Witaj
Gość

Wątek: Spellsinger vs Warcryer  (Przeczytany 9711 razy)

  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 22, 2008, 02:56:04 pm »
Do dobrego spsa nie podejdziesz- na dodatek polowe jak nie wiecej drainow ci przerwie...
...


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 22, 2008, 03:31:35 pm »
Scorpion jest takie coś jak "element zaskoczenia" zależy kto kogo zacznie bić, bo jak ty mu niespodziewanie podejdziesz i walniesz stuna to po elfie.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 22, 2008, 05:41:44 pm »
problem ze to nie stun shield z base land rate 0.8, wiec jak stun nie wejdzie to po orku :p


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 22, 2008, 06:45:59 pm »
a WC jak zwykle niedoceniony....przy odpowiednich buffach osiagam na nim ponad 1900 M.defa wiec za ile mnie taki spsik bedzie bil? 50? 100? pewnie i mniej, a jak ja mam jeszcze zenchantowanego draina na +8Power to mu troche zadek przetrzepie. Uwierzcie ze jak ktos dlugo gra swoja postaci i dobrze ja pozna to potrafi ladne kuku zrobic
Jeśli nie masz po co żyć‡...to żyj na złość‡ innym


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 22, 2008, 07:10:34 pm »
no i co z tego ze 1900 m def (obstawiam high rate serwer z  godzinnymi tancami songami?), 50, 100 dmg z nuka ? chyba na hero ud :p albo nigdy nie biles sie z nukerem, +8 power .... ja mialem +10 power, teraz +9 cost i w sumie wieksza roznice widze bo jakos wolniej mana znika a z power efekt byl taki ze nuki 30 dmg wiekszy zadawaly.


z twoich wypowiedzi jak dla mnie wynika ze wc grasz 3 dni na 1k ratach z gm shopami i hero skilami za donate. wc nigdy nie byl, nie jest i nie bedzie super mega killerem wszystkiego co sie rusza, moze wygrac wiele walk ale wymaga to odpowiedniego podejscia, taktyki i nigdy nie ma sie gwarancji ze pokonas zprzeciwnika, bywa roznie i wc to jest najpierw bufer potem dopiero kiler jezeli tylko wiesz jak sie do tego zabrac



  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 22, 2008, 07:42:59 pm »
Warcryerem gram juz ponad rok na serverze x15. a taki M def osiagam w banalnie prosty sposob: najlepsza bizuteria na jaka Cie stac (bossowej nie mam), Tallum Robe set,selfbuff od M.defa, CoV, song od SwSa na M.def i dye -4 MEN, mniej wiecek kolo 1900 wyjdzie. Jesli chodzi o mnie to ze wszystkich walk najmniej sie boje wlasnie z nukerami. Sprobuj dac takiemu cancela z tym M.defem i na dodatek Chant of Spirit....Cos mi sie zdaje ze szansa niewielka, a jak zamiast swoich buffkow np evasion czy Revenge zrobie wolne slotki na Empa, dance con i mistic to cast przekracza 1000 spokojnie. Nauczcie sie doceniac Orkow magikow, moze wygladaja jak zielona kupa ale wielu juz sie przekonalo ze potrafi ladnie dac do wiwatu. Nie twierdze ze poloze kazdego ale i nie przegram latwo.
Jeśli nie masz po co żyć‡...to żyj na złość‡ innym


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 22, 2008, 09:00:09 pm »
Masz swsa w pt-to juz nie jest 1vs1 :P Dalej jak nuker ma dobra bizu to go glaszczesz tymi drainami-zaspamuje cp-potami az ci sie mana skonczy.Poza tym na covie masz taki speed, ze za chiny ludowe do spsa nie dobiegniesz-ja tyrkiem po dostaniu vortexa i ice bolta mam problem,zeby dobiec, wiec wc z 23(?)dex moze sie pozegnac z podejsciem do maga. Poza tym jak mag jest uparty to przeczeka te 4 minuty cova. Dobry sps>dobry wc i tyle.
...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 22, 2008, 09:11:10 pm »
Kll wc moze zabijac :D i to jest fajne jak ludzie sie potem wkurzaja ze ich bufer pobil ;>. Ale trzeba pamietac ze zabijanie przez wc nie jest ani proste, ani szybkie i wymaga duzej wprawy i w zasadzie oddzielnej techniki walki na kazda profesje inaczej bijemy sie z sr inaczej z he, inaczejz  destro itd ..... duzo kombinowania mnostwo zabawy i radosc jak po 10 przegranych walkach 1 raz zabijesz destro bezcenna :D
no mi na siegu prawie udalo sie zlapac fraga ;D dalem cryta za 750dmg po czym podbiegl sws , hitnal kraska(dobry cel :D:D:D) i lezal :)


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 22, 2008, 11:17:53 pm »
Orochimaru6 ja gram wc od c3 :p i taki przyklad jak ty podajesz to nie tylko ty podajesz 1900 m def oznacza ze i nuker dla wyrownania szans powinien miec podobne bufki a wtedy niestety wesolo nie jest. tez kiedys myslalem ze orki magicy to totalnie wymiatacze :D ..... pozniej podexpilem tak na 60+ i sie okazalo ze pvp takie latwe nie jest jak na 40-50 lvl.


jak liczysz tance, songi itd to racej 1 vs 1 nie jest chyba ze npc buferzy u ciebie wiec to inna bajka i zupelnie inne realia gry sa (tance i songi wydluzone jak zwykle bufki dostepne u npc zabijaja 50% przyjemnosci z tej gry :D )

nie wiem z kim ty walczysz tka nabufowany ale ja juz miewalem 1500+ m def na selfach i z nukerami wcale milo nie bylo chyba ze gosc empa i acumena zapomnial wziac, nie zapominaj ze wraz z mdefem wc rosnie takze matc nukerom i sma m def nie daje duzej ochrony przed nukami, troche daje ale i tak znacznie bardziej sie czuje resisty od PP niz np song of warding (co nie zmienia faktu ze warding tez fajny)

btw wc tak jak ty podajesz w tatkach +0 wyciaga 1886 mdef, sps w takim samym zestawieniu 1788 (dye standard czyli -8 men +4 wit i 4 int) i teraz tak sps ma znacznie wiekszy cast speed (1522) i matc (2321), wc w takiej konfiguracji ma 1500 matc, 1031 cast speed mam nadzieje ze widac ta roznice i dlaczego z sps jest ciezko (no odejmijmy cov sps to i tak cs bedzie mial gdzies 25% wiekszy i matc cos okolo 30%.... liczylem cov no bo skoro kolega do walki 1 vs 1 wlicza tance i songi to druga strona pewnie tez ma dostep do identycznych bufkow)

jedyna rzecz na korzysc dla wc to fakt ze ma ponad 2k hp wiecej niz sps ;> nie chce mi sie znowu calc odpalac ale jakos mi wychodzilo 7300 hp na 78 lvl dla wc i cos okolo 5400 dla sps
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2008, 11:26:32 pm wysłana przez DIO »


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 23, 2008, 09:25:40 am »
Gady gadu do obiadu a i tak Warcryer potrafi przygrzmocic, jak na razie z SPSem nie przegralem. Moze jak spotkam takiego co ma Arcana Mace + Acu +20
Jeśli nie masz po co żyć‡...to żyj na złość‡ innym


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 23, 2008, 08:37:26 pm »
ja nie zaprzeczam faktomz e wc moze byc grozny w pvp ale pokazuje ci ze jak na razie spotkales beznadziejnie cienkich i nie potrafiacych walczyc swoja postacia nukerow jezeli poza olimpiada na bufach nie masz z nimi zadnych problemow


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 24, 2008, 03:51:18 pm »
IMO sytuacja troche poprawia sie na 79 lvl kiedy DC dostaje CoM. Bonusy do walki z magami mamy z niego troche lepsze niz za CoV(większy mdef, matck,krotszy reuse czarow, mp wolniej sie konczy) i co najwazniejsze nie spowalnia wiec dobiegniecie do spsa wcale nie jest juz niemozliwe, oczywiscie jesli nie wejdzie vortex (pomimo tego ze mam 1500 mdef i chant of spirit na sobie to vort wchodzi raczej czesto ;/). W CoM boli jedynie brak bonusu do hp, ktory jednak w walce  z magiem jest troche rekompensowany przez wyzszy mdef.

Jak zwykle bardzo duzo zalezy od szczescia (czy wejdzie vortex, stun, albo krytyk z magii co spsowi zdarza sie niepokojaco czesto). Szanse w tej walce ocenialbym na 79 jako wyrownane z lekka przewaga sps.

PS nie wiem jakie skille ma sps na 79 wiec poprawcie mnie jakby co:)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 18, 2008, 11:12:27 pm »
mam Doom Cryera, gram nim juz ho ho hooo albo i dluzej i jeszcze nigdy nie mialem problemu z SPSem. Ork magik to istny killer na innych magow, gdzie ludzisja boja sie Necro ruszyc tam ja wyskakuje i loje jak chce. Raz zdazylo sie ze silence dostalem wiec zamienilem Valhalle z Acu na M.Showerka z Focuser + Soul Cry i pralem recznie, wierzcie lub nie ale bydlak padl -> stun, stun, stun..... a Z SpSem jeszcze latwiejsza zabawa.

Ja także nigdy nie mam problemow z sps-em czy innym to magiem tak jak to przedmowca wspomnial ludzie boja ze necro ze co tam nie wiadomo a po 1 silence rzadko wchodzi 2 wszytkim nukerom obcieli cast sleepa (wedlug mnie ich glownej broni) a 3 ;p co do walki z sps-em jest bardzo latwitutka dajemy naszym kochanym WC sleepa zarzuca  stun ff  drain stun drain drain itd az padnie 
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2008, 11:18:56 pm wysłana przez Aczuci »


Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 19, 2008, 03:18:12 pm »
Cytuj
a po 1 silence rzadko wchodzi
ta jasne ... w C1 grasz?

Cytuj
2 wszytkim nukerom obcieli cast sleepa (wedlug mnie ich glownej broni)
sry ale nie mamy o czym rozmawiac

Cytuj
a 3 ;p co do walki z sps-em jest bardzo latwitutka dajemy naszym kochanym WC sleepa zarzuca  stun ff  drain stun drain drain itd az padnie
tak jasne bo ty jestes na full buff + hero zerk a SpS na selfach ...


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 19, 2008, 04:50:02 pm »
A dla Ciebie uczciwa walka by bylo sps full buff a wc bez tak ? sorka mi Cie bardzo sps-owi 3 hydro jedza tyle many co 1 drain to 1 a 2 ja w zyciu w c4 nie widzialem aby jakis nuker nie na serwie pvp zaczynal bez sleepa i walka z nukerem wygladala tak sleep /surrender czy cos tam innego / nuk / sleep /nuk /i  tak az padniesz w c5 juz ma sie jakies szanse z nukerami

PS. nie moja wina ze sps nie ma buffek jego problem nie moj


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 19, 2008, 05:32:39 pm »
C4? C5? Mhm... oO
Nukerzy zaczynają od sleepa? U Ciebie wszyscy bez mentala?
Porównywać jednego na full buffie, a drugiego na selfach... LOL

W c4 ogarniający sps zmiażdzy raczej tego wc.
3 hydro=1 drain? Co z tego? Wc to buffer, nie zamiatacz, czy jakich tam określeń używasz.


Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 19, 2008, 07:17:26 pm »
A dla Ciebie uczciwa walka by bylo sps full buff a wc bez tak ?
nic takiego nie napisalem ...

Cytuj
a 2 ja w zyciu w c4 nie widzialem aby jakis nuker nie na serwie pvp zaczynal bez sleepa i walka z nukerem wygladala tak sleep /surrender czy cos tam innego / nuk / sleep /nuk /i  tak az padniesz
no ta ty jeszcze grasz na C4 ... powiedz mi jak juz jestesmy przy tym temacie ... jaki powazniejszy(czyt. jeden z bardziej znanych albo z duzym community) serwer stoi jeszcze na C4?:>

Cytuj
PS. nie moja wina ze sps nie ma buffek jego problem nie moj
/lolretard


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Spellsinger vs Warcryer
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 19, 2008, 09:41:53 pm »
a 2 ja w zyciu w c4 nie widzialem aby jakis nuker nie na serwie pvp zaczynal bez sleepa i walka z nukerem wygladala tak sleep /surrender czy cos tam innego / nuk / sleep /nuk /i  tak az padniesz
Popierwsze na normalnym pvp(czyli magic barrier+mental i inne buffki) to sorc i sps zaczynali od cancela a dopiero pozniej od sleepa, a w sleepowanie to sh i necro napewno sie nie bawil, no ale jak ktos pomysli o c4 to tylko sleeeeeeeeeeeep!!11!!one!!one11
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired