Witaj
Gość

Wątek: War-of-races HR- No ballz massacre  (Przeczytany 2673 razy)

  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

War-of-races HR- No ballz massacre
« dnia: Marzec 14, 2009, 10:58:27 pm »
Chcialbym Wam zaprezentowac moja piewsza produkcje.
Akcja jest na polskim servie hight rate: War-of-races
Aw i Pr Pov  :D

Filmik stosunkowo krotki ze wzgledu na to, ze mnie osobiscie ~20min video nudza i pomyslalem, ze tak bedzie lepiej.


Ps. Sporo 'facestabow' ale jest to spowodowane bardzo slabym land ratem bluffa i tricka :] :)


LINK: http://files.filefront.com/Projekt+wstepny2wmv/;13465356;/fileinfo.html

EDIT. Prosze o Wasza opinie
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2009, 01:18:06 am wysłana przez TeJP »
zzOMGzz AW/sk


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: War-of-races HR- No ballz massacre
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2009, 08:38:20 am »
za duzo LP.
walki no jak na high rate wiec oceniać za dużo nie ma co, moze to tych facestabow bo miales kilka akcji ze koles bil kogos inneog na targecie a Ty zamiast go obiec waliłes w twarz, i trick nie mial tu nic wspólnego.


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: War-of-races HR- No ballz massacre
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2009, 09:12:57 am »
To tak,  na wstępie już słyszę LP (dobrze), ale jakoś filmik nie przydał mi do gustu ale też nei jest zły oglądało mi się go całkiem dobrze i muzyka trochę źle dobrana do takiego PvP powinno być coś mocniejszego niż LP ale jak to już napisał fedur to jest serwer hr więc tutaj generalnie ma być walka.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: War-of-races HR- No ballz massacre
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2009, 04:08:04 pm »
To tak,  na wstępie już słyszę LP (dobrze), ale jakoś filmik nie przydał mi do gustu ale też nei jest zły oglądało mi się go całkiem dobrze i muzyka trochę źle dobrana do takiego PvP powinno być coś mocniejszego niż LP ale jak to już napisał fedur to jest serwer hr więc tutaj generalnie ma być walka.

Cos mocniejszego mowisz? Na codzien slucham hh/ rap core i uwazalem, ze taka muzyka bedzie dobrze dopasowana no ale cuz- jestem wdzieczny za sugestie na przyszlosc  :)
Napisales tez ze generalnie powinna byc walka- ok rozumiem, ale na filmiku bylo tylko i wylacznie pvp

Mam teraz pytanie. Czy w Waszej opini, jako porady do nastepnych frapsow, sam filmik powinien byc dluzszy? ( Mnie osobiscie nudza filmiki 20 min wiec myslalem, ze tak bedzie lepiej )

ps. Fedu co miales na mysli za duzo LP. Za duzo jednego wykonawcy czy poprostu nie lubisz tego zespolu?

edit: Moze to nie jest pelno wartosciowy PvP movie tylko ''mini promo'' :D
zzOMGzz AW/sk


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: War-of-races HR- No ballz massacre
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2009, 04:17:03 pm »
za dużo  LP dlatego napisalem bo dla osób ktore chociaż troche sciagały kiedyś frapsów sie to przejadło poprostu juz ciagle i wszedzie LP LP LP LP LP... wiec teraz kazdy go sciagnie taki farps poprostu zrobi mute.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: War-of-races HR- No ballz massacre
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 16, 2009, 09:22:41 pm »
za dużo  LP dlatego napisalem bo dla osób ktore chociaż troche sciagały kiedyś frapsów sie to przejadło poprostu juz ciagle i wszedzie LP LP LP LP LP... wiec teraz kazdy go sciagnie taki farps poprostu zrobi mute.
Widocznie sciagnalem malo frapsow ale nie te gdzie byla masa utworow w/w zespolu. Utwory bralem ze swojej bliblioteki muzycznej a nie z innego filmiku ale dzieki za info  :)
zzOMGzz AW/sk


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: War-of-races HR- No ballz massacre
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2009, 12:18:48 am »
Przeciwnicy sredni poziom reprezentuja. HR server z mana potami a Ty latasz daggerem bez VS
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: War-of-races HR- No ballz massacre
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 17, 2009, 12:31:39 am »
Przeciwnicy sredni poziom reprezentuja. HR server z mana potami a Ty latasz daggerem bez VS

Bez vs, gdyz dawalo to badzo niewiele dmg ( bugged? ).


Dzieki za wszystkie dotychczasowe komentarze naprade mi pomagacie  :)

Komentujcie dalej :))
zzOMGzz AW/sk


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: War-of-races HR- No ballz massacre
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 15, 2009, 10:24:19 am »
na full buff server VS NAPRAWDE malo daje, roznica jest prawie ze nikla :')
mnie tez LP troche zawadzal, muzyka w ogóle jakos niepasowala do tej klasy, to jest zabojca a nie barbarzynca xd


ale co do pvp twojego, to calkiem dobrze, pare facestabow tam bylo, ale ogarniasz, wedlug mnie.
przeciwnicy poziom sredni, naucz ich grac x)


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: War-of-races HR- No ballz massacre
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 15, 2009, 08:08:14 pm »
na full buff server VS NAPRAWDE malo daje, roznica jest prawie ze nikla :')
mnie tez LP troche zawadzal, muzyka w ogóle jakos niepasowala do tej klasy, to jest zabojca a nie barbarzynca xd


ale co do pvp twojego, to calkiem dobrze, pare facestabow tam bylo, ale ogarniasz, wedlug mnie.
przeciwnicy poziom sredni, naucz ich grac x)

POPELNILEM BLAD DAWAJAC LP PRZEPRASZAM TO JUZ SIE NIE POWTORZY ^^
zzOMGzz AW/sk