Witaj
Gość

Wątek: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.  (Przeczytany 5151 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« dnia: Kwiecień 09, 2013, 03:14:36 pm »
punkt 8. i 14.
pytania będą zadawane w tym temacie, tak?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2013, 02:06:39 pm wysłana przez Sebal »


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

    • Lineage II PL
Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2013, 03:32:12 pm »
punkt 8. i 14.
pytania będą zadawane w tym temacie, tak?

Fakt, dziękuję! Wdarł się niewielki problem z podpunktami :)
Tak, pytania będą zadawane w tym wątku :)


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2013, 04:03:02 pm »
do pkt 7, kiedy zapytacie o jakąś misje/przedmiot/buff/moba trzeba odpowiadać polskimi nazwami ??


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

    • Lineage II PL
Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2013, 04:09:32 pm »
do pkt 7, kiedy zapytacie o jakąś misje/przedmiot/buff/moba trzeba odpowiadać polskimi nazwami ??

Niekoniecznie, angielska nazwa też może być, oby była poprawna. Rozumiemy, że jeszcze nie wszyscy oswoili się z polskim nazewnictwem.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2013, 08:13:56 pm »
Konkurs raz na tydzien i nagroda glupi agathion na 7 dni? Szkoda czasu.
imo powinniscie starac sie przyciagnac do gry calkiem nowych graczy, a nie tych starszych.

Ja tylko czekam na date startu. Niech Innova pokaze swoj profesjonalizm okreslajac ja precyzyjnie, az tydzien przed startem.


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2013, 06:23:39 am »
Dokładnie popieram  Ryane twoje słowa jak ktoś nowy ma startować kokursie jak niezna świata lineage  . Konkurs dla starych wyjadaczy  jak to pójdz tak dalej  to nikogo  serwer nie przyćięgnie tylko zrazi  a nowych graczy napewno nie przycągnie . Ten kokurs wielki nie wypał  .! !


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2013, 07:56:29 am »
Nikt wam nie każe brać udziału w konkursie... jeśli wam się nie podoba to trudno! Nie musicie swoim wszechobecnym narzekaniem psuć zabawy innym, więc przestańcie już zrzędzić i idźcie sobie pograć w coś innego...

Konkurs jest fajny, nagrody nie będą miały wpływu na grę, co sobie cenię, bo nie każdy gracz jest zarejestrowany na tym forum, więc byłoby to niesprawiedliwe.



  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2013, 08:48:46 am »
O odezwałsie stary wyjadacz  który zna gre na pamięć  a co z nowymi graczami mhm to jest pytanie !


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 10, 2013, 08:53:59 am »
Wszystkim nie dogodzisz, dla newbie też pewnie będą jakieś eventy w przyszłości.
Marudzicie jakby nagrodą były złote kalesony, a to tylko agathion na 7 dni :)


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 10, 2013, 09:18:22 am »
Ale konkurs powinien byc dla wszystkich  a nie kto pierwszy ten wygrywa bo stary wyjadacz  lineage będze zawsze pierwszy  i tu jest ten błod  złe reguły zabawy pomysł dobry rozwiązanie złe


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 10, 2013, 09:58:37 am »
nefretetete idź wracaj juz do swojej jaskini


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:34:47 am »
Poczekam na ciebie.


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 10, 2013, 11:17:08 am »
Jakieś śmieszne turnieje, turniej TvT na becie, a wszystko tylko po to żeby odciągnąć uwagę od przedłużonego o w ch... czasu startu  hahaha


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 10, 2013, 11:42:56 am »
Jeśli naprawdę Cię kręci granie na zbugowanym serwerze to wybierz sobie któryś z privów... na dobry (pod względem plików) serwer warto poczekać...


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 10, 2013, 12:05:52 pm »
Solidarność jajników, Shani broni Kamelie :D (chyba taki ma nick)


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2013, 12:49:06 pm »
Tyle wygrać, uheuheuhehueheuheuhee. Nie gram od dawna, grać nie będę ale forum zawsze spoko.



Ale paradoks, koncepcja niesamowita:
-stawiamy nowy serwer, oczekujemy też świeżej krwi, nowych ludzi, którzy polubią L2
-robimy konkurs, konkurs dla starych wyjadaczy
-nagroda niesamowita, niesamowita może by była dla świeżaków, których drobnostki w grze cieszą - bo to jest dla nich nowe i świeże, ALE JAK TU WYGRAĆ W KONKURSIE DLA STARYCH WYJADACZY
-a stary wyjadacz, no rzeczywiście skacze z radości z powodu jakiegoś agathiona

Już nie mówiąc, że konkurs nudny jak flaki z olejem to nagroda... macie rozmach.



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2013, 12:58:40 pm wysłana przez xRelapse »


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2013, 02:56:10 pm »
Jakieś śmieszne turnieje, turniej TvT na becie, a wszystko tylko po to żeby odciągnąć uwagę od przedłużonego o w ch... czasu startu  hahaha
Nie wiem czemu się czepiacie daty startu, imo nie ważne kiedy będzie, tylko jak pisał Ryane niech zapowiedzą ją chociaż tydzień przed terminem.
Beta jest po to żeby wyłapać błędy, o ile się orientuję błędy zostały znalezione i lista wymaganych zmian poszła do developera, jak nad tym pracują, to dobrze. Zobacz, że dają wam możliwość gry przed startem i jeszcze zorganizowali jakiś turniej, jak dla mnie bomba, mimo że na betę nie mam zamiaru wchodzić, ponieważ mi się nie chce wole poczekać na oficjalny start.
Co do konkursu to moim zdaniem mega niewypał :D

To normalne, innova ru, później eu wszystkie failowały to dlaczego pl miała by być inna :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2013, 03:00:02 pm wysłana przez roli »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2013, 03:42:22 pm »
nagroda która daje w sumie 14h vita, a wy narzekacie   :shock: :shock: podczas farmy wychodzi 28h na vicie  :o :o

popłaczcie jeszcze ze slaba nagroda, same retardy  8)

Opis Agathiona:
Umiejętność Specjalna - Agathiona Brązowy Maneki Neko:
Przywracanie Witalności - Przez 5 min odzyskuje Witalność podczas zdobywania PD. Czas do ponownego użycia: 1 godz.


kamelia ja czekam na taki event dla prawdziwych graczy  !! !! :D
za event top 7 exp na core była nagroda dla 7 graczy w postaci:
miesiecznego PA
30 vitów tych czerwonych 30 minutowych co zatrzymują vita
30 nevitów tych żółtych godzinnych
4x rune 50% exp tygodniowcy
4x rune 50% sp tygodniowych
i 1 agation :D

chociaż pewnie nie bedzie bo te płaczki by zjadły adminów ze z kolei za dobre nagrody

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2013, 03:53:38 pm wysłana przez kamiil »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2013, 03:56:20 pm »
Prawdziwi gracze to tacy, którzy driverują summonera w kilka osób i kończą grę z ilością PvP mniejszą niż boxy innych ludzi?
:D
Jaki ja głupi byłem, że się w tej grze flagowałem, pomyliłem esencję tej gry  :beksa:


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 10, 2013, 03:56:51 pm »
chociaż pewnie nie bedzie bo te płaczki by zjadły adminów ze z kolei za dobre nagrody
nie sądzisz że nagrody za ponad 100 euro x7 to nieco za dużo ? :D


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 10, 2013, 04:10:03 pm »
chociaż pewnie nie bedzie bo te płaczki by zjadły adminów ze z kolei za dobre nagrody
nie sądzisz że nagrody za ponad 100 euro x7 to nieco za dużo ? :D

na core tak bylo ;)  przynajmniej wiesz że o coś walczysz  :)

relapse chodzi mi o eventy z prawdziwego zdarzenia gdzie liczy sie skill, a nie rozbijanie smoczych jajek albo dyń lub zbieranie literek


ten event tez na + , 5 minut a można wygrac prawie 30h farmy na vicie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2013, 04:18:56 pm wysłana przez kamiil »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 10, 2013, 05:15:03 pm »
Dla polaczkow raczej takie nagrody nie sa przewidziane :)

Z reszta z takim 'profesjonalnym' podejsciem to innova moze liczyc tylko i wylacznie na starych graczy. W koncu ciezko zauwazyc, ze ich populacja stale maleje. A o reklamie pewnie mysleliscie w ten sposob? 'stawimy tlo z reklama na kilka polskich stronek i to wystarczy, a reszte roboty odwala gracze'


Nie musicie swoim wszechobecnym narzekaniem psuć zabawy innym, więc przestańcie już zrzędzić i idźcie sobie pograć w coś innego...

A to ciekawe. Jak sie napisze pozytywna odpowiedz to jest to wtedy opinia, ale jak juz negatywna to marudzenie i narzekanie, tak?


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 10, 2013, 05:22:13 pm »
ryane to jest event tylko dla naszego forum

ja nie widze powodu marudzenia w 5 minut 2x godzin vita ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2013, 05:24:47 pm wysłana przez kamiil »


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 10, 2013, 05:44:25 pm »
Zdaje sobie sprawe z tego, ze tylko dla tego forum. Chodzi mi o to, ze Innova ma szanse przedluzyc nieco zywot l2 w Polsce i cos im na chwile obecna to nie wychodzi.
Nie rozumiem dlaczego taka firma nie potrafi dobrze zaplanowac glupiego startu. Jak mozna zapowiadac start serwera nie majac jeszcze klienta? Tak ciezko ogarnac podstawowe sprawy, zrobic bete, naprawic bugi i dopiero wtedy jak juz ma sie gotowego klienta zapowiadac start?
Reklama smiechu warta, skierowana glownie do osob co znaja juz l2.
Forum bardziej restrykcyjne, niz to Gravelanda. W grze pewnie ludzie beda dostawac bany za wyzwania kogos od nooba albo za jakis rage na siege.
A konkursy? Zamiast zrobic jeden konkretny o ktorym poinformuja inne serwisy o grach mmo robiac przy tym reklame, to bawia sie w jakas blazenade.
Ja chce grac w L2, a nie w jakiegos Metina z 1k online po kilku miesiacach.
I nie jest to marudzenie, a zwykla (jak ostatnio czesto bywa - negatywna) opinia.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Problemy/Pytania/Pomysły co do konkursów Innovy.
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 10, 2013, 06:06:33 pm »
Zdaje sobie sprawe z tego, ze tylko dla tego forum. Chodzi mi o to, ze Innova ma szanse przedluzyc nieco zywot l2 w Polsce i cos im na chwile obecna to nie wychodzi.
Nie rozumiem dlaczego taka firma nie potrafi dobrze zaplanowac glupiego startu. Jak mozna zapowiadac start serwera nie majac jeszcze klienta? Tak ciezko ogarnac podstawowe sprawy, zrobic bete, naprawic bugi i dopiero wtedy jak juz ma sie gotowego klienta zapowiadac start?
Reklama smiechu warta, skierowana glownie do osob co znaja juz l2.
Forum bardziej restrykcyjne, niz to Gravelanda. W grze pewnie ludzie beda dostawac bany za wyzwania kogos od nooba albo za jakis rage na siege.
A konkursy? Zamiast zrobic jeden konkretny o ktorym poinformuja inne serwisy o grach mmo robiac przy tym reklame, to bawia sie w jakas blazenade.
Ja chce grac w L2, a nie w jakiegos Metina z 1k online po kilku miesiacach.
I nie jest to marudzenie, a zwykla (jak ostatnio czesto bywa - negatywna) opinia.
Bo Ci polacy wyżej nagrali się w L2 przez tyle czasu w szeregach "international community", że teraz na każdą namiastkę, czy to konstruktywnej ale negatywnej opinii zapala im się lampka wykrywająca "domniemaną polską mentalność" od której tak uciekają, nie ważne czy Twoja wiadomość była wartościowa czy nie, spaczone, skrzywione postrzeganie takich sytuacji przez podany wyżej powód robi swoje. Bo przecież ludzie z innych krajów nie krytykują.

Niektórzy za przeproszeniem gówno zwiedzili a wypowiadają się o ludziach za Oceanem czy w Europie Zachodniej kreując siebie na lepszego polaka z odnowioną mentalnością.

Najśmieszniejsze, że tacy ludzie, którzy mają kompleks, że polacy mają gorszą mentalność nigdy za granice naszego kraju nie wyjechali.