Witaj
Gość

Wątek: Goddess of Destruction - News  (Przeczytany 312480 razy)

  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 18, 2010, 12:01:50 am »
Skojarzyło mi się to z jakimś Single Player na konsole :D


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 18, 2010, 01:36:04 am »
co byś nie mówił, to takich mass pvp i party vs party nie uświadczysz w WoW'ie prawie (powtarzam "prawie") w ogóle. Ja osobiście nie lubię instancji i dla mnie dalej większość bossów mogłaby być open, albo chociaż trzymać jakiś poziom wyważenia, bo w sumie dla tych non factorów też czasem się coś przyda móc zrobić klanowo.


Gram w L2 bo kocham atmosferę w klanach, kocham grę "myszką", jestem przyzwyczajony i uzależniony w pewnym stopniu(kontroluję poświęcony czas).


Ale nie mów mi o ... mass pvp :) w wowie a tam, fakt faktem wolę CP 9 osób inna gra niż PT  w WoWie, ale ono również jest genialne, wadą jest oprawa graficzna która do mnie na dłuższą metę nie przemawia, ale występują tam pvp, jakich nie widziałeś w l2 :)


może tutaj jest raz na jakiś czas 300 vs 300 vs 300, a tam co chwilę 2xx vs 2xx
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 18, 2010, 04:46:52 pm »
Na koreanskich serwerach zapewne jest 5k+ ludzi na siege wiec te pvp na wowie to pryszcz ;d
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2010, 04:53:52 pm wysłana przez OneGeer »
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 18, 2010, 06:24:19 pm »
Na koreanskich serwerach zapewne jest 5k+ ludzi na siege wiec te pvp na wowie to pryszcz ;d

:) tak, tak gra czy w europie czy tam sie nic nie rozni, poprostu tam nadal serki maja po 6000 online, ale na siege to silnik by nie wytrzymal tylu osob
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 18, 2010, 08:05:19 pm »
do 6k dobry serwer (napewno ru off i retail takimi są) daje radę. To nei jest mało osób, tym bardziej, że w WoW'ie wiem, że też 1 serwer może mieć tyle osób (a może nawet i 1-2k więcej) ale w czasie 1 eventu nie uświadczysz tak dużego zgrupowania w w raptem kilku miejscach (chodzi konkretnie o zamki). 

BTW pokaż mi frpasy z WoW'a pt vs pt w ternie, które z taką regularnością i naturalnością (w L2 na większości spotów może ci wpaść pt enemy na plecy) odbywają się w L2. : )

Od razu mówię, że ustawiane areny i ustawiane BG mnie nei interesują, bo to jest akurat GW style. Ja poproszę na żywioł enemy : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 19, 2010, 03:47:16 pm »
czyli jednak 4 profka? Chociaż w sumie nie wyklucz to możliwości konieczności wspołpracy z subami, jak było początkowo mówione w ramach  awak. system.

Mam nadzieję, że PvP będzie też nadal na przyzwoitym poziomie, a sama gra nie zamieni się z PvP w only PvE jak w WoW'ie...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 19, 2010, 04:37:20 pm »
czyli jednak 4 profka? Chociaż w sumie nie wyklucz to możliwości konieczności wspołpracy z subami, jak było początkowo mówione w ramach  awak. system.

Mam nadzieję, że PvP będzie też nadal na przyzwoitym poziomie, a sama gra nie zamieni się z PvP w only PvE jak w WoW'ie...
Max lvl 90 więc pve for ever :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 19, 2010, 05:35:56 pm »
Żeby tak długo nie szukać po tamtym linku pozwoliłem sobie na wklejenie zmian.

Cytuj
1. Storyline will feature the Goddess of Destruction taking over the Chaotic Throne. To prevent this, the humans engage the help of the Titans (or Giants).

2. New R-class weapons, a group of the most powerful R-weapons cannot be traded. Upgrading method will also differ from other equipments'. R stands for "Royal". (confirmed)

3. 4th class advancement, known as the Awakening System. (confirmed, new info will be released gradually)


4. More monsters, more bosses, more conquerable maps and over 20 new hunting maps. (confirmed)

5. New teleport portals in PvP war zones for faster access to certain points.

6. Battle system, production system and almost all core systems will be overhauled. (confirmed)

7. Upgrading of monster AI, especially for bosses. They will inflict more status such as stunt etc using their skills. (confirmed)

8. Siege system will be revamped and implemented after the first Goddess of Destruction patch hits.

9. Upgrading and optimization of game graphics, lighting effects and shadows even though the game is still using Unreal 2 Engine. (confirmed)

10. New starting point for beginners, new leveling process (or curve). (confirmed)

11. New level cap will be 90. (confirmed) [Edit: Subjected to change, NCsoft did not give an exact answer]

12. Class balancing, including nerfing and strengthening some classes. (confirmed)

13. No fix date for release, the expansion is undergoing internal QA (quality assurance) now. (confirmed)
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 19, 2010, 09:55:19 pm »
Tak niezle te filmiki wygladaja, ze chyba nawet mnie przyciagna do l2 ponownie ;d Ciekawi mnie nowy system levelowania, czy bedzie mial sens, czy wyglada to tak, ze zamiast grac powiedzmy 12 miesiecy trzeba bedzie grac 11 zeby osiagnac to samo;p
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 23, 2010, 01:21:34 am »
Fajnie nawet to wyglada ale chyba juz nie mam ochoty na te tysiace godzin grindu zeby pozniej cos zdzialac w pvp. Swoja droga strasznie sie l2 zmienilo przez te lata.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 23, 2010, 01:30:14 am »
postacie +80 są tak tanie teraz, że nawet jak ktoś grał np wczesniej na ru ofie, i ma jakiś zapas adenki to bez kłopotu można się zacząć bawić w mid game (mid game = okolice 80 lvla). Dla przykłądu, dagger koło 80 lvl ~~70-100kk. To są grosze tak naprawdę, więc nie trzeba wcale grindować tyle ile ci się  wydaje.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 23, 2010, 12:24:41 pm »
Dalej na starym silniku unreala.. low fps na siege rlz ;)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 23, 2010, 02:14:53 pm »
no niestety, ale z drugiej strony zmiana silnika jest tak naprawdę równoznaczna ze zrobieniem gry od początku...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 24, 2010, 12:34:28 pm »
btw jak to wygląda High Five pt1,pt2,pt3 -> magmeld -> god ?


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 28, 2010, 10:53:52 am »
trochę sobie poczytałem, pooglądałem i myślę, że mimo wszystko trzeba będzie za jakiś czas wrócić do L2  xd
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 28, 2010, 02:17:51 pm »
btw jak to wygląda High Five pt1,pt2,pt3 -> magmeld -> god ?

nie jestem do końca pewny, ale Magmeld, to chyba któryś part z H5 (wchodzi tam ten nowy rejon na wschód od angel waterfall co ma być lokacją z przedziału 60-74 z jakimś epickim bossem jako wielkim wężem).

God to nei jest magmeld o ile dobrze kojarzę...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 28, 2010, 11:03:45 pm »
btw jak to wygląda High Five pt1,pt2,pt3 -> magmeld -> god ?

nie jestem do końca pewny, ale Magmeld, to chyba któryś part z H5 (wchodzi tam ten nowy rejon na wschód od angel waterfall co ma być lokacją z przedziału 60-74 z jakimś epickim bossem jako wielkim wężem).

God to nei jest magmeld o ile dobrze kojarzę...
Linki z google mówią, że magmeld i god to samo tak samo filmiki na jutubie. Zresztą chyba na początku roku jak była mowa że do początku 2011 roku  będą update`y zmieniające całkowicie l2. Wtedy mylono to z freay

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 28, 2010, 11:41:21 pm »
Możliwe, w takim razie zwracam honor.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 16, 2010, 02:19:44 pm »
Dokladnie magmeld i god to samo. L2 idzie w bardzo dobrym kierunku tutaj nie ma zadnych watpliwosci z kroniki na kronike gra nabiera rozpędu przez co staje sie bardziej wciagajaca no i nie zapominajmy o tym ze coraz czesciej zaczyna  pojawiac sie watek fabularny historczny ktory jednak kiedys byl nieco bardziej przysłoniety suchym klepaniem mobów. Dla tych co graja napewno bedzie czyms nowym pewnie lepszym dla tych którzy graja na priv jak sami twierdza off to star wars i lol, ale zdanie sie zamienia jak tylko zaczynasz w to grać. Jedno co moze w jakims stopniu jest złe dla samego l2 to instancje ale ncsoft zdaje sobie sprawe z tego ze nie wprowadzajac takich zmian cholernie ciezko jest zachowac balans. Do tego silnik l2 nie oszukujmy sie ale nie jest przystosowany dla takiej ilosci graczy stad duze pvp 300vs300 staje sie bardziej udreka niz przyjemnoscia. Nowe własciwosci klas? nowe rasy? czemu nie wystarzy popatrzeć na kamele jak wiele potrafily zmienic w konfiguracji pt. L2 wydaje sie byc starym produktem ale ciagle odświeżanym moze ze wzgledu na fail Aiona.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 16, 2010, 06:25:53 pm »
Oj, jeśli dotrwam to tych nowych kronik. To bez nowego kompa se nie pogram za bardzo :D.

Akuratnie jeśli te strzałki to jako taki system combosów to  mi się nawet podoba, przynajmniej nie będzie spamu F1 tylko F1, a jak wejdzie to F3. Takie urozmaicenie.
Tak patrząc po tych filmikach to zaczynam się zastanawiać czy nagle wszystkie klasy nie zostaną z klejone w jedno? :O Chyba, że ten Guardian i Wizard tyczy się 4 suby :o
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 16, 2010, 09:11:15 pm »
Chyba, że ten Guardian i Wizard tyczy się 4 suby :o

Można tak to ująć.

Generalnie założenie jest takie że:
idziesz na Magmeld "zmieniasz subę" na te nowe klasy.
Robisz instancje, bossy czy jakieś tam questy,
Jak kończysz to zmieniasz się z powrotem na maina.

Powtarzasz aż uzbierasz swój "R" grade sprzęt, czy tam odblokowujesz 4 profkę dla maina.
Powyższe to najsensowniejsze domysły, na dokładniejsze info musimy czekać gdyż koreańce sami jeszcze nie wiedzą jak to będzie ostatecznie wyglądać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2010, 09:13:03 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 22, 2010, 02:35:11 pm »
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 22, 2010, 09:16:41 pm »
http://lineage2.plaync.co.kr/promotion/newp/list
Nowe screeny i filmiki
Na jutube też są i lepiej tam szukać tych filmików bo ta strona działa z dziadowską prędkością. Najciekawiej to ten wizard wyszedł czary obszarowe na odległość :P
A tu prosze linki
http://www.youtube.com/watch?v=k1VrCRsClU8 wizard
http://www.youtube.com/watch?v=09nThwwEFN0&feature=related cos ala tank
http://www.youtube.com/watch?v=ZaKUoY6qdoA&feature=related wój
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 11:08:14 am wysłana przez Solar »

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: -1

  • B-BoY
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 04, 2011, 02:00:16 pm »
masakryczne skille maja te klasy :))
>>--->...:::Abyss:::...<---<<