Witaj
Gość

Wątek: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)  (Przeczytany 263414 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1175 dnia: Wrzesień 18, 2011, 02:25:31 am »
Nervoson tu nie chodzi o to kto ma racje, to jest głupia dyskusja typu- ja lubie żelki haribo, nie znosze natomiast smaku landrynek a Ty na odwrót, o Boże jaki jestes daremny i żałosny, jak mozesz woleć landrynki w porównaniu do haribo!? :o

Wyśmiany ,to ty zostałeś jak czytałem twoje maziaki na temat ru off pilkoów na ws ,koleżko nawet nie dałeś mi dowodu na twoje rzekome pliki wiec przestań z siebie robić....   

ja zostałem wysmiany? :o cytat plx, 2 strony ludzie z ciebie targali ale widze że sobie cos ubzdurałes,
po 2 juz ci pisałem, tu nikt nie ma watpliwosci co do plików a twoje dziecinne prowokacje z l2j poprostu nie przeszły, żądasz ode mnie dowodu? ja nie mam problemu z wiarygodnościa serwera, to ty próbujesz wmówic ze nie ma tu l2off, a to oznacza ze Ty powinieneś to udowodnić i co? 0 dowodów tylko marne pieprzenie i puste prowokacje, poza tym:
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
ładny rage dzieciaku, a teraz pakuj ksiązki do szkoły
/eot, a teraz wracaj do dzialu ruoffa bleble12. :f
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1176 dnia: Wrzesień 18, 2011, 03:17:52 am »


Cool story bro , obstawiam że 70% tego forum nigdy nie słyszało o insomnii , lf nie emo bish najlepiej 76 z 3rd prof pm kittyofvictory ,


Jeśli uważasz, że wyznacznikiem factor klanu, jest ownowanie kilku serwerów od startu przez 3-5 miechów i quit  lub bycie zauważonym na tym forum to ok. Masz prawo do takiej oceny. Myślę, że 70% tego forum nigdy nie słyszało o klanie Infernal corps, uprising czy graczu dvp i o wielu innych graczach i klanach, które były dobre. Jak dla mnie bycie na serwerze, którego online przez 3-4 lata wynosił 3-4k + nie jest złe. Nigdy nie było takiej sytuacji, aby jakiś klan czy ally rządziło dłużej niż przez 1-2 miechy. Ciągle były przynajmniej 2-3 a czasem 4 strony, które dzieliły między siebie epiki. Jak dla mnie utrzymanie się na topie przez 4 lata jednak o czymś świadczy ( bardziej niż skakanie z kwiatka na kwiatek).  Oczywiście mogę się mylić, ale jestem tylko człowiekiem. Uświadom mnie więc i napisz które Polskie klany były na topie lub ownowały jakikolwiek serwer ( 3-4+ online samych „ zadrod” ruskich) ) przez taki okres lub inny.

PS. Felek jakieś 70% forum nie zabawiło na jednym serwerze dłużej niż 4 miesiące

PS. Odwalcie się od al ariona był ze mną w klanie na Abyssie ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2011, 11:51:07 am wysłana przez Junek »
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1177 dnia: Wrzesień 18, 2011, 03:42:59 am »
W ogole dlaczego te zajebiste top klany nie zajmuja fortec? Alarion by tutaj byl jak w raju wszystkie wolne od koloru do wyboru


Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1178 dnia: Wrzesień 18, 2011, 03:53:22 am »
słyszelismy to juz 10000000000 razy od ciebie, kiedy sobie w koncu dasz spokój i zrozumiesz ze niektorzy maja inne podejscie do L2 niz Ty?
byłem 100% pewien ze w tym temacie pojawi sie wypowiedz Alariona na temat privów i sie nie pomyliłem,
czujesz sie lepszy i upowazniony do oceniania graczy priva bo siedzisz na ruoffie, na ktorym zresztą KAZDY ma mozliwosc gry? jedynie twój sposób postrzegania L2 jest prawidłowy? a jednak ludzie wybierają priva, niektórzy wolą co pół roku/rok mierzyc sie z kims innym niz od c4 siedziec na jednym nudnym serwie i ciagle ogladac te same nicki/wartagi, to taki przykład pierwszy z brzegu, poza tym jest jeszcze wiele innych aspektów ale to temat rzeka, poprostu to płakanie do graczy priva zaczyna robić sie juz nudne i irytujące..


Po pierwsze naucz się pisać ,po drugie skąd wiesz ,że na ru offie jest nudno bo co ? ktoś coś fajnego napisał na temat servera o którym niczego nie wiesz ? :oops:,proszę oszczędź ludziom tego i nie wypisuj głupot ,bo widzę już od dłuższego czasu ,że ładnie failujesz ,reasumując self own . Wypisujesz  o rzeczach o których nie masz pojęcia  :beksa: ,poza tym forum jest od tego żeby móc wyrazić swoje odczucia więc nie wzbraniaj nikomu wypisywać tego co chce napisać .Czekam na posta ,najlepiej umieść screena twoich osiągnięć na ru offie plx plx
czy ty kurwa wlasnie kazales komus innemu nauczyc sie pisac?


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

    • speedtest
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1179 dnia: Wrzesień 18, 2011, 09:14:58 am »
Dziala juz licznik na stronie Online: 3140  :D
http://l2on.net/


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1180 dnia: Wrzesień 18, 2011, 10:49:02 am »
Nervoson tu nie chodzi o to kto ma racje, to jest głupia dyskusja typu- ja lubie żelki haribo, nie znosze natomiast smaku landrynek a Ty na odwrót, o Boże jaki jestes daremny i żałosny, jak mozesz woleć landrynki w porównaniu do haribo!? :o

Wyśmiany ,to ty zostałeś jak czytałem twoje maziaki na temat ru off pilkoów na ws ,koleżko nawet nie dałeś mi dowodu na twoje rzekome pliki wiec przestań z siebie robić....   

zostałem wyśmiany.. przez Ciebie? oj oj powinienem sie przejąc?, 2 strony ludzie z ciebie targali ale widze że sobie cos ubzdurałes,
po 2 juz ci pisałem, tu nikt nie ma watpliwosci co do plików a twoje dziecinne prowokacje z l2j poprostu nie przeszły, żądasz ode mnie dowodu? ja nie mam problemu z wiarygodnościa serwera, to ty próbujesz wmówic ze nie ma tu l2off, a to oznacza ze Ty powinieneś to udowodnić i co? 0 dowodów tylko marne pieprzenie i puste prowokacje, poza tym:
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
ładny rage dzieciaku, a teraz pakuj ksiązki do szkoły


To nie ja wypisuje teksty o serverze ,że na offowe pliki ,a nie mam niczego udowadniać , a tekst z książeczkami lekko chybiony .Emotki dla ciebie są mianem rage ? :oops:.Tak jak napisałem wcześniej jesteś ograniczony i piszesz ciągle to samo ty mój  forum łariorze .Postanowiłem skończyć z tobą ta płytką konwersacje ponieważ twój tok rozumowania nie zapętla się dobrze .
nope


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1181 dnia: Wrzesień 18, 2011, 11:21:21 am »
Dziala juz licznik na stronie Online: 3140  :D
http://l2on.net/
4.5k o 11:21 ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1182 dnia: Wrzesień 18, 2011, 11:41:39 am »
pytanie jaka postać jest rozchwytywana co zawsze znajdzie party?
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1183 dnia: Wrzesień 18, 2011, 11:45:05 am »
pytanie jaka postać jest rozchwytywana co zawsze znajdzie party?
bd,sws
asd


Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1184 dnia: Wrzesień 18, 2011, 11:48:51 am »
Nervoson tu nie chodzi o to kto ma racje, to jest głupia dyskusja typu- ja lubie żelki haribo, nie znosze natomiast smaku landrynek a Ty na odwrót, o Boże jaki jestes daremny i żałosny, jak mozesz woleć landrynki w porównaniu do haribo!? :o

Wyśmiany ,to ty zostałeś jak czytałem twoje maziaki na temat ru off pilkoów na ws ,koleżko nawet nie dałeś mi dowodu na twoje rzekome pliki wiec przestań z siebie robić....   

zostałem wyśmiany.. przez Ciebie? oj oj powinienem sie przejąc?, 2 strony ludzie z ciebie targali ale widze że sobie cos ubzdurałes,
po 2 juz ci pisałem, tu nikt nie ma watpliwosci co do plików a twoje dziecinne prowokacje z l2j poprostu nie przeszły, żądasz ode mnie dowodu? ja nie mam problemu z wiarygodnościa serwera, to ty próbujesz wmówic ze nie ma tu l2off, a to oznacza ze Ty powinieneś to udowodnić i co? 0 dowodów tylko marne pieprzenie i puste prowokacje, poza tym:
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
ładny rage dzieciaku, a teraz pakuj ksiązki do szkoły


To nie ja wypisuje teksty o serverze ,że na offowe pliki ,a nie mam niczego udowadniać , a tekst z książeczkami lekko chybiony .Emotki dla ciebie są mianem rage ? :oops:.Tak jak napisałem wcześniej jesteś ograniczony i piszesz ciągle to samo ty mój  forum łariorze .Postanowiłem skończyć z tobą ta płytką konwersacje ponieważ twój tok rozumowania nie zapętla się dobrze .
czlowieku, popatrz najpierw na siebie, potem wytykaj cokolwiek innym


interpunkcja rzecz swietna, ale co za duzo to nawet swinia nie zje, do tego kazdy twoj post jest 10x bardziej chaotyczny od posta ktory skrytykowales za brak umiejetnosci pisania; a moze chodzi o to ze ty uzywasz znakow diakrytycznych a inni nie? no coz, wybacz ale w internecie to nigdy nie bylo i raczej nie bedzie wyznacznikiem poprawnej pisowni, get real



dumb polack z ruoffa*

















*no offense ktokolwiek gra na ruoffie(oprocz w/w osobnika) ))
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2011, 11:51:04 am wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1185 dnia: Wrzesień 18, 2011, 11:51:28 am »
czyli ee bp jest w ciul?
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1186 dnia: Wrzesień 18, 2011, 11:52:28 am »
czyli ee bp jest w ciul?
przejdz sie na BS i sprobuj znalezc cokolwiek innego niz BP/EE :D


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1187 dnia: Wrzesień 18, 2011, 11:58:14 am »
To nie ja wypisuje teksty o serverze ,że na offowe pliki ,a nie mam niczego udowadniać , a tekst z książeczkami lekko chybiony .Emotki dla ciebie są mianem rage ? :oops:.Tak jak napisałem wcześniej jesteś ograniczony i piszesz ciągle to samo ty mój  forum łariorze .Postanowiłem skończyć z tobą ta płytką konwersacje ponieważ twój tok rozumowania nie zapętla się dobrze .

ja tez nie wypisuje, to oficjalne info
Podsumowując, nikt nie ma zastrzeżeń co do plików poza 1 forumowym clownem, który nawet tam nie gra i nie potrafi tego w żaden sposób udowodnić, mało tego! z tego powodu to Ja jestem ograniczony!  :D ahaha dobry typ

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1188 dnia: Wrzesień 18, 2011, 12:20:51 pm »
Ktos ma czasami problemy z podłogą? ;) chodzi oczywiscie o gre, tworza sie jakby miejsca w ktore nie mozna wejsc, ani tam klinac ;((( Obojetnie czy w miescie czy w lesie. Dodam ze na ruoffie czegos takiego nie miałem ;) moze dlatego ze to l2j?


Odp: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1189 dnia: Wrzesień 18, 2011, 12:27:16 pm »
Ktos ma czasami problemy z podłogą? ;) chodzi oczywiscie o gre, tworza sie jakby miejsca w ktore nie mozna wejsc, ani tam klinac ;((( Obojetnie czy w miescie czy w lesie. Dodam ze na ruoffie czegos takiego nie miałem ;) moze dlatego ze to l2j?
tez tak pare razy mialem, ale ani razu w "terenie", zawsze w miastach na schodach; a jezeli to l2j, coz w takim razie to bez wtatpliwosci najlepszy l2j na rynku(A TERAZ CZEKAM AZ DOBRY BISHOP Z RUOFFA TO ZACYTUJE WYRWANE Z KONTEKSTU, GO ON)


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1190 dnia: Wrzesień 18, 2011, 12:31:58 pm »
Ktos ma czasami problemy z podłogą? ;) chodzi oczywiscie o gre, tworza sie jakby miejsca w ktore nie mozna wejsc, ani tam klinac ;((( Obojetnie czy w miescie czy w lesie. Dodam ze na ruoffie czegos takiego nie miałem ;) moze dlatego ze to l2j?
tez tak pare razy mialem, ale ani razu w "terenie", zawsze w miastach na schodach; a jezeli to l2j, coz w takim razie to bez wtatpliwosci najlepszy l2j na rynku(A TERAZ CZEKAM AZ DOBRY BISHOP Z RUOFFA TO ZACYTUJE WYRWANE Z KONTEKSTU, GO ON)
Na wielu srv sie z tym spotkałem, jak sie wchodzi na schody to sie po prostu postać blokuje, wystarczy wcisnąć ECS i klikąć przed siebie, na rpg też tak było, najczęściej w goddard na schodach.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2011, 12:34:00 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1191 dnia: Wrzesień 18, 2011, 12:36:11 pm »
ja w goddard jeszcze nie bylem )))))))


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1192 dnia: Wrzesień 18, 2011, 12:38:11 pm »
Na shodach nie mialem ale czesto mam pod GK nie moge podejsc nikogo nie ma pod nim a ja musze reloga robic bo ni uja, klikam na siebie, próbuje strzałkami tylko relog pomaga ;(


Odp: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1193 dnia: Wrzesień 18, 2011, 12:40:21 pm »
Na shodach nie mialem ale czesto mam pod GK nie moge podejsc nikogo nie ma pod nim a ja musze reloga robic bo ni uja, klikam na siebie, próbuje strzałkami tylko relog pomaga ;(
tak to ja mam bardzo czesto tylko u mnie dlatego ze wooden computor :<


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1194 dnia: Wrzesień 18, 2011, 12:42:45 pm »
Imo to blad klienta, na rpg jak sie chcialo kliknac gdzies bardzo daleko to czasem tez nie mozna bylo, ale jak klikales jeszcze dalej tylko w inne miejsce to mozna bylo ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1195 dnia: Wrzesień 18, 2011, 12:43:42 pm »
Ktos ma czasami problemy z podłogą? ;) chodzi oczywiscie o gre, tworza sie jakby miejsca w ktore nie mozna wejsc, ani tam klinac ;((( Obojetnie czy w miescie czy w lesie. Dodam ze na ruoffie czegos takiego nie miałem ;) moze dlatego ze to l2j?
tez tak pare razy mialem, ale ani razu w "terenie", zawsze w miastach na schodach; a jezeli to l2j, coz w takim razie to bez wtatpliwosci najlepszy l2j na rynku(A TERAZ CZEKAM AZ DOBRY BISHOP Z RUOFFA TO ZACYTUJE WYRWANE Z KONTEKSTU, GO ON)

w00t? : D

Mnie generalnie wali to, czy priv ma dobre pliki, czy złe i tak za trudno to zweryfikować (przynajmniej osobie, która nigdy nei grała na obu serwerach).

@Prokrastynator

Ja piję do czegoś innego, niż do tego jakie privy są be. Do podejścia do nich. Każdy serwer ma swoją specyfikę. Większość privów ma taką, że gra się do pewnego momentu wyraźnej dominacji 1 side'u, wtedy są już pierwsze quity kozaków, co liczyli, że tym razem "podbiją świat", a jeżeli sytuacja się utrzymuje i nic się nie zmieni + na dodatek na horyzoncie widnieje już nowy super priv, to lecą kolejne quity i to po kilku(nastu) miesiącach z super online +++20k zostaje dosyć mała ilość.

O co chodzi?
Jeżeli ktoś lubi taki styl, to spoko, może w końcu się spełni i zowni i jakiś priv (mówię to o tych, co grają tylko chwilę, nie o graczach jak Junek, co są długo na jakimś serwerze). Jeżeli z kolei ma płakać, że trzeba no lifić, to dla mnie pieprzenie jakby ktoś 3-4 x wychodził w burzę bez parasolki i robił QQ, że znów zmókł do suchej nitki.  Widzisz tu jakąś sprzeczność?

A kolejna rzecz, do której lubię się doczepić, to argument, że na ofach, to trzeba farmić Bóg wie ile. Kiedy wy zobaczycie, że to gracze skaczący po nowych privach uprawiają dopiero no life, czego nie da się powiedzieć  o constach na ru offie, jak i podejrzewam na offie też.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1196 dnia: Wrzesień 18, 2011, 12:47:04 pm »
rpg L2j :D


@up
nie ten bishop :P mowilem o tym

Cytuj
Lancer Swords Trishaa cardi 85


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1197 dnia: Wrzesień 18, 2011, 12:52:32 pm »
ahh no w sumei napisałeś "dobry" więc nie wiem czemu się czepiałem, każdy twierzdzi, że nie ogarniam  ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1198 dnia: Wrzesień 18, 2011, 01:08:14 pm »
Alarion a nie trzeba duzo farmic? w ile w wbijasz 79? 1 miesiac? ruskie na ws wbily po 5 dniach ;p
Juz to kiedys tlumaczylem, na privie osigasz end game kilkukrotnie szybciej niz na offie, na prv jest zdecydowanie wiecej pvp, chociaz oczywiscie nie twierdze ze droga 1-80+ na offie jest pozbawiona pvp, a jako ze starty serverow daja najwiekszy fun to tak to sie kreci, ja osobiscie nie zmieniam serverow zbyt czesto, wyjatek to celes i reloaded ale to byly takie przygody tylko podczas gdy wrath mial 1 miesieczny down, reszta serverow to min 5-8 miesiecy, dex 3 lata, exi 1.5
Ale sa tez osoby ktore zmieniaja srv doslownie co kilka dni, jest ich cala masa na naszym forum ;p
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2011, 01:14:22 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: L2.ws x5 --- [L2OFF] High Five part 5 ---- start 9 WRZEŚNIA (piątek)
« Odpowiedź #1199 dnia: Wrzesień 18, 2011, 01:38:09 pm »
Wbicie obecnei max lvla na ru offie nie jest duużo większym kłopotem niż na wielu privach, ale w obecnej kronice lvl w ogóle nie jest kłopotem. Problemem jest dobry sprzęt i dostęp do niego. Podejrzewam, że ubranie się na tym serwerze będzie podobnie kłopotliwe, co na ru offie. Ceny niektórych itemów będą po prostu proprcjonalnei wyższe, bo jakoś wątpie, by z frintezy nagle leciało więcej niż 2 vorpale, ew. neckl + bron vesperowa. To samo też chyba z valaksa/antharasa (ciekawe, kiedy i czy w ogóle padnie pierwszy gad ; p ) nie powiecie, że leci chyba więcej niż 1 earring/neckl.

Mówisz, że na początku więcej PvP. Nie wiem jak teraz, ale kiedy startowałem pół roku temu na Lancerze, to pierwsze PvP były już od 30 lvla. Może nie były to bitwy zergów postaci 30-40-50 lvlowych, co dopiero zaczęły grać na serwie, ale end game PvP było już dużo. W każdym bądź razie nei ma co narzekać, co pokazują nasze ostatnie eventy.

Wiem, że nowy serwer ma swój urok. dużo ludzi z teorytycznie równymi szansami, przepchane lowbie spoty, można zrobić prawie na wszystkim itd. Ale end game będzie bardzo podobny jak u nas, tyle tylko, że pytanie, jak długo end game będzie opłacalny u was (kilka miesięcy - źle, czy może ponad rok - dobrze).

A mój pierwszy post w tym topicu był skierowany wyraźnie do kolesia, co napisał, że trzeba no lifić : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker