały filmik z x7 bo faktycznie *nie które momenty są lipne.

*większość.

1. akcja: 1 vs 1 z he na graci final... serious business
2. akcja: 2 daggerow wbija na pve spoila/crafta + ee... serious business
3. to samo co wyzej. PVE EE+BERK+BD vs Dagger + tank... serious business
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 01:39:50 pm wysłana przez pardi »
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:43:17 pm »
Obejrzalem kawałek tego filmiku z x7,i obiektywnie stwierdzam,że enemy które bił można zaspamować CP potkami,bo to jaki "dmg" zadawali nie można zadać dmg-przynajmniej do momentu kiedy wyłączyłem filmik.
Ogółem to troszkę dziwny temat.

Jedyna obiektywna i sensowna odpowiedź :) Dobrze, że są ludzie którzy umieją pisać obiektywnie. Obejrzyj sobie cały filmik z x7 bo faktycznie *nie które momenty są lipne.

*większość.

1. akcja: 1 vs 1 z he na graci final... serious business
2. akcja: 2 daggerow wbija na pve spoila/crafta + ee... serious business
3. to samo co wyzej. PVE EE+BERK+BD vs Dagger + tank... serious business

2.Akcja przyjrzyj się destro tam w bija? z kimś jeszcze ... nie ma to jak mieć otwarte oczy, ale na swoje ego ....
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:47:54 pm »
Obejrzalem kawałek tego filmiku z x7,i obiektywnie stwierdzam,że enemy które bił można zaspamować CP potkami,bo to jaki "dmg" zadawali nie można zadać dmg-przynajmniej do momentu kiedy wyłączyłem filmik.
Ogółem to troszkę dziwny temat.

Jedyna obiektywna i sensowna odpowiedź :) Dobrze, że są ludzie którzy umieją pisać obiektywnie. Obejrzyj sobie cały filmik z x7 bo faktycznie *nie które momenty są lipne.

*większość.

1. akcja: 1 vs 1 z he na graci final... serious business
2. akcja: 2 daggerow wbija na pve spoila/crafta + ee... serious business
3. to samo co wyzej. PVE EE+BERK+BD vs Dagger + tank... serious business

2.Akcja przyjrzyj się destro tam w bija? z kimś jeszcze ... nie ma to jak mieć otwarte oczy, ale na swoje ego ....

a co ten destro robił połowę pvp ? stał ?

No sorry. Ale jak ktoś robi taki temat. Czytam od początku te brednie potem włączam filmik i moim oczom ukazuje się takie gówno to inaczej tego komentować się nie da.
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:48:54 pm »
Przepraszam bardzo,ale jednak sam nie mogę dopatrzyć się jakiejś fajnej akcji,nie mówie,że Twoj kolega jest złym daggerem ale te enemy to jednak słabe jest.
Większość to Shadow Step>Backstab i dziwne enemy w większości ktore albo jest afk,albo dopiero zaskoczą jak ich towarzysz padnie,może masz jakiegos frapsa z Mass PvP tego gracza?


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:49:17 pm »
zabijanie ludzi na sv, varce serious business
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:54:53 pm »
Przepraszam bardzo,ale jednak sam nie mogę dopatrzyć się jakiejś fajnej akcji,nie mówie,że Twoj kolega jest złym daggerem ale te enemy to jednak słabe jest.
Większość to Shadow Step>Backstab i dziwne enemy w większości ktore albo jest afk,albo dopiero zaskoczą jak ich towarzysz padnie,może masz jakiegos frapsa z Mass PvP tego gracza?

Wy to filmik tylko z Cerberusa oglądacie? Obejrzyjcie też z exa, jak jeszcze dagger ssał a on jednak potrafił ogarnąć.

Może coś będzie muszę się spytać kumpla.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:56:23 pm »
zabijanie ludzi na sv, varce serious business

i zabijanie expiącego na lethalach tanka w 2 daggerów w pagans hahahahahaha

http://www.youtube.com/watch?v=qcDzFV44qCg#t=6m03s <= tu
http://www.youtube.com/watch?v=qcDzFV44qCg#t=6m34s <= i tu
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 02:01:04 pm wysłana przez pardi »
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 23, 2011, 02:01:15 pm »
Panowie war to war.... Wy jak idziecie na exp i widzicie war to sobie myślicie "kurde, expi na lethalach, a może dam mu spokój?" .... Bez sensu. Z takim gościem w klanie, który nie bije wara to aż wstyd chodzić....

Pardi twój tok myślenia mnie dobija. War to War, do tego jeszcze tank którego nie tak łatwo złożyć. Współczuję twojemu klanowi.... (jeśli gdzieś grasz)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 02:03:44 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 23, 2011, 02:03:19 pm »
zabijać może ale niech tego nie frapsuje ;p
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 23, 2011, 02:04:55 pm »
zabijać może ale niech tego nie frapsuje ;p

Z tego co pamiętam, to jak kręcił ten fraps nie miał materiału na filmik :P. Dlatego to wkleił
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 23, 2011, 02:08:29 pm »
Panowie war to war.... Wy jak idziecie na exp i widzicie war to sobie myślicie "kurde, expi na lethalach, a może dam mu spokój?" .... Bez sensu. Z takim gościem w klanie, który nie bije wara to aż wstyd chodzić....

Pardi twój tok myślenia mnie dobija. War to War, do tego jeszcze tank którego nie tak łatwo złożyć. Współczuję twojemu klanowi.... (jeśli gdzieś grasz)

nie gram w l2 bo jest nudne.
War to war ? proszę cię koleś chodzi z healerem na plecach + 2 dagger który wtrąca się tylko kiedy healerzy stawiają opor zeby pokazac jaki on to nie jest -_-' zabijając postacie które praktycznie nic mu nie mogą zrobić.

Bardzie pasowało by "Parodia gustava" niz "gustav wannabe"
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 02:12:25 pm wysłana przez pardi »
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 23, 2011, 02:12:55 pm »
Panowie war to war.... Wy jak idziecie na exp i widzicie war to sobie myślicie "kurde, expi na lethalach, a może dam mu spokój?" .... Bez sensu. Z takim gościem w klanie, który nie bije wara to aż wstyd chodzić....

Pardi twój tok myślenia mnie dobija. War to War, do tego jeszcze tank którego nie tak łatwo złożyć. Współczuję twojemu klanowi.... (jeśli gdzieś grasz)

nie gram w l2 bo jest nudne.
War to war ? proszę cię koleś chodzi z healerem na plecach + 2 daggerem który wtrąca się tylko kiedy healerzy stawiają opor zeby pokazac jaki on to nie jest -_-' zabijając postacie które praktycznie nic mu nie mogą zrobić.

Bardzie pasowało by "Parodia gustava" niz "gustav wannabe"

Proszę skończ, wypowiadasz się jak byś w l2 grał od C1. Nic mu nie mogą zrobić? No faktycznie EE jest w cholerę bez bronny, trance to gówno a mana burn to pies.... /oh Oczywiście tank też bez bronny w walce z daggerem. Przecież dagger to owner....
Więc proszę skończ, głosić swoje ruskie herezje.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 23, 2011, 02:15:36 pm »
Idę oglądać, ale po tym jak na RPG wylądował w TZ to był.. hmm po prostu słaby i nie dawał sobie rady, więc nie oczekuje jakiś imba akcji.

Brb zaraz. :P
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 23, 2011, 02:17:24 pm »
Panowie war to war.... Wy jak idziecie na exp i widzicie war to sobie myślicie "kurde, expi na lethalach, a może dam mu spokój?" .... Bez sensu. Z takim gościem w klanie, który nie bije wara to aż wstyd chodzić....

Pardi twój tok myślenia mnie dobija. War to War, do tego jeszcze tank którego nie tak łatwo złożyć. Współczuję twojemu klanowi.... (jeśli gdzieś grasz)

nie gram w l2 bo jest nudne.
War to war ? proszę cię koleś chodzi z healerem na plecach + 2 daggerem który wtrąca się tylko kiedy healerzy stawiają opor zeby pokazac jaki on to nie jest -_-' zabijając postacie które praktycznie nic mu nie mogą zrobić.

Bardzie pasowało by "Parodia gustava" niz "gustav wannabe"

Proszę skończ, wypowiadasz się jak byś w l2 grał od C1. Nic mu nie mogą zrobić? No faktycznie EE jest w cholerę bez bronny, trance to -_-' a mana burn to pies.... /oh Oczywiście tank też bez bronny w walce z daggerem. Przecież dagger to owner....
Więc proszę skończ, głosić swoje ruskie herezje.

Stawiam Ci kapę z czytania ze zrozumieniem.
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 23, 2011, 02:30:30 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=zJs3sX_s-wE&feature=related
Aha, pierwsza akcja - Bije się z HE + boxem.
Druga akcja, 2x nukerzy którzy chyba mają 70+ nie ma to jak gankować na SV, w rzeczywistości złożyłby się na vorta + sluga no ale..
Trzecia akcja, ubija healera i nukera hmm trance + mana burn by poszło od normal enemy ale to imho tylko.
Czwarta akcja na varce, jest już więcej enemy które uwaga.. SIĘ PORUSZA - co było? Proooblem z targetowaniem + facestab na wejście(Nie mówie o SS > Back > Ded).
Piąta akcja na górce HS: Enemy które stoi, + ubicie buffboxa.
Szósta akcja, no spoko.
Siódma akcja: hmm ciężko to nazwać PvP.
Ósma akcja: Hmm chyba jedyny normalny Enemy, niestety nie pokazał nam tej walki do końca(Czarny obraz i przejście do następnej O.o)
Dziewiąta akcja: Też spoko, ale by gankować enemy na full buffie na HS.. hm.
Dziesiąta: Aha, bije się bije i koniec.

Rly z tego filmiku jest co upamiętniać.. Zaraz kolejny bd oglądał.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 23, 2011, 06:04:21 pm »
Nie ma to jak szczere title...
Coś tam można wybrać, ale nie piszcie mi tu że to jakiś mega ogar, bo wcale tak nie jest.
A co do Gustavs'a - nie wiem czemu wy się tak nim jaracie. Że klepał ludzi w A secie bez epiców? To przyjżyjcie się nickom jego enemies np zergom. To nie byli ich czołowi członkowie i oni też pr0 sprzętu i epicków nie mieli. Do ludzi w s80 już nie skakał. Ratuje go tylko to, że nie walił facestabów i że grał na offie...