Witaj
Gość

Wątek: DGG - TH (Ex/Cerberus)  (Przeczytany 20957 razy)

  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 23, 2011, 06:14:48 pm »
Bo trzeba umieć dobierać przeciwników . Wybierzesz za słabych - zwycięstwo nie da ci satysfakcji , wybierzesz za silnych - przegrasz . To tyczy się każdego .


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 23, 2011, 08:27:53 pm »
Wszyscy sie rajacie gustavem, a widzialem jego filmiki i tak jak poprzednik pisal ratuje go to ze gra na offie.. A co do DGG. On gra dobrze walczylem z nim na pvp, jest dobry jednym slowem. Na exie tez gralem i widzialem jakie tam dagery byly zrypane
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 23, 2011, 08:46:00 pm »
Wszyscy sie rajacie gustavem, a widzialem jego filmiki i tak jak poprzednik pisal ratuje go to ze gra na offie.. A co do DGG. On gra dobrze walczylem z nim na pvp, jest dobry jednym slowem. Na exie tez gralem i widzialem jakie tam dagery byly zrypane

Chociaż jeden z nim grał i wie co potrafi.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 23, 2011, 09:04:21 pm »
Otóż DGG to stary gracz. TH gra od prawie 4 lat, jego doświadczenie z l2 zaczęło się od C4. Był kilka razy Hero na serwerze l2ex, za czasów gdy grało tam 3-4k osób. Osiągnął bardzo dużo i większość osób, które tam grały zapewne go pamięta. Jako iż drażnił swoim pvp.

Na l2ex nigdy online nie byl w granicach 3-4k. Moze kiedys tam dochodzilo do 3k, a moze nawet kilka razy przekroczylo, ale to byly sporadyczne sytuacje. Do tego 40-50% z tego to byly boxy i shopy. A tego dgg kiepsko kojarze, nie byl taki klopotliwy jak piszesz, by go zapamietac ;)
A co do frapsa - widzialem lepsze.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 23, 2011, 09:30:08 pm »
Wszyscy sie rajacie gustavem, a widzialem jego filmiki i tak jak poprzednik pisal ratuje go to ze gra na offie.. A co do DGG. On gra dobrze walczylem z nim na pvp, jest dobry jednym slowem. Na exie tez gralem i widzialem jakie tam dagery byly zrypane

Chociaż jeden z nim grał i wie co potrafi.
:O Jeżeli to były dobre frapsy to.. mhm. Ale ok, ja z nim w TZ grałem i.. nic nie pokazał.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 23, 2011, 09:45:45 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=zJs3sX_s-wE&feature=related
Aha, pierwsza akcja - Bije się z HE + boxem.
Druga akcja, 2x nukerzy którzy chyba mają 70+ nie ma to jak gankować na SV, w rzeczywistości złożyłby się na vorta + sluga no ale..
Trzecia akcja, ubija healera i nukera hmm trance + mana burn by poszło od normal enemy ale to imho tylko.
Czwarta akcja na varce, jest już więcej enemy które uwaga.. SIĘ PORUSZA - co było? Proooblem z targetowaniem + facestab na wejście(Nie mówie o SS > Back > Ded).
Piąta akcja na górce HS: Enemy które stoi, + ubicie buffboxa.
Szósta akcja, no spoko.
Siódma akcja: hmm ciężko to nazwać PvP.
Ósma akcja: Hmm chyba jedyny normalny Enemy, niestety nie pokazał nam tej walki do końca(Czarny obraz i przejście do następnej O.o)
Dziewiąta akcja: Też spoko, ale by gankować enemy na full buffie na HS.. hm.
Dziesiąta: Aha, bije się bije i koniec.

Rly z tego filmiku jest co upamiętniać.. Zaraz kolejny bd oglądał.


no prosze, robi koles pare filmików, dostaje pare lizów od userów forum i jaki to sie z niego potem specjalista i pro ogar robi :>
Ahh ty krytyku od skilla, aj aj!

Może to wygląda jak atak ale rozbawiło mnie to jak po paru filmach dajesz cenne uwagi :>

a co do filmów fakt, nie są najlepsze - imo C gradowe :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 09:47:17 pm wysłana przez Djiinn »
Franc/TooHotForYou


Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 23, 2011, 09:51:14 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=zJs3sX_s-wE&feature=related
Aha, pierwsza akcja - Bije się z HE + boxem.
Druga akcja, 2x nukerzy którzy chyba mają 70+ nie ma to jak gankować na SV, w rzeczywistości złożyłby się na vorta + sluga no ale..
Trzecia akcja, ubija healera i nukera hmm trance + mana burn by poszło od normal enemy ale to imho tylko.
Czwarta akcja na varce, jest już więcej enemy które uwaga.. SIĘ PORUSZA - co było? Proooblem z targetowaniem + facestab na wejście(Nie mówie o SS > Back > Ded).
Piąta akcja na górce HS: Enemy które stoi, + ubicie buffboxa.
Szósta akcja, no spoko.
Siódma akcja: hmm ciężko to nazwać PvP.
Ósma akcja: Hmm chyba jedyny normalny Enemy, niestety nie pokazał nam tej walki do końca(Czarny obraz i przejście do następnej O.o)
Dziewiąta akcja: Też spoko, ale by gankować enemy na full buffie na HS.. hm.
Dziesiąta: Aha, bije się bije i koniec.

Rly z tego filmiku jest co upamiętniać.. Zaraz kolejny bd oglądał.


no prosze, robi koles pare filmików, dostaje pare lizów od userów forum i jaki to sie z niego potem specjalista i pro ogar robi :>
Ahh ty krytyku od skilla, aj aj!

Może to wygląda jak atak ale rozbawiło mnie to jak po paru filmach dajesz cenne uwagi :>

AJ AJ AJ! od kiedy trzeba samemu robic frapsy zeby oceniac inne pod wzgledem "skilla" tego kto to krecil? jebnij sie w glowe zanim zaczniesz flejmowac


Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 23, 2011, 09:57:31 pm »
To jest bardziej taki filmik Public Enemy,gdzie bijesz każdą flagę/war itp,ale szczerze mówiąc to więcej można było by powiedzieć z frapsa z Mass PvP,targetowania bo moim zdaniem tutaj te akcje nie były warte odpalenia frapsa,na takich filmikach lepiej można stwierdzić czy dana osoba potrafi namieszać i przydać sie klanowi na większym PvP albo nawet i 9vs9.
Jeśli nagrał i wrzucił to okej,ale mnie te akcje nie przekonują w ogóle,w sumie to frapsów dużo nie oglądam,ważne że chłopak gra dla zabawy.  "Uznanie" wśród graczy jak dla mnie jest najmniej ważne  bo to tylko pixele.
Ale każdy inaczej odbiera sens gry.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 10:02:13 pm wysłana przez LentroN »


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 23, 2011, 10:09:06 pm »
Wszyscy sie rajacie gustavem, a widzialem jego filmiki i tak jak poprzednik pisal ratuje go to ze gra na offie.. A co do DGG. On gra dobrze walczylem z nim na pvp, jest dobry jednym slowem. Na exie tez gralem i widzialem jakie tam dagery byly zrypane

Chociaż jeden z nim grał i wie co potrafi.
:O Jeżeli to były dobre frapsy to.. mhm. Ale ok, ja z nim w TZ grałem i.. nic nie pokazał.

Frapsy nie mówię, że są idealne. Bo wiadomo to tylko film, nie wiem jak wyglądała jego sytuacja na RPG. Jedyne co wiem, to nie gra tak jak ty :P. Czyli formę kiepsko trzyma bo nie gra non stop. Nie w sensie nol life, ale między jednym serwerem, a drugim robi sobie przerwy i wtedy forma opada.

Nie chodziło mi o pokazanie iż on nie wiadomo jaki Pro Jest czy coś. Tylko o to by ludzie mogli się uczyć nie jest to gracz z typu face stab. Jest nawet o niebo lepszy. Frapsy nie są ownujące, ale co z tego? Każdy kto by chciał grać TH ma przynajmniej 3 filmiki do obejrzenia, że TH nie jest jakimś tam Pseudo Daggerem. Filmy są z najnowszych kronik(prawie), a nie jak 3/4 filmów na youtube za czasów Interlude. Dla nowego gracza mogą to być cenne porady, tym bardziej że on nie używa 7/8 skilli w macro. Tylko ma je na pasku wyłożone co bardzo ułatwia, myślenie i koncepcję do pvp.

@Ryane
Może graliście w innym czasie. Nie wiem naprawdę, wiem że jednak spora część osób z exa co grała pamięta go. Myślę, że stare AM/INF pamięta go najlepiej..
Z Online przesadziłem faktycznie :P.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 10:21:22 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 23, 2011, 11:31:17 pm »
Kiedy dgg byl w bmf ? Powiem wiecej, skladal kiedys podanie, ale zostal lekko mowiac wysmiany od tego czasu mial hate aure. To jest zwyczajny pyskaty dzieciak, ktory ma sporo czasu na gre, nie trudno wtedy ogarniac. Z tematu leje sie wazelina, nie ma nic wspolnego z "obiektywna" ocena, chwalisz ludzi ktorzy maja takie samo zdanie jak twoje, innych natomiast wyzywasz od nieukow, a tak naprawde to nie ma sie nad czym rozwodzic i jak juz ktos powiedzial to nawet rickert lepiej ogarnia, nie tylko swoje filmy ale tez pvp. Przynajmniej nie musi xerowac nazw,stylu gry od gustavsa...


Uploaded with ImageShack.us


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:20:33 am »
niestety muszę się zgodzić z duo ...

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:34:07 am »
Gdzie ja napisałem że on jest "wannabe gustav?". Ja napisałem, że MOŻE dorównać gustavovi według mnie. Nie wiem jak było z BMF i DGG, tylko jakimś faktem na Cerberusie był w BMF? Duo to się nasuwa pytanie :) A że dzieciak to też swoją drogą ale nie można mieć pretensji o to że ktoś ma czas na grę, a kto nie. To są 2 inne sprawy. Miał czas to grał. Nie można też o nim powiedzieć, że lamił na pvp bo jednak miał skilla. od nieuków nie wyzywam, tylko denerwuje mnie tłumaczenie bez pokrycia i typu "pardiego"

Po prostu bronie swoich przekonań i tyle ;]
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 24, 2011, 12:48:14 am »
Hmm dziwne porównania robicie co do mnie i jego. Trochę mi smutno kiedy piszecie "już nawet rickert lepiej ogarniał" hyh.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 24, 2011, 01:08:56 am »
sorz ale ... co to takiego jest gustav? serio, od samego poczatku jak zaczely wychodzic jego frapsy nie wiem w czym lezy fenomen ze ludzie sie nim zachwycaja, jak dla mnie to tam nic nie ma


juz lepszy byl okagan z czasow Erici, jak biegal w duo z female TH(nie pamietam nicka)


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 24, 2011, 01:17:48 am »
kaganpwnz czyscil wszystko ^^
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 24, 2011, 01:32:28 am »
wszystkie retailowe frapsy sa srednie, zeby nie powiedziec slabe, kazdy sie jara bo to "retail"
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 24, 2011, 01:41:53 am »
kaganpwnz czyscil wszystko ^^
nie


wszystkie retailowe frapsy sa srednie, zeby nie powiedziec slabe, kazdy sie jara bo to "retail"
nie


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 24, 2011, 01:48:46 am »
kaganpwnz czyscil wszystko ^^
nie

A kto tam byl jeszcze wart uwagi?
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 24, 2011, 02:10:57 am »
gdzie? ogolnie z daggerow? chociazby Squeez, Silent, dmv, squim aka steek, MadPamperz, Chronic, dan, czasami nawet Renevana no i Narayan )))


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 24, 2011, 02:31:58 am »
fanboj marcina :P Sprawdze tych daggerow bo z offem mialem malo wspolnego, wiec nie ogarniam :D
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 24, 2011, 08:37:21 am »
dmv miał kilka frapsow,Amadeaus czy jak mu tam,też miał chyba z 2-3,jeden mi sie podobał także ze względu obróbkę przez Repsola
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 08:41:32 am wysłana przez LentroN »


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 24, 2011, 10:11:07 am »
ja tam lubie frapsy Michala


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 24, 2011, 10:42:18 am »
apropos Squeeza, jeden z jego frapsów:

http://www.youtube.com/watch?v=5vxWLpDLNAY

Mega interesujący i arcyciekawy, aż go wyłączyłem po 1min :P

Oczywiście nie przeczę, że jego inne filmy są rzeczywiście fajne

Cytuj
To jest zwyczajny pyskaty dzieciak, ktory ma sporo czasu na gre, nie trudno wtedy ogarniac.

Hmm dziwne, że nie został przyjęty, przecież wkomponowałby się w to towarzystwo idealnie z tymi atutami!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2011, 10:44:01 am wysłana przez mały_głód »


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:11:07 am »
szczególnie ten jego wyboostowany mortal blow xD
Franc/TooHotForYou


Odp: DGG - TH (Ex/Cerberus)
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 24, 2011, 11:33:15 am »
apropos Squeeza, jeden z jego frapsów:

http://www.youtube.com/watch?v=5vxWLpDLNAY

Mega interesujący i arcyciekawy, aż go wyłączyłem po 1min :P

Oczywiście nie przeczę, że jego inne filmy są rzeczywiście fajne
tylko ze squeez nie zrobil 3 frapsow jak ten ziomek z exa i nie frapsowal na 1 kronice



dmv miał kilka frapsow,Amadeaus czy jak mu tam,też miał chyba z 2-3,jeden mi sie podobał także ze względu obróbkę przez Repsola
Amadeaus = Repsol