Witaj
Gość

Wątek: Co i jak  (Przeczytany 2080 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Co i jak
« dnia: Czerwiec 10, 2013, 11:45:51 am »
Siemanko, postanowilem ze znajomymi zagrać na oficjalnym serwerze i tu zaczynają się schody,
dla mnie L2 istniało tylko do kroniki Interlude, także kompletnie nie wiem co się obecnie dzieje, poczytałem trochę na forum, ale nadal mam kilka pytań.

1. Czy są dual classy?
2. Czy Iss(czy jakoś tak) ma buffy wszystkich supportów?
3. Czy dance/songi trwają 2 min czy więcej? I jak jest w przypadku pozostałych buffów
4. Czym teraz opłaca się grać, co jest do expa, co do pvp, co na oly?


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Co i jak
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2013, 12:18:12 pm »
Siemanko, postanowilem ze znajomymi zagrać na oficjalnym serwerze i tu zaczynają się schody,
dla mnie L2 istniało tylko do kroniki Interlude, także kompletnie nie wiem co się obecnie dzieje, poczytałem trochę na forum, ale nadal mam kilka pytań.

1. Czy są dual classy?
2. Czy Iss(czy jakoś tak) ma buffy wszystkich supportów?
3. Czy dance/songi trwają 2 min czy więcej? I jak jest w przypadku pozostałych buffów
4. Czym teraz opłaca się grać, co jest do expa, co do pvp, co na oly?
1.Mozesz przebudzic wybrana subklase
2. Iss ma wszystkie najpotrzebniejsze buffy
3. nie ma s/.d sa teraz sonaty ktore je zastepuja i trwaja 5min czy tam 6
4.Kazda klasa jest dobra do kazdej rzeczy

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Co i jak
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2013, 01:17:28 pm »
1. Czy są dual classy?
2. Czy Iss(czy jakoś tak) ma buffy wszystkich supportów?
3. Czy dance/songi trwają 2 min czy więcej? I jak jest w przypadku pozostałych buffów
4. Czym teraz opłaca się grać, co jest do expa, co do pvp, co na oly?

1. Zależy co rozumiesz pod pojęciem dual klasy. Jeśli coś w stylu Dragona, to nie ma czegoś takiego. Tutaj dual klasa polega na tym, że masz maina + 3 suby. Normalnie masz max lvl main 99 i suby 80. Ale jedną z sub możesz wybrać jako dual klasę i expić ją do 99. czyli możesz mieć 99/99/80/80. ŻADNE umiejętności klasowe nie przechodzą między klasami. Jedynie za suby dostajesz punkty, za które możesz wybrać dodatkowe umiejętności - wyłącznie pasywne (Pat/MAt/PDef/MDef/Crit itp). Te umiejętności są i na mainie i na dualu (nie sprawdzałem, czy na subach 80 też).
2. ISSy mają te same bufy z małymi wyjątkami. ISS-OL bufuje _wyłącznie_ członków klanu. Jak w party będzie ISS-OL bez klanu zbufuje wyłącznie siebie. ISS-BD i ISS-DC mają dodatkowo bufy zwiększające PAtak ale tylko dla siebie, plus BD ma meduse. ISS-PP ma pasywny skill redukujący czas odświeżenia skili. ISS-SWS ma skill zwiekszający PDef plus silence
3. Songi/dance to teraz sonaty. Normalne trwają 5 minut. Enchantowane na +10 (max) - 10 minut. Bufy - melodie - trwają 30 minut. enchantowane na +10 - godzinę.
4. Zależy czym chcesz grać - pro imba kilerem, tankiem, healerem czy supportem. Każda klasa się ogarnia. Tylko OL ma przerąbane bo jako jedyny _musi_ expic z klanem. Albo solo.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;