Witaj
Gość

Wątek: Support- Jak się bronić  (Przeczytany 11577 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Support- Jak się bronić
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 22, 2009, 10:31:27 pm »
Z tego wszystkiego zostaje PP, nie posiadający owej transformacji. Ale zawsze można próbować z np. Death Knightem :)
Widziałem taki filmik z jednego z japońskich serwerów, PP vs PW :P Spalił daggerowi całą manę, czekał aż mu wejdzie paraliż z augmentacji i jak się udało to przemieniał się w XXX, YYY i tłukł ile wlezie. Na końcu dagger dał nogę ;p


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Support- Jak się bronić
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 09, 2009, 02:20:12 pm »
Wczoraj oglądałem olimpiadę na Phoenix. Jednak FatHips jest rewelacyjna :D (HP hero od niepamiętnych czasów :D). Ale dla niewiedzących należy się kilka słów wyjaśnienia całej sytuacji. FatHips jest coś koło 80/81 - nie mam info.
Otóż kilkanaście dni temu na Phoenix zawitała Synergy/Nova. Oczywiście wybotowana niemiłosiernie (80/81 to tam low lvl :) 83-84 to norma) ze sprzętem takim, jakiego ten serwer nie oglądał wcześniej w takich ilościach. Zapowiedzi ich "nadejścia" były od dłuższego czasu. "Przyjdziemy", "wybijemy wszystko" "Zownujemy serwer" itp. No i boterzy wbili się na olimpiadę. No i nadziali się na FatHips - LoL-propheta... FatHips vs destro - 1:0. FatHips vs DA - 2:0. FatHips vs. ES - 3:0. Nie pamiętam na kim poległa. Ale zakończyłem oglądać na wyniku 3:1 :)
Tak - wiem. Są propheci i jest FatHips :D. Ale widać jedno - sprzęt i lvl jest ważny. Ale skill najważniejszy. Oczywiście szczęście też (wejdzie crit czy nie). Ale jak widać - supportem da się bronić. I nie tylko :)
A tak w ogóle to w meczu Phoenix vs Nova widziałem 4:2. Karigan jeszcze pojechała jakiegoś Novovca :)
Więc nie są tacy silni :D

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 04:02:39 am wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Support- Jak się bronić
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 09, 2009, 03:02:13 pm »
Cytuj
(80/81 to tam low lvl  :) 83-84 to norma)
gadanie, 83-85 nawet pol klanu tam nie ma ale ok


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Support- Jak się bronić
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 09, 2009, 04:24:34 pm »
No ja się opieram na wiadomościach od innych. Masz inne to się podziel.
Gdzieś widziałem screenshot z listą charów klanu Synergy/Nova. I nie widziałem tam przewagi 80-82 a bardziej 83-85. Chyba na blahu :) Ale nie chce mi się szukać.
Poza tym doczepiłeś się do jednej informacji z całego posta. Rozumiem, ze z resztą się zgadzasz? :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: Support- Jak się bronić
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 09, 2009, 04:25:48 pm »
co do reszty nie mam jak sie spierac bo moj trial na offie sie skonczyl i nie ogladam oly juz xD


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Support- Jak się bronić
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 09, 2009, 06:42:40 pm »
A tak w ogóle to w meczu Phoenix vs Nova widziałam 4:2.
Faktycznie musisz być pod wrażeniem tej FatHips, skoro już nawet myślisz jak ona :P

Gdzieś widziałem screenshot z listą charów klanu Synergy/Nova. I nie widziałem tam przewagi 80-82 a bardziej 83-85. Chyba na blahu :)
Wydaje mi się, że pomyliłeś ich z listą charów z Luny (bo widziałem taki temat ze screenami), z klanu Tribunal czy jakoś tak. Oni tam faktycznie mają takie lvl'e, że 83 to średni wynik ;o

Btw o której jest Oly na Phoenixie? Może pooglądam sobie :p
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 08:32:47 pm wysłana przez Frohike »


Odp: Support- Jak się bronić
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 09, 2009, 06:44:42 pm »
1-6 w nocy, okgo!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Support- Jak się bronić
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 09, 2009, 08:33:44 pm »
Heh, dlatego serwery US są do bani ((


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Support- Jak się bronić
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 10, 2009, 04:03:31 am »
A tak w ogóle to w meczu Phoenix vs Nova widziałam 4:2.
Faktycznie musisz być pod wrażeniem tej FatHips, skoro już nawet myślisz jak ona :P
(...)
heh poprawione. to ten.. no... to tak mi się zrobiło po tym fińskim teście wojskowym... ;P

Pzodrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Support- Jak się bronić
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 10, 2009, 10:31:39 am »
MastJedi: mógł byś opisać jak ta Fathips walczy na tej oly, albo nagrać filimik moze jak jakos bedziesz miał czas
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."