Witaj
Gość

Wątek: Oficialny serwer PL  (Przeczytany 11098 razy)

  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 16, 2013, 01:59:46 pm »
Po budowie zdań , nie mówiąc już o ortografii, jestem pełny obaw czy ten nowy PL serwer utrzyma poziom chociażby tibi, czy tam metina. Czytając niektóre wypowiedzi, trzeba się naprawdę dobrze wczytać, żeby dojść o co autorowi tekstu chodziło.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 16, 2013, 02:11:31 pm »
Po budowie zdań , nie mówiąc już o ortografii, jestem pełny obaw czy ten nowy PL serwer utrzyma poziom chociażby tibi, czy tam metina. Czytając niektóre wypowiedzi, trzeba się naprawdę dobrze wczytać, żeby dojść o co autorowi tekstu chodziło.

tak jakby inne l2 serwery prezentowaly jakis  poziom  :shock:


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 16, 2013, 02:32:46 pm »
Na core żeby "krzyczeć"  trzeba znać podstawy angielskiego, wiec jeszcze nie jest tak źle. Ale wyobrażam sobie  jak dominującym będzie polski na poziomie podstawówki "jak zdobędę zbroje nieśmiertelności pokonując metiny diabła to wszystkim wam dokurwie, az dupa popeka wam razem z moimi ziomkami bo i tak posysasz jak twoja stara pod latarnia a twoj stary hla denaturat w piwnicy jak cie spotka nastepnym razem to ci tak najebe ze zobaczysz taki chumju jestes mondry to poczekoj za 3 minuty wroce ci dojebac"


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 16, 2013, 04:17:08 pm »
Ja tam w ogóle ciezko mam z wyobrazeniem sobie polskiego rynku, sklepow, trade chatu itp xD


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 17, 2013, 10:07:38 am »
Cytuj
Gracze z lancera (o ile tacy tam będą)
Patrząc na forum 4game pl kilku będzie

Nie tylko o chat mi chodziło.Przesiadka na w pełni rosyjskiego klienta na początku była strasznie uciążliwa choć rosyjski w miarę ogarniam a po 3 latach gry na lancerze nawet grając na core używam rosyjskich nazw lokacji w rozmowach o grze ).
Na pl wersji na początku tez będzie smiechowo z nazwami mobów, lokacji i sprzętu.
In The Name Of Satan ...


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 17, 2013, 01:48:41 pm »
Większość tutaj ma obsesję na twoim punkcie, jesteś tak wspaniały, że nikt nie może się oprzeć chcicy zwrócenia twojej uwagi.

Pozdrów ziomków z metina tylko nie przesadzaj i nie bierz ich tu zbyt dużo  8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2013, 01:52:25 pm wysłana przez xRelapse »


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 17, 2013, 01:59:09 pm »
Ja tylko przypominam, że to nie temat do jeżdżenia po sobie... albo piszecie o oficjalnym serwerze PL, albo dzioby na kłódkę... jak chcecie się wyzywać to PW albo się umówcie na kawę. Thx.
Następnym razem polecą % za spam.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 17, 2013, 05:27:23 pm »
Ja tylko przypominam, że to nie temat do jeżdżenia po sobie... albo piszecie o oficjalnym serwerze PL, albo dzioby na kłódkę... jak chcecie się wyzywać to PW albo się umówcie na kawę. Thx.
Następnym razem polecą % za spam.
Paszła do kuchni, mam plecy u Sałatina, jeszcze słowo i lecisz, ten unikatowy plus od niego w sygnie upoważnia mnie do decydowania co jest dobre na forum a co nie.

Japa kapciu. Myślisz ze Twój plus od Sałatina coś znaczy w obliczu mojego plusa od M0rcina aka Marc1na??

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 18, 2013, 03:10:41 pm »
jakbyscie czytali   oficjalne forum to byscie wiedzieli ze server wystartuje w drugiej polowie lutego

niestety dostalem potwierdzenie  nie da sie  zwiekszyc   listy   block/ignore  co wmoim rpzypadku  z ostawia mnie  oko w oko z  banda dzieci bez krzty kultury  na poczatku


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 18, 2013, 03:14:24 pm »
BLOCKALL

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 17, 2013, 04:34:03 pm »
Mam pytanie wysłałem email co ma wystartowac test beta  i czy wyślą mi coś na mój email info że moge testowac grę LineageII??Dokładnie zbytnio nie mam pojęcia kiedy z tego co tutaj wiem w połowie drugiego lutego wystartuje pierwszy raz będe grał ale mi chodzi o serwer polski w Lineage II zchecią sprawdzę sobie i po gram grałem w róźne gry..A co do gimbuzów nawet ja nim byłem dziwne określenie jak dla mnie więc po co od razu na to wzracać uwage haha..
Wiecie specjalnie akurat na forum sie zarejestrowałem ale chyba niepotrzebnie bo mogłem na oficjalnej pewnie tam wiecej sie do wiem i z góry dziei za odpowiedź :)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 17, 2013, 04:46:50 pm »
OK... przeczytałam to 5 razy zanim zrozumiałam o co chodzi... chłopie! zacznij używać interpunkcji, bo to co napisałeś to koszmar jest, jakiś chaos straszny...
Co do twojego pytania:
Open Beta Testy ruszają 12.03.2013 i nie będzie Ci do tego potrzebne żadne potwierdzenie na maila.

Cytuj
...w połowie drugiego lutego...
Cóż za precyzja...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 17, 2013, 06:50:55 pm »
Mam pytanie wysłałem email co ma wystartowac test beta  i czy wyślą mi coś na mój email info że moge testowac grę LineageII??Dokładnie zbytnio nie mam pojęcia kiedy z tego co tutaj wiem w połowie drugiego lutego wystartuje pierwszy raz będe grał ale mi chodzi o serwer polski w Lineage II zchecią sprawdzę sobie i po gram grałem w róźne gry..A co do gimbuzów nawet ja nim byłem dziwne określenie jak dla mnie więc po co od razu na to wzracać uwage haha..
Wiecie specjalnie akurat na forum sie zarejestrowałem ale chyba niepotrzebnie bo mogłem na oficjalnej pewnie tam wiecej sie do wiem i z góry dziei za odpowiedź :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=35TbGjt-weA[/youtube]

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Oficialny serwer PL
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 17, 2013, 07:00:45 pm »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PdkwlyAv26U[/youtube]
Gimbisiarskie bity <3