Witaj
Gość

Wątek: [Movie] Get Up!  (Przeczytany 4822 razy)

  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

[Movie] Get Up!
« dnia: Grudzień 08, 2011, 02:06:03 am »

############################################################


POV: DefrO (Tyr Warrior), Itherus (Othell Rogue)


                          28:13 |1800  MB

1* http://invisionpictures.pl/download/Get%20Up!.avi
2* http://filestore.com.ua/?d=85A36C4A9
3* ​​http://file.karelia.ru/8f6nfd/

# http://www.youtube.com/watch?v=GynqQraXsfY&context=C2f179ADOEgsToPDskKNjYB1sWmAao_9K1DWQsgY
############################################################
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2011, 12:07:54 pm wysłana przez Kamal »
============================
Old member of
S H [ O ] C K TEAM


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2011, 02:07:29 am »
FIRST!  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2011, 08:30:52 am »
DRUGI! Jak wrócę to obejrzę co i jak ;]
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2011, 08:40:45 am »
Też jak wrócę to obejrzę ;D. Bardzo jestem ciekaw tyrr warriora :)


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2011, 11:13:03 am »
Pudzian owni :D


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2011, 01:10:04 pm »
dobra robota chlopaki. najlepszy filmik jaki widzialem z goda


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 08, 2011, 03:57:00 pm »
epickie


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2011, 04:51:18 pm »
Film taki sobie, party bez rewelacji. największy LOL to warrior jak i dagger biegają 3/4 czasu bez noble. Widocznie przerasta graczy pilnowanie noble na sobie/innych.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 08, 2011, 05:28:01 pm »
Film taki sobie, party bez rewelacji. największy LOL to warrior jak i dagger biegają 3/4 czasu bez noble. Widocznie przerasta graczy pilnowanie noble na sobie/innych.

A ten rage 'padlem k*** bez nobla' ;p
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Banned
  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 08, 2011, 05:49:03 pm »
Zoja Cardinal 84/Eva`s Saint 78/Paladyn 74 - banned

widac graczy offa przerasta legit gra. Ups :oops:

Dobrze defro, na świeta bede w Twojej wiosce :D :piwo:


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 08, 2011, 06:08:34 pm »
Zoja Cardinal 84/Eva`s Saint 78/Paladyn 74 - banned

widac graczy offa przerasta legit gra. Ups :oops:

Dobrze defro, na świeta bede w Twojej wiosce :D :piwo:

jak to się mówi? Co ma piernik do wiatraka? Raczej żałosna próba flame, proszę trzymaj się tematu.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 2

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 08, 2011, 06:13:42 pm »
Zoja Cardinal 84/Eva`s Saint 78/Paladyn 74 - banned

widac graczy offa przerasta legit gra. Ups :oops:

Dobrze defro, na świeta bede w Twojej wiosce :D :piwo:

- jak na moje to nie wiem co się czepiasz, przyczyny banowania bywają różne, czasami przez kaprys GM'a się kończyło banem, poza tym "świętych" nie ma, są tylko tacy co nie dali się złapać :P

A co do filmiku to nieźle i tak, z początku nie chciało mi się ściągać tego prawie ale jak człowiek cały dzień obserwuje trolling (GM more mobs bla bla bla) na nowym serwie to miła odmiana i odpoczynek :)
Myśli służą usprawiedliwianiu ludzkich występków, a słowa ukryciu myśli.


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 08, 2011, 07:20:17 pm »
Film taki sobie, party bez rewelacji. największy LOL to warrior jak i dagger biegają 3/4 czasu bez noble. Widocznie przerasta graczy pilnowanie noble na sobie/innych.

No fakt to jest plama ale niestety upilnowanie nobla kiedy bijesz się z party nuków do najłatwiejszych nie należy - to nie ta kronika kiedy mialeś czas na pvp na wszystko. Poza tym co ta za sztuka walczyć na PvP z noblem  :D
 Ciężko w tym okresie nowej kroniki pokazywać PvP z topowymi party, albo wszystkie  siedzą na spotach a jak już gankują to przejeżdżają po wszystkich bez najmniejszego problemu.
Poza tym to nie jest filmik typu ale jesteśmy zajebiści i wszystkich zabijamy - tylko celem tego filmiku jest pokazanie że party mele też potrafi zdziałać wiele na PvP i nie należy przekreślać takiego setupu party. Zwłaszcza ostatnia akcja kiedy walczymy 2 vs 1.
EuOff; Core
Rieston -  Aeore Healer 99/97/80/80
Clan: BS


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 08, 2011, 07:39:51 pm »
Poza tym to nie jest filmik typu ale jesteśmy -_-'ści i wszystkich zabijamy - tylko celem tego filmiku jest pokazanie że party mele też potrafi zdziałać wiele na PvP i nie należy przekreślać takiego setupu party. Zwłaszcza ostatnia akcja kiedy walczymy 2 vs 1.

party mele nie jest zle, a to co potrafi już za kilka dni pokaże najnowszy film Devarta :), pvp 1vs1 party do 1vs 4 :)
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 08, 2011, 07:45:15 pm »
Poza tym to nie jest filmik typu ale jesteśmy -_-'ści i wszystkich zabijamy - tylko celem tego filmiku jest pokazanie że party mele też potrafi zdziałać wiele na PvP i nie należy przekreślać takiego setupu party. Zwłaszcza ostatnia akcja kiedy walczymy 2 vs 1.

party mele nie jest zle, a to co potrafi już za kilka dni pokaże najnowszy film Devarta :), pvp 1vs1 party do 1vs 4 :)

Fajnie juz nie mogę się doczekać  :P
EuOff; Core
Rieston -  Aeore Healer 99/97/80/80
Clan: BS


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 08, 2011, 08:46:42 pm »
Poza tym to nie jest filmik typu ale jesteśmy -_-'ści i wszystkich zabijamy - tylko celem tego filmiku jest pokazanie że party mele też potrafi zdziałać wiele na PvP i nie należy przekreślać takiego setupu party. Zwłaszcza ostatnia akcja kiedy walczymy 2 vs 1.

party mele nie jest zle, a to co potrafi już za kilka dni pokaże najnowszy film Devarta :), pvp 1vs1 party do 1vs 4 :)
Hej, ale przecież party melee się nie ogarnia
1. bug na zmniejszenie crit.dmg otrzymany o 30% !!!
1. Tyrr warrior się nie ogarnia bo DMG nie zadaje!@!#@!

Tru stori, twoje słowa

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 08, 2011, 08:56:16 pm »
Poza tym to nie jest filmik typu ale jesteśmy -_-'ści i wszystkich zabijamy - tylko celem tego filmiku jest pokazanie że party mele też potrafi zdziałać wiele na PvP i nie należy przekreślać takiego setupu party. Zwłaszcza ostatnia akcja kiedy walczymy 2 vs 1.

party mele nie jest zle, a to co potrafi już za kilka dni pokaże najnowszy film Devarta :), pvp 1vs1 party do 1vs 4 :)
Hej, ale przecież party melee się nie ogarnia
1. bug na zmniejszenie crit.dmg otrzymany o 30% !!!
1. Tyrr warrior się nie ogarnia bo DMG nie zadaje!@!#@!

Tru stori, twoje słowa

masz racje w 2 i 3. na szczęście niewiele osób zna tego bufa wiec dmg jest normalny :). Warior ssie, moje party to 2dagger+luk, w SH mamy może 3-4 wariors.
Nigdy nie pisałem ze mele nie ogarnia, tylko ze mage party jest OP z blinkami.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2011, 08:58:31 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 08, 2011, 09:24:55 pm »
No dobra, a teraz powiedzcie mi tak serio.
Na ile jesteście w stanie ogarniać podczas walki? Czym kieruje się taki ktoś podczas PvP? Zapamiętanymi schematami? Instynktem PvP? Czy po prostu widzi na bieżąco co się dzieje i na to reaguje?
Jeżeli to ostatnie to naprawdę nie wierzę, że jest możliwe wychwycenie wszystkich możliwości i ogarnięcie tego wszystkiego na 100%. Jak można określić poziom tego ogarnięcia? 20%? 40%? 60%? Dając na to, że top skrypty uznać można jako 90+%.

Od zawsze imponowały mi high grade PvP w L2, a sam nigdy nie miałem okazji na coś takiego się załapać - sux serwery, sux ludzie.

Następne pytanie bo nie potrafie stwierdzić tego po widzianych filmikach(było ich całkiem sporo, a dalej nie wyłapuje co tak naprawdę się tam dzieje): to co pokazujecie - czy jest to jakaś kwintesencja super ogaru czy zwykly PvP(no bo PvP, wygralismy, w ogole jakos tak fajnie wyszlo, lub jakis inny argument żeby zrobić z tego filmik) który został wrzucony? Jest to najlepsze na co was stać? Przecież nikt raczej nie bedzie pokazywać siebie w jakimś gorszym świetle skoro może zrobić to lepiej.

Kolejna kwestia: takie rzeczy się ćwiczy czy po prostu nabywa z biegiem czasu? Odbijając spoty lub ich broniąc, rozumiem, że to w końcu daje efekty w tego typu sytuacjach.

Closing remarks:
Wg. mnie jest to kwestia posiadania jakiejś dobrej taktyki i teamplayu - jest to mylne wyobrażenie czy mam po części racje?
Pytam bo po prostu jestem ciekawy. Zacząłem grać na EU z zamiarem poczucia smaku prawdziwego PvP, a nie jakiegoś shitu gdzie albo skille były pobugowane, albo ekipa nie taka jak trzeba, albo.. albo...
Tylko nie flamujcie na mnie :)

//edit
Nie jest ten mój post skierowany akurat tylko do was ale bardziej do wszystkich którzy obracają się w kręgu PvP. Niech się wypowiedzą. Byłoby fajnie coś takiego poczytać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2011, 09:28:15 pm wysłana przez Horken »
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 08, 2011, 11:59:04 pm »
Poza tym to nie jest filmik typu ale jesteśmy -_-'ści i wszystkich zabijamy - tylko celem tego filmiku jest pokazanie że party mele też potrafi zdziałać wiele na PvP i nie należy przekreślać takiego setupu party. Zwłaszcza ostatnia akcja kiedy walczymy 2 vs 1.

party mele nie jest zle, a to co potrafi już za kilka dni pokaże najnowszy film Devarta :), pvp 1vs1 party do 1vs 4 :)

zranger?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:10:42 am »
Poza tym to nie jest filmik typu ale jesteśmy -_-'ści i wszystkich zabijamy - tylko celem tego filmiku jest pokazanie że party mele też potrafi zdziałać wiele na PvP i nie należy przekreślać takiego setupu party. Zwłaszcza ostatnia akcja kiedy walczymy 2 vs 1.

party mele nie jest zle, a to co potrafi już za kilka dni pokaże najnowszy film Devarta :), pvp 1vs1 party do 1vs 4 :)

zranger?

nop
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:35:31 am »
podoba mi sie!  :D
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 09, 2011, 12:26:53 pm »
@Horken

Większość party stara się dać najlepsze akcje, jakie udało im się sfrapsować (a nie zawsze frapsa przypomnisz sobie, żeby włączyć >.< ) , to dosyć logiczne.

Po czym poznać, czy content PvP był dobry? (bo edycja frapsa to inna para kaloszy, takie jak muzyka, efekty, zgranie muzyki z tym co dzieje się na ekranie itd.) To jest kwestia doświadczenia i znajomości PvP, chociaż czasem i laik pozna, że akcja była super (np 1 party vs 2 party, tak jak tutaj chociażby pierwsze PvP na którym też akurat byłem i ostatnie PvP w tym frapsie). Reszta to już osąd widza i jego znajomość.

Co wpływa na sukces z tego co wymieniłeś?

W zasadzie wszystko po trochu: Taktyka, zgranie, refleks, znajomość swojej profesji, ocena możliwości swojego party i przeciwnika, a przede wszystkim bardzo istotny czynnik w tej kronice, czyli elastyczność reagowania na różne sytuacje. Sama elastyczność to już po części wypadkowa wszystkich poprzednich czynników.

Zgrane CP ułatwia wymaxowanie tych czynników, gdyż:

1) do CP z reguły bierzesz ludzi, którzy umieją grać
2) grając długo, zaczynacie (a przynajmniej powinniście) się wzajemnie dogrywać i uzupełniać. Starać ciągle coś poprawiać, obgadywać co było źle, co było dobrze. Gdy biegasz codziennie z innym party zapomnij o czymś takim.

Dlatego ja będę się upierał, że ludzie bez CP, albo czegoś na wzór tego (np. grupa kumpli, która gra w gronie +10 osób regularnie wspólnie, czasem dobierając pojedynczą osobę) nie ma szans osiągnąć nawet 50% tego, co dobre CP w prawdziwym tego słowa znaczeniu.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 09, 2011, 10:57:10 pm »
bump wrocilem.
Alarion kłąmie. CPP to zuo.
Nice movie!

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 10, 2011, 01:09:10 am »
bump wrocilem.
Alarion kłąmie. CPP to zuo.
Nice movie!
Hey!

btw. masz zje*ana sygne/avatar, nic nie widać :P

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: [Movie] Get Up!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 10, 2011, 01:11:01 am »
kurde ano :D a byl fajny cytat:D
metin child pytali jaki level ma devil metina ...  :o

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama