Witaj
Gość

Wątek: Warlock [WK]  (Przeczytany 214226 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 25, 2006, 12:25:37 am »
Zalezy z kim walczysz.Jak dagger/lucznik to kai.Na maga tez jest dobry a tak to uzwyaj mew.Chociaz ja glownie uzywam Mew i cubiciow.A bron to mialem zawsze z Healthem bo wolalem HP zeby dluzej wytrzymac.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Warlock
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 25, 2006, 06:32:54 pm »
No cóż- ja osobiście biegam zawsze z Kaiem, jakoże permanentny deficyt sp mi nie pozwala na wykup innych kotów (gram na paradise). Co do sprzetu to mam sztylet (aktualnie ds ale zbieram na krisa), do tego doom lighta i dye +4dex -4 str. Dlaczego taka konfiguracja? Otóż im szybciej bijesz, tym czescie aktywują się cubici.
Co do taktyki w normalnym ustawionym pvp na self bufach to rzucam kotka do  ataku a sam nawalam sztyletem aż miło, licżac że cubiki wejdą (oczywiście o załączeniu transfer pain nie musze przypominać). Jeśli binding wejdzie to już po walce, a i storm niezle dmg zadaje (aktualnie mam 64 lvl warlocka). Jeśli zaczyna mi brakowac hp to spierniczam, a kot cały czas bije. Wprawdzie żadko ale czasem uda się uciec (z racji premii do dex), szczególnie przed tankami.
Jeśli to my pierwsi atakujemy, to zależnie od profesji- jeśli mag bądź łucznik to podbiegamy razem z kotem i bijemy, jeśli zaś ktoś walczacy w zwarciu to rzucamy kota i uciekamy tak długo aż nas nie dogoni- wtedy zaczynamy normalną walke (jeśli będzie na tyle głupi, żeby bić kota, to po prostu podbiegamy na odpowiednia odległość i leczymy)
Co do pvp gdzie my jesteśmy pierwsi atakowani to jest gorzej, gdyż często nie mamy załączonego tranfer pain- wtedy wrzucamy binding cubica (o ile nie mamy) rzucamy kota i sami bijemy.

No i to by było na tyle ode mnie. Troche tych pvp nabiłem, więc myśle że taktyka skuteczna.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 25, 2006, 06:44:15 pm »
Cytuj
walczacy w zwarciu to rzucamy kota i uciekamy tak długo aż nas nie dogoni- wtedy zaczynamy normalną walke


Nie radze ci tak robic w C5 jak bedziesz blisko HK/ST.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Warlock
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 25, 2006, 08:52:45 pm »
Ehh u nas póki co C4 i się na C5 nie zapowiada jakoś- poza tym nie siedze w nowinkach. A cóż takiego tanki dostają?


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Warlock
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 25, 2006, 08:56:43 pm »
Beda mogli trzymac luk i tarcze:O?


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Warlock
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 25, 2006, 09:09:02 pm »
Cytat: MonT
Beda mogli trzymac luk i tarcze:O?


Pewnie tak, ale na twoim serwerze...

Cytuj
A cóż takiego tanki dostają?

HAte dziala na graczy? Zmienia target na tanka i zmusza cie do uderzenia z paci?
Roota?


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Warlock
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 25, 2006, 09:46:51 pm »
No dzieki za odpowiedz :) Ja podbilem moje duale na +4 i dodaja mi +25% HP. Deye to zrobilem +dex -str, +men -int, +wit -int. Rowniez expie z kaim, wiecej expa, a co trzeci mob jeden heal, niestety na zeusie (mimo ze jest szczatkowe c5) summonerze sa zaniedbani, a do niedawana mozna bylo summony debuffowac i nie flagowac sie przy tym.. Kubiki.. Jedynie storm dziala, ale tylko w pvp, mobom nic nie robi. Czy moze ktos wkleic staty summonow na jednym lvlu? Chcialbym porownac, bo wg mnie mew ma strasznie niski cast speed i m. atk..


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 26, 2006, 01:20:48 pm »
cast.speed ma caly czas summon 333 chyba ze mu dowalisz acumen i dance of concentration(czy jak tam).

Cytuj
HAte dziala na graczy? Zmienia target na tanka i zmusza cie do uderzenia z paci?
Roota?


Dokladnie i Judgment/Tribiunal.Pierwszy zmniejszy ci Critical dmg o 50% i dagger idzie w odstawke,Tribiunal zmniejszy ci accuary o -8 i tez z daggerem sie zegnaj.A jak bedziesz mial niefarta i trafisz ze Tank ma healera za plecami to nawet nie podejdziesz.Dostaniesz Arrest/(Mass) Shackle ,summon zlapie Erase i dla tanka juz nie bedziesz problemem.Tank moze w C5 sam nie jest grozny ale jak jest z kims to nawet moze byc tak ze helaera/nukera nie podrapiesz.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Warlock
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 26, 2006, 02:30:20 pm »
najgorzej jest jak summon warlocka dostanie roota ... ;p wtedy to normalnie nie ma co zbierać, już można prosić o res ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Warlock
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 26, 2006, 02:36:50 pm »
Albo mozna poprostu rzucic Servitor Blessing.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 26, 2006, 03:15:31 pm »
Cytuj
Albo mozna poprostu rzucic Servitor Blessing.


Dokaldnie ^^ W C5 summony sa udupione bo zadaja mneij DMG.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Warlock
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 26, 2006, 09:18:49 pm »
Cytuj
Dokladnie i Judgment/Tribiunal.Pierwszy zmniejszy ci Critical dmg o 50% i dagger idzie w odstawke,Tribiunal zmniejszy ci accuary o -8 i tez z daggerem sie zegnaj.A jak bedziesz mial niefarta i trafisz ze Tank ma healera za plecami to nawet nie podejdziesz.Dostaniesz Arrest/(Mass) Shackle ,summon zlapie Erase i dla tanka juz nie bedziesz problemem.Tank moze w C5 sam nie jest grozny ale jak jest z kims to nawet moze byc tak ze helaera/nukera nie podrapiesz.

No cóż ja też moge mieć kogoś za plecami :P Mowa była o pvp 1v1. Poza tym na C5 nie grałem i atpie abym szybko pogrął, bo raczej privatów takowych nie ma (a ten niby C5 to ponoć największe gówno ze wszystkich poprzednich pseudo-kronik, gdyż żadne cześc nie była tak zbugowana), więc myśle że warlockom prywaciarzom coś niecoś pomogłem
Cytuj
Pierwszy zmniejszy ci Critical dmg o 50% i dagger

Akurat daggera wybrałem ze względu na szybkośc (czesciej wchodza cubiki), a focusa ze względu na exp (bo na pvp dmg i tak zadaje kot ewentualnie storm cubic- ja mam trafiać i to najlepiej szybko i często)

Cytuj
Tribiunal zmniejszy ci accuary o -8 i tez z daggerem sie zegnaj

Akurat to będzie przy kazdej broni odczuwalne, nie tylko przy daggerze

Btwo jak tanki tyle dostają w C5, to co dostaje Warlock oprócz solidnego kopa w dupe za sprawą obniżenia dmg summonów?


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Warlock
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 26, 2006, 10:39:09 pm »
Miedzy innymi betray i to zaklecie zmniejszajace cspeed przeciwnikowi, jedynei to zapamietalem;]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 26, 2006, 10:51:12 pm »
Cytuj
a ten niby C5 to ponoć największe -_-' ze wszystkich poprzednich pseudo-kronik, gdyż żadne cześc nie była tak zbugowana


Nie rob tego bledy tupu mojej cioci brat kolegi kuzyn mi powiedzial...

Cytuj
Btwo jak tanki tyle dostają w C5, to co dostaje Warlock oprócz solidnego kopa w dupe za sprawą obniżenia dmg summonów?


Sluchaj,tank dostal po dupie od C1 w C3 dostal pare skilli.W C4 za duzo nie dostal ale C5 zmienil to.Teraz sie przydaje i nei raz ci uprzykszy zycie.

Cytuj
No cóż ja też moge mieć kogoś za plecami


Jak to nie bedzie nuker to mozesz miec klopoty.

Cytuj
Miedzy innymi betray i to zaklecie zmniejszajace cspeed przeciwnikowi


Ta juz sie przekonalem jak to boli ^^ mi zmiejszyl AL castl speed a typowi DA pantera zaczela ganiac go :P .Nie pamietam imienia tego AL ale ten typ gra Warlockiem od C1 tylko teraz mi imie wylecialo z glowy.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Warlock
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 26, 2006, 10:59:12 pm »
Cytuj
Nie rob tego bledy tupu mojej cioci brat kolegi kuzyn mi powiedzial...

Cóz gram od C1 i po tym co widziałem jak mikrolineage przeszło na C5 nic mnie już nie ździwi. A pamiętam ze na C4 serv dawał rade, więc gmowie nie sa najniższych lotów. Dlatego wnioskuje o innych servach.
Btw słowo pochodne o kupy chyba az tak wulgarne żeby je cenzurowac nie jest?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 26, 2006, 11:25:47 pm »
Liczmy ze grasz na oficialu a on nie jest nic a nic zbugowany.Zaden pirat nie ma C5.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Warlock
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 27, 2006, 03:59:01 pm »
Cytuj
Cóz gram od C1 i po tym co widziałem jak mikrolineage przeszło na C5 nic mnie już nie ździwi. A pamiętam ze na C4 serv dawał rade, więc gmowie nie sa najniższych lotów. Dlatego wnioskuje o innych servach.
Btw słowo pochodne o kupy chyba az tak wulgarne żeby je cenzurowac nie jest?

Mikro zawsze było zbugowane. A Deft itp. wcale tacy świetni nie są ;) A c5 to Ty chyba na screenach widziales a nie na mikro.

-----------------------------------------------------

Dohid: Usunąłem parę postów, mówcie bardziej na temat, oszczędzicie nam pracy.

KrEdA: co mi po postach bazgrzesz ;P?

Dohid: Bo mogę ^^

cholera! nie dość, ze mi bazgra po postach to jeszcze mi kolory usuwa, to zniewaga jest! ja Cie do sądu podam! Lubie zielony bo to kolor nadziei bla bla bla i chcę taki mieć teraz, o!;D

Dohid: Załatw sobie zieloną rangę to będziesz pisał jak Ci się podoba ;p.
Koniec gadania ;p
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Warlock
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 29, 2006, 09:24:48 pm »
Co myslicie o zestawie do expa karmian+homunkulus z sa conversion? Mozna byloby expic niemal bez przerwy, gorzej z mala ilsocia hp=]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 29, 2006, 11:14:13 pm »
Trzeba by wtedy stac z tylu i uwazac zeby nie oberwac.No i dobrze by bylo miec tatuaze na CON.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Warlock
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 31, 2006, 12:30:17 am »
summon ktory zzera 90% expa, zzera takze 90% sp?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Warlock
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 31, 2006, 11:44:07 am »
Tak o ile pamietam(musze sie dla pewnosci spytac bo nei pamietam a teraz nie mam zadnego wizarda/summonera zeby oblukac).


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Warlock
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 16, 2006, 10:00:45 am »
Jaki armor z A gradow polecacie warlockowi? Zastanawialem sie nad robe majestic lub nightmare badz nightmerish leather armor, moze macie jakies ciekawe propozycje?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlock
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 18, 2006, 11:45:53 am »
ja bym brał albo majestic leather ze względu na stun resist, i wtedy by sie biegało z łukiem, chociaż z trafianiem by było &^%
Albo nightmare light - odbija 3 % obrazen do wroga - a oni będą nas konkretnie bić, zawsze te 3% coś da. Ale ważniejsze - M. Def. +4%, Sleep and Hold Resistance +70%
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 18, 2006, 10:32:30 pm »
Cytuj
wtedy by sie biegało z łukiem

Po cholere? nie trzeba latac z lukiem nie zawsze trzeba wykorzystywac seta na maxa.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

  • Graveland to kupa nad kupami!
    • Fajna stronka
Odp: Warlock
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 27, 2006, 06:01:20 pm »
Wbilem sobie ten 40lvl i tak sie zastanawiam miedzy necro a warlockiem...I tu pytanie do kogos kto gra wrl: Czym moglbys mnie przekonac do niego? Dlaczego sie nim fajnie gra? Bo necro to juz wczesniej gralem to mniejwiecej wiem na czym to polega.
Graveland kupa nad kupami! Nie dajcie sie nabrac! GMi z kim chca z tym trzymaja i zachowuja sie jak dzieci!