Witaj
Gość

Wątek: Konto Premium  (Przeczytany 28549 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Konto Premium
« dnia: Kwiecień 24, 2009, 12:10:10 am »
Prosze o opisanie jak zakupic monety 4game, oraz aktywowac konto premium (x2/exp/sp/adena)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2009, 12:03:34 pm »
Nawet nie próbuj -.-
Azure - Celesta - Sarol SR
Rutail - Lancer - Boniek BH


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2009, 05:00:31 pm »
Nawet nie próbuj -.-
Prosiłbym o bardziej rzeczowe odpowiedzi...

Poza tym sam jestem ciekaw jak się aktywuje to konto premium :>


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 24, 2009, 07:55:46 pm »
mozna tak

Rejestrujemy sie na webmoney.ru , sugeruje konto classic , na bank nie mini czy cos w tym stylu. Interface maja po rosyjsku i po angielsku wiec nie powinno byc problemu.
Zakladamy sobie pormonetke(w euro) i klikamy odpowiednio zeby dostac formal pasport.
Kupujemy  paysafecard potrzeba chyba 50 albo 100 tutaj nie mam pewnosci nie mam czasu teraz sprawdzic, wiem ze nizsze kwoty nie dadza odpowiednich funduszy.
Sciagamy od nich program Webmoney Classic i wybieramy pormonetke, add funds,pozniej z listy inne, z www ktore sie odpali wybieramy prepaid, pozniej paysafecard, potem robimy wszystko tak jak bedzie napisane na ekranie.
Logujemy sie tak jak do gry na https://cp.4game.ru/index/login.html , klikamy 3 baner na gorze (пополнить счет),jezeli pojawi sie krotkie 1 zdanie z linkiem oznacza ze prosi nas o potwierdzneie adresu email, klikamy na link w tym zdaniu potem link pod adresem email (потверд czy cos w tych klimatach ;> minimalna znajomosc rosyjskiego sugerowana), odpalamy poczte klikamy link potwierdzajacy. Po ponownym wcisnieciu пополнить счет klikamy baner webmoney, nizej wpisujemy ile WME (валюта= waluta - WME oznacza euro), potwierdzamy kilka razy i mamy sie juz monety "4 game" na koncie

mozemy je w grze przeznaczyc na rozne -_-'y poprzez przycisk магазин lub w cp szukamy Покупка услуг tam klikamy lineage 2 , tam podejemy login i kwote ile wplacamy (1 miesiac premium kosztuje 1000 monet 4 game) i cieszymy sie kontem premium dla wszystkich postaci na podanym koncie.


moglem gdzies zrobic blad w kolejnosci czy miejscach pojawiania sie konkretnych przyciskow dlatego doradzam zaprzyjaznic sie z http://translate.google.pl/ i sprawdzac co sie klika i co jest napisane na ekranie  :D

jak ktos ma karte visa to mozna jeszcze przez FlyPay wtedy, jest duzo szybciej ale placimy w dolarach , z tego co pamietam potrzeba 10$ na premium (w euro koszt jest tez zblizony), ale do tego juz mi sie nie chce dzisiaj pisac jak toz robic, ide grindowac  :P

za wszelkie ewentualne literowki i orty najmocniej przepraszam, nawet nie chce mi sie ponownie czytac tego co napisalem  :o


//Koszalek Opalek - zgloszony do pochwalki, gratki!

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2009, 10:48:24 am wysłana przez Koszałek Opałek »


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2009, 09:26:52 pm »
Zacząłem grać 2 dni temu, chcialbym premium + punkty donate za ktore mogl bym kupic -_-'y ze sklepu w grze. Czy ktos moglby wyjasnic jak to zrobic tzn zaplacić za ten crap. Najlepiej caly tutorial od poczatku do końca  :P
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2009, 10:08:11 pm wysłana przez Frohike »
Teon
Demolition/Vendetta

rbT - SoulTaker 76+
CasHaLot - warsmith 4x
RaMi - SE 6x (boxed)

rbT/sid_/sidOo



  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2009, 09:40:22 pm »
Dla kart Visa itp

1. Wchodzisz na l2.ru z menu wybierasz Премиум wyswitli Cis ie strona w tekscie jest link kliknij na niego  подключить Премиум подписку

2. Logujesz sie na 4game

3. Jak juz sie zalogujez klikasz na пополнить счет wybierasz FLYPAY i klikasz na Перейти к оплате

4. Zakladasz tam konto bo pewnie nie masz. Jak sie zalogujesz z menu 2 link od gory Пополнение баланса wyswietli sie dluga lista z wyborem czegos tam. My wybieramy to: Пластиковые карты druga kolumna sam srodek. Klikamy dalej. Wpisujemy 10 bo to dam nam 1000 monet potrzebnych na PA. Dajemy dalej. Wpisujemy dane z karty i telefon u nas +48123456789. Zatwierdzamy dostajemy sms numer potwierdzamy. Po kilku minatach dostajemy 10$. OK!

5. Klikamy z menu 3 opcje of gory Покупка услуг wybieramy L2 dajemy max czyli 10 dolcow. WPISUJEMY LOGIN Z 4GAMES  A NIE Z GRY!

6. Przechodzimy na l2.ru i tam gdzie sie wczesniej logowalismy. Klikamy na logo i powinna nam sie wyswietlic strona z duza iloscia kilnkow. My wybieramy ta Продлить подписку wybieramy L2. Mamy 1000 monet wiec wybieramy za tyle czyli 1 miesiac potweirdzamy kodem i juz sie cieszymy PA!



« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2009, 01:50:22 pm wysłana przez Nervoson »


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 20, 2009, 04:23:05 am »
Mozna to dajc do jednego tematu bo on opisywał na przykladzie paysafecard. Duzo sie to nie rozni, ale nie kazdy ma blisko do sklepu gdzie to akurat sprzedaja. I wydajemy na raz 33zl a nie 50.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 20, 2009, 08:06:05 am »
PSC latwo kupic, w kazdym wiekszym miescie jest przynajmniej 1 punkt a np w Lublinie naliczylem ich z 10 , kwestia przejechania paru kilometrow

www.paysafecard.com/pl/  , "gdzie mozna nabyc karte" i szukamy. Do tego fatk wydjaemy jednorazowo 50 zlotych ale za 3 karty dostaniemy 4 miechy grania wiec wychodzi na to samo


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 20, 2009, 03:26:00 pm »
Wiekszym miescie no widzisz jak ja bym mial wydawac jeszcze 10zl na przejazd do wrocka bo tam mam najblizej to wiesz :D


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 1

  • Ten Najgorszy
Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 21, 2009, 12:27:07 am »
Opisujecie tutaj możliwosci płaceniem kartami czy przelewami..a jak to wygląda jesli chodzi o system sms?
bo o ile dobrze wyczytałem, to taka możliwośc istnieje


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 21, 2009, 04:11:26 am »
Z tego co wiem musisz byc w sieci kom. z tego regionu. Najblizej masz Ukraine Bialorus


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 21, 2009, 08:06:04 am »
logujesz sie w control panel, klikasz na monety zeby pokazalo sie okno z lista mozliwych platnosci, wybierasz sms i tam bedziesz mial liste wszystkich operatorow z danego kraju ktorzy obsluguja system sms. Bialorus chyba sie tam nie kwalifikuje, ale w sumie nie wiem , z LR ktos placil sms ale niestety nie pamietam kto


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 07, 2009, 07:54:24 am »
Mógłby ktoś trochę odświeżyć temat ?
Wczoraj udało mi się przelać w końcu mamonę na konto, na stonce wyskakuje mi 1007 monet 4GAME, w grze 271 punktów w prime shopie ale wciąż nie wiem jak wykupić premium acc.
Jeśli ktoś działał coś ostatnio w tym temacie to może jakiś screen czy kolejne korki mógłby opisać ;)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 07, 2009, 08:53:40 am »
Nic sie nie zmienilo dalej robisz to samo ale widac ze ludzie to maja problemy i przeczytac nie potrafia albo ims ie nie chce.



  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 07, 2009, 09:56:23 am »
No i okazało się banalne jak zawsze, nie wiem czemu szukałem tego w prime shopie w grze ;/
Ta ikonka świnki bardziej mnie przyciągała na stronce i tam tego szukałem, faktycznie nie doczytałem, przyznaję.

Jeśli ktoś to już robił to nie widzę problemu żeby wysilił się na te dwa zdania i olśnił mnie tymi kilkoma promykami ze swojej poświaty bijącej mądrości. Owek i tak cię "zownuję" moim 35 levelowcem "za karę" :P

Mam jeszcze pytanie czysto techniczne, DIO napisał że tworzymy portmonetkę w EURO (jest jeszcze do wyboru USD), a skoro na karcie mamy 100 PLN jak to sobie przerzucić w całości na monety 4game ? Metodą prób i błędów? Bo jak rozumiem jeśli wpiszemy więcej niż jest na karcie to nam każe wpisać kwotę jeszcze raz, a jak wpiszemy za mało to reszta zostaje na karcie i można jej użyć później ponownie ?
Wychodzi 98 monet za 1 euro czyli lekko ponad 10 euro za 1000 monet (po odliczeniu tych wszystkich potrąceń 6,5% czy ileś tam) a gdzieś ktoś napisał że PA wychodzi ok 10$, stąd pytanie czy nie lepiej założyć portmonetkę w USD, imo lepiej dać 10$ za premiuma niż 10 euro :) Ale to już takie filozofowanie trochę :)


L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 07, 2009, 10:36:39 am »
Portmonetkę zakładamy, żeby płacić paysafecard, a są dostępne 50 zł , 20zł i wyżej, więc dlatego jest tak ;p

a przelicznik jest na stronie paysafecard

I tak jak mówisz, jeżeli wpiszesz za dużo to nic się nie stanie, za mało to Ci przeżuci to co jest i zostanie reszta i możesz to zrobić po raz drugi
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 07, 2009, 10:50:21 am »
przez vise kosztuje 1k monet = 10 $ = 29.8xzll

visa>psc :D


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 07, 2009, 10:57:58 am »
Następnym razem spróbuję w USD albo poproszę Owka żeby mi opłacił :P

Aktualnie psc liczą sobie euro po 4,28 jakby to był obrót ponad 1k PLN to by było już zdzierstwo.
No nic będę się martwił za miesiąc :)
Dzięki za info na pewno ktoś inny skorzysta przy okazji.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 22, 2009, 12:07:37 am »
jest mozliwosc przekazywania monet?
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 22, 2009, 11:08:21 am »
jest
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 22, 2009, 11:29:00 am »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 22, 2009, 01:39:30 pm »
Pogadaj z dogu on za 10kk daje Ci jakis certyfikat czy inne swinstwo za ktore mozesz wykupic PA.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 22, 2009, 02:57:18 pm »
Pogadaj z dogu on za 10kk daje Ci jakis certyfikat czy inne swinstwo za ktore mozesz wykupic PA.
a tydzien pozniej moje konto bedzie puste jak w przypadku kilku osob? nah thx ;D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 23, 2009, 03:53:47 am »
a najlepsze ze okradzione konta(te o ktorych slyszalem) sa z Last Rumuns, nawet jesli to Dogu a nie Wasze ziomy to gratki ynteligencji(czyt pozostawienia tych samych hasel)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Konto Premium
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 23, 2009, 11:12:30 am »
a najlepsze ze okradzione konta(te o ktorych slyszalem) sa z Last Rumuns, nawet jesli to Dogu a nie Wasze ziomy to gratki ynteligencji(czyt pozostawienia tych samych hasel)
moze bys odpowiedzial na moje pytanie a nie w kazdym poscie starasz sie pokazac jaki to jestes fajny mimo ze i tak ci to nie wychodzi?
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...