Witaj
Gość

Wątek: szansa na horna  (Przeczytany 1284 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

szansa na horna
« dnia: Styczeń 24, 2010, 03:09:51 pm »
szukałem po forum ale nie znalazłem ... gram na dragonia bishopem... poczytałem troche na necie i posłuchałem troche ludzi na dragonie i nie wiem jak w końcu z tym jest
czytałem ze horn w dużym procęcie wpada do tego pt co zada największy dmg ... wpada randomowo
i że mniejszy % ma ten co jest poza tym pt a zadał last hit a najmniejszy co jest też poza tym pt ale nie zadał last hita... na dragonie spotkałem grupkę ludzi co mówili mi ze last hit i masz horna w kieszeni... kumpel miał screna jak walnął over-hit i nie wpadł mu horn
jak to jest bo nie wierze ze wyłącznie last hit na pewno musi być jeszcze coś???


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: szansa na horna
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2010, 03:30:10 pm »
Mi się wydaje ze party które zada największy dmg (możliwe ze las hita) zdobywa horna który jest przydzielany losowo do jednego członka z party.
Weźmy takiego pp który nie uderzy golki ani razu, a jednak horna zdobywa....
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: szansa na horna
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:41:15 pm »
- Horna jako drop (handlowalny) może uzyskać w TOI 11 (zawsze 1-2 hornów) party które da najwiekszy DMG
    (u pozostałych Golky RB przy odrobinie szczescia [5%] tez można liczyć na drop)

- Horna jako quest item uzyskuje jedna losowa osoba (z aktywnym questem) z party które zadało "last hit"
    (szansa wzrasta o 15% dla osoby która zada to ostatnie uderzenie)  (wyjątek TOI 11, tu nie ma quest horna)

Najwiekszy dmg party nie ma znaczenia, niejednokrotnie udalo mi sie wbic horna na last hita nie bedac w party
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 11:53:05 pm wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: szansa na horna
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2010, 08:25:14 am »
Jesli zadasz Over hit na last to horn wpada do Ciebie, tak przynajmniej ja mialem spsem z Solar Flare, a reszte chyba dobrze wyjasnil kolega na gorze.


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: szansa na horna
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:22:42 pm »
ja mam zawsze problem z last hitem :D