Witaj
Gość

Wątek: Phantom Summoner [PS]  (Przeczytany 153036 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 19, 2006, 12:15:20 am »
ale np. jak zginie to nie może. Czy to nie jest na tej samej zasadzie ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 19, 2006, 12:23:34 am »
Nie wiem spytalem sie summonerow na Allseronie powinni mi niedlugo odpowiedziec.Co do rzeczy to niby to samo ale wiesz na paralizu mozna ciebie leczyc i palowac dalej ^^ zobaczymy co odpowiedza.

Tak na Paralizu mozna sterowac servitorem.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 19, 2006, 01:08:49 pm »
ale i tak czy siak, jak siądzie LS na summonera to mam spokój ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 19, 2006, 04:29:39 pm »
Cytuj
jak siądzie LS na summonera to mam spokój


to "jak" powinno być dużymi literami i pogrubioną trzcionką :D :P ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 19, 2006, 06:17:05 pm »
Ta tylko ze wtedy mozna i tak sterowac summonem a w C5 30 to chyba za malo zeby zbic CP i 7,7k hp ^^ a pamietaj ze spark stuntuje jak cholera ^^


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 22, 2006, 07:26:51 pm »
Gralem PS w c3 na eurece i postac byla fajowa nuki soulessa 50% hp mobom zabieralo a tu wchodzi c4 i souless nie dostaje drain-mp i skill sie zmienia -> wczesniej byla kulka w moba teraz jakis smieszny wybuch zwlok czy jest sens grania soulessem PvE, bo denerwuje mnie 30% kary shadowa (z drugiej strony ten serv jest przegiety VR rox) Jakas podpowiedz jak grac soulessem bo nie mam pomyslu i chyba zmienie postac na ES albo WL bo 30% expa wciecej na 62 lvl troche nudzi jak sie chce gonic kumpli z klanu.

W ogole czy ja dobrze uzywam tego skilla -> strzelam w zwloki a one wybuchaja rażac wszystkich wokolo ??

Ma ktos link do jakiegos porownania servow miedzy soba ?? Bo w sumie nie wiem jakiego wybrac.

Co do pvp to shadow ownuje wszystkie meele a my tylko TP heal heal heal i jeszcze raz heal. Ogolnie nie wiem czy to bug ale dosyc czesto wchodzi ta kulka co spowalnia (ice) mimo ze wygasla na 2x lvl co ulatwia znacznie pvp spowalniajac oppa.

Na pve wole tatu 4str/-4con PS ma najwiecej str ze wszystkich magow warto to wykozystac z dualami i kubikami. Co do plotek ze z daggerem kubik wali czesciej nie zauwazylem roznicy miedzy dualami a DS wiec to chyba bajki.

Bawilem sie tez przez jakis czas nukerem PS ogolnie demon set 5 int duzu m atak + cast speed no i mialem 33% na to ze bedzie x damage , 33% ze x/2 damage i 33% ze  bedzie 1 damage :/ x obracal sie kolo 1000 wiec wcale nie tak malo (mowie o mobach na 6x) ale na pvp nawet niezle wchodzi.

Teraz chodze w BW z tatusami wit/int str/con z dualami i gra sie dobrze tylko ta kara 30% irytuje jak gralem solo to bylo ok bo i tak szybciej expilem niz reszta no ale na 6x nie gra sie juz solo :/

Z gory ty
L2-Supreme
78 Grand Kawasaki (:)) // 76 SR (nuuda no b2m ;/) // 70 AW


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 22, 2006, 10:01:06 pm »
Cytuj
souless nie dostaje drain-mp


My mowimy o L2?

Cytuj
wczesniej byla kulka w moba


Jaka kulka soulles nigdy nie mial nuka mial tylko zaklecia AoE czyli wybuch zwlok i toxic smoke.

Cytuj
strzelam w zwloki a one wybuchaja rażac wszystkich wokolo ??


Tak to dziala ^^

Cytuj
Co do pvp to shadow ownuje wszystkie meele a my tylko TP heal heal heal i jeszcze raz heal.


Co ty myslales ze summon bedzie lal a ty bedziesz walil z TSS i innych skilli :P?

Cytuj
Ogolnie nie wiem czy to bug ale dosyc czesto wchodzi ta kulka co spowalnia (ice) mimo ze wygasla na 2x lvl co ulatwia znacznie pvp spowalniajac oppa.


Jaka kulka?

Cytuj
Na pve wole tatu 4str/-4con PS ma najwiecej str ze wszystkich magow warto to wykozystac z dualami i kubikami.


Ta zobaczymy jak bedzie z tym -4 CON na dalszych poziomach.

Cytuj
Co do plotek


To nie plotki.

Cytuj
e z daggerem kubik wali czesciej nie zauwazylem roznicy miedzy dualami a DS wiec to chyba bajki.


A zauwazyles zapewne ze duale wala 2 razy?

Cytuj
Bawilem sie tez przez jakis czas nukerem PS ogolnie demon set 5 int duzu m atak + cast speed no i mialem 33% na to ze bedzie x damage , 33% ze x/2 damage i 33% ze bedzie 1 damage :/


Ta do max 52 to jest skuteczne...

Cytuj
Teraz chodze w BW z tatusami wit/int str/con z dualami i gra sie dobrze tylko ta kara 30% irytuje jak gralem solo to bylo ok bo i tak szybciej expilem niz reszta no ale na 6x nie gra sie juz solo :/


OMFG Zyth przyjdz tu i zobacz na ten ostatni tekst T_T

Summoner jest inny niz reszta postaci.Jezeli ja potrafilem na 7x lazic SAM do katakumb to tymbardziej i ty bys mogl lazic.Summonerem nie musisz lazic w party czasami lepiej jest solo.Soullesa uzywa sie do Herdingu,Shadowa do PvE a Shil(K***a nie moge po 3 latach zapamietac jej nazwy...) do PvP.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 22, 2006, 10:04:35 pm »
Ale BW light to dobry wybór dla Summonera? Dla WL zawsze brałem właśnei BW light ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 22, 2006, 10:32:46 pm »
jesli widziesz sens inwestowania summonerem w evasion, dex lub mdef to wybiesz doom avadon lub zubei


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 22, 2006, 10:33:55 pm »
tu nie chodzi o eva wlasnie, bo zawsze nosze tarcze. Chodzi o pdefa i dmg ;p Warlock na expie też bije z summonem, sumon tankuje ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 23, 2006, 02:13:54 am »
BWL to wg najlepszy armor.Daje Cast speed,m.def i mp.Jest w dziare ogolnie ^^


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 23, 2006, 07:42:32 am »
O widzie ze potraktowaliscie mnie ulgowo zadnej powaznej zje*y. Powiedzenie: l2 na priv to inna gra zaczyna nabierac kolowkow. Tak na eurece do wrzesnia souless nukowal Shadow Sprakiem i nie mial mana drain. Teraz podobno eureka to jeden z "poprawniejszych" privow i po prostu nie moglem sie odnalezc w tym calym nowym szajsie. Mam jeszcze pytanie czy rozwijac wszystkie sumony czy moze bez tego S-jakostam(90%) i niteshade bo z tego co zauwazylem to roznica w healu jest niewielka a na pvp shadow mi na razie wystarcza chociaz nawet nie sprawdzilem jak radzi sobie ten drugi bo nie mam SP. Drugie pytanie w c5 widzialem ze PS ma masowe surrender czy wplynie to w przyszlosci na to ze nuki nie beda wchodzic za 1 ?? Sprawdzal to ktos ??

No i jeszcze jedno jak zwiekszyc udzwig postaci bo jsk mam prawie pusty plecak to starcza mi na 2k ssb 1k bssb 6-7k ssp

z gory ty

Dohid: http://forum.lineage2.bo.pl/viewtopic.php?p=62892 pierwszy punkt. Tak na przyszłość.
L2-Supreme
78 Grand Kawasaki (:)) // 76 SR (nuuda no b2m ;/) // 70 AW


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 23, 2006, 10:56:00 am »
Cytuj
Mam jeszcze pytanie czy rozwijac wszystkie sumony czy moze bez tego S-jakostam(90%) i niteshade


Rozwijaja wszystkie bo niewiadomo kiedy sie przydadza.

Cytuj
. Drugie pytanie w c5 widzialem ze PS ma masowe surrender czy wplynie to w przyszlosci na to ze nuki nie beda wchodzic za 1 ?? Sprawdzal to ktos ??


Nie to raczej bajer zeby pomoc SH

Cytuj
Tak na eurece do wrzesnia souless nukowal Shadow Sprakiem


Normalnie on jest do dupy(jeszcze MP zre) ale Sparc Cubic jest genialny a z Phantomem to duet zajefajny ^^V PS mi sie podoba bo ma 2 z 3 najlepszych cubicow wg mnie.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 23, 2006, 08:51:21 pm »
Zaczynam sie przymierzac do A setu partsow juz troche sie zebralo nie wiem tylko jaki ... w poradniku napisano ze NM bo jest res sleep ale wszystkie inne maja 15% cs i inne bajery jak %pdef albo reg. many mnie najkorzystniejszy widzi sie Majestic albo DC (robe) albo NM lite od biedy. W czy m Ty chodzisz Ryltar no i co z tym udzwigiem co napisalem ostatnio.

Z gory ty
L2-Supreme
78 Grand Kawasaki (:)) // 76 SR (nuuda no b2m ;/) // 70 AW


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 23, 2006, 09:30:31 pm »
wind shackle kumuluje się z phantom cubiciem?
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 23, 2006, 09:33:57 pm »
WS z phantomem sie nie kumuluje liczy sie wyzszy efekt(obydwoje macie do 3).

Cytuj
W czy m Ty chodzisz Ryltar no i co z tym udzwigiem co napisalem ostatnio.


Od 7x lazilem w NM robe bo jak w katacumbach dostaniesz sleepa to masz zgon.


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 15, 2006, 01:40:37 pm »
Ryltar napisales na poczatku ze armor dla PSa to tylko LIght a potem przeczytalem nastepne stronki i piszesz ze NM robe bedzie lepszy;/ Wreszcie co mam wybrac bo juz zglupialem :o :? :shock:  NM robe czy Tallum light?? Bo musze juz w cos zaczac inwestowac odpisz szybko bo sie znasz (chyba:P)?
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 15, 2006, 02:14:40 pm »
Ja caly czas testuje nowe sety.Od 75+ radze brac robe bo i tak do zwarcia nie dojdziesz...


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 16, 2006, 11:47:29 am »
No dobra to moge sadzic ze te 2 juz przetestowales: NM ROBE i TALLUM LIGHT?? Ktory sie lepiej sprawdzil?? Bo bardziej mnie ten NM interesuje z tym anty sleepem:P bo czesto chodze do katakumb w (na razie) BW Lighcie a od czasu do czasu dostaje sleepa...;/
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 16, 2006, 12:01:24 pm »
Jak wolisz NM to go skladaj.Ja jeszcze uwazam ze MJ Light jest dobry bo zwieksza udzwig.


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 16, 2006, 10:47:50 pm »
To moze poczekam az DC przetestujesz:D ale mi nie chodzi o to czy chce czy nie chce tylko o porade od Ciebie bo troche juz grasz a ja nie mam kasy zeby tak zmieniac armory zwłaszcza A grade;/ Grales w NMi co o nim mozesz powiedziec? co mozesz powiedziec o Tallumie i o MJ?? Tylko mnie nie odsylaj do linka gdzie sa opisane bonusy do tych setow tylko powiedz ze swojego doswiadczenia oki? z gory dzieki:)
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 16, 2006, 11:28:15 pm »
NM to bralem do solo i byl to dosc fajny secik (ale ja testowalem na WL).Ale Tallum jest genialny bo ma super regen many i bonusy do niej.Ale z Lightow bym bral MAjestic bo sie przydaje(nieraz moby maja AoE stunt) ja osobiscie bym wybieral MJ ze wzgledu ze ostatnio go testowalem i daje fajne bonusy jak wiekszy udzwig(wiecej ss/bsps dla ciebie i summona).

No i MJ FTW na warriorow ze stuntem.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 17, 2006, 04:15:52 pm »
Witam!
Chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat Nightshade.
Z tego co wiem to ostatni z sumonów PS. Chciałbym natomiast wiedzieć jakie ma atrybuty na pierwszym i na wyższym levelu jego krztałcenia. Głównie chodzi mi tu o P Attack, P Defense, itp...
Proszę was o pomoc!!!


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 18, 2006, 01:21:16 am »
http://l2p.bravehost.com/nightshade.html masz od @coshoo, to z tematu ktory zalozyles w dziale HELP. No ale jak zapomniales o tym ze tam zalozyles i Ci odpowiedzial kolega to ja Ci przypominam i daje ci link od niego:P
AyGo


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 03, 2006, 04:39:22 pm »
Hmm nie znam sie na dye's wiec sie musze poradzic: mam set NM robe i nie wiem jakie symbole wybrac bo tu znalazlem ze kolo miale  +4 WIT, +4 MEN i +4CON (?) te beda dobre?? Ryltar jak myslisz??
AyGo