Witaj
Gość

Wątek: [PW] - Perfect World  (Przeczytany 90417 razy)

  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 29, 2007, 01:57:50 pm »
Rozbudowane bardziej niz l2 ? rofl 3 rasy 6 klas to niezbyt ciekawie ..... W l2 sama rasa Human ma tyle :P Smiesznie tam bylo wejsc i co drugi to moja postac lipa na maxa :)

żal 3 rozbudowne w sensie przeczytaj początek posta...lol chodiz o niby błache rzeczy ale wpływające na rozbudowe gry(np. różnorodność środków transportu) albo np. sam ekran tworzenia postaci no JEST ON BARDZIEJ rozbudowane niż w L2, nie same klasy wpływają na rozbudowanie całości gry lol lol
netsuun ma racje ŻAL


  • Wiadomości: 191

  • Pochwał: -2

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 29, 2007, 02:13:44 pm »
Klasy to podstawa dzieki nim przynajmniej nie widzi sie cochwile smiesznych klonow. Środki transportu tez mi fajne ..... Latasz ciagle na jakis biednych skrzydlach i naprawde super ..... Co oprocz srodkow transportu ma lepszego ta gra od l2 ? Tylko mi nie mowcie ze grafike bo tego napewno nie ma lepszego .... Obraz oddalony tak blisko postaci ze nic sie nie widzi praktycznie wedlog mnie juz lepsze bylo 2 moons tam chociaz krew robila dobre wrazenie. W tej grze jedno co widze to slabo rozbudowana mange z grafika podobna do WoW wiele tam bajecznosci a taka grafa mi sie nie podoba akurat. O muzyce to tylko tez przupomne ze jest do bani :P Do tego skakanie jest w tej grze zupelnie glupi pomysl skakanie w mmorpg... Typowe koreanskie pomysly :/


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 29, 2007, 02:35:01 pm »
Do tego skakanie jest w tej grze zupelnie glupi pomysl skakanie w mmorpg... Typowe koreanskie pomysly :/
Ciekawe bo odkąd pojawiło się w WoW, to każda gra dostaje cięgi jak nie ma w niej skakania.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 29, 2007, 04:08:11 pm »
Klasy to podstawa dzieki nim przynajmniej nie widzi sie cochwile smiesznych klonow. Środki transportu tez mi fajne ..... Latasz ciagle na jakis biednych skrzydlach i naprawde super ..... Co oprocz srodkow transportu ma lepszego ta gra od l2 ? Tylko mi nie mowcie ze grafike bo tego napewno nie ma lepszego .... Obraz oddalony tak blisko postaci ze nic sie nie widzi praktycznie wedlog mnie juz lepsze bylo 2 moons tam chociaz krew robila dobre wrazenie. W tej grze jedno co widze to slabo rozbudowana mange z grafika podobna do WoW wiele tam bajecznosci a taka grafa mi sie nie podoba akurat. O muzyce to tylko tez przupomne ze jest do bani :P Do tego skakanie jest w tej grze zupelnie glupi pomysl skakanie w mmorpg... Typowe koreanskie pomysly :/

Ahaha klonow powiadasz? to dziwne bo w l2 widze ciagle klony... tu masz tak rozbudowany system tworzenia postaci ze spotakc identyczna to szansa jak trafic 6 w tota no chyba ze nie bawiles sie kustomizacja i wybrales gotowa postac.

Malo klas? Wez nie mow jak nie grales. Daje tu przyklad. Co z tego ze bierzesz ludzkiego wojownika jezeli z niego mozesz zrobic:tanka, sztyleciarza, postac walczaca w recz, duale, jednoreczny miecz. W tej grze nie masz podzialu na klasy jak w l2. Tu klasa jaka masz zalezy od podzialu statystyk i od okreslonego builda.

Srodki transporu: ciagle skrzydla :O widac ze nie grales w tej grze jest kilkadziesiat roznyhc petow na ktorych mozemy latac, podrozwac ladem. Pzniej skrzydla, specjalne bronie na ktorych latamy jak na deskach. A w l2 co masz? Strider i wywern w kolko... ale mi ciekawe....

Grafika: Najlepsza jaka widzialem w mmorpg do tej pory. Wez zagraj na full detalach w w wysokiej rozdzialce a nie mow mi tu o filmikach z youtube ,ktorych jakosc jest zalosna.

Muzyka jest klimatyczna i to tylko kwqestja gustu. Napewno bardziej mi sie podoba niz ta w l2....

Cod do rozbudowania: Gra oferuje wiecej niz L2. Mam na mysli system petow i summonow. Siege, w ktorych wykorzystujemy machiny obleznicze, unikalny system job'ow i chodzby nawet wspomniane latanie i walki powietrzne czy podwodne(woda nie wyglada tak badziewnie jak w L2 i nurkujac mamy efekty podobne do tych z rzeczywistosci(rozmycia, znieksztalcenia itp))

Nic tylko ŻAL.


------------------

JEZELI NIE MOZECIE SIE POLACZYC Z SERWEREM A UPDATE DZIALA POPRAWNIE TO:

Wchodzimy do:
\PerfectWorld\element\userdata\server\serverlist.txt

Wpis:
ORACLE 29000:goin.perfectworld.com.my 11

ZMIENIAMY NA:
ORACLE 29000:202.75.52.201 11

ORAZ:
\Perfect World\element\userdata\currentserver.ini

i zmieniamy

[Server]
CurrentServer=ORACLE
CurrentServerAddress=29000:goin.perfectworld.com.my 11
CurrentLine=

NA

[Server]
CurrentServer=ORACLE
CurrentServerAddress=29000:202.75.52.201 11
CurrentLine=


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2007, 04:17:08 pm wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 29, 2007, 04:53:15 pm »
+ Questy, nie są tak nudne jak w l2.

No i jak już Bacar wspomnial - tworzenie postaci, widziales na yt jak wyglada tworzenie postaci?
Nie ma tak jak w l2, że są 3 MASKI twarzy, w PW możesz zmieniać praktycznie wszystko ^^
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2007, 04:55:38 pm wysłana przez NetSuuN »


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 29, 2007, 05:43:19 pm »
Jak długo czeka się na Email aktywacyjny ?
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 29, 2007, 05:45:22 pm »
Ja otrzymalem zaraz po rejestracji. Najlepiej jakbys mial poczte na yahoo lub gmail.


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 29, 2007, 06:39:22 pm »
na o2 tez szybko dochodzi.
onet, interia - makabrycznie wolno ; P


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 29, 2007, 07:21:50 pm »
Zainstalowałem, pograłem, śmieszne to jest, szkoda że nie wiem które questy odpowiednie na level itd. Zobaczymy co dalej będzie, ale to jak już znajdę czas.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 29, 2007, 07:27:56 pm »
Właśnie może jakiś poradnik co warto a co nie. Bo ja także zastanawia się czy by sobie nie pograć. bo l2 to dno...


  • Wiadomości: 191

  • Pochwał: -2

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 29, 2007, 07:50:18 pm »
Właśnie może jakiś poradnik co warto a co nie. Bo ja także zastanawia się czy by sobie nie pograć. bo l2 to dno...

Nie dno tylko nudzi po pewnym czasie uzytkowania  :)


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 29, 2007, 08:13:08 pm »
dno nie dno. jednak pod pewnymi względami l2 jest ignorantem.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 29, 2007, 09:02:23 pm »
Quety robisz wszystkie jakie masz dostepne. Bo dostajesz za nie kase, itemy oraz expa.


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 29, 2007, 09:34:43 pm »
mhm ja dobilem 7 lvl, i tak jakby questy się skończyły...Wcześniej było ich pełno, a teraz jak mam 1-2 to jest dobrze :/
;o


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #114 dnia: Wrzesień 29, 2007, 09:42:09 pm »
Na 7 mam parę questów zaczętych. Spory chain masz u Huntera, także w Old village na tym poziomie jest parę questów. Od Tailorki masz także.
Ja na razie muszę rozpracować jak się tu innych skilli nauczyć i skąd wziąć sprzęt do latania :D
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 29, 2007, 09:49:43 pm »
Tzn tak skili uczysz sie u mastera w miescie. Sprzet do latanie jezeli nie jestes elfem zdobywasz z questa na 30lvlu. Nie mozliwe ze ci sie questy na 7lvlu skonczyly bo ja nabilem 8 i mam 12 questow nie zrobionych a biore wszystkie jakie sie da:P


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 191

  • Pochwał: -2

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #116 dnia: Wrzesień 29, 2007, 10:15:16 pm »
Jaki jest max lvl w tej grze? Robi sie tam questy na zmiane profki czy cos w tym stylu?


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 29, 2007, 10:23:33 pm »
Chtba 100 jest max. Robi sie questy na rangi. Nie majac odpowiedniej rangi nie mozesz sie uczyc skili.


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 30, 2007, 11:31:01 am »
u elfów mi naprawdę jakoś brakowało questów.Dzisiaj zrobiłem człowieka, już 9 lvl i questów jest pełno ;f
;o


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #119 dnia: Wrzesień 30, 2007, 12:06:53 pm »
Serwer jest down, or what ? Bo nie mogę się połączyć, w okienku wyboru serwerów mam same kreski.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 30, 2007, 12:26:38 pm »
EZELI NIE MOZECIE SIE POLACZYC Z SERWEREM A UPDATE DZIALA POPRAWNIE TO:

Wchodzimy do:
\PerfectWorld\element\userdata\server\serverlist.txt

Wpis:
ORACLE 29000:goin.perfectworld.com.my 11

ZMIENIAMY NA:
ORACLE 29000:202.75.52.201 11

ORAZ:
\Perfect World\element\userdata\currentserver.ini


i zmieniamy

[Server]
CurrentServer=ORACLE
CurrentServerAddress=29000:goin.perfectworld.com.my 11
CurrentLine=

NA

[Server]
CurrentServer=ORACLE
CurrentServerAddress=29000:202.75.52.201 11
CurrentLine=

Zrob tak jak napisalem i powinno ci dzialac lub odpal patcher.exe i zorb verfity jak zmienienie wersow nie pomoze.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2007, 12:29:31 pm wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 30, 2007, 01:00:36 pm »
Zrobiłem powyższą czynność. Po uruchomieniu pokazuje mi się puste okno wyboru serwera, z dostępną jedynie opcją cancel. Połączenie się z czymkolwiek nawet przy pomocy force jest niemożliwe, Verify wraca plki do poprzedniego stanu. Gra nadal nie działa, pomimo że wczoraj nie było problemów.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 30, 2007, 02:01:25 pm »
Napewno dbrze zmieniles wpis w tym pliku? Bo wlasnie jak sie go zle zmieni to ma sie pusta liste

\Perfect World\element\userdata\currentserver.ini

[Server]
CurrentServer=ORACLE
CurrentServerAddress=29000:goin.perfectworld.com.my 11
CurrentLine=

NA

[Server]
CurrentServer=ORACLE
CurrentServerAddress=29000:202.75.52.201 11
CurrentLine=


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 191

  • Pochwał: -2

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 30, 2007, 02:13:19 pm »
Mi tez nie chodzilo najpierw otwarlem pliki all wymazalem i wkleilem to i dalej nie dzialalo to wcisnalem na plik prawym edytuj i wymazalem tylko ta linijke :  goin.perfectworld.com.my 11  a na jej miejsce wkleilem : 202.75.52.201 11  w pliku serverlist i juz dziala.


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Odp: [PW] - Perfect World
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 30, 2007, 07:02:41 pm »
Zawartość mojego pliku currentserver.ini (całego):
[Server]
CurrentServer=ORACLE
CurrentServerAddress=29000:202.75.52.201 11
CurrentLine=
Zawartość mojego pliku serverlist.txt (całego):
ORACLE 29000:202.75.52.201 11W plikach nic nie zmieniłem, jedynie podane wartości, gra nadal nie działa. Po wejściu mam u góry podane IP poniżej pustą listę serwerów.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.