Witaj
Gość

Wątek: Swordsinger vs Destroyer  (Przeczytany 9206 razy)

Swordsinger vs Destroyer
« dnia: Maj 26, 2007, 04:10:13 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2007, 10:14:26 pm wysłana przez Dohid »


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 1

  • ST FTW!!! bolek to faja
Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2007, 10:47:14 am »
udało mi się wygrać z destrem ale bardziej opisze moją walkę i jaką technikę uzyłam na początek sprzęt: destro miał b grade miecz latał w BW ja miałem damascusa z focusem dye -STR+DEX latałem też w BW z tarczą żeczjasna doom :wink: więc tak na początek robimy zawarcie kiedy cp nam się powoli konczy wżucamy entangle ucieakmy z resztką cp i patrzymy czy entangle weszło jeśli nie wrzucamy jescze raz, po wejści bijemy w zwarciu z takim dye będziemy mileli częste krytyki za jakieś 250 :D kiedy mamy jakieś 5/6 hp uciekamy na większom odległość i uzdrawiamy się elemental healem robimy tak kilka razy kiedy destro włącza frenzy rage i battle roara uciekamy leczymy się i ponownie wżucamy entangle raz po raz dajemy kilka ciosów w zwarci i leczymy się z każdej straty kiedy minie jakieś 35sec na oko to idziemy do zwarcia wżucamy ud nawet jeśli mamy full hp destro raczej będzie nas bił w zwarci bo nawet jak włączymy ud to i tak jego dmg będzie niezłe kiedy minie nam ud uciekamy i leczymy się jednak istnieje możliwóść że destro włączy guts wtedy niestety trzeba sie tłuc w zwarciu żeby zadać jakiś dmg i leczyć się jak guts minie raczej mamy to full hp ja przynajmniej miałem :P tłuczemy sie w zwarciu i sandardowo uciekamy żeby się ulezyć a potem możemy tylko napisać z dumą gf stojąc na destrem :D (oczewiście jeśli mamy łuk sprawa z guts jest ułatwiona jeśli jednak destro też ma łuk to raczej nie mam szans bo jak włączy frenzy rage to z łuku nas rozwali ogólnie to walka z destrem jes dość ciężka i czasami nie łatwo jest wygrać)
DN: NM(30x):
Tyr/ol sub: Bh/wc
Des/tyr
Ee/ol
Bh/pal
Zerk


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

  • THIS IS SPARTA!!!
Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2007, 11:15:03 am »
Technika dobra  :D ale gdyby destro miał łuk to by było gorzej :( ale jesle wykorzysta sie szybkość elfa(duzo większom) to sie powinno wygrać na, arenie to troche inaczej wygląda. na przestrzeni nie wiem czy sie to sprawdzi ale większość walki mozna spendzić z łukiem(krytyki tez ładnie moga wchodzić). jak planujemy cały czas być w zwarciu to grając elfem powinnyśmy przegrać  :x
Nick: AmidalePL lvl: 78 SwordMuse


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2007, 06:37:30 pm »
Na arenie SwS nie ma praktycznie żadnych szans, Destro poprostu skopie mu tyłek. Na otwartej przestrzeni predzej ktos inny obu załatwi jak oni siebie. Destro- duzo hp i sporo defa (dmg SwSa jest maly, chyba ze sobie rzuci huntera jednak to tylko 2 minuty...). Healami tez nie wyrobi. Jedynym prawdziwym przeciwnikiem dla Destro w tej walce jest speed elfa, Destro mając jeszcze Entagle moze zapomnieć o wygranej- SwS mu ucieknie.

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2007, 07:46:47 pm »
Ok pytanie numer jeden, czy dany Orc używał jakichkolwiek skilli atakujących? No bo sytuacja wygląda tak, że jak taki Destro cię machnie kilka razy ze skilla to trochę sporo many by ci na leczenie zeszło.

Pytanie numer dwa.
Jakim cudem CI many starczyło? Leczenie jest dość kosztowne, odnawianie songów też, dodatkowo spowolnienie. Ja się na SWS niespecjalnie znam, wiec podaj jakieś liczby może.

A teraz tak...
Z tego opisu wynika, że destro był trochę niepoczytalny. Jeśli w walce w zwarciu nie potrafił ci zadać na tyle dużych obrażeń, aby cię skutecznie uszkodzić aby tobie się mana skończyła. Walka destro, to podejście, próba stuna, combo ze skilli i dobiegamy do przeciwnika.
Później freenzy + rage i jeśli dopuścisz do podejścia, to potrzebujesz ekipy reanimującej, bo nawet UD tego tak bradzo skutecznie nie blokuje, a Destro atakuje ze skilli niemiłosiernie.
W razie problemów Battle Roar i mamy HP.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2007, 08:45:26 pm »
Pytanie numer dwa.
Jakim cudem CI many starczyło? Leczenie jest dość kosztowne, odnawianie songów też, dodatkowo spowolnienie. Ja się na SWS niespecjalnie znam, wiec podaj jakieś liczby może.

A teraz tak...
Z tego opisu wynika, że destro był trochę niepoczytalny. Jeśli w walce w zwarciu nie potrafił ci zadać na tyle dużych obrażeń, aby cię skutecznie uszkodzić aby tobie się mana skończyła.

SwSem mozesz spokojnie utrzymac 2-3 piosenki bez straty mp (tzn zdazy sie zregenerowac do czasu gdy bedziesz musial powtorzyc) Entangle owszem, zabiera sporo mp, ale gdy spamujesz go na jakiegos RB czy kogos -nascie lv wiekszego, w przypadku Destro nie powinno byc problemow i mysle ze za 2-3 razem siadzie (oczywiscie lotto sie zdarza, moze za pierwszym, a moze wcale).

No i trzeba pamietac ze walczysz nie z komputerem, a z zywym graczem, ktory moze byc kompletnym kretynem i przegrac.. sporo tez zalezy od sytuacji ale nvm wzsystko moze sie zdarzyc

Cytuj
Destro- duzo hp i sporo defa (dmg SwSa jest maly, chyba ze sobie rzuci huntera jednak to tylko 2 minuty...).

SwS powinien miec sporo wiekszego defa (buff lv2+earth), ( B grade nieco ponad 1k) zakladajac ze do walki rzucasz wind+earth+hunter, entangle wejdzie za pierwszym razem, i walisz z luku, szanse wygranej bylyby calkiem realne :p



  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 25, 2007, 09:04:56 pm »
Hmm SWS na 74 poziomie ma 1,5k many. Jednorazowe leczenie kosztuje 200 many.
Używanie songów, spowolnienia i innych skilli powiedzmy, że jedynie powoduje brak możliwości odnowy many (jak już eSkel wspomniał lotto się zdarza).

Czyli mamy manę na 7 uleczeń i UD jeśli nasze szczęście osiąga szczyty.
Nie wiem ile to uleczenie odnawia życia, więc będę strzelał i uznam, że 546 power to 540 HP odnowione (proszę o sprostowanie kogoś w razie pomyłki).

To nam daje no sporo, czyli 3,6k odnowionego HP, a to nam schodzi na 6 skilli Destro. Bez krytyka żaden zdaje mi się (hmm wydaje mi się, że Destro jednak powyżej 600 dmg by był, ale tego nie sprawdzałem).

Tutaj dodatkowe założenie, że Destro ani raz nie przerwał nam czaru.
Myślę, że podczas walki bylibyśmy wstanie leczenia użyć góra 4 razy + UD. No cóż cudów nie ma, za jakimś razem spowolnienie nie wejdzie i raczej nie mamy takiej regeneracji many (350 - 400 many - 3 songi + spowolnienie i hold, to wszystko w 120 sec, czyli 3 many na sec reg, chyba za dużo).

Dzięki songowi na speed i spowolnieniu Destro on ma małe szanse aby nas dogonić, ale my nie mamy szans go zabić. Podejście grozi nam stratę 3k HP jeśli stun nie wejdzie, przy regeneracji ok 2k powiedzmy (dużo biegania) i 2x leczenie mana szybko się skończy.
A jak podejdziemy to Destro robi z nas sieczkę, bo jeśli nawet zbijemy mu życie do 30% (to nie takie proste) to nas wykończy na freenzy, ja osobiście poczekałbym na stuna, albo najpierw guts użył i zobaczył co SWS zrobi (jeśli ucieknie to za 2 razem może się nadziać).



Zulek mi tam w calkulatorze wyszły obrażenia z krytyków max 180, przy 1147 p. defa.
Broń to forgotten blade z SA focu i 247 cryt.

A teraz ze sprzętem który wskazałeś:
P. def Destro (poziom 74): 800
P. atc twój: 468
Cryt. twój 251

I teraz DMG twój:  72 - 88
                        145 - 176 z obrażeniem krytycznym mając 25% szans na takie obrażenia

A teraz DMG Destro: 100 - 121 (68 - 99)
                            200 - 242 (137 - 198) z 12,5% szansą na trafienie krytyczne

« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2007, 09:24:05 pm wysłana przez TruTherion »


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2007, 12:09:59 am »
SwS powinien miec sporo wiekszego defa (buff lv2+earth), ( B grade nieco ponad 1k) zakladajac ze do walki rzucasz wind+earth+hunter, entangle wejdzie za pierwszym razem, i walisz z luku, szanse wygranej bylyby calkiem realne :p


Nie zapominajmy o tym że mimo sporego defa to dmg dość kiepski, natomiast dmg od Destro to juz inna bajka, dodatkowo taki Destro moze mieć łuk, ktorym w C4 zrobi naprawdę krzywdę, w C5 gorzej ale i tak nieźle.
Heale jak zauważyl TruTherion SwSa są kosztowne do tego songi trwające 2 minuty. Destro spokojnie przeczeka 2 minuty. Prędzej SwS pozbędzie sie many niż zabije zielonego. Uważam że Destro nie moze przegrać tej walki, a tym bardziej Titan który jest trochę poteżniejszy

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 1

  • ...
Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 26, 2007, 08:25:40 am »
Destro > SWS. Ma za mało P.atk, żeby cokolwiek mu zrobić.
OT: ( może nie BD, z racji 41 str i Dance of Warrior)

PS.w tytule tematu jest literówka Desroyer, a nie Destroyer  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2007, 04:49:37 pm »
Hmm SWS na 74 poziomie ma 1,5k many. Jednorazowe leczenie kosztuje 200 many.
Używanie songów, spowolnienia i innych skilli powiedzmy, że jedynie powoduje brak możliwości odnowy many (jak już eSkel wspomniał lotto się zdarza).

Dlatego uzylbym luku dla swsa, zuzycie mp prawdopodobnie mniejsze niz przy spamowaniu heala, kitonie orka nie powinno sprawiac zadnego problemu
Cytuj
Zulek mi tam w calkulatorze wyszły obrażenia z krytyków max 180, przy 1147 p. defa.
Broń to forgotten blade z SA focu i 247 cryt.

A teraz ze sprzętem który wskazałeś:
P. def Destro (poziom 74): 800
P. atc twój: 468
Cryt. twój 251

I teraz DMG twój:  72 - 88
                        145 - 176 z obrażeniem krytycznym mając 25% szans na takie obrażenia

A teraz DMG Destro: 100 - 121 (68 - 99)
                            200 - 242 (137 - 198) z 12,5% szansą na trafienie krytyczne



Jakiego sprzetu uzywales do obliczen ? Ofc to zalezy od Ciebie, ale ja wrzucilbym top B, moozee A grade, S grade to lekka przesada (a juz pvp na self ? ee)

Cytuj
do tego songi trwające 2 minuty. Destro spokojnie przeczeka 2 minuty. Prędzej SwS pozbędzie sie many niż zabije zielonego.

probowalem to zasugerowac w poprzednim poscie, widac bez skutku

jakie ma znaczenie dlugosc trwania piosenek dla sword singera? skoro moze on sobie w dowolnym momencie powtorzyc w doslownie pare s



nie probuje wam wmowic, ze sws polozy destro zawsze i wszedzie, bo rzeczywiscie szanse sa niskie, ale cuda sie zdarzaja ; ) i sporo zalezy od sytuacji w ktorej walczymy


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2007, 09:57:21 pm »
Jeżeli "kitonie" = kitowanie to sprawi to problem bo mimo szybkości SwSa jednak range na łuk wynosi 600 czyli tyle samo ile ma Destro więc to raczej nie poskutkuje. Co do tych songów, to doskonale zdaje sobie sprawę, zę SwS je sobie odnowi jednak bedzie to bardzo uzależnione od mp. Co do zwycięstwa Destra nad SwSem jest ono prawie 100%, prawie bo zdażają się różne sytuacje np lag grającego Destrem, jakieś zamuły kompa itp, może SwSowi uda się za każdym ciosem kryt, nie wiem, ale jedno jest pewne bez żadnych sztuczek z kompa i SwSem mającym pecha (np przy entagle czy krytach) to Destro > SwS, temat wyjaśniony :P

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 26, 2007, 11:49:28 pm »
Cytuj

Jakiego sprzetu uzywales do obliczen ? Ofc to zalezy od Ciebie, ale ja wrzucilbym top B, moozee A grade, S grade to lekka przesada (a juz pvp na self ? ee)



PVP oczywiście, że na selfie, bo tak trzeba sprawdzać postacie pod pvp, wszelkie buffy dodatkowe to dodatkowy support, który w Lineage jest strasznie nadużywany.

A co do sprzętu.
To najpierw użyłem S greade dla obliczenia optymalnych wyników, a za drugim razem sprzętu, który wskazał zulek aby sprawdzić ile on by bił. Tylko "podbiłem" poziom walczących do 74, bo kolega poziomów nam nie dał.

Zwykle do obliczeń używam A greade :), tylko tym razem zrobiłem wyjątek, no chyba że już omawiamy walki 3 klasowe, gdzie warto zastosować S gready.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 27, 2007, 12:06:15 am »
Jeżeli "kitonie" = kitowanie to sprawi to problem bo mimo szybkości SwSa jednak range na łuk wynosi 600 czyli tyle samo ile ma Destro więc to raczej nie poskutkuje. Co do tych songów, to doskonale zdaje sobie sprawę, zę SwS je sobie odnowi jednak bedzie to bardzo uzależnione od mp.

Gwoli scislosci - Destroyer w BW hvy z ww1 (jak kto woli, haste potion, to raczej nie wykracza po za ogolne zasady self buff;) ) ma 148 speed. Sws tez w BW hvy, z self buffem (sprint lv2 i jako jedna z 3 piosenek - wind) ma 201 speed : P. Entangle odejmuje ok 40-50 speed: P


naprawde nie widze problemow zeby kitowac grubego orka; ) nawet bez entangle

eot:P


edit: po za tym, krazyl taki fajny tekst, ze postacie typu Sws/PW/SR oszczedzaja na bsoe, w wiekszosci przypadkow moga po prostu uciec; )
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2007, 12:07:52 am wysłana przez eSkel »


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 27, 2007, 12:50:19 am »
eSkel... co jeśli destro też ma łuk? Zasięg mają taki sam. Nie widzę żadnej możliwości, żeby SwS pokonał destroyera na zbliżonym lvlu i z tymi samymi buffami (destro bez songów ofc). Jeśli walka na self buffie będzie dla destroyera strasznie męcząca to on poprostu pójdzie sobie do miasta, raczej nie zdążysz go zasmyrać.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 27, 2007, 01:03:06 am »
Moze i miec luk: ) To jest wlasnie jeden z elementow pvp na ktore nie mamy wplywu: ) Ja przedstawiam tylko pkt widzenia swsa, bo jak do tej pory prawie wszyscy pisali na korzysc destroyera ; ) Trudno sie z toba nie zgodzic, szanse sa nikle, ale nadal uwazam ze sa szanse i ze sws moze zaskoczyc. I 'zasmyrac' na smierc ;)


Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 27, 2007, 09:10:05 am »
Cytuj
Entangle odejmuje ok 40-50 speed: P
jezeli wejdzie to temu destro odejmie 66,6 speeda :P


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 27, 2007, 09:31:50 am »
Destro nie ma szans dogonić żadnej klasy... Nawet na buffach. Ten jego speed... Dziwie się, że Destro nie dali jakiegoś skilla, dzięki któremu może on zatrzymać przeciwnika (nie licząc stunów).

Ale wracając do tematu...
SWS może pokonać Destro, jak SWS będzie miał niebotyczne szczęście (kryt, kryt, kryt, o dmg, kryt, kryt i skille jak w masło wchodzą), a Destroyerowi za bardzo to nie będzie wychodziło (stun nic... dmg, dmg, dmg o kryt, dmg, dmg, co się dzieje z tym stunem...). No w tedy to SWS ma szanse.
No i oczywiście druga opcja to taka, że Destro gra jakiś cienki gracz, który nie wie że potęga Destro siedzi w jego skillach (widziałem takiego, często...), a gracz prowadzący SWS już wie co i jak.

No ale nie możemy zapomnieć o tym, że SWS to support i on do pvp idzie z party ;) (zresztą Destro też powinien, bo inaczej może mieć problem aby mieczem machać).




PS. Ja na servie miałem kiedys SWS'a, który rozwalił 9 osobowe party, w tym 3 hero. Później się przekonałem, że nie walczył z noobkami, a z dobrymi graczami. Do tej pory się zastanawiam, jak on to zrobił (zadawał 3k dmg). Podejrzewam Zariche ale nikt nie wspomniał, że on takowy miecz posiada (tym bardziej, że sytuacja się powtażała - ale fart w dropie).


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 11, 2007, 05:50:50 pm »
co do many u SwSa to przypominam o skillu focus mind, on naprawde dużo doddaje tej regeneracji. ktoś napisał, że zasięg łuku to 600, bez mastery to chyba raczej 300 jest.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 11, 2007, 09:31:37 pm »
Ja myslalem ze bez mastery 600, z lv1 750, 2lv - 900. Ale to tylko moja teoria, po prostu mam wrazenie ze dagger z lukiem (1lv long shot) ma niewiele wiekszy zasieg od innych klas: )


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 12, 2007, 09:54:46 am »
moze nawet 700 czyli tyle ile ma power shot ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 12, 2007, 01:21:08 pm »
eSkel mi się zdaje, że to tak z czarami jest u nukerów, do 20 lvla są 600, do 40 750, po 40tym 900, a łucznicy mają 300, 600,900.

znalazłem coś takiego:
Long Shot 1    Bow Range 700
Long Shot 2    Bow Range 900
proporcjonalnie to bez mastery 500 : ale pewnie macie racje i bedzie 600 :P


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 12, 2007, 06:36:26 pm »
Nie maja racji- jest 500 :P
...


  • Wiadomości: 117

  • Pochwał: 0

  • Czas Zapłaty
Odp: Swordsinger vs Destroyer
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 25, 2008, 02:29:20 pm »
ja zawsze latałem na expa i pvp z łukiem z bulidem +4 dex - 4 con ,z BW hevy,songiem wind+ ww daje mu takiego kopa !!! :D


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Swordsinger vs Desroyer
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 04, 2009, 09:31:18 am »
udało mi się wygrać z destrem ale bardziej opisze moją walkę i jaką technikę uzyłam na początek sprzęt: destro miał b grade miecz latał w BW ja miałem damascusa z focusem dye -STR+DEX latałem też w BW z tarczą żeczjasna doom :wink: więc tak na początek robimy zawarcie kiedy cp nam się powoli konczy wżucamy entangle ucieakmy z resztką cp i patrzymy czy entangle weszło jeśli nie wrzucamy jescze raz, po wejści bijemy w zwarciu z takim dye będziemy mileli częste krytyki za jakieś 250 :D kiedy mamy jakieś 5/6 hp uciekamy na większom odległość i uzdrawiamy się elemental healem robimy tak kilka razy kiedy destro włącza frenzy rage i battle roara uciekamy leczymy się i ponownie wżucamy entangle raz po raz dajemy kilka ciosów w zwarci i leczymy się z każdej straty kiedy minie jakieś 35sec na oko to idziemy do zwarcia wżucamy ud nawet jeśli mamy full hp destro raczej będzie nas bił w zwarci bo nawet jak włączymy ud to i tak jego dmg będzie niezłe kiedy minie nam ud uciekamy i leczymy się jednak istnieje możliwóść że destro włączy guts wtedy niestety trzeba sie tłuc w zwarciu żeby zadać jakiś dmg i leczyć się jak guts minie raczej mamy to full hp ja przynajmniej miałem :P tłuczemy sie w zwarciu i sandardowo uciekamy żeby się ulezyć a potem możemy tylko napisać z dumą gf stojąc na destrem :D (oczewiście jeśli mamy łuk sprawa z guts jest ułatwiona jeśli jednak destro też ma łuk to raczej nie mam szans bo jak włączy frenzy rage to z łuku nas rozwali ogólnie to walka z destrem jes dość ciężka i czasami nie łatwo jest wygrać)

1. Entangle spowalnia, piszesz "po wejści bijemy w zwarciu" gdzie w tym sens?
2. Nie zdazysz wycastowac self heal'a
3. IL+ fr nie dziala na luk
3. Destro zabije Cie bez uzycia frenzy, guts ftw i hity po 20
4. "kiedy destro włącza frenzy rage i battle roara"..."raz po raz dajemy kilka ciosów w zwarci" chcesz sie bic z destro na frenzy w zwarciu?

anyway niema szans wygrac z destro
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Swordsinger vs Destroyer
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 04, 2009, 11:14:29 pm »
Teoretycznie ma, hunter, wind i łuk, innej szansy nie widze ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired